Malta Kargo

Malta Kargo

Malta Kargo

İhraç ürünlerinizi ya da kişisel kargolarınızı Malta'ya uçak kargo avantajıyla gönderebilmeniz için Malta kargo hizmeti sunuyoruz.

Malta Hava Kargo Hizmeti

 • Malta Hava Kargo Hizmeti ile Güvenli Gönderim İmkânı

  Malta ile Türkiye, birbirinden oldukça uzak noktalarda bulunmakta olduğundan Malta kargo transferi yapmak isteyen göndericiler bazı tedirginlikler yaşamaktadır. Akıllarında "Kargom kaybolur mu, zamanında teslim edilir mi, hasar görür mü?" vb. pek çok soru işaretleri bulunmaktadır. Firmamız ile yapılacak Malta kargo gönderimlerinde ise bu tür kaygılara hiçbir suretle yer yoktur. Müşterilerine güven garantisi veren firmamıza teslim edilen her kargo, bugüne kadar sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşmıştır. Firmamız aracılığı ile gönderilen her kargonun sistemde kaydı bulunur ve takibi yapılır. Firmamız sayesinde Malta'ya ihracat yapan firmalar ve sevdiklerine hediye göndermek isteyen kişiler kargolarını güvenle ulaştırabilir. Özetle, Malta kargo hizmetimizle kargonuz güvendedir.
 • Malta'ya Hızlı ve Ekonomik Kargo Gönderimi

  Firmamız, Malta kargo hizmetini oldukça profesyonel bir süreç izleyerek gerçekleştirir. Yılların vermiş olduğu deneyim ve şirket politikamız sayesinde tüm gönderiler zamanında ve hasarsız bir şekilde alıcısına teslim edilir. Firmamız kurulduğu günden bugüne Türkiye'den çıkışı sağlanan gönderileri Malta hava yollarına ve alıcı adreslerine sorunsuz ve hızlı bir şekilde iletilmiştir. Bu sorunsuz ve hızlı Malta kargo gönderimi, aynı zamanda oldukça da ekonomiktir. İşlerini titizlik ve profesyonellik ile yapan tüm çalışanlarımız ve firmamızın izlediği profesyonel süreç neticesinde müşterilerimize en kusursuz hizmeti sağlamaktayız. Müşterilerinin Malta kargo gönderimi ile ilgili tüm ihtiyaç ve sorularına cevap veren firmamız yaşanan olası problemler karşısında en hızlı çözümü sağlamaktadır. Kısacası firmamız, Malta kargo gönderimleriniz için tercih edeceğiniz en hızlı, en güvenilir ve en ekonomik fırsatları sunan firmadır.

  Firmaların ya da kişilerin kargo göndermek amacıyla yurt dışına uçuş yapan hava yolu şirketleri ile direkt iletişime geçmesi olanaksızdır. Bu sebeple yurt dışına kargo göndermek için aracı kargo şirketlerine ihtiyaç doğmaktadır. Bu ihtiyacı karşılamak üzere faaliyet gösteren firmamızla iletişime geçerek kargolarınızı Malta'ya güvenle gönderebilirsiniz.

  Firmamıza Malta kargo hizmeti alma talebinizi iletmek için ulaştığınızda gönderilecek kargonun nitelik ve nicelik özelliklerini (paket sayısı, büyüklüğü, ağırlığı gibi), gönderimin hangi havaalanları arasında gerçekleştirilmesini ya da hangi adrese teslim edilmesini istediğinizi ve gerekli iletişim bilgilerini aktarmanız gerekmektedir. Gerekli bilgileri ve kargoları teslim aldıktan sonra kısa sürede kargonuzu yerine ulaştırmak için gerekli çalışmayı başlatacağız.
 • Malta Kargo Hizmeti Sayesinde Güvenli, Ekonomik İhracat

  Firmaların ülke içindeki ürün alışverişi oldukça kolay bir işleyişle sürmektedir fakat yurt dışına gönderilen ürünler için sistem bu kadar kolay ilerlememektedir. Türkiye'den gönderilen Malta kargolarına ait işlemlerde gümrük kurallarına, mevzuatlarına ve uluslararası yasalara uyma zorunluluğu bulunmaktadır. Bu nedene Malta kargo gönderimlerinde sürecin işin profesyonelleri tarafından yönetilmesi gerekmektedir. Malta kargo gönderimlerinizde firmamızı tercih ederek gönderinizi güvence altına almış olursunuz. Firmamızın kalite politikası ve uzun yıllardır kazanmış olduğu deneyimleri sayesinde gözünüz arkada kalmadan kargolarınızı güvenle teslim edebilirsiniz.

  Malta kargo gönderilerinin takibi de tarafımızca yapılmakta olup kargonun kaybolması mümkün değildir. Bu yüzden kaybolmayacağından ya da karışmayacağından emin olarak Malta kargolarınızı firmamıza emanet edebilirsiniz. Ek olarak Malta'ya kargo göndermek oldukça maliyetli bir süreçtir fakat firmamızın ekonomik fiyatlandırması sayesinde Malta kargolarınızı uygun fiyatlar ile alıcısına gönderebilirsiniz.
 • Malta Kargo Hizmeti ile Hangi Özellikteki Kargolar Gönderilebilmektedir?

  Firmamızın Malta kargo hizmetinden faydalanarak yasal olan her tür kargoyu Malta'ya gönderebilirsiniz. Paket, koli, posta kategorisine giren her türlü evrak, evcil hayvan, cenaze, ağır eşyalar, makine gibi tüm ürünlerinizin gönderimi yapılmaktadır. Fakat gönderilen kargonun niteliği ve niceliği kapsamında farklı prosedürler uygulanmaktadır. Firmamız ile iletişime geçerek göndermek istediğiniz kargoya uygulanacak prosedürle ilgili gerekli bilgiyi alabilirsiniz. Farklı nitelik ve niceliklere sahip pek çok kargoyu firmamızın Malta kargo hizmeti sayesinde güvenle Malta'ya gönderebilirsiniz.
 • Malta

  Malta, dünyanın en küçük yüz ölçümüne sahip ve nüfusu en yoğun ülkelerinden bir tanesidir. Bir Akdeniz ülkesi olan Malta, Sicilya ve Kuzey Afrika'nın ortasında bulunmaktadır. Üç büyük iki küçük adadan oluşan ülkenin başkenti Valletta'dır. Pek çok kültürel ve doğal güzelliğe sahip olan Malta'nın bulunduğu coğrafyadaki ilk yaşam izleri MÖ 4.000'lere kadar uzanmaktadır. Ülke zaman içerisinde Fenikelilerin, Kartacacıların ve Romalıların egemenliği altına girmiştir. Roma İmparatorluğu'nun egemenliği altındayken Malta halkı, Hristiyanlığı benimsemiştir. Daha sonra Araplar tarafından ele geçirilen Malta'da kültürel ve ticari hayatta farklılar yaşanmıştır. Malta adaları bu dönemde mimari, sanat ve kültürel hayat açısından unutulmaz bir dönem geçirmiştir. Yıllar içinde Fransızlar ve İngilizler tarafından da kuşatılan Malta, 1964 yılında bağımsızlığını ilan etmiştir. Ülkenin önemli şehirleri arasında Valleta'nın haricinde St. Julian's, Ir-Rabat, Victoria, Mdina ve Cottonera vardır.
 • Türkiye-Malta Arasındaki İlişkiler

  Malta ile Türkiye arasındaki siyasi ilişkiler, Malta bağımsızlığını ilan ettikten 3 yıl sonra başlamıştır. İstanbul'daki Malta Başkonsolosluğu ve Türkiye'nin Valette Büyükelçiliği 2009 yılında faaliyete geçmiştir. Malta yakın zamanda Ankara'da büyükelçilik açma kararı almıştır. Türkiye ile Malta arasındaki siyasi ve ekonomik ilişkiler olumlu bir yönde ilerlemektedir. 2002 yılından 2016 yılına kadar Türkiye'den Malta'ya 1 milyar 257 milyon dolar; Malta'dan Türkiye'ye ise 219 milyon dolar yatırım yapılmıştır. Bu ticari ilişkilere firmamız da Malta kargo hizmeti sunarak katkıda bulunmaktadır.
 • Malta Uçak Kargo Hizmetinin Faydaları

  Malta kargolarının doğrudan ya da kara yolundan sonra aktarma yapılarak deniz yolu ile taşınması, günler, hatta haftalar sürebilmektedir. Fakat firmamızın hava yolu taşımacılığı hizmetleri arasındaki Malta kargo hizmetinden yararlanılması durumunda yüksek hızlı transferler mümkündür. İhracat yapan firmaların ürünleri ve her türlü eşyanın uçak kargo ile gönderilmesi hız yönünden olduğu kadar kargolar en güvenilir araçlarla, uçaklarla, taşınacağı için güvenlik nedeniyle de daha avantajlıdır. Malta kargonuzun alıcısına daha hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını istiyorsanız firmamızın Malta uçak kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz.
 • Malta Havalimanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Comino JCO Heliport
  Gozo GZM Gozo Heliport
  Gudja MLA Malta International

Malta kargo hizmeti: Güvenli, hızlı ve ekonomik!

İletişim Formu