Lübnan Kargo

Lübnan Kargo

Lübnan Kargo

Lübnan kargo hizmeti, hava yolu aracılığıyla, Türkiye'den Lübnan'a kargo göndermek isteyen herkese verilmektedir.

Lübnan Hava Kargo Hizmeti

 • Ne Tür Kargolar Lübnan Kargo Hizmetiyle Transfer Edilebilmektedir?

  Lübnan kargo hizmeti veren firmamız, Lübnan'a göndereceğiniz her türden kargonuz için size destek vermektedir. Lübnan kargo hizmeti ile evrak, koli, evcil hayvan, spor ekipmanları, cenaze, makine ya da ağır, uzun, tehlikeli, değerli vb. nitelik ve nicelik özellikleri değişken her tür gönderi transfer edilebilmektedir. Lübnan kargo hizmeti kapsamında gönderilecek kargonun türüne has prosedürler uygulanır; ilgili hava yolu firmasına gerekli bilgilendirmeyi yaparak kargonuzun güvenli ve sağlam bir şekilde adresine ulaştırılması sağlanır.
 • Lübnan

  1943'te bağımsızlığını kazanan Lübnan; batısında Akdeniz, kuzeyinde ve doğusunda Suriye, güneyinde İsrail'in bulunduğu bir Orta Doğu ülkesidir. Resmî dili Arapça olan ülkenin yönetim şekli cumhuriyettir ve nüfusunun %80'ini Araplar oluşturur. Başkenti Beyrut olan Lübnan'ın Antik Çağ'a uzanan oldukça köklü bir tarihi vardır. Bu özelliği ile büyük medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır ve günümüze kadar ayakta kalmış tarihî yapıları ile bir turizm potansiyeline sahiptir. Önemli şehirleri, başkent Beyrut'un yanı sıra Trablusşam, Zahle, Sayda, Nebatiye ve Sur'dur. Lübnan, ekonomisi ile de Orta Doğu'da dikkat çekmektedir. Sanayi ürünlerinden, petrolden, hava ulaşımının da içinde olduğu transit taşımacılıktan elde ettiği gelirleri ve birçok Avrupa ve Orta Doğu ülkesi ile yaptığı ithalat ve ihracat gelirleri ile bölgesinin en gelişmiş ülkelerinden biri konumundadır. Ayrıca Beyrut Havalimanı da Orta Doğu'nun oldukça işlek olarak kullanılan mekânlarındandır.
 • Türkiye-Lübnan Arasındaki İlişkiler

  Lübnan'da büyük bir kısmının 1940'tan sonra çalışmak için gittiği, sayısı 30 bine yaklaşan Türk vatandaşı bulunmaktadır. Daha çok Beyrut ve Trablus gibi büyük şehirlerde yaşamayı tercih eden bu vatandaşların yaklaşık 13 bini Türkmen'dir. Lübnan'ın yaşadığı iç karışıklıklar ve Orta Doğu'daki siyasi istikrar sorunu nedeniyle, gerek ekonomik gerekse siyasi yönden gelişemeyen ilişkiler, Türkiye ve Lübnan'ın karşılıklı diplomatik ziyaretleri ile yumuşamaya başlamıştır. 2010 yılında karşılıklı olarak vize uygulaması kaldırılmış ve ilerleyen dönemlerde birçok anlaşmanın imzalanmasıyla birlikte ekonomik, sosyal ve kültürel etkileşim artmıştır.
 • Lübnan Hava Kargo Hizmeti ile Güvenlik En Üst Düzeyde

  Firmamız, Lübnan kargo hizmeti ile tüm kurum, kuruluş ve bireylere kargolarını hava yoluyla gönderebilme imkânı sunmaktadır. Kişilerin ya da kurumların hava yolu firmalarıyla doğrudan iletişime geçerek kargo gönderimi ihtiyaçlarını karşılaması olası değildir. Firmamız, Lübnan'a kargo göndermek isteyenlere yönelik sunduğu Lübnan kargo hizmeti kapsamında birey ya da kurumların yerine hava yolu firmalarıyla iş birliği yapmakta ve emanetleri istenilen havalimanına ya da adrese güvenle teslim etmektedir. Lübnan'a kargo göndermek isteyen kişiler, Lübnan kargo hizmeti almak için firmamızla iletişime geçebilir, kargo transferlerini güvenli bir biçimde yerine getirebilirler. Lübnan kargo hizmetinde güvenliği en üst düzeyde tutan şirketimiz, Türkiye ile Lübnan arasında, evrak, dosya gibi küçük ya da makine gibi büyük kargoların ulaştırılmasında bir köprü vazifesi görmektedir.

  Firmamız, sorumluluk bilincini hareket noktası kabul ederek müşteri memnuniyetini kendine amaç edinmiştir. Uzun zamandır Lübnan kargo hizmeti veren firmamız, Lübnan kargosunun teslim alınmasından adresine teslim edileceği ana kadar, sektörde sahip olduğu tecrübe ile hareket etmektedir. Bu doğrultuda, kargonun zamanında, güvenli ve sorunsuz bir şekilde yerine ulaşması için Lübnan kargo hizmeti sağlayıcısı olarak tüm imkânlarını müşterilerine sunmaktadır.
 • Tecrübeli Personel Kadrosuyla Profesyonel Hizmet

  Firmamız, Lübnan kargo hizmetinde de, tüm hizmetlerinde olduğu gibi kalitenin bir parçası olarak gördüğü "müşteri memnuniyeti"ni sağlamak için azami özen göstermektedir. Müşteri memnuniyetinin sağlanması ve gönderilerin sorunsuz bir şekilde adresine ulaşabilmesi için Lübnan kargo hizmetini tecrübeli personel kadrosuyla sunmakta, gereken tüm desteği her aşamada müşterilerine vermektedir. Bu nedenle kargonun teslim alınmasından ulaştırılmasına kadar müşterileriyle arasında sağlıklı bir bilgi akışı sağlanabilmesi için tüm iletişim kanalarını da açık tutmaktadır. Özetle Lübnan'a kargo gönderimi için Lübnan kargo hizmeti veren firmamız, sorumluluk ilkesiyle hareket etmekten hiçbir durumda vazgeçmemektedir.

  Lübnan kargo hizmeti almak istediğinizde kargonuzun ağırlığı, cinsi, hacmi gibi tüm özellikleri ile teslimatın hangi adrese yapılacağı ve gönderici ile alıcının iletişim bilgilerini detaylı bir şekilde öğreniyor, Lübnan kargolarınızın en ekonomik, güvenli ve hızlı bir şekilde transfer edilmesi için gerekli organizasyonu yaparak süreci en sağlıklı şekilde yönetiyoruz.

  Kargonuzun transferindeki güvenlik önlemi kadar hız da, özellikle ihracat yapan firmalar için, oldukça önem taşır. Bu nedenle Lübnan kargo hizmetini hava yolu araçlarıyla veriyor, hızlı bir iş akışı için hizmetin tarafları olarak hava yolu firmalarıyla karşılıklı çözümler geliştiriyoruz. Nihai olarak Lübnan kargo hizmeti boyunca müşteriler ve hava yolu firmalarıyla gereken irtibatları sağlayarak, gönderileri en hızlı şekilde adreslerine ulaştırıyoruz.
 • Lübnan Uçak Kargo ile Hızlı Taşımacılık

  Lübnan kargo hizmeti ile firmamız, Türkiye'den Lübnan'a kargo göndermek isteyenlere pek çok avantajı bir arada sunmaktadır. Bu avantajların arasında şüphesiz en önemlisi, Türkiye ile Beyrut arasında her gün düzenlenen uçak seferleri ile gönderilen kargoların hızlı bir biçimde ulaşmasıdır. Gönderdiğiniz kargolar, Lübnan kargo hizmeti sayesinde, diğer ulaştırma imkânlarına kıyasla daha hızlı ve güvenilir bir yolculuğun sonunda, alıcısına sorunsuz bir şekilde ve zamanında ulaştırılmaktadır.

  Kara yolu ile yapılan nakliyelerde yolda geçen sürenin uzun olması ve sarsıntı, kaza gibi risklere karşı kargonun hasarsız bir şekilde ulaştırılması her zaman yüzde yüz garanti değildir. Ancak Lübnan kargo hizmeti, hem kargonun yolda geçirdiği sürenin az olması hem de sarsıntısız bir uçak yolculuğunun ardından hasarsız biçimde teslim edilmesi nedeniyle oldukça güvenli bir yöntemdir.
 • Lübnan Havalimanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Beirut BEY Beirut Rafic Hariri International Airport
  Tripoli KYE Kleyate

Firmamızla anlaştığınızda kaliteli Lübnan kargo hizmetini hem hızlı hem de en ekonomik yoldan almış olmanın avantajını yaşayacaksınız.

İletişim Formu