Malavi Kargo

Malavi Kargo

Malavi Kargo

Türkiye'den Malavi'ye hava yoluyla göndermek istediğiniz tüm kargolar için Malavi kargo hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Malavi kargo hizmetimiz, yalnızca bireylere değil, Malavi'ye hava yoluyla kargo göndermek isteyen tüm kurum ve kuruluşlara yöneliktir.

Hava yoluyla kargo göndermek isteyenler, prosedür gereği hava yolu şirketleriyle doğrudan irtibata geçemezler. Bu nedenle ilgili Malavi kargo hizmet sürecinin organizasyonunu yapıp gerekli resmî işlemlerin yürütülmesini üstlenen firmalarla iletişime geçmek durumundadırlar. Bu noktada devreye giren firmamız, Malavi kargo hizmetini uzun süredir profesyonel bir şekilde verip müşteri odaklı çalışmalar yürütmesi sayesinde yoğun olarak tercih edilmektedir.

Malavi Hava Kargo

 • Malavi Kargo Hizmetinin Aşamaları

  Malavi kargo hizmeti almak için firmamız ile iletişime geçildiği zaman; kargonun özellikleri, hangi havalimanları arasında taşınacağı, adrese mi havalimanına mı teslim edileceği gibi bilgiler ile alıcı ile göndericinin iletişim bilgilerini alıp fiyatlandırma yaparak ilk adımı atmaktayız. Fiyat teklifimizin kabul edilmesi akabinde ise Malavi kargo hizmetinin organizasyon planını titiz bir şekilde gerçekleştirerek kargoların bize ulaştırılması/kargoları adresten teslim alınması aşamasına geçmekteyiz. Gerekli işlemleri yaptıktan sonra ise kargoları, ilgili hava yolu firmasına güvenle teslim etmekteyiz. Son olarak kargoları, alıcılarına sorunsuz bir şekilde teslim edilene dek gözetmekteyiz.
 • Firmamızdan Malavi Hava Kargo Hizmeti Almak

  Bilindiği üzere hava kargo hizmeti, ülkeler arası taşımacılıkta en çok tercih edilen, modern bir hizmettir. Firmamız, kaliteli ve güvenli teslimatlar gerçekleştirmeyi kendisine ilke edinmiş olup Malavi kargo hizmetini de bu kalite ve güven çerçevesinde vermektedir.

  Türkiye'den Malavi'ye kargo göndermek isteyenler için Malavi kargo hizmeti veren firmamız, müşteri taleplerini ön planda tutarak planlama yapmakta; transferin hiçbir aşamasına hataya mahal vermemektedir. Yıllardır altına imza attığı başarılı teslimatlarla havacılık sektöründe kendine köklü bir yer edinmiş olan firmamızdan Malavi kargo hizmeti aldığınızda elde edeceğiniz avantajlar arasında "kargolarınızı hızla ve güvenle yerine ulaştırmak" ilk sıralarda yer almaktadır. Öte yandan kaliteyle ters orantılı olarak Malavi kargo hizmetinden en düşük fiyatlarla yararlanmış olacaksınız.
 • Malavi Kargo Hizmetiyle Neler Gönderilebilir?

  Birey ve kurumların, kargolarını Türkiye'den Malavi'ye gönderme ihtiyacı duyduklarında aradaki mesafe nedeniyle kaygı duymaları doğaldır. Geçen zamana bağlı olarak kargonun bozulması, deforme olması, kaybolması gibi ihtimaller göndericileri tedirgin edebilmektedir ancak Malavi kargo hizmetinde bu tip sorunlar söz konusu dahi olmamaktadır. Henüz bu hizmetle tanışmamış olanlar için uçak kargo ile neler gönderilebileceğini belirtmekte fayda var: Tüm değerli eşyaları, acil evrakı, bozulabilir gıdaları, ağırlığı ve hacmi yüksek ögeleri (iş makinesi vb.), tehlikeli maddeleri, cenazeleri, evcil hayvanları, özetle, uluslararası taşımacılık kurallarına aykırı olmayan tüm gönderileri Malavi kargo hizmetiyle kaygılanmadan yerlerine ulaştırmak mümkündür. Unutmayın, Malavi kargo hizmetimizden faydalanarak göndereceğiniz kargoların tamamı, firmamız için bir "emanet" niteliğindedir.
 • Malavi Kargo Hizmetinde Fiyatlandırma Nasıldır?

  Her bir kargo transfer süreci birbirinden farklı olduğundan firmamız, Malavi kargo hizmetinin bedeli hakkında net bir bilgi paylaşamamaktadır.

  Malavi kargo hizmetimizin fiyatını sizlere kesin olarak bildirebilmemiz için ihtiyaç duyduğumuz bazı bilgiler mevcuttur. Bunlar:

  Malavi kargo hizmeti kapsamında yapılacak transferin başlangıç ve bitiş noktaları,

  ● Hizmet türü (havalimanları arasında, adresler arasında gibi),

  Malavi kargo hizmetiyle gönderilmek istenen kargonun parça sayısı ve bu parçaların ölçüleri,

  ● Gönderilmek istenen kargoların içeriğidir.

  Tüm bu bilgileri sizden edindikten sonra fiyat teklifimiz en kısa süre içerisinde tarafınıza iletilmiş olacaktır.
 • Malavi Cumhuriyeti

  Malavi ya da resmî adı ile Malavi Cumhuriyeti, Afrika'nın güneydoğusunda yer alan, denize kıyısı olmayan ve yüz ölçümünün beşte birini Malavi Gölü'nün oluşturduğu bir ülkedir. Kuzeybatısında Zambia, kuzeydoğusunda Tanzanya, doğusunda ise Mozambik yer alan Malavi, Temmuz 1964 tarihinde Birleşik Krallık'tan bağımsızlığını kazanmıştır. Lilongwe, ülkenin en büyük şehri ve başkentidir. En çok ziyaret alan şehirleri, Blantyre, Karonga, Lilongwe, Mzuzu ve Zomba'dır. Ülkenin resmî dili İngilizcedir. Malavi, dünyanın en fakir ülkelerinden biri olmasına karşın Afrika'nın en yardımsever ve sıcakkanlı insanlarının yaşadığı bünyesinde birçok etnik grubu barındıran bir ülke olarak öne çıkar.
 • Türkiye-Malavi Arasındaki İlişkiler

  Herhangi bir siyasi sorun yaşamayan Türkiye ile Malavi arasındaki ilişkiler sınırlı kalmıştır. Lusaka Büyükelçiliği Malavi'ye akredite edilmiş durumda olan Türkiye, Malavi'de yeni bir büyükelçilik açma kararı almıştır. Malavi'yi ise Türkiye'de Berlin Büyükelçiliği temsil etmektedir. İki ülke arasındaki ticaret hacmi 19,8 milyon ABD doları seviyesindedir (2017). Türkiye'nin Malavi'ye ihracatında maya, makine parçaları, demir ve çelikten depolar, alüminyumdan çubuklar ve profiller, prefabrik yapılar, gaz, sıvı ve elektrik sayaçları ve römorklar, en fazla öne çıkan ürün gruplarıdır. Türkiye'nin Malavi'den düzenli olarak ithal ettiği ürünlerin başında ise tütün ve tütün döküntüleri vardır. Türkiye, Malavi'ye çeşitli yardımlarda bulunmakta, ayrıca Malavili öğrencilere burs vermektedir.
 • Kargolarınızı Malavi Uçak Kargo Hizmetiyle Gönderin, Sorun Yaşamayın

  Değişen teknoloji ve hız, bütün sektörleri etkilediği gibi uçak kargo sektörünü de etkilemiştir. Bunlarla birlikte bireylerin ve kurumaların da kargo transferindeki tercihleri değişmiştir: Kara taşımacılığıyla karşılaştırıldığında daha hızlı ve güvenli olduğu için uçak kargo, sıklıkla tercih edilir olmuştur. Firmamız da birçok ülkeye olduğu gibi Malavi'ye de uçak kargo hizmeti vermektedir.

  Malavi kargo hizmetinde en temel amacımız, müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. Bu doğrultuda kalite ve güvenlikten taviz vermiyor, kargo transferlerini sıfır hata ile gerçekleştiriyoruz. Siz de kargolarınızı Malavi kargo hizmeti alarak gönderin; hiçbir aşamada, hiçbir sorun yaşamayın!
 • Malavi Havalimanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Blantyre BLZ Chileka
  Chelinda CEH Chelinda
  Club Makokola CMK Club Makokola
  Dwangwa DWA Dwangwa
  Karonga KGJ Karonga
  Kasungu KBQ Kasungu
  Likoma Island LIX Likoma
  Lilongwe LLW Lilongwe International
  Mangochi MAI Mangochi
  Monkey Bay MYZ Monkey Bay
  Mvuu Camp VUU Mvuu Camp
  Mzuzu ZZU Mzuzu
  Salima LMB Salima

Firmamız, Malavi kargo hizmeti ile size beklentinizin ötesinde bir kargo transferi deneyimi yaşatmaya hazır!

İletişim Formu