Laos Kargo

Laos Kargo

Laos Hava Kargo

Uluslararası kargo taşımacılığı, hava yollarını başarılı bir şekilde kullanan Laos kargo hizmetiyle artık çok daha hızlı!

Türkiye'ye oldukça uzak bir yer olan Laos'a ulaştırılmak üzere herhangi bir gönderisi olan tüm kurum, kuruluş ve bireyler, Laos kargo hizmeti veren firmamızı her zaman güvenle tercih edebilirler.

Laos gibi uzak bir ülkeye kargo gönderimlerini ulaştırmak isteyen kişi ya da kurumların, direkt olarak bu ülkeye sefer düzenleyen hava yolu firmalarına ne yazık ki ulaşma imkânı bulunmamaktadır. Bu nedenle kurumsal veya bireysel tüm ihtiyaç sahipleri, Laos kargo transferi için aracı bir kurum olarak bizim gibi acenteler üzerinden hizmet alabilirler.

Laos Hava Kargo Hizmeti

 • Laos Hava Kargo

  Yıllardır profesyonel bir şekilde sunmakta olduğumuz Laos kargo hizmetimiz özellikle ticari faaliyetlerde bulunan firmalar açısından çok özel bir yere sahiptir. Çünkü ticari mallar, Laos gibi bir ülkeye ancak hava yolları ile en hızlı şekilde ulaştırılabilmektedir. Bu nedenle kurumsal müşterilerimiz ve ticari kuruluşlar, acil ya da rutin olarak gönderilmesi gereken tüm Laos kargoları için firmamızdan hizmet almaktadırlar.

  Ticari taleplerin yanı sıra kişisel taleplerle de Laos kargo hizmetimize başvurabilirsiniz. Firmamız talebinizi karşılamak için Türkiye'nin en hızlı kargo taşımacılığı hizmetini sunacaktır. Yüksek bir iddiaya sahip olarak Laos kargo işlemleri için en hızlı hizmetleri verdiğimizi rahatlıkla belirtebiliriz. Çünkü hizmetimiz sayesinde Türkiye'nin her yerinden teslim alınan kargolar, hava yolları ile ilk uçuşta Laos'a ulaştırılabilmektedir. Eğer gönderiniz havalimanına değil de belirli bir adrese teslim edilecekse bu süreçte de yine aynı şekilde en hızlı transfer imkânının sunulacağından emin olabilirsiniz.
 • Avantaj Sağlayan Laos Kargo Hizmeti

  Kurumsal ve ticari müşterilerimizin Laos kargo işlemlerinde edindikleri avantajların tamamı bireysel müşterilerimiz için de geçerlidir. Bireysel başvurular için de verilen Laos kargo hizmetimiz kapsamında, farklı nitelikteki kişisel gönderimlerinizin güvenliği gözetiliyor, kargolarınız alıcılarına hızla ulaştırılıyor.

  Firmamız, Laos kargo işlemlerinin kusursuz bir şekilde yürütülmesi için bireysel müşterileri kendisiyle iletişim kurduğunda gönderici ve alıcının iletişim bilgilerini eksiksiz edinmeye önem vermektedir. Alınan bu bilgiler sayesinde firmamız, hem teslimat anında olası sorunların önüne geçmekte hem de sürece ilişkin göndericiyle eş zamanlı olarak bilgi paylaşımında bulunmaktadır.
 • Laos

  Resmî adı "Laos Demokratik Halk Cumhuriyeti" olan Laos, bir Güneydoğu Asya ülkesidir. Başkenti Vientiane şehri olan ülkenin diğer büyük ve önemli şehirleri Pakse, Luang Prabang ve Savannakhet'tir. 1953 yılında bağımsızlığını ilan eden Laos, yaklaşık 7 milyon nüfusu ile ekonomisini büyük ölçüde tarım üzerinden sağlamaktadır. Ülkedeki tarım ürünlerinin yaklaşık %90'ını pirinç oluşturmaktadır. Ayrıca ülke; tütün, kahve, demir, kurşun, bakır, petrol ve antrasit kaynaklarına sahiptir. Dinî eğilimi yüksek bir yapıya sahip olan Laos, son yıllarda turizm açısından dünyada belirli bir konuma ulaşmayı başarmıştır.
 • Türkiye-Laos Arasındaki İlişkiler

  Türkiye ile Laos Demokratik Halk Cumhuriyeti arasında 1958 yılında beri diplomatik bir ilişki mevcuttur. Aradaki mesafe nedeni ile sınırlı olan bu ilişki kapsamında Türkiye, bir dönem Kuala Lumpur Büyükelçiliğini, daha sonra ise Bangkok Büyükelçiliğini akredite etmiştir. 2017 yılında ise Vientiane Büyükelçiliğini açmış ve sonra İstanbul'da Laos Fahri Konsolosluğu açılmasına onay vermiştir. Türkiye'nin bazı dönemlerde yaşanan felaketler sonrası Laos'a yardımları da bulunmuştur. Türkiye ile Laos arasında Ticaret ve Ekonomik İş Birliği Antlaşması bulunmaktadır.
 • Deneyimli Kadro ile Hızlı Laos Kargo Teslimatı

  Firmamız bünyesinde yılların tecrübesi ile hizmet veren uzman kadromuz sayesinde Laos kargo işlemlerinde sorunsuz bir kargo organizasyonu yapabiliyoruz. Laos kargo hizmetini profesyonel bir düzeyde sunan firmamız, alıcıyı da göndericiyi de mağdur etmeyecek bir tutum benimsediği için teslimatları taahhüt ettiği sürede gerçekleştirmektedir. Ayrıca, Laos kargoları, firmamıza teslim edildiği andan itibaren kolaylıkla takip edilebilir. Firmamıza dilediğiniz an ulaşarak kargonuz hakkında bilgi alabilir, Laos kargo hizmetimizin kalitesini gözlemleyebilirsiniz.
 • Laos Uçak Kargo Hizmetimiz ile Hızlı Teslimat

  Firmamız üzerinden aldığınız Laos kargo hizmeti sayesinde istediğiniz her şeyi rahatlıkla gönderebilirsiniz. Örneğin, hizmet dâhilinde teknolojik ürünler, hassas ve değerli eşyalar, gıda, kozmetik ürünleri ve ilaç transfer etmek mümkündür. Laos kargoları kendi içlerinde kategorilere ayrılacak ve her biri farklı prosedürlere tabi tutulacaktır. Bu nedenle Laos kargo gönderimi taleplerinizde firmamız ile iletişime geçerek kargo türünü belirtmeniz gerekecektir. Bu sayede gönderim için gerekli evrakı doğru bir şekilde hazırlayabilir, paketlemeyi prosedür doğrultusunda yapabilirsiniz.
 • Laos Kargo Hizmeti Kapsamında Göndericilerden İstenen Bilgiler

  Firmamız Laos kargolarının transferi için uluslararası hava yolu taşımacılığı yapan, güvenilir firmalarla birlikte çalışmaktadır ve böylelikle ihtiyaçlara anında yanıt verebilmektedir.

  Hizmetimizden yararlanmak için bize ulaştığınızda süreci organize edebilmek ve zaman kaybı yaşamadan başlatabilmek adına sizlerden birtakım bilgiler talep edilecektir. Temel olarak bu bilgiler şunlardır:

  ● Gönderilecek kargonun parça sayısı ile her bir parçanın niteliği ve niceliği

  ● Teslimatın hangi kentten/hangi adresten karşı ülkede hangi havaalanına ya da hangi adrese yapılacağı

  ● Alıcının ve göndericinin iletişim bilgileri

  Alınan tüm bu bilgiler sonrasında kısa sürede Laos kargo hizmetini detaylandıracak, sizlere sorunsuz bir kargo deneyimi yaşatmak için hızla işe koyulacağız.
 • Laos Hava Kargo Hizmetinin Bedeli

  Firmamız tarafından sağlanan Laos kargo işlemlerinde özel olarak her gönderi için ayrı bir fiyat hesaplaması yapılır. Bu hesaplamalarda talep aşamasında sizlerden talep edilen bilgiler belirleyici olmaktadır. Bu nedenle Laos kargo hizmetimizin net fiyat bilgilerini firmamız ile yaptığınız görüşme doğrultusunda elde edebilirsiniz.
 • Laos Havaalanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Attopeu AOU Attopeu
  Ban Houei OUI Ban Houei
  Houeisay HOE Houeisay
  Khong KOG Khong
  Luang Namtha LXG Luang Namtha
  Luang Prabang LPQ Luang Prabang
  Muong Sai UON Muong Sai
  Oudomxay ODY Oudomxay
  Paksane PKS Paksane
  Pakse PKZ Pakse
  Phongsaly PCQ Bounneua
  Sam Neua NEU Sam Neua
  Saravane VNA Saravane
  Savannakhet ZVK Savannakhet
  Sayaboury ZBY Sayaboury
  Seno SND Seno
  Thakhek THK Thakhek
  Udomxay UDO Udomxay
  Vangrieng VGG Vangrieng
  Viengxay VNG Viengxay
  Vientiane VTE Wattay
  Xayabury XAY Xayabury
  Xieng Khouang XKH Xieng Khouang
  Xienglom XIE Xienglom

Nitelikli ve sorunsuz bir Laos kargo işlemi talep ediyorsanız kaliteli hizmetleriyle anılan firmamıza dilediğiniz an ulaşabilirsiniz.

İletişim Formu