İsviçre Kargo

İsviçre Kargo

İsviçre Kargo

İsviçre kargo hizmeti alarak 2 saatten biraz fazla sürecek bir uçuşla istediğiniz İsviçre şehrinde!

İsviçre kargo transferi ihtiyaçlarınızı karşılamak için doğru yerdesiniz. Firmamız, küçük bir pakete sığan gönderilerden insan gücüyle taşınması zor olan gönderilere kadar çeşitli İsviçre kargolarını hava kargo alanındaki iş tecrübesi ve deneyimi sayesinde herhangi bir aksilik yaşanmadan alıcılarına teslim edebilecek yeterliliktedir.

Firmamız, İsviçre kargonuzun teslimatını, adresine problemsiz bir şekilde, uygun bütçelerle ve gerekli tüm tedbirleri başlangıçta almış olarak yapmaktadır.

"İsviçre kargo hizmeti"nin içini avantajlarla dolduruyoruz! Siz de İsviçre kargo hizmetimizin ayrıcalıklarından faydalanmak istiyorsanız hemen müşteri hizmetleri ekibimiz ile iletişime geçin ve size en uygun teklifimizi sunalım.

İsviçre Hava Kargo Hizmeti

 • Sektörün Öncüsünden İsviçre Hava Kargo Hizmeti

  İddialıyız çünkü sizlere hangi ülke için hizmet sunarsak sunalım mutlaka en önem verdiğimiz nokta, sizinle ilgilenen firmamız temsilcilerimizin kargo gönderim yapılacak ülkeye ait yasal kuralları çok iyi bilmesidir. İsviçre kargo hizmetimizi alarak transfer yapmak istiyorsanız da emin olabilirsiniz, firmamız bünyesinde gönderim detaylarına hâkim, size kusursuz hizmet sunacak bir temsilcimizle iletişimde olacaksınız.

  Firmamız İsviçre kargo alanında şu ana kadar onlarca kurumsal firmanın yüzlerce nakliyesini gerçekleştirdiği gibi başarılı bireysel gönderilere de sayısız kez imzasını atmıştır. İsterseniz küçük bir paketi göndermek isteyin isterseniz de birçok paketiniz olsun... Bizim önceliğimiz her bir müşterimizin memnuniyetidir ve bu doğrultuda olağanca gücümüzle mesafeleri kısaltarak sorunsuz ve güvenilir İsviçre uçak kargo servisimizi sunmaktayız. İsviçre kargo hizmetlerimize dair tüm detayları öğrenmek için bizimle dilediğiniz an iletişime geçebilirsiniz.
 • Bütçeler Düşük Hizmet Kalitesi Yüksek

  Yurt dışına kargo gönderme işlemi, süreç boyu birçok farklı sıkıntı yaşanabildiğinden deneyimli firmalarca yapılmalıdır. Bu nitelik, İsviçre kargo hizmeti sunanlar için de geçerlidir. Firmamız ile diğer nakliye firmaları arasındaki fark da burada başlar: Tecrübeli ekibimiz İsviçre kargo gönderiniz daha yola çıkmadan tüm tedbirleri alır, yüksek kaliteli hizmetleriyle sizi %100 memnun eder.

  Firmamızın bir diğer artısı da bu yüksek kaliteli İsviçre kargo hizmetini en ekonomik şekilde sunmasıdır. Her geçen gün sayısı artan müşterilerimize hep eş kalitede, eş uygunlukta İsviçre kargo hizmeti veriyor, bir dahaki gönderimleri için tercih sebebi oluyoruz. Hem kaliteli hem uygun fiyatlı bir hizmet arayan ihracat firmasıysanız da hizmet sağlayıcınızı belirlerken bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin. İsviçre kargo hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak ve hizmetten yararlanmak için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.
 • Hediyelerinizi Bizimle Gönderin

  Hiç merak etmeyin, sizin değer verdiğiniz her bir parça bizim için de çok önemlidir. Mesafeler uzak olsa da İsviçre kargonuzu bizim aracılığımızla sevdiklerinize kısa bir sürede iletebilirsiniz. Değerli ya da hassas tüm hediyelerinizi İsviçre kargo hizmetimiz ile tam da zamanında ve teslim edilmesi gereken kişiye teslim ederiz. Siz sadece göndereceğiniz ürün hakkında bizi aydınlatın, gerisi bizim için çok kolay.
 • Göndermek İstediğiniz Her Şey için Biz Buradayız

  İsviçre kargo hizmetimizle hava yoluyla taşınmasına izin verilen her tür gönderinizi transfer etmeniz mümkündür. Tehlikeli maddeler, değerli ve hassas eşyalar, ağır ya da uzun ürünler dâhil. Elbette her bir İsviçre kargo gönderiminiz için farklı prosedürler olacağını da belirtmekte yarar var. Bütün bu detaylara hâkim bir ekip ile çalışmanın rahatlığına varın: Sizlerden talep edilen belge ve dokümanlar dışında sizi yormayacağız. Sizden sadece fiyatlandırma yapabilmemiz için ilk görüşmemizde kargonuzun özelliklerini belirtmenizi istiyoruz. Daha sonra, İsviçre kargo gönderiminiz bizimle güvende ve tam zamanında yerinde!
 • İsviçre

  Bir Batı Avrupa ülkesi olan İsviçre'nin denize kıyısı bulunmamaktadır. İsviçre'nin adı tarih sayfalarında çokça geçmemektedir çünkü 1815 yılından beri İsviçre'nin dâhil olduğu bir savaş bulunmamaktadır. 2002 yılında Birleşmiş Milletler üye devletleri arasında katılan İsviçre, dünya genelinde de barış yanlısı projelerde oldukça etkin roller üstlenmektedir. İsviçre ayrıca, Kızılhaç'ın doğduğu ülkedir ve Birleşmiş Milletler'in ikinci büyük merkezine de Cenevre şehrinde ev sahipliği yapmaktadır.

  İsviçre, Schengen Bölgesi'nde yer alan ancak Avrupa Birliği üyesi olmayan ve Euro Bölgesi'nde yer alamayan bir ülke olarak da bilinmektedir. Yaklaşık 8 milyon nüfuslu ülke, 26 kantondan oluşmaktadır. Başkenti Bern'dir ve Cenevre, Zürih, Basel, Lozan, Montrö, Davas da nüfusun yoğun olduğu, önemli diğer şehirlerdendir. Ülkede kabul edilen 4 resmî dil vardır: Almanya, Fransızca, İtalyanca ve Romanşça.
 • Türkiye-İsviçre Arası İlişkiler

  Türkiye'nin İsviçre ile resmî ilişkileri, 1915 yılı itibarıyla İsviçre'nin başkenti Bern şehrine Osmanlı elçisinin atanmasıyla başlamıştır. 1925 yılında Türkiye ve İsviçre arasında imzalanan "Dostluk Anlaşması" ile de olumlu ilişkiler perçinlenmiştir. İsviçre'de yaklaşık 130 bin Türk yaşamaktadır. Ayrıca Türkiye ülke sınırları içerisinde de 800 kadar İsviçreli firma faaliyettedir.
 • Hızı, İsviçre Uçak Kargo ile Deneyimleyin

  İsviçre uçak kargo servisimiz ile diğer nakliye yöntemlerine göre çok hızlı ve sorunsuz bir lojistik sağlamaktayız.

  İsviçre kargo hizmetimiz, kara nakliyesine göre size çok daha fazla avantaj sağlamaktadır. Her şeyin çok çabuk geliştiği günümüzde İsviçre'ye vakit kaybetmeden kargo göndermenin de önemi büyüktür. Bu nedenle "tam zamanında teslimat", hem sizin için önemli hem de bizim sunduğumuz hizmetin kalitesini kanıtlamamız için gereklidir. En hızlı kargo hizmeti olan İsviçre kargo hizmeti için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.
 • İsviçre Havalimanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Altenrhein ACH Altenrhein
  Ascona ACO Ascona
  Basel ZBA Basel Bad - Railway
  Basel/Mulhouse/Freiburg BSL EuroAirport
  Berne BRN Belp
  Geneva GVA Geneve-cointrin
  Lugano/Agno LUG Lugano
  Luzern EML Emmen
  Sion SIR Sion
  St. Moritz SMV Samedan
  Zurich ZRH Zurich

İsviçre kargo hizmetimizle refahın merkezi İsviçre'ye her zaman güvenli, hızlı ve tam zamanında teslimatlar gerçekleştiriyoruz.

İletişim Formu