İrlanda Kargo

İrlanda Kargo

İrlanda Kargo

İrlanda kargo hizmetimiz ile iş hayatınızdaki engelleri aşın!

İrlanda'ya ihracat yapan firmalar ya da bireysel olarak İrlanda'ya kargo gönderimi yapacak kişiler için verdiğimiz İrlanda uçak kargo hizmetimiz ile mesafeleri kısaltıyoruz. Kara yolu ile teslimat yapacak İrlanda kargo şirketlerine oranla daha hızlı, ekonomik ve güvenli teslimat hizmeti sunmaktayız.

İrlanda Hava Kargo Hizmeti

 • İrlanda Hava Kargo Hizmeti ile Hızlı ve Güvenilir Teslimat!

  İrlanda kargo hizmetini firmamızdan alarak hızlı ulaşımın yanı sıra sorunsuz ulaşımın da keyfini çıkaracaksınız. İrlanda kargo hizmetimiz kurumlar gibi bireysel müşterilerimiz için de verilmektedir. Kilometrelerce öteden sevdiklerinize bir adım daha yakın hissedebilecek ya da işiniz için önemli gönderimler yapıp iş ilişkilerinizi canlı tutabileceksiniz. Siz gerekli işlemlerinizi yaptıktan ve kargonuzu firmamıza teslim ettikten sonra sadece geriye yaslanıp İrlanda kargonuzun sorunsuz, hızlı ve güvenilir şekilde yerine ulaşmasını bekleyin!

  Siz değerli müşterilerimizin İrlanda kargo gönderimi için firmamız ile temasa geçmesi durumunda izlediğimiz yol şu şekildedir; Gönderilecek kargonun nitelik ve nicelik özellikleri belirlenir, gönderen ve alıcı bilgileri alınır, hangi havalimanları arasında teslimat yapılacağı öğrenilir ya da adrese teslimat yapılacaksa adres bilgileri edinilir. Daha sonrasında tüm sürecin organizasyonunu eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde tamamlamak için çalışmalara başlanır, işlemler bittiğinde kargonuz hava yolu firmasına teslim edilir. Adrese teslimatlarda ise varış noktasından sonra tekrar devreye girilir, kargonuz alıcısına hızla ulaştırılır.
 • İrlanda Kargo Hizmetimiz Hangi Ürünleri Kapsamaktadır?

  İrlanda kargo taşımacılığında ürün kapsamında değişken ölçüler ya da belirleyici faktörler olmaksızın göndermek istediğiniz her kargoyu transfer etmekteyiz. İrlanda kargo hizmetimiz aracılığıyla göndermek istediğiniz şey, bir hediye ya da numune olabileceği gibi sahibini özlemiş evcil hayvanınız da olabilir. İrlanda kargo hizmetimizle işlerinizi kolaylaştırmak için boyutları fark etmeksizin evrak, makine gibi işinizle alakalı her türden eşyayı gönderebilmekle beraber; uzun, ağır ya da değerli eşyalarınızı da güvenle gönderebilirsiniz. Ayrıca cenaze gibi özel taşımacılık ve nakil işlemleriniz için de İrlanda kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Tek belirlemeniz gereken şey, teslimatın adrese mi yoksa İrlanda havalimanlarına mı yapılacağıdır.

  İrlanda'ya nakliyat konu olduğunda çoğu bireysel müşterimiz ne yapacağını bilemeyebilir. Firmamız gönül rahatlığıyla sevdiklerinize sürprizler yapabilmeniz ya da işlerinizi rahatça halledebilmeniz için tercih edilen çözüm ortağıdır. Firmamızın İrlanda kargo gönderiminde tercih sebebi olmasını sağlayan kriterlerin en önemlisi, güvenli ulaşımlara imza atmasıdır. Firmamızdan İrlanda kargo hizmeti aldığınızda kargolarınız sizden çıktıktan sonra firmamızın özenli süreç takip ekipleri ve elemanlarıyla ulaştırılmak istenilen İrlanda havalimanına ya da adresine güvenle gidecektir. Firmamız güvenin yanına deneyimlerini de katmış olup tüm tecrübesini bu alanda sizler için kullanmaktadır. İrlanda kargo gönderiminde hem güvenli hem de ekonomik bir yol arıyorsanız firmamız sizin için hizmet vermeye hazır!
 • İrlanda'daki Sevdiklerinizle Aranızdaki Mesafeyi Azaltın!

  İrlanda kargo taşımacılığı hizmetimiz ile Türkiye'den İrlanda'ya göç etmiş ve orada yaşayan, sizlerden uzakta kalmış sevdikleriniz için İrlanda koli gönderimi hizmetimizden yararlanarak sürprizler yapabilirsiniz. Diğer bir ifadeyle İrlandalı arkadaşlarınıza, tanıdıklarınıza ya da değer verdiğiniz tüm yakınlarınıza onları düşündüğünüzü göstermenin kolay ve ekonomik bir yolunu arıyorsanız İrlanda kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. İrlanda kargo hizmetimiz ile sevdiklerinizin içini sıcacık tutacak hediyeleriniz hızlı ve güvenli bir şekilde teslim edilecektir.
 • İrlanda

  1973 yılında Avrupa Ekonomik Topluluğu'na katılan İrlanda, 1990 ve 2000 yılları arasında büyük bir ekonomik patlama yaşayarak Avrupa'nın en zengin ülkeleri arasında yer edinmiştir. Ülkede şehir içi ulaşım oldukça rahat ve hızlı işlemektedir. Ülkenin sağlık alanında da oldukça gelişmiş bir altyapısı vardır.

  İrlanda denilince akla ilk olarak gelen başkent Dublin şehri, turistlere Dublin Kalesi, St. Patricks Katedrali, Guinness Bira Fabrikası gibi görülmeye değer oldukça geniş bir yelpaze sunmaktadır. Dublin'in yanı sıra Cork şehrinde bulunan "Balarney Taşı" ve Kilkenny şehrinde bulunan antik kent turistlerin favori uğrak noktaları arasındadır. İrlanda'nın diğer önemli şehirleri ise Limerick, Waterford, Derry, Belfast, Galway'dir. İrlanda havaalanları Dublin ve Cork şehirlerinde bulunmaktadır.
 • Türkiye-İrlanda Arasındaki İlişkiler

  İkili ilişkilerin ilk başlangıç noktası Osmanlı zamanına dayanmaktadır. Büyük kıtlık döneminde olan İrlanda'ya 1847 yılında Sultan Abdülmecid tarafından gönderilen gemilerle tahıl yardımı yapılmıştır. Türkiye'nin Dublin'deki Büyükelçiliği 1973 yılında faaliyete geçmiştir. Takip eden yıllarda iki ülke arasında karşılıklı ticari yatırımlar başlamış ve İrlanda'ya ihracat yapan firmalar ile yoğun olarak devam etmiştir. Türkiye, İrlandalı turistlerin tatil için tercih ettiği ülkeler arasında 5'inci sırada yer almaktadır. İrlanda ise bünyesindeki Türk kökenli göçmen sayısı bakımından Avrupa ülkeleri arasında ilk 20'de yer almaktadır.
 • İrlanda Uçak Kargo Hizmetinin Benzersiz Özellikleri

  İrlanda kargo hizmetimiz ile bireysel ve kurumsal müşterilerimize, ekonomik, hızlı, sorunsuz ve güvenilir ulaşım avantajları sunmaktayız. İrlanda'ya nakliye işlemlerinin kara yolu ile gerçekleştirildiği durumlarda, müşterilerin gönderimini yapacağı değerli veya hassas ürünlerde güven sorunu yaşadığını ya da uzun süren ulaşım sırasında teslimat sorunu yaşanabileceğini düşündükleri bilinmektedir. Ayrıca İrlanda kara yolu kargo hizmetlerinin teslimat sürelerinin, İrlanda uçak kargo teslimat sürelerine göre bir hayli uzun olması da müşteriler için sorun oluşturabilmektedir. Bu noktada İrlanda kargo hizmetimiz ile değerli gönderilerinizi herhangi kaybolma ya da zarar görme endişesi taşınmadan, alanında uzman çalışanlarımız ve nitelikli hava yolu firmaları sayesinde güvenli bir şekilde alıcılarına gönderebilirsiniz.
 • İrlanda Kargo Fiyatlarının Belirlenmesi

  İrlanda kargo hizmet bedelleri göndermek istediğiniz kargonun türüne, ölçülerine, eğer parçalar şeklinde gönderilecekse kaç parçadan oluştuğuna ve parçaların ölçülerine, ulaşımın hangi havalimanları arasında gerçekleşeceğine ve teslimatın adresten adrese özel mi yoksa havalimanları arasında mı olacağına göre değişmektedir. Firmamızdan, İrlanda kargo hizmeti alma başvurusunda bulunduğunuzda sizlerden alınan bilgiler doğrultusunda yapılacak hesaplamalar sonrasında işlem hizmet ücretimizi net bir şekilde öğrenebilirsiniz.
 • İrlanda Havalimanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Bantry BYT Bantry
  Belmullet BLY Belmullet
  Caherciveen CHE Reenroe
  Castlebar CLB Castlebar
  Cork ORK Cork
  Donegal CFN Donegal
  Dublin DUB Dublin
  Farranfore KIR Kerry
  Galway GWY Carnmore
  Inisheer INQ Inisheer
  Inishmaan IIA Inishmaan
  Inishmore IOR Kilronan
  Kilkenny KKY Kilkenny
  Knock NOC Ireland West Airport Knock
  Letterkenny LTR Letterkenny
  Shannon SNN Shannon
  Sligo SXL Collooney
  Sligo ZSL Bus Station
  Spiddal NNR Connemara
  Waterford WAT Waterford
  Wexford WEX Castlebridge

İrlanda kargo hizmetimiz sayesinde hızlı, güvenilir ve ekonomik kargo gönderiminin keyfini yaşayın!

İletişim Formu