Kongo Cumhuriyeti Kargo

Kongo Cumhuriyeti Kargo

Kongo Kargo

Tüm birey ve kurumlar Kongo kargo hizmetinden yararlanarak kargolarını alıcılarına çok daha hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırabilir.

Günümüz dünyasında artık herkes, hava yolu kargo hizmetleri sayesinde istediği bir ürünü başka bir ülkeye rahatlıkla gönderebilmektedir. Kongo kargo hizmetinin de dâhil olduğu bu hizmetler sayesinde artık dünya küçük bir yer hâline gelmiştir. Bunun en çarpıcı kanıtı ise dünyadaki ekonomik aktivitelerin %6'sını lojistik sektörünün oluşturmasıdır. Bu sektör, teknolojinin gelişmesiyle birlikte kendine daha uygun gelişme ortamı bulmuştur. Bugün, yurt içi ve yurt dışı taşımacılık sektöründe en hızlı ve güvenilir yol, hava yolu taşımacılığıdır. Kara, deniz, tren gibi ulaşım yolları ile dünyanın her yerine aktif bir şekilde hizmet verilemediği göz önünde bulundurulduğunda hava taşımacılığı, aynı zamanda, "sınırsız"dır da!

Kongo kargo hizmetiyle hedeflenen, Kongo kargolarının daha hızlı ve güvenli şekilde yerlerine ulaştırılmasıdır.

Kongo Hava Kargo Hizmeti

 • Kongo Hava Kargo Hizmet Sağlayıcınız

  Şirketimiz, kendi özel kuralları ve güvenli taşımacılık şiarı ile Kongo'ya da hizmet götürmektedir. Kongo kargo hizmet sağlayıcısı firmamız için önemli olan, ürünlerin hızlı ve güvenilir bir şekilde alıcılarına teslim edilmesidir. Bu konuda firmamızın bağımsız ve çok yönlü çalışması, işlerin işlerliği açısından önem arz etmektedir. Bununla birlikte, Kongo kargo hizmeti kapsamında üstlenilen işin tecrübeyle de sabit olması gerekmektedir. Yıllardır Kongo kargo hizmetleri veren bir firma olarak deneyimimizi sizlerle paylaşmaktan, üstlendiğimiz her transferi güvenle, hızla ve başarıyla tamamlıyor olmaktan gurur duyuyoruz.
 • Kongo Kargoları Yerine Hızla Ulaştırılıyor!

  Kongo kargolarının hızlı bir şekilde ve zarar görmeden yerine ulaştırılabilmesinin en garantili ve kesin yolu, hava yolu taşımacılığını seçmekten geçer. Diyelim ki Kongo'ya acil bir ürün göndereceksiniz ve yeterli zamanınız yok. Deniz yolu taşımacılığını tercih etmeniz durumunda günlerinizin heba olması kaçınılmazdır. Siz de bu nedenle göndereceğiniz herhangi bir malın alıcısına daha hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını arzu ederek, hava yolunu kullanan Kongo kargo hizmetinden yararlanmayı tercih edebilirsiniz. Şirketimiz Kongo kargo hizmetleri kapsamında da oldukça hassas ve titiz bir şekilde çalışmaktadır.
 • Kongo Kargo Hizmetinde Güvenlik Üst Düzeyde!

  Kongo kargo hizmeti veren şirketimiz için en önemli konuların başında, Kongo kargolarının bozulmadan, kırılmadan, özelliğini kaybetmeden ve kaybolmadan hedefine ulaştırılması gelmektedir. Gönderilen ürün cinsi, güvenlik hassasiyetinin seviyesini önemli ölçüde etkilemektedir. Bu seviyeyi en yukarıda tutabilmesi sebebiyle Kongo kargo hizmetini seçmeniz, başta değerli ve hassas kargolarınız ile cenazeleriniz ve evcil hayvanlarınız olmak üzere tüm kargolarınız için güvenli gönderimin kapısını aralamanıza imkân sunacaktır.
 • Kongo Kargo Hizmetiyle Neler Gönderebilirsiniz?

  Kongo kargo hizmeti dâhilinde envaiçeşit kargonun gönderilmesi mümkündür: kırılabilir bir ürün, tehlikeli madde, değerli eşya, bozulabilir ürün, kitap, evrak, spor eşyası, makine, vb. kargolar. Kongo kargo hizmeti veren şirketimiz, size herhangi bir mağduriyet yaşatmayacak en uygun planlamayı kargonuzun özelliğine göre belirleyecektir. Firmamızı arayarak Kongo kargo hizmeti kapsamında gönderilebilecek kargolar hakkında detaylı bilgi alabilir; paketleme konusunda destek talebinde bulunabilirsiniz.
 • Kongo Cumhuriyeti

  Kongo kargo hizmetinin verildiği ülke, Kongo Cumhuriyeti, 1960 yılında bağımsızlığına kavuşmuş, başkenti ise Brazzaville olarak belirlenmiştir. Afrika'nın orta kısımlarında yer alan ülkenin Atlas Okyanusu'na kıyısı vardır. Ülke ekonomisini genel olarak el sanatları ile tarım ve endüstri sektörü oluşturmaktadır. Kongo 'nin ihraç ettiği ürünler, kamu gelirlerinin büyük bir çoğunluğunu oluşturmaktadır. Bununla birlikte ülkenin petrol yatakları da önemli bir gelir kaynağıdır. Maden yönünden de zengin olan Kongo, bu özellikleri sayesinde Orta Afrika'da önemli bir konuma sahiptir. Kongo 'nin resmî dili Fransızcadır. Başkent Brazzaville'nin yanı sıra ülkenin önemli kentleri arasında Ouesso, Owando, Pointe- Noire gösterilebilir.
 • Türkiye-Kongo Arasındaki İlişkiler

  Türkiye ile Kongo Cumhuriyeti arasındaki ilişkiler, Kongo Cumhuriyeti'nin 1960 yılında bağımsızlığını elde etmesiyle birlikte başlamıştır. Türkiye, Kongo'daki ilk büyükelçiliğini 2013 yılında; Kongo Cumhuriyeti ise Türkiye'deki büyükelçiliğini 2014 yılında açmıştır. Türkiye ile Kongo Cumhuriyeti arasında 28 Eylül 2000 tarihinde Ticaret, Ekonomik ve Teknik İş Birliği Antlaşması imzalanmış; bu durum, ilişkileri bir adım daha öteye taşımıştır. İki ülkenin aktif olarak sürdürdüğü ticari ve ekonomik faaliyetler gün geçtikçe artmaktadır. Petrol bakımından önemli bir potansiyele sahip olan Kongo Cumhuriyeti, Türkiye için inşaat sektörü sahasında da önemli bir fırsat kapısıdır.
 • Kongo Uçak Kargo

  Kongo kargo hizmeti sunan şirketimiz, Kongo'ya dilediğiniz eşyayı hava yolu üzerinden, hızlı, titiz ve güvenli bir biçimde göndermektedir. Bunun için gerekli olan prosedürler hakkında şirketimize başvurarak detaylı bilgileri öğrenebilir, siz de kendi kargonuzu Kongo'ya yollayabilirsiniz. Ülkenin başkenti Brazzavil ve Pointe-Noire bölgesinde havalimanları bulunmaktadır. Kongo kargonuzu bu havalimanlarına ya da doğrudan alıcının adresine göndermeniz mümkündür.

  Hava yolu taşımacılığının pratik ve etkin olması günümüz dünyasında önem arz etmektedir. Şirketimiz de Kongo kargo hizmetiyle, ürünlerinizi dünyanın bir köşesine hızla, güvenle ve sorunsuz bir biçimde ulaştırmaktadır. Kongo kargonuz sizin için ne kadar önemliyse şirketimiz için de o denli önemlidir. Kalite ve hizmet açısından önemli ilkelerimiz bulunmakta ve bunu önemli bir biçimde korumaktayız. Kongo kargo hizmetimizin sıklıkla tercih ediliyor olmasının en önemli sebepleri arasında ilk sıralarda şüphesiz, bu ilkelerimizden sapmamamız bulunmaktadır.

Kongo kargo hizmetimizden yararlanarak ticari ve kişisel ilişkilerinizi canlı tutabilirsiniz!

İletişim Formu