Madagaskar Kargo

Madagaskar Kargo

Madagaskar Kargo

Madagaskar kargo hizmeti veren firmamız, Madagaskar'ın her noktasına, sorunsuz ve güvenli teslimatlar yapıyor!

Madagaskar kargo hizmetimiz kapsamında göndermek istediğiniz her tür kargoyu; hava yolu araçlarıyla ve deneyim sahibi personelimiz eşliğinde, hiçbir sorun çıkmadan, güvenli ve sağlam bir şekilde Madagaskar'daki alıcısına teslim ediyoruz. Firma olarak öncelikli hedefimiz, müşteri memnuniyeti ve kaliteli referanslar oluşturmaktır.

Siz değerli müşterilerimizin Madagaskar kargo hizmeti veren firmamıza ulaşması, sorunsuz sevkiyatlar için yeterli olacaktır. Böylelikle, Madagaskar ülkesine ulaştırmak istediğiniz ürünlerin nitelik ve çeşitliliğine göre uygun fiyatlandırma imkânından da yararlanmış olacaksınız.

Madagaskar Hava Kargo

 • Madagaskar Hava Kargo Hizmetini Aldığınızda…

  Madagaskar kargo hizmeti veren firmamız; bireysel ve kurumsal gönderileri, yüzde yüz güvenli ve hızlı bir şekilde yerine ulaştırır. Madagaskar kargo hizmet sağlayıcınız olarak sizleri asla zorda bırakmadan, iş hayatınızı kolaylaştıracak çözümlerle yanınızdayız. Yasal olan her türlü evrak, eşya ve yasaklı olmayan kimyasal maddeler ile gıda grubuna dâhil tüm ürünleri, hava kargo ile en hızlı şekilde ulaştırmak için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Bizimle çalışarak hem zamandan tasarruf eder hem de bütçenizi sarsmadan kargonuzu gönderebilirsiniz.

  Uzman personelimiz, Madagaskar kargo hizmetini almaya başladığınız andan itibaren, süreç boyunca size her konuda bilgi vermek için telefonun diğer ucunda hazır olacaktır.
 • Madagaskar Kargo Hizmetiyle Madagaskar'a Neler Gönderebilirsiniz?

  Madagaskar kargo hizmeti ile göndermek istediğiniz ürünlerin neredeyse bir sınırı yoktur. Genel ya da özel kargolarınız (Özel kargolardan bazıları canlı hayvan, gıda, kıymetli eşya, diplomatik evrak ve ağır kargolar olarak sıralanabilir. Genel kargolar ise kuru ve temiz olan her türlü eşya, evrak, küçük koli, numuneler ve diğerleridir.) sorunsuz bir şekilde taşınabilir. Özel kargolar tahmin edileceği üzere ayrıcalıklı bir paketleme, depolama ve taşıma gerektirir. Bu sebeple de süreç boyunca dikkatli ve titiz davranmayı zorunlu kılar. Madagaskar kargo hizmeti ile taşıtacağınız özel ve genel kargolarınıza gereken hassasiyeti gösteriyor, yasal kurallar çerçevesinin içinde kalarak sorunsuz sevkiyatlara imza atıyoruz. Detaylı bilgi edinmek için lütfen iletişime geçiniz.
 • Madagaskar Kargo Hizmetiyle Bozulabilir Ürün Göndermek

  Bozulabilir nitelikteki kargoların özeliklerini koruyarak transfer edilmeleri oldukça önemlidir. Madagaskar kargo hizmeti veren firmamız ile gönderebileceğiniz her türlü bitki, meyve ve sebze, et, balık ve diğer gıda maddeleri, özel ambalajlama, ısı ve basınç ayarları ile bozulmadan adrese teslim edilir. İlgili kurumlardan alınmış sağlık belgelerinin yumurta, balık, et gibi gıdaları gönderen firma tarafından, ibraz edilmesi gerekmektedir.
 • Madagaskar Kargo Hizmetinin Avantajlarından Yararlanın

  Devam etmekte olduğumuz hayat şartlarında zaman, hepimiz için en kıymetli unsur hâline gelmiştir. Özellikle iş hayatında, büyük şirketlerin yurt dışı bağlantıları olup bu bağlantılarıyla sürekli alışveriş ilişkisi bulunmaktadır. Madagaskar kargo hizmeti veren öncü bir firma olarak iş yükünüzü hafifletmek ve size zaman kazandırmak birincil hedefimizdir. Yurt dışı taşımacılığında öncü olan firmamız, müşterilerine avantajlı fiyatlar ile hızlı gönderim olanağı sunmaktadır. Firma olarak, güvenli ve hızlı Madagaskar kargo hizmeti almanın, her şirketin ya da kişinin hakkı olduğuna inanıyoruz. Eğer aradığınız, bu hakkınızı savunmak zorunda kalmayacağınız bir hizmetse emin olabilirsiniz ki profesyonel düzeyde Madagaskar kargo hizmeti veren firmamız, her daim yanınızda.
 • Madagaskar Uçak Kargo Hizmetinde Firmamızın Farkını Hissedin

  Zaman zaman kargo firmaları, doluluk nedeniyle kargolarınızı kabul etmeyebilir ya da transfer için fahiş bir bedel talep edebilirler. Uygun fiyatlı Madagaskar kargo hizmeti veren firmamız ise farklı taleplere farklı çözümler üreterek müşterilerini asla mağdur etmez ve kargoları optimum sürede teslim etmeyi garantiler.

  En büyük farkımız, Madagaskar kargo hizmeti kapsamında gönderdiğiniz kargolarınıza birer emanet gözüyle bakmamız. Kargolarınızı nitelik ve niceliğine göre işleme tabi tutuyor, hassas ve değerli kargolara yüksek ihtimam gösteriyoruz. Özetle, Madagaskar kargo hizmeti aldığınızda gözünüzün arkada kalmaması adına hep en kaliteli hizmetleri vermeyi kendimize hedef belirliyoruz.
 • Madagaskar Kargo Hizmetinin Fiyatı Neye Göre Belirlenir?

  Madagaskar kargo hizmetimizin fiyatlandırmasını yaparken kargonuzun niteliğine, niceliğine, nereye teslim edileceğine bakıyor, en uygun teklifi tarafınıza sunuyoruz. Adresten adrese, havaalanından havaalanına, adresten havaalanına ya da havaalanından adrese teslimatlar için fiyatlandırmalar farklılık gösterse de en ekonomik fiyat teklifini göndereceğimizden asla kuşkunuz olmasın.

  Bizler firma olarak sizleri prosedürlerle yormadan, her türlü çözümü kendimiz üretmeyi ilke edindik. En büyük amacımız; müşterilerimizin, kargolar dünyanın diğer ucuna yolculuk ederken hiçbir tedirginlik yaşamadan Madagaskar kargo hizmeti veren firmamızın güvencesi ile rahat etmesidir.
 • Madagaskar

  Afrika Kıtası'na bağlı olan Madagaskar, dünyanın dördüncü büyük ada ülkesidir. Resmî adı "Madagaskar Cumhuriyeti" olan ülkenin nüfusu yaklaşık yirmi altı milyondur. Madagaskar'ın resmî dili ise Malgaşca ve Fransızcadır. Başkenti Antananarivo olan ülkenin diğer önemli şehirleri Antsirabe, Mahajanga, Toamasina ve Fianarantsoa'dır. "En az gelişmiş ülkeler" arasında yer alan Madagaskar için balıkçılık, tarım ve ormancılık sektörlerinden kazanılan gelir önem arz etmektedir. Vanilya, kahve, tekstil ve kabuklu deniz ürünleri, ülkenin başlıca ihracat kalemleridir.
 • Türkiye-Madagaskar Arasındaki İlişkiler

  Türkiye'nin Antananarivo Büyükelçiliği 2010 yılında faaliyete geçmiştir. Roma Büyükelçiliği Türkiye'ye akredite olan Madagaskar'ın İstanbul'da Fahri Konsolosluğu bulunmaktadır. Türkiye'nin Madagaskar'a ihraç ettiği başlıca ögeler ulaşım araçları, demir-çelik, hububat ve elektronik cihazlar; Madagaskar'dan ithal ettiği ögeler ise çeşitli mineraller, deri, sebze ve baharattır. Ekonomik olarak gelişen ve yatırıma açık olan Madagaskar'da son yıllarda birkaç Türk yatırımcı iş sahası oluşturarak istihdam sağlamıştır. Madagaskar kargo hizmeti veren firmamız bu gelişmeler ışığında, ihracat yapan firmalara destek olmaktadır.
 • Havalimanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Ambanja IVA Ambanja
  Ambatolahy AHY Ambatolahy
  Ambatomainty AMY Ambatomainty
  Ambatondrazaka WAM Ambatondrazaka
  Ambilobe AMB Ambilobe
  Ampanihy AMP Ampanihy
  Analalava HVA Analalava
  Andapa ZWA Andapa
  Andriamena WAD Andriamena
  Ankavandra JVA Ankavandra
  Ankazoabo WAK Ankazoabo
  Ankokoambo NKO Ankokoambo
  Ankorefo WOR Moramba
  Antalaha ANM Antsirabato
  Antananarivo TNR Antananarivo
  Antsalova WAQ Antsalova
  Antsirabe ATJ Antsirabe
  Antsiranana DIE Antsiranana/Arrachart
  Antsohihy WAI Antsohihy
  Bealanana WBE Bealanana
  Befandriana WBD Befandriana
  Bekily OVA Bekily
  Belo BMD Belo
  Beroroha WBO Beroroha
  Besalampy BPY Besalampy
  Betioky BKU Betioky
  Doany DOA Doany
  Farafangana RVA Farafangana
  Fianarantsoa WFI Fianarantsoa
  Fort Dauphin FTU Marillac
  Ihosy IHO Ihosy
  Ilaka ILK Ilaka
  Madirovalo WMV Madirovalo
  Mahanoro VVB Mahanoro
  Maintirano MXT Maintirano
  Majunga MJN Amborovy
  Malaimbandy WML Malaimbandy
  Mampikony WMP Mampikony
  Manakara WVK Manakara
  Mananara WMR Mananara
  Mananjary MNJ Mananjary
  Mandabe WMD Mandabe
  Mandritsara WMA Mandritsara
  Manja MJA Manja
  Maroantsetra WMN Maroantsetra
  Miandrivazo ZVA Miandrivazo
  Morafenobe TVA Morafenobe
  Morombe MXM Morombe
  Morondava MOQ Morondava
  Nossi-be NOS Fascene
  Port Berge WPB Port Berge
  Sainte Marie SMS Sainte Marie
  Sambava SVB Sambava
  Soalala DWB Soalala
  Tamatave TMM Tamatave
  Tambohorano WTA Tambohorano
  Tanandava TDV Tanandava
  Tsaratanana TTS Tsaratanana
  Tsiroanomandidy WTS Tsiroanomandidy
  Tulear TLE Tulear
  Vangaindrano VND Vangaindrano
  Vatomandry VAT Vatomandry
  Vohemar VOH Vohemar

Madagaskar kargo hizmeti veren firmamıza talep formları aracılığı ile dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

İletişim Formu