Kıbrıs Kargo

Kıbrıs Kargo

Kıbrıs Kargo

Kıbrıs'a gönderisi olan müşterilerimiz için firmamız, hem kaliteli hem de güvenli Kıbrıs kargo hizmetleri sunmaktadır.

Uzun zamandır Kıbrıs kargo hizmeti veren şirketimiz, uzman personel kadrosuyla ve tecrübesiyle kendini ispatlamış bir isim olup müşteri odaklı çalışma prensiplerine sahiptir. Bu doğrultuda, kaybolma ve hasar görme gibi aksiliklerle asla karşılaşmayacağınız Kıbrıs kargo hizmetimizi en uygun fiyatlı şekilde sunarak kargonuzun yanında bütçenizi de koruma hedefiyle faaliyet göstermekteyiz. Kıbrıs kargonuzu dilerseniz havalimanından dilerseniz adresten teslim alınacak şekilde gönderebileceğinizi de belirtmek isteriz.

En güvenilir, en hızlı ve en ekonomik Kıbrıs kargo hizmeti için firmamızla irtibat kurmanız yeterlidir. Sonrasında bize düşen operasyon planlamasını yapmak, size düşense Kıbrıs kargonuzun güvenle yerine ulaşacağının bilinciyle hayatınıza kaldığınız yerden devam etmek!

Kıbrıs Hava Kargo Hizmeti

 • Kıbrıs Hava Kargo Hizmeti

  Kıbrıs hava kargo hizmeti, günümüzde birçok kurum ve kişi tarafından kullanılmaktadır. Büyük ve kurumsal firmalar Kıbrıs hava kargo hizmetimizden yararlanarak evrak, fatura ya da sözleşme gibi dokümanlarını ya da makine parçalarını ve ürün numunelerini kolayca Kıbrıs'a göndermektedir. Bireysel Kıbrıs kargo gönderimlerini de üstlenen firmamız, bu bağlamda hediye ya da ev eşyası gibi şahsi ürünleri de hızlı bir şekilde transfer etmektedir.

  Kıbrıs'ta üniversite okuyan çocuğunuza gıda ürünü yollayacaksanız ya da düzenlenecek bir toplantıya evrak yetiştirecekseniz firmamız sizin için doğru hizmet sağlayıcısı demektir. Kıbrıs kargo hizmetimizden yararlanmak için yapmanız gereken, firmamızla iletişime geçip talebinizi bildirmek ve kargonun özelliklerini belirtmek. Geri kalan tüm prosedürleri ve evrak işlerini biz, sizin için yerine getireceğiz.
 • Kıbrıs Havalimanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Akrotiri AKT Akrotiri RAF
  Episkopi EPK Episkopi
  Gecitkale GEC Gecitkale
  Larnaca LCA Larnaca International Airport
  Lefkosa ECN Ercan
  Nicosia NIC Nicosia International
  Paphos PFO International
 • Kıbrıs Kargosunun Özellikleri Nasıl Olmalı?

  Kıbrıs kargolarının taşınabilmeleri için tek koşul, yasal olarak sınırlandırılmamış olmalarıdır. Dilerseniz evrak dilerseniz evcil hayvan, dilerseniz spor aleti dilerseniz makine aksamı... Farklı türdeki her Kıbrıs kargonuzu farklı prosedürlere tabi kalarak sorunsuz bir şekilde göndermeniz mümkündür. Uygulanacak prosedürler hakkında bilinçlenmek için Kıbrıs kargo hizmeti ile göndermek istediğiniz kargonuzun niteliğini önceden tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir. Bu ufak detay dışında sizin payınıza düşen tek şey, Kıbrıs kargonuzun güvenli bir biçimde verdiğiniz teslimat adresine vardığından emin olmanın rahatlığını yaşamaktır.
 • Kıbrıs Uçak Kargo Hizmetinin Avantajları

  Kıbrıs gibi ülkemizle arasında kara yolu bağlantısı olmayan ülkelere kargo gönderiminde kullanılabilen iki yol bulunmaktadır. Uçak kargo hizmeti dışında tek tercih olan deniz yolu kargo hizmetinin tercih edilmesiyle transfer süresinin iki, hatta bazı durumlarda üç-dört katına çıktığı bilinen bir gerçektir. Bu nedenle Kıbrıs kargonuzu firmamızın uçak kargo hizmetini kullanarak göndermeniz sizin için hızlı bir çözüm olacaktır.

  Kıbrıs uçak kargo hizmetinin değinmeye değer bir diğer avantajı da güvenilirliğidir. Uçakların, dünya genelinde en güvenli ulaşım sağlayan araçlar arasında üst sıralarda olması, aynı zamanda Kıbrıs kargo hizmeti kapsamında transfer edilen kargoların da güvenle taşınması anlamına gelmektedir. Ayrıca uçaklarda kargoların muhtevasına göre özel olarak ayrılmış olan bölümler de Kıbrıs kargo hizmetinin bu özelliğine ayrı bir anlam yüklemektedir.

  Uçak kargo hizmetimizi alarak Kıbrıs kargonuzu en ekonomik yoldan gönderme imkânına kavuşmanız da bir diğer artıdır. Firmamızın, en uygun fiyat teklifini sizlere sunabilmek ve memnuniyetinizi artırabilmek adına titiz çalışmalar yaptığını belirtmek isteriz.
 • Kıbrıs Hakkında

  Kıbrıs, Akdeniz'de bulunan bir ada olup iki ayrı kısımdan oluşmaktadır. Türklerin yoğunlukta olduğu kısım olan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ni (KKTC) dünyada tek tanıyan devlet Türkiye'dir. Aynı zamanda resmî para birimi olarak Türk lirasını kullanan KKTC'de konuşulan resmî dil de Türkçedir. Ciddi bir turizm ve eğitim merkezi olan Kıbrıs adası, ekonomik yönden bu iki sektörden de beslenmektedir.

  Adanın diğer kısmı Güney Kıbrıs Rum Yönetimi'dir (GKRY). Bu topraklarda yoğun olarak Rumlar yaşamakta olup Yunanca konuşulmaktadır.

  Lefkoşa, iki kesimin de başkenti durumundadır. Bununla beraber Girne, Gazimağusa, Güzelyurt, Karpaz, İskele, Limasol ve Larnaka Kıbrıs'ın önemli şehirleridir. Adada, Ercan Uluslararası Havaalanı ve Geçitkale Havaalanı olmak üzere iki tane uluslararası havaalanı bulunmaktadır.
 • Türkiye ile Kıbrıs Arasındaki İlişkiler

  1984 yılında kurulan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ile Türkiye, yoğun bir ihracat ve ithalat ilişkisi içindedir. Ayrıca Türkiye'den KKTC'de bulunan üniversitelerde okumaya giden öğrenciler de ekonomik bir bağ oluşmasını sağlamaktadır. Benzer birçok ilişki nedeniyle Türkiye ve Kıbrıs'ın çok ciddi bir dostluk ve ticaret bağı vardır. Bu bağ, Kıbrıs ile Türkiye arasındaki hava kargo hizmetlerinin de gelişmesine neden olmuştur. Zira Türkiye'den sürekli kargo gönderimi yapılan Kıbrıs'a şirketimizin de hâlihazırda bir yüksek oranlı müşteri kitlesi vardır ve bu kitle, başta dış ticaretle uğraşan firmalar olmak üzere Kıbrıs kargo hizmetine ihtiyaç duyan diğer kurum ve bireylerden oluşmaktadır.
 • Kıbrıs Kargo Fiyatlandırma

  Kıbrıs uçak kargo hizmetimiz için belli bir fiyatlandırmadan bahsetmemiz mümkün olamamaktadır çünkü, tıpkı diğer kargo taşımacılığı yöntemlerinde olduğu gibi Kıbrıs kargo hizmetinde de değişken birçok durum bulunmaktadır. Transfer edilmek istenen Kıbrıs kargosunun kaç adet olacağı, boyutu, ağırlığı ve içeriği gibi birçok etken, size sunacağımız Kıbrıs kargo hizmet bedeline doğrudan etki etmektedir.

  İlgili Kıbrıs kargosu bilgilerini bizimle paylaşmanız sonrası başladığımız titiz çalışma sona erdiğinde, talebiniz esnasında bizlerle paylaşacağınız iletişim kanallarını kullanarak (alıcı ve gönderici kişilerin telefon numaraları ile e-posta adresleri) sizlere en ekonomik Kıbrıs kargo hizmet fiyatını sunuyor olacağız.

Kıbrıs kargo hizmetimizle sevdiklerinize ve iş birlikçilerinize dilediğiniz zaman kargo gönderebilecek olmanın keyfini sürün!

İletişim Formu