İsveç Kargo

İsveç Kargo

İsveç Kargo

Hava yoluyla kargo taşımacılığını, İsveç kargo hizmetimizle pratik ve avantajlı hâle getiriyoruz.

Hava kargo, farklı nitelikteki kargoları alıcılarına en kolay yoldan ulaştıran ve sağladığı kolaylıklar dolayısıyla en fazla tercih edilen taşımacılık türüdür. İsveç kargo hizmeti, firmamızın verdiği hava kargo hizmetinden sadece bir tanesidir. Faaliyetlerine başladığı ilk günden beri sürekli gelişim hâlinde olan firmamız, sunduğu tüm hizmetlerde olduğu gibi İsveç kargo hizmetinde de gün geçtikçe gelişen teknoloji ile beraber imkânlarını en üst düzeye çıkarmakta; kargoları İsveç'in de aralarında bulunduğu onlarca ülkeye güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmaktadır.

Firmamız, İsveç kargo hizmeti kapsamında, gönderici ile kargoları taşıma görevi üstlenen hava yolu firmaları arasında bağ kurmakta, bunun yanı sıra da tüm transfer organizasyonu a'dan z'ye planlamaktadır. İsveç kargo hizmeti almak isteyen şahıs ya da kurumlar, hava yolu firmalarından değil, bizzat bürokratik işlemleri üstlenen ve süreci kolaylaştıran firmamız gibi acentelerden destek almak durumundadırlar. Siz de Türkiye'den İsveç'e kargo gönderme ihtiyacı duyuyorsanız İsveç kargo hizmeti veren firmamızla iletişime geçerek sorunsuz bir kargo transferi deneyimi kazanabilirsiniz.

İsveç Hava Kargo

 • İsveç Hava Kargo Hizmetinin Taraflara Kattıkları

  İsveç kargo hizmetinin hem göndericilere, hem alıcılara kattığı pek çok avantaj vardır. Bunlardan en önemlisi, şüphesiz hızı dolayısıyla her iki tarafı da maddi ve manevi açıdan önemli bir külfetten kurtarmasıdır. Transfer süresinin kısa olması; ürünlerin bozulmamasına, verilen taahhütlerin tutulmasına ve sevkiyatın sürekli hâle gelmesine de olanak sunar.

  Diğer taşımacılık türlerinde güvenlik, her ne kadar dikkate alınsa da yeterli oranda sağlanamamaktadır. Fakat hava yolu araçlarının kullanıldığı İsveç kargo hizmeti kapsamında taşınan, maddi manevi değeri olan kargolar dâhil hiçbir kargo için güvenlik açığı söz konusu değildir. İsveç kargo hizmeti alındığında uygun ambalajlama ve istifleme yapıldığından kargolar zarar görmez; diğer yandan organizasyon detaylı bir şekilde yapılmış olduğundan kargoların karışması ya da yanlış kişiye teslim edilmesi gibi durumlar yaşanmaz. Bu sayede göndericilerin de alıcıların da mağdur olmasının önüne İsveç kargo hizmetiyle geçtiğimizi rahatlıkla ifade edebiliriz.
 • İsveç Kargo Hizmetiyle Her Tür Kargo Taşınır

  Şirketimizin İsveç kargo hizmeti kapsamında, diğer taşımacılık türleriyle taşınması mümkün olmayan eşyalar da dahil olmak üzere, yasaklı olmayan her tür kargo, Türkiye'den İsveç'e güvenle taşınmaktadır. Bu kargolara örnek olarak tehlikeli maddeler, bozulabilir ve hassas gıdalar, maddi veya manevi değeri yüksek olan eşyalar, evrak, iş makinesi, medikal ürünler vb. verilebilir. İsveç kargo hizmetiyle ayrıca cenazeler ile evcil hayvanlar da hiçbir sorun yaşanmayacak şekilde ve hızla yerlerine ulaştırılmaktadır.

  İsveç kargo hizmetinden yararlanarak göndereceğiniz her kargoya, nitelik ve niceliğine göre farklı işlemler uygulanmaktadır. Firmamız, uygulanması gereken prosedürler konusunda deneyim sahibi olup müşterilerini kendi üstlerine düşen görevler konusunda (ambalajlama vb.) da doğru bir şekilde yönlendirerek sorunsuz transferlere imkân sunmaktadır.

  İletişim kanalları aracılığıyla firmamıza ulaşarak İsveç kargo hizmetimizle gönderebileceğiniz kargolar ve söz konusu kargoların ambalajlanma prosedürleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
 • İsveç

  Resmî adı ile İsveç Krallığı, İskandinav Yarımadası'nın en önemli parçalarından bir tanesidir. Doğudan Finlandiya ile batı ve kuzeyden ise Norveç ile komşu olan ülke, Öresünd adı verilen köprü ile Danimarka'ya bağlıdır. Refah seviyesi en yüksek ülkelerden biri olması ile bilinen İsveç, meşruti monarşi ile yönetilir. Dünya savaşlarında tarafsızlığını ilan eden belirli ülkelerdendir.

  Ülkenin başkenti ve en kalabalık nüfusa sahip olan şehri Stockholm'dür. Başkentin yanı sıra Göteborg, Malmö, Uppsala, Linköping ve Lund, önemli şehirleridir. İsveç kargo hizmetinden yararlanarak İsveç'in anılan ve anılmayan tüm şehirlerine Türkiye'den kargo ulaştırmanız mümkündür.
 • Türkiye-İsveç Arasındaki İlişkiler

  Türkiye-İsveç arasındaki ilişkinin tohumu, 17. yüzyılın ilk dönemlerinde atılmıştır. Osmanlı Dönemi'nde "Ticaret Antlaşması" (1737) ve "Barış, Birlik ve Dostluk İttifakı (1739) imzalanmış; Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunun ardından da "Dostluk Anlaşması" (1924) imzalanarak siyasi ilişkilere resmiyet kazandırılmıştır. İsveç'in Türkiye'nin AB'ye üyelik sürecine destek vermesi, ikili ilişkileri pekiştirmektedir.

  İsveç'te Türk kökenli yaklaşık 115 bin kişinin yaşaması, iki ülke arasındaki sosyal ilişkilerin gelişimi açısından oldukça önemli sayılmaktadır. Bunun yanı sıra karşılıklı olarak yapılan turistik ziyaretlerin ilişkilere olan etkisi de bir hayli fazladır.
 • İsveç Uçak Kargo Hizmetini Firmamızdan Almak

  Uzun yıllardır İsveç kargo hizmeti veren firmamız; Türkiye'de ve İsveç'te yaşayan, karşılıklı iş ve dostluk ilişkisi bulunan birey, kurum ve kuruluşların aralarındaki bağı sağlamlaştırma, onlara kargo transferi ihtiyaçlarında eksiksiz hizmet verme misyonuyla faaliyet göstermektedir.

  Bugün, ulaşmadığı dünya ülkesi kalmayan firmamız, tüm hizmetlerinde olduğu gibi İsveç kargo hizmetini de kuruluş ilkelerini gözeterek vermekte; zamanı müşterilerinin lehine çevirmek adına gece gündüz mesai harcamaktadır.

  Sorunsuz, hızlı ve kaliteli İsveç kargo hizmeti almak isteyen herkesin ulaşabileceği firmamızın çalışmalarının temelinde müşteri memnuniyetini %100'de tutmak vardır. Bu kapsamda operasyon sürecinden birimler arasındaki koordinasyona, kargoların hazırlanmasından alıcısına ulaştırılmasına kadar tüm noktalarda firmamız, titiz bir hizmet vermektedir.

  Beklentilerinizin ötesinde bir İsveç kargo hizmeti almak için yapmanız gereken tek şey, firmamıza ulaşmak.
 • İsveç Kargo Hizmeti Bedeli Neye Göre Belirlenir?

  İsveç kargo hizmetine dair fiyatlandırma, müşterilerden edinilen bilgiler doğrultusunda yapılmaktadır. İsveç kargo hizmetinin bedelini belirleyen bu bilgiler şu şekildedir:

  ● Kargo adedi,

  ● Her bir kargonun niteliği ve niceliği,

  ● Transfer noktaları,

  ● Teslimat türü (adresten adrese/havalimanından havalimanına).

  Bu bilgilere ulaştıktan sonra firmamız, hızlı bir şekilde gerekli araştırmaları yapmakta ve cebinizi düşünerek oluşturduğu fiyat teklifini kısa sürede tarafınıza ulaştırmaktadır.
 • İsveç Havalimanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Alvesta XXA Alvesta
  Angelholm/Helsingborg AGH Angelholm
  Angelholm/Helsingborg XYH Helsingborg Railway
  Angelholm/Helsingborg XYQ Angelholm Railway Svc.
  Angelholm/Helsingborg JHE Heliport
  Arvidsjaur AJR Arvidsjaur
  Avesta Krylbo XYP Avesta Krylbo
  Borlange BLE Dala Airport
  Borlange/Falun XYB Borlange Railway Svc.
  Enkoping XWQ Enkoping
  Eskilstuna EKT Eskilstuna
  Falkenberg XYM Falkenberg Rail
  Flen XYI Flen
  Gallivare GEV Gallivare
  Gavle GVX Sandviken
  Gothenburg GSE Gothenburg City Airport
  Gothenburg XWL Gothenburg Rail
  Gothenburg GOT Landvetter
  Hagfors HFS Hagfors
  Halmstad HAD Halmstad
  Hassleholm XWP Hassleholm
  Hedemora XXU Hedemora
  Hemavan HMV Hemavan
  Herrljunga XYC Herrljunga
  Hudiksvall HUV Hudiksvall
  Hultsfred HLF Hultsfred - Vimmerby
  Idre IDB Idre
  Jonkoping JKG Axamo
  Kalmar KLR Kalmar
  Karlshamn XYO Karlshamn
  Karlskoga KSK Karlskoga
  Karlstad KSD Karlstad
  Katrineholm XXK Katrineholm
  Kiruna KRN Kiruna
  Kramfors KRF Kramfors
  Kristianstad KID Kristianstad
  Kristinehamn XYN Kristinehamn Rail
  Landskrona JLD Heliport
  Lidkoping LDK Hovby
  Linkoping LPI Linkoping
  Lulea LLA Kallax
  Lycksele LYC Lycksele
  Malmo JMM Malmo Harbour Heliport
  Malmo XFR Malmo South Railway
  Malmo MMX Sturup
  Mora MXX Mora
  Norrkoping NRK Kungsangen
  Nykoping XWZ Nykoping
  Orebro ORB Orebro-bofors
  Ornskoldsvik OER Ornskoldsvik
  Oskarshamn OSK Oskarshamn
  Ostersund OSD Froesoe
  Pajala PJA Pajala
  Rail (Generic) XZQ Pass Rail
  Ronneby RNB Kallinge
  Ronneby XWK Karlskrona Rail Svc.
  Sala XYX Sala
  Skelleftea SFT Skelleftea
  Skovde KVB Skovde
  Soderhamn SOO Soderhamn
  Sodertalje JSO Sodertalje Heliport
  Sodertalje XEZ Sodertalje S Railway
  Solvesborg XYU Solvesborg
  Stockholm ARN Arlanda
  Stockholm VST Vasteras/Hasslo
  Stockholm BMA Bromma
  Stockholm NYO Skavsta
  Storuman SQO Gunnarn
  Sundsvall SDL Sundsvall/harnosand
  Sveg EVG Sveg
  Torsby TYF Torsby Airport
  Trollhattan THN Trollhattan
  Umea UME Umea
  Vastervik VVK Vastervik
  Vilhelmina VHM Vilhelmina
  Visby VBY Visby

İsveç kargo hizmetinde öncü firmamız, dilediğiniz an kargolarınızı ulaştırmaya hazır!

İletişim Formu