İspanya Kargo

İspanya Kargo

İspanya Hava Kargo

Firmamız, gelişmiş hizmet ağıyla İspanya kargo konusunda müşterilerine en nitelikli hizmeti sunmaktadır.

Uzun yıllardır İspanya kargo hizmeti veren şirketimiz, bu konuda önde gelen firmalar arasında yer almaktadır. %100 müşteri memnuniyeti ve güvenilirlik prensibiyle çalışan firmamız şimdiye kadar tüm müşterilerine İspanya kargo konusunda kusursuz hizmet vermiştir.

Tüm kurum ve kuruluşlara yönelik hizmet sunan firmamız, profesyonel ve uzman ekibiyle İspanya kargo hizmetiyle ilintili ihtiyaçlarınızı karşılamak ve sorularınıza yanıt vermek için çalışmaktadır. Kargonuz ile ilgili tüm süreçler hakkında bilgi alabilir, gönderi sürecini şeffaf bir şekilde takip edebilir ve İspanya kargonuzun karşı tarafa nasıl ulaşması gerektiğini gönül rahatlığıyla organize edebilirsiniz. Müşterilerimizin istek ve taleplerini en iyi şekilde karşılamayı hedeflediğimiz İspanya kargo hizmeti konusunda hem üst düzey kalitede performans sunuyor hem de bunu uygun fiyat seçenekleriyle, en hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz.

İspanya Hava Kargo Hizmeti

 • İspanya Hava Kargo

  Firmamız, yurt dışına hava yoluyla kargo göndermek isteyen tüm kurum, kuruluş ve bireylere yönelik hizmet vermektedir. İspanya kargo hizmetimiz kapsamında da ister kurumsal, ister bireysel gönderilerinizi dilediğiniz adrese en hızlı ve güvenli şekilde ulaştırmaktayız.

  İspanya kargo hizmetiyle müşterilerimizin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda göndermek istedikleri kargonun özelliklerini, teslimatın hangi havalimanında yapılacağını ve alıcının iletişim bilgilerini alarak, en doğru hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz. İspanya kargonuza dair hem gönderim öncesi ve sırasında hem de teslimat anı ve sonrasında ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri paylaşarak size sorunsuz bir hava kargo hizmeti sunmaktayız.
 • İspanya'ya En Hızlı Kargo Gönderimi

  Yurt dışına kargo gönderimi en üst düzey kalitede ve güvenli bir şekilde yapılmalıdır. Firma olarak bizim de önceliğimiz olan bu noktaların yanı sıra İspanya kargo hizmetimizle, gerek kurumsal firmalara gerekse de bireylere ait kargoların, en hızlı ve sorunsuz şekilde karşı tarafa ulaşmasını sağlamaktayız. İspanya kargo hizmetlerinde teslimatları, ülkenin mevzuatına uygun ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

  İspanya kargo hizmetinde ihtiyaçlarınıza özel seçenekler (adresten adrese, havalimanından havalimanına) sunmaktayız. Gönderi seçeneklerinin fiyatları, teslimat tercihine göre farklılıklar göstermektedir; ancak gönderilerin güvenliği konusunda tüm seçeneklerde aynı standartları uygulamaktayız. Acilen karşı tarafa yetişmesi gereken resmî bir belgeden, bozulması muhtemel gıda veya ilaç ürünlerine dek; özetle tüm gönderilerinizi İspanya kargo hizmetimiz kapsamında en hızlı şekilde alıcısına teslim ediyoruz.
 • İspanya Kargo Hizmetinde En Doğru Adres

  İspanya kargo hizmetimiz kapsamında önceliğimiz, müşterilerimizin taleplerini ve ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamaktır. Bu doğrultuda, kendilerine en uygun gönderim seçeneklerini belirliyor; süreci, profesyonel, tecrübeli ve titiz ekibimizle yürütüyoruz.

  Müşterilerimizle kurmuş olduğumuz yakın ilişkiler de bizi İspanya kargo hizmeti veren diğer firmalardan ayırmaktadır. Sunduğumuz hızlı ve şeffaf hizmet, gönderim seçeneklerimizin çeşitliliği, çözüm odaklı çalışmalarımız ve müşteri memnuniyetini en ön sıraya koyan çalışma politikamızla, İspanya kargo hizmeti konusunda en doğru adrestesiniz.
 • İspanya Kargo Hizmetiyle Neler Gönderebilirsiniz?

  İspanya kargo hizmetimizle pek çok farklı kategoriye ait gönderileri karşı tarafa ulaştırmaktayız. Kişisel eşyalardan, büyük ev eşyalarına, cep telefonundan her çeşit elektronik malzemeye, makine ve makine parçalarından tekstil ürünlerine, bilgisayar ve bilgisayar parçalarından ilaç ve medikal ürünlere, hediyelik eşyalardan yiyecek ve içeceklere kadar yasaklı olmayan koli, paket, zarf şeklindeki her türlü kargonuzu İspanya kargo hizmetimiz kapsamında alıcısına teslim etmekteyiz.

  İspanya kargo konusunda vermiş olduğumuz hizmetin bedeli ise gönderiden gönderiye değişmektedir. Hizmet bedeli hakkında detaylı bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.
 • İspanya Uçak Kargo Hizmeti

  Dünyadaki en hızlı kargo taşıma yöntemlerinin başında gelen uçak kargo hizmeti, aynı zamanda en güvenli ulaşım aracı olma özelliği de taşımaktadır. İspanya kargo hizmetimizle hava yolu taşımacılığının oldukça gelişmiş olduğu İspanya'nın tüm havaalanlarına uçuşlar sağlamaktayız. Firmamız, Madrid, Barcelona, Valencia, Sevilla ve Zaragoza havaalanları başta olmak üzere İspanya'daki tüm havaalanlarına ve talep doğrultusunda alıcı adresine kargoları ulaştırmaktadır. Geniş ve yaygın İspanya kargo ağımızla tüm kargo işlemlerinizi sorunsuz ve güvenli bir şekilde yürütmekteyiz.
 • İspanya

  İspanya, resmî adıyla "İspanya Krallığı", Avrupa'nın güneybatısındaki İber Yarımadası'nda yer alan son derece önemli bir ülkedir. Fransa, Birleşik Krallık, Portekiz, Fas ve Andorra ile sınır komşuluğu bulunan İspanya'nın toprakları, Akdeniz'de Balear Adaları, Atlantik Okyanusu'nda Kanarya Adaları ve Kuzey Afrika'da Ceuta ve Melilla özerk şehirlerini de kapsamaktadır. İspanya, 504.712 km2lik yüz ölçümüyle Fransa'dan sonra Batı Avrupa'nın ikinci büyük ülkesi unvanını taşımaktadır.

  1982'den beri NATO üyesi, 1986'dan beri ise Avrupa Birliği üyesi olan İspanya, anayasal monarşi rejimi ile yönetilmektedir. 47 milyon nüfuslu ülkenin resmî dili İspanyolca olsa da Katalanca, Baskça, Aranca ve Galiçyaca da yaygın olarak konuşulan dillerin arasındadır.

  Madrid, Barcelona, Valencia, Sevilla ve Zaragoza ülkenin hem en büyük şehirleri hem de en çok ziyaret çeken yerleridir. İspanya, Birleşmiş Milletler Turizm Örgütü'nün verilerine göre Fransa ve ABD'den sonra Çin ile birlikte dünyada en çok turist ağırlayan üçüncü ülke konumundadır.
 • İspanya - Türkiye Arasındaki İlişkiler

  İspanya ile Türkiye arasındaki ilişkiler, 1782 tarihli Barış, Dostluk ve Ticaret Antlaşması'na kadar dayanmaktadır. NATO ve AB çatısı altında bir araya gelinmesiyle hız kazanan ilişkiler, İspanya'nın Türkiye'nin AB üyeliğini desteklemesiyle daha da pekişmiş, 2005 yılında her iki ülkenin ortak girişimiyle başlatılan BM Medeniyetler İttifakı'yla birlikte zirveye ulaşmıştır. İspanya, 2018 yılı itibarıyla Türkiye'de en çok yatırım yapan ülkeler arasında Hollanda'dan sonra ikinci sırada yer almaktadır. Hem siyasi hem de ekonomik alanda İspanya, Türkiye'nin en yakın müttefiklerinden biridir.
 • İspanya Havaalanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Albacete ABC Los Llanos
  Algeciras AEI Algeciras
  Alicante ALC Alicante
  Almeria LEI Almeria
  Arrecife ACE Lanzarote
  Asturias OVD Asturias
  Badajoz BJZ Talaveral La Real
  Barcelona BCN El Prat De Llobregat
  Bilbao BIO Sondica
  Bobadilla OZI Bobadilla
  Cadiz CDZ Cadiz
  Ceuta JCU Ceuta Heliport
  Ciudad Real CJI Ciudad Real - Don Quijote Airport
  Cordoba ODB Cordoba
  Fuengirola FGR Fuengirola
  Gerona GRO Costa Brava
  Granada GRX Granada
  Huelva HEV Huelva
  Huesca HSK Huesca
  Ibiza IBZ Ibiza
  Jerez De La Frontera XRY Jerez De La Frontera
  La Coruna LCG La Coruna
  La Palma Del Condado NDO La Palma Del Condado
  Las Palmas LPA Gran Canaria
  Leon LEN Leon
  Logrono RJL Agoncillo
  Madrid MAD Barajas
  Madrid TOJ Torrejon AFB
  Malaga AGP Malaga
  Melilla MLN Melilla
  Menorca MAH Mahon
  Montilla OZU Montilla
  Moron OZP Moron
  Murcia MJV San Javier
  Palma Mallorca PMI Son Sant Joan Airport
  Pamplona PNA Pamplona
  Puerto De Santa Maria PXS Puerto De Santa Maria
  Puerto del Rosario FUE Fuerteventura
  Puertollano UER Puertollano
  Reus REU Reus
  Ronda RRA Ronda
  Salamanca SLM Matacan
  San Fernando FES San Fernando
  San Pedro de Alcantara ZRC Bus Station
  San Sebas De La Gomera GMZ La Gomera
  San Sebastian EAS Donostia - San Sebastian
  Santa Cruz De La Palma SPC La Palma
  Santander SDR Santander
  Santiago De Compostela SCQ Santiago De Compostela
  Seu De Urgel LEU Aeroport De La Seu
  Sevilla SPO San Pablo
  Sevilla SVQ San Pablo
  Tenerife TFN Norte Los Rodeos
  Tenerife TFS Sur Reina Sofia
  Torremolinos UTL Torremolinos
  Valencia VLC Manises Airport
  Valladolid VLL Valladolid
  Valverde VDE Hierro
  Vigo VGO Vigo
  Vitoria. VIT Vitoria.
  Zaragoza ZAZ Zaragoza

İspanya kargo konusunda uzman ekibimizle birlikte size memnun kalacağınız en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

İletişim Formu