Norveç Kargo

Norveç Kargo

Norveç Hava Kargo

Norveç kargo gönderilerinizin taşınmasında görev alan firmamız, bir kargonun özenle ve zamanında ulaşması gerektiği bilinciyle yıllardır hizmetinizde!

Kargoların adreslerine zamanında gönderilmesi adına, bugüne kadar hava yoluyla ulaşımını sağladığımız Norveç kargolarından edindiğimiz tecrübe ile hareket ediyor; her bir kargoya yüksek ihtimam gösteriyoruz.

Gerekli bilgileri tarafınızdan temin ettikten sonra teslimat süresini ve karşılaşabilecek durumları öngörebiliyor, sorunlara önceden çözüm üretebiliyor ve her senaryoya göre plan program yapıp siz değerli müşterilerimize ihtiyacınız olan Norveç kargo hizmetini veriyoruz.

Norveç Hava Kargo Hizmeti

 • Norveç Hava Kargo

  Küreselleşen dünya ve teknolojinin gelişmesiyle birlikte ülkeler arası etkileşim artmış ve gerek kişisel gerekse de ticari ilişkiler yoğunluk kazanmıştır. Dolayısıyla Türkiye'den herhangi bir ülkeye yapılacak uluslararası kargo transferi sayısı ve çeşitliliği de günden güne artmıştır. Artan bu talebi karşılamak konusunda da görev bilinci gelişmiş ve dikkat edilecek hususlar konusunda deneyimli, kendini sürekli geliştiren bir firma ile çalışmak her zaman yararınıza olacaktır.

  Norveç'e ulaştırmak istediğiniz kargonuzu, Norveç kargo transferi konusunda deneyimli firmamız ile gönül rahatlığıyla gönderebilmektesiniz. Firmamız, kargonuz hakkında gerekli bilgileri, teslimatın yapılacağı havaalanını ya da teslimatın yapılacağı adresi, tarafların iletişim bilgilerini, sizden kapsamlı bir şekilde öğrenip Norveç kargo gönderimi sürecinin organizasyonu için hemen çalışmalara koyulmaktadır.
 • Norveç Kargo Hizmetiyle En Hızlı Kargo Transferi

  Gönderinin aciliyeti ve zamanında ulaşması, gönderen, alıcı ve hatta kargo firması için ayrı ayrı önemlidir. Gönderen, mahcubiyet; alıcı ise aksaklık yaşamak istemez. Kargo firması da müşteri memnuniyeti ve hizmetin sürekliliğine odaklıdır. Bunun için taraflar kargo gönderiminin hızla yapılması konusunu oldukça önemsemektedirler.

  Tüm bunları hesaba katacak olursak Norveç kargolarını hızlı bir şekilde göndermek için göndericinin hem kendine hem de alıcıya ait bilgileri doğru ve eksiksiz vermesi gerekmektedir. Gönderici ile alıcı arasındaki bağı kurma görevi de uluslararası kargo gönderimi yapan, deneyimli bir Norveç kargo firmasına aittir.

  Firmamız sizinle kurduğu iletişimde Norveç kargosunun hızla transfer edilmesi için gerekli bilgileri eksiksiz ve zamanında alır; olası aksaklıkları öngörüp bilgi, birikim ve tecrübesiyle kargolarınızı alıcılarına zamanında ve güvenli bir şekilde ulaştırır.
 • Norveç Kargolarını Güvenle Ulaştırmak Mümkün

  Gönderiyi zamanında ve hızlı ulaştırmanın yanında, taşınan ürüne zarar gelmeden ulaştırmak da bir kargo firmasından beklenen diğer önemli husustur. Özelliğine göre ambalajlanan ve özenle istiflenen Norveç kargolarınız, taşımasını üstlendiğimiz diğer tüm Norveç kargoları gibi özenle transfer edilerek alıcılarına teslim edilmektedir.
 • Her Kargoyu Norveç Kargo Hizmetiyle Gönderebilirsiniz

  Norveç kargoları diğer tüm yurt dışı kargoları gibi belli hususlara dikkat edilerek ve gönderilenin türüne göre prosedürler uygulanarak transfer edilmektedir. Gönderinin değeri, hassaslığı ya da kırılabilir olması gibi durumlara en uygun yöntem, tecrübeli hava kargo firmamız tarafından kolayca belirlenir. Norveç kargolarınızın içeriği ne olursa olsun bizimle iletişime geçmeniz durumunda, kargonuzu Norveç'e ulaştırmak için sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.
 • Norveç Kargo Taşıma Ücretleri

  Norveç kargolarınızın türüne, teslimat biçimine ve teslimat noktasına dair bilgiler öğrenilmeden ücretlendirme yapılamamaktadır. Bizimle iletişim kurduğunuz takdirde sizlere en uygun fiyatı sunacağımızdan şüpheniz olmasın. Ücretin belirlenmesi için gerekli bilgiler aşağıdaki gibidir:

  - Gönderinin içeriği nedir?

  - Kargo kaç parçadan oluşuyor?

  - Her parçanın biçim ve içerik özellikleri nelerdir?

  - Transferin gerçekleşeceği havaalanları hangileridir?

  - Teslimat adres-adres mi yoksa havaalanı-havaalanı şeklinde mi olacaktır?
 • Norveç

  Başkenti Oslo olan Norveç, 385.180 km² alana sahiptir. Kuzey Avrupa'da yer almakta olup Finlandiya, Rusya ve İsveç'e komşudur. Coğrafya derslerine sıkça konu olan fiyort kıyı tipinin örnekleri, bu ülkenin oldukça uzun olan sahil şeridinde bolca bulunmaktadır. Kıyılarında petrol rezervlerine sahip olmasından ve dünyada balıkçılık sektöründe zirvede bulunmasından yaşam standartları ve ekonomik gelişmişliği oldukça yüksektir. Bu gelişmişlik düzeyinden olmalıdır ki Norveç, Avrupa Birliği'ne girmek istememektedir. Hatta AB'nin ısrarlarına rağmen ülkede yapılan 2 referandumda da ret oyu çıkmıştır. Günümüzde yapılan birçok araştırma sonucuna göre yaşam standartlarının en çok geliştiği ülkelerden biri olan Norveç, diğer tüm gelişmiş ülkeler gibi nüfus konusunda sorun yaşamaktadır. Yani nüfusun azalmasından kaynaklı iş gücü eksikliği, ülkenin en büyük sorunlarından biridir. Bunca gelişmişliğin yanında Avrupa'nın en pahalı ülkesi olarak bilinmekte olan Norveç'in en kalabalık 5 şehri Oslo, Bergen, Stavanger, Trondheim, Fredrikstad ve dünyada kuzey ışıklarının en güzel görüldüğü farklı ülkelerdeki 6 şehirden biri olan Svalbard'dır.
 • Türkiye-Norveç Arasındaki İlişkiler

  1926 yılında başlayan ikili diplomatik ilişkiler bu zamana kadar hep dostça ve ılımlı bir şekilde sürmüştür. 2008 yılında da iki ülke arasında "İkili İlişkilerin Geliştirilmesi için Strateji Belgesi" imzalanmıştır. Türkiye Norveç'e tekstil, elektrikli gereçler ve meyve sebze gibi ürünleri ihraç edip Norveç'ten doğal gaz, kabuklu deniz ürünleri, işlenmemiş plastik gibi ürünleri ithal etmektedir. Türkiye'de 200'ün üzerinde Norveç sermayeli şirket bulunmaktadır. Norveç'te de 20 bin civarında Türk yaşamaktadır. Norveç, Türkiye'ye vize uygulayan ülkeler arasındadır.
 • Norveç Uçak Kargo Hizmeti Almak için

  Firmamız Norveç kargo hizmeti konusunda oldukça deneyimlidir. Türkiye'den Norveç'e göndereceğiniz kargonuz ne olursa olsun, ister şirket olarak ister bireysel olarak bizimle iletişime geçmeniz Norveç kargo hizmetimizden yararlanmanız için yeterlidir. Bizimle iletişim kurduğunuzda yetkililerimiz gerekli tüm bilgileri sizden almakta ve uçak kargo sürecinin organizasyonunu yapmaktadır.
 • Norveç Havaalanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Aalesund AES Vigra
  Al XXR Al Railway
  Alta ALF Alta
  Alvdal XJA Railway
  Andenes ANX Andenes
  Arna XHT Railway
  Bardufoss BDU Bardufoss
  Batsfjord BJF Batsfjord
  Bergen BGO Bergen Airport, Flesland
  Berkak XUB Berkak Railway
  Berlevag BVG Berlevag
  Bjerka ZMZ Railway
  Bodo BOO Bodo
  Bronnoysund BNN Bronnoy
  Brumunddal ZVB Brumunddal Railway
  Elverum XUC Elverum Railway
  Fagernes VDB Valdres
  Farsund FAN Lista
  Floro FRO Flora
  Forde FDE Bringeland
  Fredrikstad XKF Fredrikstad Rail Stn.
  Geilo DLD Dagali Airport
  Gjovik ZYG Railway
  Gol GLL Klanten Arpt
  Hamar HMR Hamar Arpt
  Hammerfest HFT Hammerfest
  Harstad-narvik EVE Evenes
  Hasvik HAA Hasvik
  Haugesund HAU Haugesund
  Heimdal XUE Heimdal Railway
  Hjerkinn YVH Railway
  Holmestrand XUG Holmestrand Railway
  Honefoss XHF Honefoss Rail Stn.
  Honningsvag HVG Valan
  Kirkenes KKN Hoeybuktmoen
  Koppang YVK Railway
  Kristiansand KRS Kjevik
  Kristiansand XKR Kristiansand Rail
  Kristiansund KSU Kvernberget
  Lakselv LKL Banak
  Leknes LKN Leknes
  Levanger XUH Levanger Railway
  Lillehammer XXL Lillehammer Rail
  Lillestrom XKI Lillestrom Rail Stn.
  Longyearbyen LYR Svalbard
  Lysaker XUI Lysaker Railway
  Maloy QFQ Harbour
  Mehamn MEH Mehamn
  Mo I Rana MQN Mo I Rana
  Moelv XUJ Moelv Railway
  Molde MOL Aro
  Mosjoen MJF Kjaerstad
  Namsos OSY Namsos
  Narvik NVK Framnes
  Nesbyen XUL Nesbyen Railway
  Neslandsvatn XUM Neslandsvatn Railway
  Nordagutu XUO Nordagutu Railway
  Notodden NTB Notodden
  Orland OLA Orland
  Orsta-Volda HOV Hovden
  Oslo GEN Oslo - Gardermoen Airport
  Oslo OSL Oslo Airport, Gardermoen
  Oslo XZO Oslo Central Station
  Oslo TRF Sandefjord
  Porsgrunn XKP Porsgrunn Rail St.
  Raufoss ZMQ Railway
  Ringebu XUQ Ringebu Railway
  Roervik RVK Ryumsjoen
  Roros RRS Roros
  Rost RET Stolport
  Sandane SDN Sandane
  Sandefjord ZYS Sandefjord Railway Svc
  Sandnes XKC Sandnes Rail St.
  Sandnessjoen SSJ Stokka
  Sarpsborg XKQ Sarpsborg Rail St.
  Selje QFK Harbour
  Ski YVS Railway
  Skien SKE Skien
  Skoppum XUR Skoppum Railway
  Snartemo XUS Snartemo Railway
  Sogndal SOG Haukasen
  Sorkjosen SOJ Sorkjosen
  Stavanger SVG Sola
  Stjordal XUU Stjordal Railway
  Stokmarknes SKN Skagen
  Stord SRP Stord Airport
  Storekvina XUV Storekvina Railway
  Storen XUW Storen Railway
  Svalbard SYG Spitsberg
  Svolvaer SVJ Helle
  Tonsberg XKW Tonsberg Rail St.
  Tromso TOS Tromso/langnes
  Trondheim TRD Vaernes
  Tynset ZMX Railway
  Ustaoset XUX Ustaoset Railway
  Vadso VDS Vadso
  Vaeroy VRY Stolport
  Vardoe VAW Vardoe
  Vennesla XXE Vennesla Railway
  Verdal XXG Verdal Railway

Norveç kargo hizmeti veren bir firma arıyorsanız biz, telefonun diğer ucundayız.

İletişim Formu