Malaysia Airlines Kargo

Malaysia Airlines Kargo Talep Formu

Malaysia Airlines Kargo


Malaysia Airlines Kargo Gönderim Hizmeti

Malaysia Airlines kargo gönderim hizmetine ihtiyacınız varsa firmamızla tanışın, transfer aşamalarında aksaklıklara geçit vermeyin!

Kargolarınızı ulaştırmak istediğiniz konum gereği Malezya menşeli Malaysia Airlines ile göndermek durumundaysanız süreci doğru bir şekilde yöneterek sizi mağdur etmeyecek firmamızdan Malaysia Airlines kargo gönderim hizmeti alabilirsiniz.

Hava yolu kargo işlemleriniz Malaysia Airlines kargo gönderim hizmeti ile artık çok kolay!

Malaysia Airlines Kargo Gönderim Hizmetini Bizden Almak

Firmamız, uçak kargo ve lojistik konularında uzmanlardan oluşan bir ekip hâlinde çalışır. Malaysia Airlines kargo gönderim hizmeti aldığınızda, lojistik süreç yönetiminin her aşamasında takım anlayışıyla hareket eden firmamız, gönderinizi anlık olarak takip eder.

Malaysia Airlines kargo gönderim hizmeti dilerseniz adresten adrese, dilerseniz havalimanından havalimanına gönderim seçeneği ile sunulur. Firmamız, paketleme konusunda da sizlere yardımcı olur: Tehlikeli maddelerinki hariç paketlemelerin gönderici tarafından yapıldığı kargo işlemlerinde firmamız ihtiyacınız doğrultusunda sizleri doğru bir şekilde yönlendirir.

Malaysia Airlines Kargo Gönderim Hizmeti ile Neler Gönderebilirim?

Malaysia Airlines kargo gönderim hizmeti için firmamızı seçtiğinizde her aşamada profesyonel bir hizmet almayı garanti etmiş olursunuz. Büyük ya da küçük ebatlı paketleriniz, tek ya da çok adetli hava yolu kargolarınız dünyanın her noktasına kısa süre içinde gönderilir.

Malaysia Airlines kargo gönderim hizmeti ile kolilerinizi, resmî evraklarınızı, evcil hayvanlarınızı, küçük ev aletlerinizi ve beyaz eşyalarınızı, spor ve aktivitelerde kullandığınız ekipmanlarınızı, makine ve makine parçalarınızı, her türlü numunenizi, hediyelik eşyalarını, cenazelerinizi ve mobilyalarınızı dilediğiniz adrese ulaştırabilirsiniz. Uçak kargonuzun, adresten adrese ya da havalimanından havalimanına gönderilmesi sadece sizin isteğinize ve ihtiyaçlarınıza bağlıdır. Maddi ve manevi açıdan değerli eşyalarınız, kırılabilecek gönderileriniz, tehlikeli kategorisine giren kargolarınızı da Malaysia Airlines kargo gönderim hizmeti kapsamında güvenli bir şekilde ve uluslararası standartlara uygun olarak gönderebilirsiniz.

Uyarı: Firmamızdan Malaysia Airlines kargo gönderim hizmeti almak istediğinizde kargonuzun içeriğine uygun olarak üstüne başka bir kargo konulup konulamayacağı bilgisini paylaşmanız gerekmektedir. Sıvı ürün gönderimlerinde ise MSDS'nin (Güvenlik Bilgi Formu) varlığı zaruridir. Bu form, 2 yıldan daha eski bir tarihe aitse yenilenmelidir.

Kaygılarınızı Bir Kenara Bırakın

Mesafelerin uzunluğu nedeni ile yurt dışı kargo hizmetinden yararlanmadan önce kafanızda soru işaretleri oluşacaktır. "Transfer kaç gün sürecek, kargom doğru adrese teslim edilecek mi, herhangi bir karışıklık yaşanır mı?" gibi sorularınızın cevapları düşündüğünüzden çok daha basit. Bireysel ya da kurumsal gönderileriniz için yararlanabileceğiniz Malaysia Airlines kargo gönderim hizmeti ile kargolarınız, karışma, kaybolma, zarar görme vb. durumlar yaşanmadan, mümkün olan en kısa sürede doğru adrese ve kişiye teslim edilir.

Malaysia Airlines Kargo Gönderim Hizmeti Nasıl Fiyatlandırılır?

Malaysia Airlines kargo gönderim hizmetinin bedeli hesaplanırken kaç adet kargo olduğu, kargoların içerikleri, ölçüleri, ağırlıkları ve nereye ulaştırılacağı gibi bilgilere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu bilgiler firmamıza iletildiğinde kargo fiyatı hesaplaması yapılır, tarafınıza bildirildikten sonra Malaysia Airlines kargo gönderim hizmet süreci başlatılmış olur.

Nitelikli Malaysia Airlines kargo gönderim hizmetimiz sayesinde aklınız kargonuzda kalmayacak!