Kamboçya Kargo

Kamboçya Kargo

Kamboçya Kargo

Kamboçya kargo hizmetini en kaliteli biçimde, en uygun fiyatla almanız için faaliyet gösteriyoruz.

Kamboçya kargo hizmetinin bedeli, gönderimi yapılacak kargoların içeriğine, türüne, nicel özelliklerine, adedine ve çıkış ile varış noktalarına göre farklılıklar göstermektedir. Kamboçya kargonuzu göndermek için uygun fiyatlı hizmet almak istiyorsanız hizmetinizdeyiz.

Kamboçya Hava Kargo Hizmeti

 • Kamboçya Hava Kargo Hizmeti ile Zamanı Değerlendirin

  Kurumsal ya da kişisel kargo gönderiminizi hava yolu araçlarıyla verilen Kamboçya kargo hizmeti ile yaptığınızda zamanı verimli bir şekilde kullanma imkânı bulacaksınız. Uçakların hızlarının yanı sıra işinin uzmanı ekibimizin transfer sürecinin her adımını detaylı bir şekilde planlıyor olması da zaman yönetiminizde size katkıda bulunacaktır. Hizmetin hız yönünden sunduğu avantaj sayesinde ihraç ettiğiniz ürünleriniz, önemli evraklarınız ya da sürpriz hediyeleriniz tam zamanında alıcısının eline varmış olacak!
 • Kamboçya'ya Gönderebileceğiniz Kargolar

  Türkiye'nin hangi ilinde olursanız olun Kamboçya kargo hizmetimizden kolayca yararlanabilir; nitelik ve nicelik özellikleri farklı çeşitli ürün gruplarını alıcısına güvenle gönderebilirsiniz. Bu ürün grupları arasında yasak olmayan tüm maddeler, eşyalar, evraklar firmamızdan tarafından kabul edilecektir. Kamboçya'ya hava yoluyla gönderebileceklerinizi koli, evrak, numune, makine ve aksamları, ağır ve uzun yükler, parça eşyalar gibi çoğaltmak mümkündür. Diğer bir ifadeyle, uygulanacak belirli prosedürler sonrası farklı nitelik ve nicelikteki pek çok kargoyu, Kamboçya'da istediğiniz noktaya ulaştırabilirsiniz. Kamboçya kargo hizmetimiz kapsamında değerli ve hassas tüm gönderilerinize ek bir özen gösterdiğimizi de belirtmek isteriz. Bizimle iletişime geçerek Kamboçya kargo hizmetimiz kapsamında göndereceğiniz tüm bu kargolar hakkında süreç boyu bilgi edinebilirsiniz.

  Her türlü evrak, özel eşya ve numunelerinizi hava yolu araçları ile Kamboçya'ya hızlı bir şekilde ulaştıran firmamız, bireysel ya da kurumsal Kamboçya kargolarının güvenle gönderimini üstlenen, sektördeki deneyim sahibi firmalar arasında ilk sırada yer almaktadır. Kamboçya kargolarınızı göndermek için direkt olarak hava yolu firmasına başvuru yapmanızın bir yolu bulunmadığından, kargolarınıza gerekli işlemleri yapacak ve süreci organize edecek bir acenteden yardım almanız gerekecektir. İşte tam da bu sırada sizlere gereken tüm detayları anlatacak ve gönderiminiz ile ilgili gerekli desteği verecek Kamboçya kargo hizmeti sağlayıcısı firmamızla iletişime geçebilir, başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

  İş ya da özel bir amaçla Türkiye'den Kamboçya'ya ürün, eşya, hediye vb. bir kargo göndermeniz gerektiğinde sizlere Kamboçya kargo hizmetlerinin en hızlısını ve en kalitelisini sunan firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir. Anlaşma sağlandıktan ve yönergelere uygun olarak paketlenmiş -örneğin tehlikeli maddeler için yüksek güvenlikli ambalajlarla taşınabilir hâle getirilmiş- Kamboçya kargosu elimize ulaştıktan sonra gerekli işlemleri yapıyor, transfer sürecini detaylı bir şekilde planlıyor, birimler arası koordinasyonu sağlıyoruz.
 • Kamboçya'ya Evcil Hayvan ve Cenaze Gönderimi

  Kamboçya kargo hizmetimiz kapsamında Türkiye'den Kamboçya'ya gönderilebilecekler arasında evcil hayvanlarınız ve cenazeleriniz de bulunmaktadır. Her iki gönderinin de nitelikleri gereği özenle taşınması gerektiği bilinciyle hareket ediyor, zaman kaybı yaşanmasına mahal vermeyecek şekilde organize oluyoruz. Evcil hayvanlarınızı ve cenazelerinizi güvenle ve hızla yerine ulaştırmak için bizimle iletişime geçebilir, sorun yaşamayacağınız bir Kamboçya kargo hizmeti alma imkânına erişebilirsiniz.
 • Kamboçya Uçak Kargo ile Elde Edeceğiniz Avantajlar

  Ülkeler arası nakliye hizmeti alınmak istendiğinde hizmet türlerinin sunduğu avantajlar, tercihi etkilemektedir. Bu avantajların en başında kalite; kaliteden sonra güvenlik, hız, hizmetlere kolay erişim imkânı ve fiyatlandırma gelmektedir. Tüm bu avantajları bünyesinde bir araya getiren Kamboçya uçak kargo hizmetimizi seçtiğinizde sorunsuz bir hizmet almayı garantilemiş olursunuz. Kamboçya kargo hizmeti veren şirketimizle irtibat kurarak sektördeki en hızlı, en kaliteli ve en uygun fiyatlı kargo transferi hizmetini alma şansını elde edebilirsiniz.
 • Kamboçya'ya Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır?

  En kusursuz Kamboçya nakliye hizmetine erişmek için atmanız gereken ilk adım, firmamızı tercih etmek olacaktır. İkinci adım ise, bizimle iletişime geçmek ve Kamboçya kargonuzun nitelik ve nicelik özelliklerini ve sevkiyatın hangi noktalar arasında yapılmasını istediğinizi belirtmek, ek olaraksa gönderici ile alıcının iletişim bilgilerini paylaşmaktır. Transfer işleminin Türkiye ve Kamboçya havalimanları arasında yapılmasını istiyorsanız Kamboçya kargolarını tarafımıza yurt içinde hizmet veren kargo şirketleri aracılığıyla ulaştırabilir veyahut adresten adrese teslim olanağını seçerek kargonuzun adresinizden alınması talebinde bulunabilirsiniz. Her iki seçenekte de bize ulaşan kargonuz, gerekli işlemlerin yapılmasının ardından vakit kaybetmeden hava yolu firmasına teslim edilecektir. Kamboçya kargo hizmetimiz kapsamında kargonuz, alıcısına ulaşana dek tarafımızca gözetilecektir.
 • Kamboçya

  Güney Asya'da bulunan Kamboçya, 1953 yılında bağımsızlığını kazanarak yaklaşık 15 yıl boyunca kralları Sihanouk yönetiminde yeni bir döneme girmiştir. Fakat bu bağımsızlık kısa sürmüş ve 1960'ların sonuna gelindiğinde ABD'nin Kamboçya'yı bombalamasıyla yeniden kanlı savaş başlamıştır. Pol pot rejimi ile iyiden iyiye bir bilinmezliğe giden ülke, 1978 yılında ancak bu rejimden kurtulabilmiştir.

  Kamboçya'nın önemli şehirleri başkent Phnom Penh'in yanı sıra Banlung, Battambang, Kampot, Koh Kong'tur. Tüm bu şehirlere Kamboçya kargo gönderimi için şirketimize ulaşabilirsiniz.
 • Türkiye-Kamboçya Arasındaki İlişkiler

  Türkiye ile Kamboçya'nın iç ilişkileri 70'li yıllarda, siyasi ve ekonomik alanlardaki ilişkileri ise 2003 yılı itibarıyla başlamıştır. Kamboçya'nın İstanbul ve Ankara'da birer "fahri konsolosluğu" bulunmaktadır. Kamboçya'da yaklaşık 200 Türk vatandaşı yaşamakta; Türkiye'de ise verilen çeşitli burslarla okumaya gelen Kamboçyalı öğrenciler bulunmaktadır.
 • Kamboçya Havalimanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Battambang BBM Battambang
  Kampot KMT Kampot
  Koh Kong KKZ Koh Kong
  Kompong Thom KZK Kompong Thom
  Kompong-Chhna KZC Kompong-Chhna
  Krakor KZD Krakor
  Kratie KTI Kratie
  Mundulkiri MWV Mundulkiri
  Oddor Meanche OMY Oddor Meanche
  Pailin PAI Pailin
  Phnom Penh PNH Phnom Penh International
  Poipet HPP Poipet
  Ratanakiri RBE Ratanakiri
  Siem Reap REP Siem Reap
  Sihanoukville KOS Sihanoukville
  Stung Treng TNX Stung Treng
  Svay Rieng SVR Svay Rieng

Şirketimiz, Kamboçya kargo hizmetlerini en uygun, en kaliteli, en hızlı, kesintisiz bir şekilde sizlere sunmaktadır.

İletişim Formu