İsrail Kargo

İsrail Kargo

İsrail Kargo Hizmeti

Firmamız aracılığıyla İsrail kargo gönderimlerinizi çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Firmamızın sunduğu ekstra güvenli İsrail kargo seçeneği sayesinde kargonuz, transfer süreci boyunca karşılaşılabilecek olası aksaklıklardan da korunmuş olacaktır. İsrail'e göndereceğiniz kırılabilecek, tehlikeli, değerli ya da sıvı nitelikteki tüm kargolarınıza ekstra özen gösterileceğinden hiçbir şüpheniz olmasın!

İsrail Hava Kargo Hizmeti

 • İsrail Hava Kargo Hizmeti Neden Tercih Edilmelidir?

  Kargo transferleri için en hızlı ve en güvenli yöntem, hava yolu taşımacılığıdır. Firmamızın sunduğu İsrail kargo hizmeti kapsamında kargonuzun gönderimi, en son teknoloji kargo uçakları ile en hızlı şekilde yapılmaktadır. İşte bu nedenle hava kargo hizmetini tercih ettiğiniz takdirde İsrail'in her bölgesine kolay ve hızlı bir şekilde kargo gönderebilirsiniz. Üstelik kara yolu ile taşınması çok zor olan ya da mümkün olmayan birçok kargoyu da İsrail kargo hizmetimizden yararlanarak gönderebilirsiniz.
 • İsrail'e Kargo Göndermenin En Uygun Yolu

  Maliyeti oldukça önemseyen dış ticaret firması sahibi veya sadece İsrail'deki sevdiklerine hediye yollamak isteyen birisi olabilirsiniz. İsrail kargo hizmetinden hangi amaçla yararlanmak isterseniz isteyin, düşük maliyeti sebebiyle firmamızı tercih etmeniz maddi kazanç elde etmenizi sağlayacaktır. Eğer ticaretle uğraşıyorsanız, sürekli sevkiyat yapıyor olmanız dolayısıyla yaşadığınız maddi kayıpların önüne geçmek için varız! İsrail kargo gönderim bedeli, kargolarınızın ebatlarına, ağırlıklarına ve niteliklerine göre değişse de firmamızın en uygun fiyat teklifini sizlere sunmak için detaylı çalışma yaptığını bildirmek isteriz.

  Firmamızı seçerek hem zaman kaybından hem de maddi kayıplardan kurtulabilirsiniz. İsrail kargo hizmetimiz ile göndereceğiniz malzemelerin ve diğer tüm eşyaların zamanında ve güvenle gideceği yere varacağına emin olabilirsiniz. İsrail kargo gönderimleri için firmamızdan hizmet aldığınızda ayrıca, göndereceğiniz eşyaların kaybolması gibi bir durumla da asla karşılaşmasınız. Firmamızın İsrail havalimanlarına olduğu gibi ülkenin her bölgesine kargo gönderimi yaptığını da belirtmek isteriz.
 • İsrail'e En Hızlı Kargo Hizmeti

  Kargonuzun alıcısının eline mümkün olan en kısa sürede ulaşması gerekiyorsa doğru adrestesiniz! Firmamızın sunduğu hızlı İsrail kargo gönderim hizmetinden yararlanarak kargonuzun ivedilikle İsrail'e gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Acil kargolar için büyük önem taşıyan bu hizmet, birçok ithalat ve ihracat firması için kurtarıcı niteliktedir. Eğer siz de dış ticaret ile uğraşan bir firmaysanız İsrail kargo hizmetimiz işlerinizi büyük ölçüde kolaylaştıracak, kargonuzun zamanında teslim edilememesinden kaynaklı yaşayacağınız sorunları ortadan kaldıracaktır.
 • İsrail Kargo Hizmeti Alarak Hangi Türde Kargolar Gönderilir?

  Sevdiğiniz biri veya çalıştığınız firmanın bir ofisi İsrail'de bulunabilir ve siz onlara kargo göndermek isteyebilirsiniz. İsrail kargo hizmeti aracılığıyla istediğiniz her eşyayı ve her türlü evrakı İsrail'e, uygun fiyatlarla hızlı bir şekilde gönderebilirsiniz. Yasal her tür ürünün yanı sıra İsrail kargo hizmetiyle cenaze ve evcil hayvanları da taşıtmak mümkündür. İsrail'e göndereceğiniz eşyaların ebatlarına, ağırlıklarına ve niteliklerine bağlı olarak kargo paketleme ve istifleme şartları değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle İsrail kargo hizmetimizden yararlanmadan önce bizlerle iletişime geçerek danışmanlık desteği almanızda yarar vardır.
 • İsrail

  İsrail, Akdeniz'in güneydoğu kıyılarında ve Kızıldeniz'in kuzey kıyılarında yer alan bir Orta Doğu ülkesidir. İsrail'in kuzeyinde Lübnan, güneydoğusunda Suriye, doğusunda Ürdün, güneybatısında Mısır ve batısında da Filistin bulunur. Ülkenin en önemli şehirlerinin arasında Kudüs, Haifa, Tel Aviv, Beersheba ve Gush Dan bulunmaktadır. İsrail kargo gönderimi bu şehirlerin tamamına yapılmaktadır. İsrail, yüz ölçümü bakımından küçük bir ülke olsa da coğrafi açıdan önemli bir çeşitliliğe sahiptir. Ülkenin ekonomik ve teknolojik merkezi, Tel Aviv; başkenti ise Kudüs'tür. 1947 yılında Birleşmiş Milletler tarafından bağımsız bir Arap ve Yahudi devletinin kurulması için çalışmalar başlatılmıştır. Söz konusu plan, Yahudi lobisi tarafından kabul edilmiş fakat Arap liderler tarafından reddedilmiştir. O günden bu yana Arap ülkeleri ve İsrail arasında yoğun bir çatışma dönemi vuku bulmuştur. İsrail'de konuşulan tek bir resmî dil vardır: İbranice. İsrail devletinin sahip olduğu ekonomik ve teknolojik büyüklük İsrail kargo hizmetinin önemini günden güne artırmaktadır.
 • Türkiye-İsrail Arasındaki İlişkiler

  İsrail-Türkiye ilişkileri, 1949 yılında İsrail'in bağımsızlığı Türkiye tarafından tanınınca resmen başlamıştır. Her iki ülke de askerî, diplomatik ve stratejik iş birliğine çok önem vermektedir. New York Times gazetesine göre iki ülke arasındaki iş birliği, ticaret ve turizm alanında önemli gelişmelere neden olmuştur. İki ülke arasında çeşitli ikili ticaret anlaşmaları bulunmaktadır. Türkiye'nin İsrail'e olan ihracatının yüzde 16'lık kısmını otomobil ve otomobil parçaları oluşturmaktadır. Türkiye ise İsrail'den bol miktarda işlenmiş petrol ürünlerini ithal etmektedir. Türkiye ile İsrail arasındaki ticaret hacminin bu kadar yüksek olması, İsrail kargo hizmetinin her iki ülke firmaları için de önemini artırmıştır.
 • Neden Uçak Kargo Hizmeti?

  İsrail kargo gönderimi için en hızlı, en ucuz ve en güvenli yolu uçak kargo hizmetidir. Hava ulaşımına alternatif olan deniz ve kara ulaşımı, hava yoluna göre oldukça maliyetli ve daha yavaştır. İsrail kargo gönderimini hem kaliteli hem de bütçenizi yormadan yapmak istiyorsanız uçak kargo hizmetini tercih edebilirsiniz. Ayrıca kargo gönderim yolu olarak hava yolunu seçerseniz teknolojinin de yardımıyla İsrail kargonuzu daha kolay takip etmeniz mümkündür.
 • İsrail Havalimanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Beer Sheba BEV Beer Sheba
  Eilat ETH Eilat
  Ein Yahav EIY Ein Yahav
  Gush Katif GHK Gush Katif
  Haifa HFA Haifa
  Herzlia --- Herzlia
  Jerusalem JRS Jerusalem
  Kiryat Shmona KSW Kiryat Shmona
  Masada MTZ Masada
  Mitspeh Ramon MIP Mitspeh Ramon
  Ovda VDA Ovda
  Rosh Pina RPN Rosh Pina
  Tel Aviv Yafo TLV Ben Gurion Intl
  Tel Aviv Yafo SDV Sde Dov
  Yotvata YOT Yotvata

İsrail kargo hizmetinden yararlanmak için telefonla arayarak ya da e-posta göndererek bize ulaşabilirsiniz.

İletişim Formu