Kuveyt Kargo

Kuveyt Kargo

Kuveyt Kargo

Kuveyt kargo hizmeti, Körfez Savaşı sonrası artarak gelişen Türkiye ile Kuveyt arasındaki ilişkiler sayesinde her gün daha fazla rağbet görmektedir.

Özellikle iki ülke arasındaki mesafenin uzaklığı ve kara yolu trafiğinin güven vermemesi uçak kargo taşımacılığına olan ilgiyi artırmış; Kuveyt kargosu olan gönderici ve alıcılar firmamızdan yoğun olarak hizmet alır olmuştur.

Yurt dışı uçak kargo konusunda birçok ülkenin yanında Kuveyt'te de tecrübe ve birikimlere sahip olan firmamız, Kuveyt kargoları için sunduğu hava taşımacılığı hizmetlerine hız kesmeden devam etmekte; envaiçeşit kargoyu, teslim alındığı gibi teslim ederek kendisini tercih eden kişi ve kurumların güvenini boşa çıkartmamaktadır.

Kargoların güvenliği ve istenilen yere, istenilen tarihte ulaştırılması konusunda özverili çalışmalarıyla her zaman tercih sebebi olan firmamız, Türkiye-Kuveyt kargo transferleriyle, hava taşımacılığı alanında adından sıkça söz ettirmekte, bu başarısını her hizmet bitiminde tazelemektedir.

Kuveyt Hava Kargo Hizmeti

 • Kuveyt Hava Kargo Hizmeti: Taşımacılığın En Güvenli Yolu

  Kuveyt kargolarının Türkiye'den hedef ülkeye ulaştırılmasında özellikle hava yolu ile taşıma yapmanın hem en hızlı hem de en güvenli yol olduğu sugötürmez bir gerçektir. Firmamızın hava yolu araçlarıyla sunduğu Kuveyt kargo hizmetinden faydalanmanız durumunda ister kişisel ister ticari amaçlı göndermek istediğiniz kargoların sorunsuz bir şekilde yerine ulaşacağından emin olabilirsiniz. Firmamız, uzun süredir aynı ciddiyet ve disiplinle verdiği Kuveyt kargo hizmetinin tüm aşamalarında ve hem kurumsal hem de bireysel Kuveyt kargo gönderimlerinde aynı özenle çalışmaktadır.
 • Kuveyt Hava Kargo ile Hem Vakit Hem Nakitten Tasarruf!

  Hem kargo göndericilerinin hem de alıcılarının zamanının ne kadar değerli olduğunun bilincinde olan firmamız, prensipleri gereği, teslim alınan Kuveyt kargolarının vadedilen süreler içerisinde yerine ulaştırılması için azami gayret göstermektedir. Özellikle ticari Kuveyt kargolarda uçak kargo sisteminin vakit ve dolayısıyla nakitten tasarruf sağladığı için tercih edildiği bilinciyle bu prensibini asla bozmamaktadır.

  Transfer sürelerinin diğer yöntemlere göre oldukça kısa olmasının yanında, firmamızın uygun fiyat politikası gereği sunmuş olduğu ekonomik fırsatlar da Kuveyt hava kargonun tercih edilmesinde büyük etkendir. Her ihtiyaca ve her türlü yüke yönelik hizmet verdiği için firmamızın belirli bir fiyat tablosu bulunamamaktadır. Kuveyt kargo hizmetinden yararlanmak istediğinizde sizden talep edeceğimiz yükün detayları, tarafların iletişim numaraları, transferin hangi havalimanları arasında gerçekleşeceği gibi bilgilerden sonra net fiyatlandırmayı gerçekleştirebilmekteyiz.
 • Kuveyt Kargo Sayesinde Sevdiklerinizden Kopmuyorsunuz

  İki ülke arasında gelişen ekonomik faaliyetler neticesinde Kuveyt'te ikamet etmeyi tercih eden Türk vatandaşı sayısında artış olmuştur. Bu nedenle Türkiye-Kuveyt kargo trafiği içerisinde kişisel kargolar (Kuveyt'e hediye gönderimi gibi) da sıklıkla yer almaktadır. Firmamız, sunduğu Kuveyt kargo hizmeti sayesinde bu vatandaşlar ile Türkiye'deki aileleri, akrabaları veya arkadaşlarıyla arasında köprü vazifesi görmektedir. Daha önce belirtildiği gibi firmamız, bu veya benzer amaçlarla Kuveyt'e gönderilmek istenen kargolarınıza aynı ehemmiyeti göstermekte, hızlı ve güvenli bir kargo teslimatı sağlamaktadır.
 • Kuveyt Kargo Hizmetiyle Ne Göndermek İsterdiniz?

  Firmamızı seçmenin vermiş olduğu güvenle kurumunuz ya da kendi adınıza göndermeyi planladığınız her türlü ögenin transferi için Kuveyt kargo hizmeti almanız mümkündür.

  Her türlü evrak, gıda, numune, ev eşyası, spor malzemesi, tehlikeli veya değerli malzeme, ağır ya da uzun makine ve dahi evcil hayvan ile cenaze, kısacası, aklınıza gelebilecek birçok ürün, malzeme ve özel kargoyu firmamızın Kuveyt kargo hizmetiyle alıcısına kısa sürede ulaştırabilirsiniz.
 • Suudi Arabistan Uçak Kargo ile Gönderiler Güvende

  Hava yolu ulaşımı günümüzde daha güvenli olan ve kaza oranının daha az olduğu bir ulaşımdır. Bu yüzden de denizaşırı ülkelere kargo gönderilmek istendiğinde hava yolu taşımacılığı daha sık tercih edilmektedir. Suudi Arabistan kargo hizmetiyle kargolar kaybolmaz, başka bir kargo ile karışmaz; zamanın optimum düzeyde kullanılması sayesinde bozulmaz, zarar görmez.

  Suudi Arabistan'a uçak kargo hizmeti sunan firmamız sayesinde gönderileriniz güvende olacak, tam zamanında alıcısına ulaşacak!
 • Kuveyt Hakkında Bilgi

  Bağımsızlığını 1961 yılında kazanan ve bu nedenle nispeten genç bir ülke olan Kuveyt, ithalat gelirlerinin %95'ini petrol ve akaryakıt ürünlerinden sağlamaktadır. 1990 yılında Irak ile girdiği Körfez Savaşı sonrası tahrip olan ülkenin inşası bugün de sürmektedir ve bu nedenle ülkede özellikle yabancı inşaat yatırımları oldukça revaçtadır.

  %38 Kuveytli nüfusa sahip olan Kuveyt'te geri kalan nüfusu diğer Arap ülkelerinden gelenler ve yabancı ülke uyruklular (Türk vatandaşları dâhil) oluşturmaktadır. Hem Türkiye hem diğer ülkelerden kalkan Kuveyt kargo uçakları da bu nüfus oranlarıyla eş yoğunluktadır.
 • Türkiye-Kuveyt İlişkileri

  İki ülke arasında pozitif yönde gelişmekte olan siyasi ilişkilerin bir yansıması olarak artan karşılıklı ekonomik faaliyetler, özellikle Türkiye'den Kuveyt'e yapılan yatırımların önünü açmış durumdadır. Bu sebeple Türkiye'den Kuveyt'e zaman zaman işçi zaman zaman da yönetici pozisyonlarında hatırı sayılır göçler gerçekleşmektedir. Kurulan bu toplumsal bağların neticesinde firmamızın kalite, hız ve güveni ön planda tutarak sunduğu uçak kargo hizmeti dâhilinde, Türkiye-Kuveyt kargo rotasında gerek ticari amaçla gerek kişisel nedenlerle hazırlanan kargolar gün geçtikçe daha yoğun şekilde transfer edilmektedir.

  Türkiye ile Kuveyt arasındaki Kuveyt kargo hizmetleri dâhil birçok faaliyetin ana ya da dolaylı unsuru Türkiye'nin bölgede gerçekleştirdiği inşaat yatırımlarıdır. Bu yatırımlar sayesinde Kuveyt'teki Türk popülasyonu da giderek artmaktadır. Bu artış, firmamızın sunduğu Kuveyt kargo hizmetlerine duyulan talebin de artmasına yol açmaktadır. Artan talebi karşılayacak potansityelimizle ihtiyacınız anında daima yanınızdayız.
 • Kuveyt Uçak Kargo ile İçiniz Rahat

  İki ülkenin coğrafi konumları göz önünde bulundurulduğunda Türkiye-Kuveyt kargo faaliyetlerini gerçekleştirmek için uçak kargo hizmetinin tercih edilmesi en akıllıca yöntemdir çünkü ülkenin konumu gereği Kuveyt kargo hizmetleri konusunda insanları en çok düşündüren konulardan biri güvenliktir. Kuveyt kargo transferini kara yolu ile yapmaya çalışmak için kaynayan kazan olarak nitelendirebileceğimiz bir rota izlemek gerekebilmektedir. Fakat Kuveyt kargo rotasının tamamen güvenli hâle gelmesi uçak kargo ile mümkündür. İki ülke arasındaki tehlikeli ve uzun mesafeyi tamamen güvenli ve katbekat süratli hâle getiren uçak kargo hizmetini sunuyor olmamız nedeniyle Kuveyt kargolarınızı gönül rahatlığıyla firmamıza teslim edebilirsiniz.
 • Kuveyt Havalimanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Ahmed Al Jaber XIJ Ahmed Al Jaber
  Kuwait City KWI Kuwait International

Kuveyt kargolarınızı, bizi tercih ederek mevcut tehlikelerden arındırılmış şekilde ve diğer yöntemlere kıyasla çok daha hızlıca yerine ulaştırabilirsiniz.

İletişim Formu