Nijer Kargo

Nijer Kargo

Nijer Kargo

Nijer kargo hizmetiyle firmamız, kargolarınızı Türkiye ile Nijer arasında güvenli ve hızlı bir şekilde taşıtma imkânı sunmaktadır.

Nijer Hava Kargo Hizmeti

 • Hangi Nijer Kargolarını Göndermek Mümkündür?

  Nijer kargo hizmetimize başvurduğunuz zaman aklınıza gelebilecek her kargoyu göndermeniz mümkündür: Örneğin makineden evraka, gıda ürününden tehlikeli içerikli maddelere kadar birçok kargoyu güvenle gönderebilirsiniz. Tüm gönderi türleri için bazı kıstaslar getirilmiş olsa da müşterilerimizin bilmesi gereken en önemli şey, Nijer hava kargo hizmeti, deniz ve kara yoluyla taşınması mümkün olmayan kargoların taşınabilmesine imkan sunmaktadır. Nijer kargo hizmetimizden yararlanarak cenazelerinizi ve evcil hayvanlarınızı da hızlı ve prosedürlere uygun olarak transfer etmeniz mümkündür.

  Nijer kargo gönderimi işlemlerinde kargonun nitelik ve niceliğine (parça sayısı, ağırlığı, taşımadaki tehlikesi, uzunluğu vb.) göre farklı prosedürler uygulanması gerektiğinden, Nijer kargo hizmetinden faydalanma talebinizi iletmek için bizi aradığınızda göndereceğiniz kargoya ait özellikleri bizimle paylaşmanızı bekliyor olacağız.
 • Nijer Uçak Kargonun En Büyük Avantajları

  Nijer kargo hizmetimizle kara yoluyla yapılan taşımacılıklara nazaran daha hızlı, güvenilir kargo transferleri yapılmasına imkân sunmaktayız! Kara ve deniz yolu ile yapılan taşımacılıklarda oluşan risk faktörleri, hava yolu ile yapılan taşımacılıkta minimum seviyeye inmektedir. Bu nedenle kargolarınızı Nijer uçak kargo hizmeti alarak alıcısına ulaştırmanız, bir yandan gönderinizin diğer yandan ise cebinizin korunmasına yarar sağlayacaktır. Nijer kargo hizmetimizin hava yoluyla sunuluyor olmasının bir diğer avantajı da kullanılan rotanın kara yolunda kullanılan rotaya göre kısa hızla katedilebiliyor olmasıdır, ki bu da kargonuzun kısa zamanda hedefine ulaşmasını sağlayacaktır. Örneğin, Asya-Afrika arası malların kara yoluyla taşınması günler sürebilmekte ancak hava yolu ile bu süre 6 saate kadar inebilmektedir.

  Siz de Nijer kargo hizmetimizden yararlanarak uçak kargonun sunduğu avantajları deneyimleyebilirsiniz.

  Kurulduğu günden bugüne kadar istikrarlı bir şekilde müşterilerine yurt dışı hava yolu kargo taşımacılığı hizmeti sunan deneyimli firmamız, Nijer kargo hizmetiyle de alanında fark yaratmaktadır. Nijer kargo sürecini, alanında yetkin personelimizle yakından takip ediyor, müşterilerimize yüksek kalitede hizmet vermeyi önemli bir sorumluluk olarak görüyoruz. Bunun yanında ekonomik çözümlerimizle, birey ya da kurum fark etmeksizin tüm müşterilerimizin Nijer kargo hizmetimizden memnun kalacağını; kargoların kaybolma, hasar görme gibi sorunlarla karşılaşmadan alıcılarına güvenli bir şekilde ulaşacağını taahhüt ediyoruz.
 • Nijer

  Nijer, resmî adıyla Nijer Cumhuriyeti, denize kıyısı olmayan bir Afrika ülkesidir. Denize kıyısı olmayan ve büyük bölümü çöllerle kaplı olan ülkenin komşuları, Çad, Cezayir, Libya, Nijerya, Benin, Burkina Faso ve Mali'dir. Başkent Niamey'in yanı sıra Tahoua, Agadez, Gaya, Doso, Maradi ve Zinder ülkenin önemli şehirlerindendir. Dünyadaki 4'üncü en büyük uranyum üreticisi olan Nijer'in ihracat kalemlerin önemli bir bölümünü madenler (uranyum, altın ve petrol) oluşturur.
 • Türkiye-Nijer Arasındaki İlişkiler

  Türkiye ile Nijer arasındaki, temeli 1966 yılına dayanan ilişkiler bir süre gelişim göstermemiş olsa da Türkiye'nin zaman içerisindeki Afrika'ya açılma politikaları, iki ülke arasındaki bu ilişkilere olumlu bir şekilde yansımıştır. Türkiye, Niamey Büyükelçiliği'ni 2012 yılında hizmete sunmuş, 2 yıl sonra da Agadez Bölgesi'nde fahri konsolosluk açmıştır. Bu gelişmelerden başka günümüze dek iki ülke arasında pek çok antlaşmaya imza atılmış olup Türkiye Nijer'e birçok kalkınma yatırımında bulunmuştur. Türkiye ile Nijer arasındaki ikili ticaret hacmi ise 2017 yılı Kasım ayı sonu itibarıyla 34,3 milyon dolar olmuştur.
 • Nijer Hava Kargo Hizmeti ile Güvenli Taşımacılık

  Operasyon verimliliği konusunda son derece titiz olan firmamızın Nijer kargo hizmeti ile Nijer'e hızlı ve güvenli bir şekilde kargolarınızı ulaştırabilirsiniz. Ayrıca Nijer kargo hizmetinin ekonomik olması da en büyük avantajlarından biridir: Sunulan hizmet ile ödenen ücret karşılaştırıldığında bu açık bir şekilde görülmektedir. Günümüzde önemli bir sorun olan güvenli taşımacılık, müşterilerin beklentilerinin en yüksek olduğu alanlardan biridir. Müşteriler, gönderdikleri kargonun kırılmadan, hasar almadan alıcılarına ulaşmasını beklemektedirler. Biz, Nijer kargo hizmetimiz kapsamında kargonuzun güvenle ulaşması için yetkin ve işinde titiz personelimizle sizlere bu güveni sağlıyor ve kargonuzun alıcısına kırılmadan, hasar almadan ulaşacağını temin ediyoruz.

  Siz de Nijer kargo hizmetimiz için istediğiniz zaman firmamızla iletişime geçebilirsiniz.
 • Nijer Kargo Hizmetimizde Titizlik Esastır

  Nijer kargo hizmetinde deneyimli firmamızın önceliği, müşteri memnuniyetidir. Bu yüzden güler yüzlü, işinde özenli ve dikkatli personelimizle Nijer kargo hizmetimizi titiz bir şekilde, hassasiyetlerinizi ön plana alarak çalışmak bizim için çok önemli bir husustur. Bu konuda, etkin bir takım çalışması ve odaklanmış bir şekilde işimizi yapmak bizim için temel prensiptir. Başarıya giden yolun titiz, özenli ve dikkatli işler yapmaktan geçtiğine inanıyoruz.
 • Nijer Kargo Hizmeti Ekonomiktir

  Nijer kargo hizmetimiz, Nijer'e göndereceğiniz kargoları kara ve deniz yoluna göre daha hızlı ve bu sayede daha güvenli götürmeyi amaçlar. Nijer'e araçlar ortalama 4 gün 12 saatte gitmekte, bu süre tırlar ve kamyonlar için pek tabii artabilmektedir. Fakat Nijer'e uçaklar ortalama 6 saatte gitmektedir. Böylece yakıt masrafı, şoför veya pilotun ödeneği gibi kriterleri dikkate alıp bir karşılaştırma yaptığımızda, hava yolunun daha ekonomik olduğunu görmekteyiz. Ancak, Nijer kargo hizmeti için değişken faktörler yüzünden belirli bir tarife yoktur. Bu değişken faktörler, örneğin kargo gönderiminizin hangi havalimanları arasında yapılacağı, gönderilecek parça sayısı ve ölçüleri, kargonuzun içeriği, teslimatımızın adresten adrese mi, havalimanından havalimanına mı yapılacağı gibi faktörlerdir. Ancak bilmelisiniz ki firmamız size her koşulda en ekonomik fiyat teklifini sunmaktadır.
 • Nijer Havalimanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Agades AJY Agades
  Arlit RLT Arlit
  Birni Nkoni BKN Birni Nkoni
  Maradi MFQ Maradi
  Niamey NIM Niamey
  Tahoua THZ Tahoua
  Zinder ZND Zinder

Nijer kargo hizmeti ihtiyaçlarınızda size sadece bir telefon kadar uzağız.

İletişim Formu