Malezya Kargo

Malezya Kargo

Malezya Kargo

Hava yolu taşımacılığı yapan firmamız, Malezya kargo hizmeti ile de 365 gün yanınızda!

Firmamız, Türkiye'den Malezya'ya gönderisi olan tüm bireysel ve kurumsal müşterilerine benzersiz bir kargo gönderimi deneyimi yaşamayı vadediyor!

Malezya Hava Kargo Hizmeti

 • Malezya Kargoları Güvenli Bir Şekilde Alıcısına Ulaşıyor

  Hava yolu ile yapılan seyahatlerin daha güvenilir ve daha kısa sürelerde tamamlanıyor olması, kişilerin yanı sıra kargoların da iki nokta arasındaki seyahatlerinde kişi ve kurumları hava yolu taşımacılığı hizmetlerine yönlendirmektedir. Bu noktada, Türkiye'den Malezya'ya yapılması planlanan kargo transferi için Malezya kargo hizmeti sunuyor, hava yolunun avantajlarından tüm ihtiyaç sahiplerinin faydalanmasına olanak sunuyoruz.

  Malezya kargo hizmetimiz, bireyler tarafından olduğu gibi Malezya'ya ihracat yapan firmalar tarafından da büyük ilgi görülmektedir. Bu ilginin en büyük sebepleri arasında hizmetimizin güvenilir ve kaliteli olmasının yanı sıra ekonomik olması da vardır. Kargoları sorun yaşanmadan alıcısına ulaştırmayı hedefleyen, kaliteli taşımacılığın adresi firmamız, Malezya kargo hizmeti kapsamında kargoların hasar görmesi veya kaybolması gibi sorunların önüne geçecek nitelikte faaliyet göstermektedir.
 • Malezya Hava Kargo Hizmetinin Güvenlik Açısından Farkı

  Malezya kargo hizmetinden yararlanarak çeşitli nitelik ve nicelikteki kargolarını transfer etmek isteyen bireylerin "Kargom adresine güvenli şekilde ulaşacak mı?" kaygılarına son veriyoruz. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya çalışan firmamız, diğer ülkelere yaptığı taşımacılık hizmetindeki kalitesini Malezya kargo hizmetinde de göstermektedir.

  Malezya kargolarınızı emanet alıyor, emanetinizi nasıl teslim ettiyseniz o şekilde alıcısına ulaştırıyoruz. Diğer bir deyişle, Malezya hava kargo hizmetimizden yararlandığınızda kargonuzun karışması, hasar görmesi, kaybolması ya da alıcısına ulaşmaması gibi bir durumla karşılaşmayacağınızı taahhüt ediyoruz.

  Kargo taşımacılığını hava araçlarla sunuyor olmamız da ek bir avantaj. Zira hava araçları, deniz ve kara araçlarına kıyasla çok daha güvenilir depolama ve transfer imkânı sunmakta!

  Kargo taşımacılığında edindiğimiz deneyim ve müşteri memnuniyeti odaklı, güvenilir hizmet sunma politikamız, Malezya kargo hizmetimizin kalitesinin en önemli belirleyicileridir. Bu doğrultuda, bize teslim ettiğiniz Malezya kargolarınızı güvenliği en üst düzeyde tutmak suretiyle kaybolma veya zarar görme gibi bir durumla karşılaşılmadan alıcısına teslim etmekteyiz. Müşteri memnuniyetini sadece kargo güvenliğini sağlamamız nedeniyle değil, aynı zamanda Malezya kargo hizmetini en ekonomik şekilde sunmamız sebebiyle de garantiliyoruz.
 • Malezya Kargo Hizmetiyle Mutluluk Taşıyoruz

  Şirketimiz Malezya kargo hizmeti ile sadece ticari alışverişlere konu ürünleri taşımıyor, aynı zamanda bireylerin Malezya'daki yakınlarına ve tanıdıklarına mutluluk da götürüyor!

  Hazırlamış olduğunuz hediye paketlerini Malezya'nın dilediğiniz noktasına Malezya kargo hizmetimiz ile güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırabilir; sevgilerinizi ve dostluklarınızı bu yol vasıtasıyla çoğaltabilirsiniz. Malezya kargo hizmetimiz kapsamında tüm çalışanlarımız emanet ettiğiniz hediyeleri en kısa sürede sevdiklerinize ulaştırmak için ekstra çaba sarf etmektedir.

  Malezya kargo hizmeti alarak sevdikleriniz için hazırladığınız değerli, hassas ya da özel kargolarınızın, hediyelerinizin tam gününde ve güvenli bir şekilde muhatabına ulaşmasını garanti altına alabilirsiniz.
 • Malezya

  Güneydoğu Asya'da yer alan Malezya, tarihte Baharat Yolu'na ev sahipliği yapmış olup bu nedenle topraklarında farklı etnik grupları ağırlamış ve çok kültürlü bir ülke hâline gelmiştir. 18.000'den fazla adadan oluşan Malezya, 13 eyalete, 3 federal bölgeye ayrılmıştır. Kuala Lumpur, başkent olması nedeniyle önemli şehirler arasında ilk sıradadır. George Town, İpoh, Kuehing, Kota Kinabalu ve Sibu da ülkenin önemli diğer şehirlerine örnek olarak verilebilir.
 • Türkiye-Malezya Arasındaki İlişkiler

  Türkiye ile Malezya arasında geniş kapsamlı ve yakın ilişkiler bulunmaktadır. Birçok alanda yardımlaşmaların sürdürüldüğü iki ülke arasındaki kültürel bağlar da kuvvetlidir. Yaklaşık 600 Türk vatandaşı Malezya'yı, yaklaşık 300 Malezya vatandaşı ise Türkiye'yi ikamet adresi olarak tercih etmiştir. Ayrıca Türkiye, sayısı 130'u bulan Malezyalı öğrenciye burs imkânı sağlamaktadır. İki ülke, çeşitli platformlarda (D-8, BM vb.) iş birliği içinde hareket etmektedir. Türkiye, Malezya'dan palmiye yağı, kauçuk, Hindistan cevizi, sentetik lif ve elektronik devreler ithal etmekte; Malezya'ya ise mineral yağlar, gıda ürünleri, kara taşıtları, demir-çelik ve bor ile boratlar ihraç etmektedir.
 • Malezya Kargo ile Gönderilebilecekler ve Fiyatlandırma

  Malezya kargo hizmetimiz kapsamında her türlü kargo taşımacılığı yapılmaktadır: Kişisel eşyalar, ihraç ürünleri, makine veya uzun/ağır araçlar, taşınabileceklere örnek olarak verilebilir. Tehlikeli, hassas ya da değerli Malezya kargoları da uçak kargoyla güvenle taşınabilmektedir. Ek olarak Malezya kargo hizmetiyle evcil hayvan ve cenaze gönderimi de yapılabilmektedir.

  Kargo taşımacılığı hizmet bedeli belirlenirken bölgeler arası uzaklık dikkate alınmaktadır. Kargoların hangi noktalar arasında taşınacağı, parça sayıları, ölçüleri ve içerikleri de fiyatlandırmayı etkileyen detaylardır.
 • Adresten Adrese Malezya Uçak Kargo Hizmeti

  Malezya'ya kargo göndermenin en kolay yolu olan uçak kargo hizmetini tercih ettiğinizde birbirinden farklı teslimat seçeneklerinden birini seçme şansına da sahip olursunuz. Diğer bir deyişle Malezya kargo hizmetini havalimanından havalimanına, havalimanından adrese, adresten adrese ya da adresten havalimanına teslimatlı olarak göndermeniz mümkündür. Adresten alınmasını tercih etmediğiniz kargolarınızı yurt içinde faaliyet gösteren kargo firmalarıyla tarafımıza ulaştırmanız gerekmektedir. Kargolarınız bize geçtiğinde gerekli işlemleri tamamlayacak, zaman kaybetmeden kargolarınızı ilgili hava yolu firmasına ulaştıracağız. Güvenli bir yolculuk sonrası Malezya havalimanına inen kargolarınızı tercihiniz doğrultusunda alıcısının adresine kadar taşıma görevi de bizde! Size düşen sadece nasıl bir hizmet almak istediğinizi belirlemek, gerisi bizim işimiz!
 • Malezya Havalimanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Alor Setar AOR Alor Setar
  Bakalalan BKM Bakalalan
  Bario BBN Bario
  Belaga BLG Belaga
  Bintulu BTU Bintulu
  Bintulu ZMK Bintulu Port
  Butterworth BWH Butterworth
  Genting GTB Genting
  Ipoh IPH Ipoh - Sultan Azlan Shah Airport
  Johor Bahru JHB Sultan Ismail Intl
  Kapit KPI Kapit
  Keningau KGU Keningau
  Kerteh KTE Kerteh
  Kota Bharu KBR Pengkalan Chepa
  Kota Kinabalu BKI Kota Kinabalu
  Kota Kinabalu ZWR Kota Kinabalu Port
  Kuala Lumpur KUL Kuala Lumpur International Airport (klia)
  Kuala Lumpur SZB Sultan Abdul Aziz Shah
  Kuala Terengganu TGG Sultan Mahmood
  Kuantan KUA Kuantan
  Kuantan ZJB Kuantan Port
  Kuching KCH Kuching
  Kuching ZGY Kuching Port
  Kudat KUD Kudat
  Labuan LBU Labuan
  Lahad Datu LDU Lahad Datu
  Langkawi LGK Langakawi Intl
  Lawas LWY Lawas
  Limbang LMN Limbang
  Long Akah LKH Long Akah
  Long Banga LBP Long Banga Airfield
  Long Lama LLM Long Lama
  Long Lellang LGL Long Lellang
  Long Pasia GSA Long Pasia
  Long Semado LSM Lawas
  Long Seridan ODN Long Seridan
  Long Sukang LSU Long Sukang
  Malacca MKZ Batu Berendam
  Marudi MUR Marudi
  Mersing MEP Mersing
  Miri MYY Miri
  Mostyn MZS Mostyn
  Mukah MKM Mukah
  Mulu MZV Mulu
  Pamol PAY Pamol
  Pangkor PKG Pangkor Airport
  Pasir Gudang ZLW Pasir Gudang Port
  Penang PEN Penang International
  Penang ZJR Penang Port
  Port Klang XPQ Ferry
  Pulau Layang-Layang Is LAC Layang-Layang Airstrip
  Ranau RNU Ranau
  Redang RDN LTS Pulau Redang
  Sahabat 16 SXS Sahabat 16
  Sandakan SDK Sandakan
  Sematan BSE Sematan
  Semporna SMM Semporna
  Sepulot SPE Sepulot
  Sibu SBW Sibu
  Simanggang SGG Simanggang
  Sipitang SPT Sipitang
  Sitiawan SWY Sitiawan
  Sungei Tekai GTK Sungei Tekai
  Taiping TPG Taiping
  Taman Negara SXT Taman Negara
  Tanjung Pelepas ZJT Tanjung Pelepas Port
  Tawau TWU Tawau
  Telupid TEL Telupid
  Tioman TOD Tioman
  Tomanggong TMG Tomanggong

Malezya kargo hizmetimizi alın, sorunlarla karşılaşmayacağınız bir kargo transferi deneyimi yaşayın!

İletişim Formu