Jamaika Kargo

Jamaika Kargo

Jamaika Kargo

Hizmet sahasını dünya geneline yayan firmamızın Jamaika kargo hizmetinden yararlanarak sorunsuz transferler yapabilirsiniz.

Jamaika Hava Kargo Hizmeti

 • Jamaika Hava Kargo Hizmeti ile Zaman Kazanın

  Günümüzde kargolar, özellikle yakın mesafeler için demir yolu, deniz yolu ya da kara yolu ile de taşınabilmektedir. Fakat "Jamaika kargo"sunun gönderimi söz konusuysa doğal olarak sadece hava kargo ile deniz yolu taşımacılığı mümkündür. Jamaika hava kargo hizmeti, zamanı kıymetli bir biçimde kullanmaya imkân sunması nedeniyle deniz yolunu ekarte eder. Zira evrakların, değerli sözleşmelerin, başvuru dosyalarının vb. kargoların zamanında yetiştirilmesi oldukça önemlidir. Sadece acil Jamaika kargoları için değil, tüm gönderiler için bu sorumluluk bilinciyle hareket etmekteyiz. Jamaika kargo gönderimlerinizin zamanında, güvenli bir şekilde belirttiğiniz adreslere ya da havaalanlarına ulaşması adına Jamaika kargo hizmetimizden sene boyunca faydalanabilirsiniz.
 • Acenteler Dışında Bir Alternatif Yok

  Jamaika kargo gönderimi, yurt içi kargo gönderimi gibi basit işleyen bir süreç değildir. Nihayetinde gönderilen ürünlerin özel durumları, gönderdiğiniz ülkenin kendi belirlediği kurallar ve prosedürler, gümrük işlemleri vs. bu hizmetin zorlukları arasındadır. Jamaika kargo hizmetini alırken, bu konuda deneyimi olmayan kişiler büyük ölçüde ilk olarak herhangi bir hava yolu şirketiyle iletişim kurmaya çalışıyor. Oysa Jamaika kargo hizmeti için acentelerden destek almak dışında herhangi bir opsiyonunuz bulunmuyor. Bu konuda başvurabileceğiniz yegâne adreslerden olan firmamız, Jamaika kargo işlemlerini, sizi yoracak detaylarla asla uğraştırmadan, a'dan z'ye bütün sürecin sorumluluğunu bizzat üstlenerek gerçekleştirmektedir.

  Gerek Jamaika'ya ihracat yapan firmalar gerekse de bireysel gönderiler için her ne kadar farklı prosedürler uygulamak durumunda kalsak da Jamaika kargo hizmetlerimizin hepsinde gösterdiğimiz özen ve hassasiyet standarttır. Yurt dışı kargo süreçleri, pek çok açıdan profesyonelliği zorunlu kılar. Yapılacak en ufak bir yanlış, ne yazık ki hem şahıslar hem de firmalar açısından geri dönüşü olmayan bedellere mal olur. Jamaika kargo hizmetini, gönül rahatlığıyla, hızlı ve ekonomik bir biçimde almanız için firmamız, sektördeki en doğru ve nitelikli adres durumunda.

  Oldukça uzak bir mesafe söz konusu olduğu için Jamaika'ya kargo göndermek, ilk etapta sizi endişeye sevk edebilir. Fakat firmamızın hizmetlerini gördüğünüzde içinizin rahat etmesi kaçınılmazdır. Zira firmamız Jamaika kargo hizmetinde olduğu gibi, deyim yerindeyse "dünyanın diğer ucu" denilebilecek çok sayıda ülkeye gün içerisinde yüzlerce kargonun transfer organizasyonunu üstlenen, alanında deneyim sahibi bir firmadır.
 • Yurt Dışı Kargo ile Hangi Eşyalar Gönderilebilir?

  Jamaika kargo hizmeti hakkında en sık karşılaşılan sorulardan biri, kargolara bir sınır çizilip çizilmediği yönünde. Firmamız, bu konuda tümüyle genel havacılık kuralları çerçevesinde hareket eder ve sizi yönlendirir. Jamaika kargo gönderimi yaparken firmamızı arayarak uyulması gereken kural ve prosedürler hakkında bilgi alabilirsiniz.

  Firmamız cenazelerden evcil hayvanlara, kolilerden resmî evraklara dek akla gelebilecek her türlü gönderiyi sevk edebilecek alt yapıya sahiptir. Jamaika kargo hizmetinden yararlanmak için bizimle iletişim kurabilir, ihracata konu tüm ürünlerinizi ya da bireysel tüm gönderimlerinizi kolaylıkla transfer etme imkânına erişebilirsiniz.
 • Jamaika

  Oldukça turistik bir destinasyon olan Jamaika, ekseriyetle yetiştirdiği muhteşem atletleriyle tanınmaktadır. Uçsuz bucaksız bir doğaya ve fantastik bir atmosfere sahip olan Jamaika, aynı zamanda bir ada ülkesidir. Reggae müziğinin odak noktası olan ülke, Orta Amerika'da yer alır. Jamaika'nın başkenti, en çok turist çeken Kingston'dır. Dolayısıyla Jamaika kargo hizmetini alanların önemli bir çoğunluğu Kingston'da bulunan hava yoluna göndermektedir. Bob Marley ve Usain Bolt gibi iki önemli ismin ülkesi olan Jamaika'da İngilizce konuşulur. Tropikal iklimin hâkim olduğu bölgede kullanılan resmî para birimi ise Jamaika dolarıdır. Jamaika'nın yerel saati ise Türkiye'ye göre 7 saat geridedir.
 • Türkiye-Jamaika Arasındaki İlişkiler

  Jamaika 90 güne kadar olan ziyaretler için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından uzun zamandır vize talebinde bulunmamaktadır. Bu durum doğal olarak turistik faaliyetlerin daha da canlanması adına oldukça önemli katkılarda bulunmuştur. Türkiye son dönemlerde bölge ülkeleriyle sıkı bir temas içindedir. Yapılan iş birlikleri ve açılan yeni elçilikler de bunun açık bir göstergesidir. İki ülke arasında ciddi bir mesafe bulunmasına rağmen, gerek siyasi, gerekse de ticari bakımdan gözle görülür bir hareketlenme söz konusudur.
 • Jamaika Uçak Kargo Hizmeti Size Ne Kazandırır?

  Jamaika kargo hizmetinin uçak kargo ile sunulmasının sayısız artısı bulunuyor. İlk bakışta prosedürlerden ötürü karmaşık görünen bu sürecin her aşamasıyla bizler ilgilenmekteyiz. Siz sadece Jamaika kargolarınızı direktiflerimiz doğrultusunda paketleyin, gerisi bütünüyle bizim sorumluluğumuzda. Jamaika kargo hizmetimizi aldığınızda her aşamada bilgilendirilir, dolayısıyla sürecin son derece şeffaf yürüdüğüne tanık olursunuz. Havalimanları arasında taşıtacağınız kargonuzu herhangi bir yurt içi kargo firmalarıyla bize ulaştırabilirsiniz. Adresten adrese teslimat yapılacaksa da bu isteğinizi bize bildirmeniz yeterli. Firma olarak paketlenmesinde ve diğer niteliklerinde pürüz görünmeyen Jamaika kargolarını vakit kaybetmeden, hemen işleme alıyoruz. Özel Jamaika nakliye firmaları ya da acenteler, yurt dışı kargo işlemlerinin büyük bir sorumluluk gerektirdiğini bildiği için hem çok hızlı davranmak hem de güvenliği elden bırakmamak durumundadır. Güvenilir, hızlı, ekonomik çözümler sunması dışında ihracat ve ithalat işlemlerinize her daim destek olan güvenli bir liman arıyorsanız, tam olarak doğru yerdesiniz.
 • Jamaika Havalimanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Kingston KIN Norman Manley
  Kingston KTP Tinson
  Mandeville MVJ Marlboro
  Montego Bay MBJ Sangster International
  Negril NEG Negril
  Ocho Rios OCJ Boscobel
  Port Antonio POT Ken Jones

Deneyimsiz firmaların yarattığı aksiliklerden ötürü işlerinizin sekteye uğramaması için Jamaika kargo konusunda yüzünüzü bize çevirmeniz yeterli.

İletişim Formu