İtalya Kargo

İtalya Kargo

İtalya Hava Kargo

Firmamız, İtalya kargo ihtiyaçlarınızı karşılamak adına hava yolu aracılığıyla hızlı, güvenli ve etkin bir kargo taşımacılığı hizmeti sunmaktadır.

İtalya kargo hizmeti almak için doğru adrestesiniz!

Sayısız İtalya kargo gönderimini başarıyla gerçekleştirmiş olan firmamız, deneyimli kadrosu ve güçlü referanslarıyla sektördeki öncü firmalar arasında yerini almış bulunmaktadır. Güven ve samimiyet içerisinde sunduğumuz İtalya kargo hizmetimizi alarak kargolarınızı Akdeniz'in gözdesi olan İtalya'ya hava yolu ile gönderme imkânına erişebilirsiniz.

İtalya Hava Kargo Hizmeti

 • İtalya Hava Kargo Hizmetiyle Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

  Şirketimiz, hava yolu vasıtasıyla sunduğu İtalya kargo hizmeti kapsamında, müşterilerinden aldığı kargoları en hızlı şekilde alıcılarına teslim etmek için işinin ehli bir kadroyla çalışmaktadır. Kargonun teslim alınışından teslim edilişine kadarki süreci kusursuz bir şekilde planlayarak hataya mahal vermeyen firmamız, İtalya kargo gönderimlerinizin eksiksiz, sorunsuz ve hızlı bir şekilde adresine ulaşması için en çok tercih edilen firmalardan biri konumundadır. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz sayısız İtalya kargo teslimatı ile oluşan güçlü referanslarımız, sektörde ne ölçüde tercih edildiğimizi âdeta kanıtlar niteliktedir.
 • Güvenli Yurt Dışı Hava Kargo Taşımacılığı

  İtalya kargo gönderimlerinde teslim aldığımız kargolar ileri teknoloji sistemlerimizle takip edilerek, güvenli bir şekilde alıcıya ulaştırılmaktadır. İtalya kargo serüveninizde güvenli bir firma tercih etmeniz, kargolarınızın hızlı teslim edilmesi kadar önemlidir. Teknolojik donanımımız, deneyimimiz ve sorunsuz planlama yapabilme yetimiz sayesinde İtalya kargo gönderimlerinde güven duygusunu ardına dek hissedeceksiniz.
 • İtalya Kargo Hizmetiyle Gönderilebilen Ürünler

  İtalya kargo hizmetini, Türkiye'den İtalya'ya göndermek istediğiniz hemen her türlü kargo için almanız mümkündür. Genel ve özel olarak sınıflandırılan bu kargolara örnek olarak; doküman, evrak, belge, ev/iş yeri eşyası, araba, makine, teknolojik ürün, gıda maddesi, medikal ürün, sağlık ekipmanı, spor eşyası verilebilir. Özetle, hava yolu taşımacılığı kurallarına aykırı olmadığı müddetçe tüm ürünlerinizi, mallarınızı ve kargolarınızı İtalya kargo hizmetimizle göndermeniz mümkündür. Öte yandan hassas, değerli, tehlikeli kargolar ve cenazeler ile evcil hayvanlar da İtalya kargo hizmeti dâhilinde sorun yaşanmadan yerine ulaştırılmaktadır.
 • İtalya

  Biçimi nedeniyle "Akdeniz'in çizmesi" olarak addedilen İtalya, Güney Avrupa'da yer almakta olan bir yarımadadır. Akdeniz'e kıyısı olan İtalya, MÖ 500 yıllarına uzanan kayıtlı ve kanıtlı tarihe sahiptir. Romalıların tarih sahnesindeki yerlerini almasıyla İtalya'nın önemi zamanla giderek daha da artmıştır. Tarihten gelen esintilerle günümüzde de hâlen popülerliğini sürdüren İtalya; eğitim, kültür, sanat, bilim ve ekonomi alanında güçlü ülkeler arasında yer almaktadır. Fiat, Ferrari, Alfa Romeo, Lamborghini, İtalya'nın dünyaca ünlü araba markalarıdır. Bu markalarının yanı sıra moda dünyasında da kendisini kanıtlayan ülkenin en ünlü moda markaları, Dolce&Gabbana, Versace, Valentino, Armani, Robert Cavalli, Benetton ve Prada'dır.

  Ülke; Roma, Milano ve Genova gibi turizm, eğitim, kültür, sanat vb. alanlarda ilgi çekici, cazibe merkezi hâline gelmiş şehirleriyle göz kamaştırmaktadır. Başkent Roma şehrinde, Roma Dönemi'nden kalma sayısız eseri hâlâ ayakta görmek mümkündür. Modanın ve modernizmin başkenti olarak kabul edilen Milano'da ise sayısız kültür ve sanat etkinlikleri düzenlenmektedir. Her yıl binlerce insan bu etkinleri yerinde izlemek için Milano şehrini ziyaret etmektedir. Ülkenin üçüncü büyük şehri konumundaki Genova ise birçok önemli üniversiteyi bünyesinde barındırarak, dünyanın her yerinden öğrenci ve akademisyenleri kendisine çekmeye devam etmektedir.
 • Türkiye-İtalya Arasındaki İlişkiler

  Türkiye ile İtalya arasındaki ilişkiler, tarih boyunca sıkı bağlarla örülmüştür. Akdeniz'in bu iki güçlü ülkesinin ekonomik ve politik ortaklıkları sonucu birçok başarılı girişim vücut bulmuştur. İki ülke arasındaki ilişkilerin temel taşları Osmanlı İmparatorluğu zamanında başlayan deniz ticaretleriyle ortaya çıkmıştır. Yapılan ticaretler sonucunda politik, ekonomik anlamda dostluklar pekiştirilmiştir. En önemlisi ise Türkiye ve İtalya NATO Birliği'nde müttefik olarak Akdeniz'de barışı ve huzuru kol kola sağlamaya devam etmektedir.

  Son yıllarda iki ülke arasındaki üst düzey ziyaretler daha da sıkılaşarak yeni çalışmalara vesile olmaktadır. Sosyal alanda da birbirine çok benzeyen Türkiye ve İtalya, öğrenci değişimi ve gönüllü hareketlilik programlarıyla daha da yakınlaşmaktadır.

  Son yılların ortalaması alındığında İtalya, Türkiye'nin ihracatında üçüncü sırada, ithalatında ise ikinci sırada yer almaktadır. İki ülke arasındaki turizm ilişkisi de önemli bir düzeydedir. İlişkiler, imzalanmış olan antlaşmalar ve yapılan programlar, kardeş şehir ilişkileri, yoğunluğu bir hayli fazla bireysel temaslar, karşılıklı çeşitli etkinliklere katılım, öğrenci değişimi ve burs destekleri ile giderek gelişmektedir. Türkiye ve İtalya arasındaki bu güzel ilişkiler neticesinde, görevli bakanlıklar gümrük, taşımacılık vb. konularda ortak paydada buluşmak için çalışmakta; böylelikle İtalya kargo gönderimleri çok daha kolay gerçekleştirilmektedir.
 • İtalya Uçak Kargo

  İki ülke arasındaki bağların sıkı olması ve tarihlerindeki önemli noktalarda bir araya gelerek dayanışma içerisinde olması gibi unsurlar göz önüne alındığında kargo serüvenleri de bununla paralel bir şekilde her geçen gün gelişmiştir. İtalya kargo gönderimleriniz, en kısa sürede alıcılarına ulaştırılması için uçak filolarıyla taşınmaktadır. İtalya kargo gönderimleriniz için kullanılan uçak filoları, aradaki mesafeyi hızla katederek kargoların alıcılarına ulaşma sürelerini kısaltmaktadır.

  İtalya kargo gönderimlerinizde doğru adreste olduğunuzdan hiç şüpheniz olmasın. İtalya kargo gönderimlerinizde macera aramak yerine bilinen ve güçlü referanslarımızı dikkate alarak bizimle çalışmanız, sizlere büyük kolaylık sağlayacaktır. Tecrübelerimizin ışığında, İtalya kargo gönderimlerinde eksiksiz ve hızlı teslimatlar yapmak, en önemli amacımızdır.
 • İtalya Havaalanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Albenga ALL Albenga
  Alghero AHO Fertilia
  Ancona AOI Falconara
  Aosta AOT Corrado Gex
  Aviano AVB Aviano
  Bari BRI Palese
  Belluno BLX Belluno
  Bergamo BGY Orio al Serio
  Bologna BLQ Guglielmo Marconi
  Bolzano BZO Bolzano
  Bozen ZBN Bus Station
  Brescia VBS Brescia
  Brindisi BDS Papola Casale
  Cagliari CAG Elmas
  Capri PRJ Capri
  Catania CTA Fontanarossa
  Chiusa/Klausen ZAK Bus Station
  Comiso CIY Comiso
  Crotone CRV Crotone
  Cuneo CUF Levaldigi
  Decimomannu DCI Rafsu Decimomannu
  Elba Island EBA Marina Di Campo
  Florence FLR Florence Peretola
  Florence ZMS S.M. Novella Rail.Svc
  Foggia FOG Gino Lisa
  Forli FRL Luigi Ridolfi
  Genova GOA Cristoforo Colombo
  Grosseto GRS Baccarini
  Ischia ISH Ischia
  Jesolo JLO Jesolo
  Lamezia-terme SUF S Eufemia
  Lampedusa LMP Lampedusa
  Lecce LCC Galatina
  Linosa LIU Linosa Heliport
  Lipari ZIP Harbour (Eolie Island)
  Lucca LCV Lucca
  Marina Di Massa QMM Marina Di Massa
  Meran ZMR Bus Station
  Milan XIK Central Station
  Milan LIN Linate
  Milan MXP Malpensa
  Milan SWK Segrate
  Modena ZMO Bus Station
  Naples ZMJ Mergellina Harbour
  Naples RRO Sorrento
  Naples ZMI Mergellina Railway Svc
  Naples NAP Capodichino
  Naples ZMF Beverello Harbor
  Olbia OLB Costa Smeralda
  Palermo PMO Punta Raisi
  Panarea ZJE Harbour (Eolie Island)
  Pantelleria PNL Pantelleria
  Parma PMF Giuseppe Verdi
  Perugia PEG Sant Egidio
  Pescara PSR Liberi
  Peschiei PEJ Peschiei
  Pisa PSA Galileo Galilei
  Ponza ZJY Harbour
  Procida ZJJ Harbour
  Ravenna RAN La Spreta
  Reggio Calabria REG Tito Menniti
  Rimini RMI Miramare
  Rome CIA Ciampino
  Rome FCO Leonardo Da Vinci (Fiumicino)
  Rome XVY Mestre Rail Stn.
  Rome XRJ Termini Rail Stn.
  Salina ZIQ Harbour (Eolie Island)
  San Domino Island TQR San Domino Island
  San Giovanni Rotondo GBN San Giovanni Rotondo
  Siena SAY Siena
  Stromboli ZJX Harbour (Eolie Island)
  Taormina TFC Taormina Harbour
  Taranto TAR M. A. Grottag
  Tokat NSY Sigonella NAF
  Tortoli TTB Arbatax
  Trapani TPS Birgi
  Treviso TSF Treviso
  Trieste TRS Ronchi Dei Legionari
  Turin TRN Sandro Pertini (caselle)
  Udine UDN Airfield
  Venice VCE Marco Polo
  Venice XVQ Santa Lucia Rail
  Verona VRN Valerio Catullo
  Verona XIX Porta Nuova Rail
  Vicenza VIC Vicenza
  Vieste VIF Vieste
  Vulcano ZIE Harbour (Eolie Island)

İtalya kargolarınızı hızla ve sorunsuz bir şekilde transfer etmek için daima hizmetinizdeyiz.

İletişim Formu