Mali Kargo

Mali Kargo

Mali Kargo

Mali kargo hizmeti sunan firmamız, hava yolu kargo hizmetleri sunan firmalar arasında hızı ve kalitesiyle fark yaratıyor!

Şirketimizin uzun yıllardır vermekte olduğu yurt dışı hava kargo hizmetlerinden olan Mali kargo hizmetiyle kargolar, kaybolma ve zarar görme vb. durumlar yaşamadan alıcısına hızla ulaştırılmaktadır. Şirketimiz müşteri ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik en doğru hizmeti vermekte, gerekli organizasyonu üstlenmekte ve adresten adrese gönderim avantajıyla göndericilere kolay bir transfer imkânı sunmaktadır.

Mali Hava Kargo Hizmeti

 • Mali Hava Kargo Hizmetinin Kapsamı Nedir?

  Mali kargo hizmeti kapsamında kargolarınız, firmamız güvencesiyle çağın sağladığı en güvenli transfer yolu olan hava yoluyla alıcıya gönderilir.

  Zamanla artan transfer ihtiyacı, hava yolu kargo taşımacılığına duyulan ilgiyi artırmış ve hava yolu, kargo gönderimlerinde en sık kullanılan yol olmaya başlamıştır. Şirketimiz de bu kapsamda Mali'ye gönderilecek kargolar için sunduğu Mali kargo hizmetleriyle ihracat yapan ya da yurt dışı bağlantısı olan tüm kuruluş ve bireylerin ihtiyaçlarını eksiksiz bir biçimde karşılama gayesiyle faaliyet gösterir olmuştur.

  Mali kargolarının daha hızlı bir şekilde ve daha az bir zamanda ulaştırılması açısından en avantajlı hizmet, hava yolu kargo hizmetidir. Hizmetin diğer bir avantajı ise kargoların yerine güvenli bir şekilde ulaştırılmasını sağlamasıdır. Hacim ya da ağırlık nedeniyle başka bir yolla gönderilemeyecek kargoların Mali kargo ile taşınması da mümkündür.

  Özetle, pek çok bakımdan Mali kargo hizmetinin kara ve deniz yoluyla verilen taşımacılık hizmetlerine kıyasla ciddi getirileri vardır. Bu getirileri ise firmamız, sizlere en ekonomik yoldan sunmayı hedefler.
 • Mali Kargo Hizmetiyle Tehlikeli Maddeler Bile Taşınır!

  Mali kargo hizmeti alınarak gönderilecek kargonun türü, boyutu, ağırlığı sorun teşkil etmez. Mali kargo hizmetlerinin en önemli avantajı güvenlikli bir transfer imkânı sunmasıdır. Güvenliği sağlamak için attığımız ilk adım kargonuzun türüne göre ve her bir kargo için ayrı ayrı özel prosedürler uygulamaktır. Bu kapsamda tehlikeli maddeler dahi güvenle gönderilebilmektedir.

  Kargonuzun, tehlikeli, değerli veya hassas nitelikte olmasının, özetle ne olduğunun hiçbir önemi yok. Her bir kargonuzun güvenle taşınabilmesi için hazırlıklar Mali kargo hizmet sağlayıcısı firmamız tarafından titizlikle yapılır. Mali kargo hizmeti kapsamında yapılacak transferlerde, belirtildiği gibi kargonuza en uygun prosedür uygulanır, maksimum kalite ve minimum ücretle transferleriniz gerçekleştirilir.
 • Mali Cumhuriyeti

  Mali, Batı Afrika'da bulunan denize kıyısı olmayan bir cumhuriyettir. Tarihi 12. yy. öncesine dayanan Mali'nin ekonomisinde tarım ürünlerinin önemi yadsınamayacak seviyededir. Ayrıca Afrika'nın en çok altın üreten ülkeleri arasında 3. sırada yer alır. Başlıca üretimi yapılan tarım ürünleri; tahıl, pirinç, pamuk, yer fıstığı, şeker kamışı ve çeşitli meyve ve sebzelerdir.

  Resmî dili Fransızca olan ülkenin başkenti Bamako, nüfusun en yoğun olduğu şehirdir ve Nijer Nehri yanında yer alması sebebiyle görülmeye değer manzaralara sahiptir. Mopti ve Sego da önemli diğer yerleşim merkezleridir.
 • Türkiye-Mali Arasındaki İlişkiler

  Türkiye ile Mali arasındaki ilişkiler ileri seviyede olup bu ilişkileri daha da geliştirmek adına yıl içinde karşılıklı üst düzey ziyaretler gerçekleştirilmektedir. Bu kapsamda iki ülke arasında günümüze kadar pek çok antlaşma imzalanmıştır. Türkiye, çeşitli alanlarda (eğitim, sağlık, gıda vb.) Mali'ye kalkınma yardımlarında da bulunmaktadır.
 • Mali Kargo Hizmeti Pahalı mıdır?

  Hava yolu kargo hizmetleri geçmişe kıyasla artık çok daha yaygın olarak verildiğinden günümüzde her kesim için çok daha ulaşılabilir niteliktedir. Bu kapsamda firmamız, Mali kargo hizmetini bu rekabet ortamında benzerlerinden sıyrılabilmek adına hep en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Mali kargo hizmetinin bedeli transferin hangi havalimanları ya da adresler arasında gerçekleştirileceği, kargonun içeriği, parça sayısı, ağırlığı, hacmi vb. özelliklere göre belirlenir. Ancak sunacağımız fiyat teklifinin kurumların ve bireylerin yüzünü güldüreceğini garanti ederiz.
 • Mali Uçak Kargo Hizmetlerinin Öne Çıkan Özellikleri

  Hava yolu taşımacılığı, son yıllarda havaalanları ve uçak filolarında yaşanan artış sebebiyle oldukça yaygın hâle gelmiştir. Demir, kara ve deniz yoluyla yapılan taşımacılıklar artık daha hızlı ve güvenli bir şekilde hava yolu taşımacılığı ile kolaylıkla yapılabilmektedir.

  Hava yolu taşımacılığı hızlı ve zaman açısından avantajlı bir taşımacılık yöntemidir. Özellikle bozulabilen ve kırılabilen yaş meyve ve sebze, ilaç, yedek parça gibi malzemelerin daha güvenli ve daha hızlı şekilde transfer edilmesi açısından tercih edilmektedir. Mali uçak kargo hizmetini tercih ettiğinizde bu avantajların yanı sıra ulaşacağınız bir diğer avantaj, deneyimli ve güvenilir bir şirketle çalışacak olmanızdır. Mali kargo hizmetini bizden aldığınızda sizlere sunulacak artılar, kısa sürede teslimat, yüksek emniyet ve güvenlik, kargoların elleçleme ve yükleme aşamasında gösterilen özen olacaktır. Kısacası Mali kargo hizmeti sunan firmamız ile yapılacak hava yolu taşımacılığı, ürünün güvenli taşınmasına ve daha hızlı ve daha az bir zamanda ulaştırılmasına imkân sunması açısından diğer taşımacılık yöntemlerine göre daha avantajlı bir yöntemdir.

  Taşımacılık alanında en güvenli yol olan hava yolu ile Mali kargolarınız en hızlı ve en emniyetli şekilde transfer edileceğinden zaman kaybı gibi bir durum yaşamaz; kargolarınızın sizden emanet alındığı şekliyle alıcısına gönderilmesini garanti altına almış olursunuz. Böylelikle Mali kargo hizmetinden yararlanarak, ticari amaçlı yaptığınız transferlerinize hız katarken işinizi büyütür, alıcınızın sizlere olan güvenini sağlamlaştırırsınız.
 • Mali Havalimanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Bamako BKO Bamako
  Gao GAQ Gao
  Goundam GUD Goundam
  Kayes KYS Kayes
  Kenieba KNZ Kenieba
  Koutiala KTX Koutiala
  Mopti MZI Mopti
  Nara NRM Nara
  Nioro NIX Nioro
  Segou SZU Segou
  Sikasso KSS Sikasso
  Tombouctou TOM Tombouctou
  Yelimane EYL Yelimane

Mali kargo hizmeti sunan firmamızla iletişime geçin, birçok avantaja bir arada ulaşın!

İletişim Formu