Hollanda Kargo

Hollanda Kargo

Hollanda Kargo

Hollanda kargo transferi ihtiyaçlarınızı profesyonel bir hizmet alarak karşılamak istediğinizde bizimle iletişime geçmeniz yeterli!

%100 müşteri memnuniyeti prensibiyle hareket eden firmamız, bugüne kadar çalıştığı tüm müşterileri ve iş ortaklarıyla uzun süreli ilişkiler kurmuş olup Hollanda kargo hizmetiyle marka ve kişilere değer katmıştır.

Müşterilerimize ekonomik fiyat seçenekleri sunuyor, her aşamada üst düzey kalitede hizmetler veriyoruz. Ayrıca, Hollanda kargo gönderimlerinin çıkış anından alıcısına güvenli bir şekilde ulaştırıldığı ana kadar müşterilerimizin merak ettikleri soruları net bir şekilde yanıtlıyor, Hollanda kargo gönderimlerinin mevcut durumu hakkında onları diledikleri an bilgilendiriyoruz.

Firmamızla iletişime geçtiğinizde bireysel ve kurumsal Hollanda kargolarınızın en kısa sürede taşınması adına sunacağımız en uygun seçeneklere ulaşma olanağı bulacaksınız.

Hollanda Hava Kargo Hizmeti

 • Hollanda Hava Kargo Hizmeti Nedir?

  Hava kargo hizmeti, birbirine uzak iki nokta arasında gönderilmek istenen kargoların uçaklarla taşınması ve sonrasında dağıtılması işlemlerini bünyesinde toplayan bir hizmettir. Türkiye'den hava yolu aracılığıyla gönderilmek istenen Hollanda kargolarının hava kargo hizmetinden faydalanılarak transfer edilmesi, kişilere zaman, kargolara ise güvenlik anlamında avantaj sağlamaktadır.

  Farklı nitelikteki birçok farklı gönderiyi Türkiye'den Hollanda'ya en kısa sürede ve sorun yaşamadan transfer etmek için firmamızdan Hollanda kargo hizmeti alabilirsiniz. Hollanda kargo hizmetimizden faydalanan tüm kurumsal ve bireysel göndericiler, kargolarını uçaklar vasıtasıyla en uygun zamanda, en uygun yöntemle alıcısına ulaştıracak olmanın rahatlığını yaşarlar.
 • Hollanda Kargo Gönderimi için Doğru Tercih

  Hollanda kargolarını transfer etmek için firmamızla yolları kesişen tüm müşterilerimizin süreç sonrası sergiledikleri memnuniyetten, rahatlıkla en doğru tercihi yaptıklarını söyleyebiliyor ve bundan gurur duyuyoruz. Bu memnuniyeti, şüphesiz Hollanda kargo hizmet adımlarımızdaki hassasiyetimize borçluyuz: Öncelikli olarak müşterilerimizi dinliyor, talepleri doğrultusunda onlara en uygun Hollanda kargo gönderim opsiyonlarını sunuyoruz. Firmamız Hollanda kargo transferlerinde tam anlamıyla deneyimli, sürecin en ince ayrıntısına kadar ilgilenen, oluşabilecek kriz senaryolarını önceden tespit ederek önlemini alan bir firma olup bu açılardan diğer Hollanda kargo hizmeti veren firmalardan ayrılmaktadır. Transfer öncesi ve süresince gönderiminizle ilgili aklınıza takılan tüm soruların yanıtlarını eksiksiz bir şekilde uzman ekibimizden alabileceğinizi de önemle belirtmek isteriz.
 • Hollanda Kargo Gönderiminde Kolaylık

  Firmamız, Hollanda'ya kargo göndermek ya da Hollanda'ya koli göndermek isteyen tüm birey ve kurumlara hizmet vermekte; sunduğu sonuç odaklı hizmetlerle Hollanda kargo gönderimlerinde yaşanabilecek zaman kayıplarını ortadan kaldırmaktadır. Hollanda kargo hizmeti almak için ihtiyaç doğduğu anda firmamızla iletişime geçip birkaç bilgi paylaşımından sonra sürecin hızlıca ve kolayca başladığını deneyimleyeceksiniz.
 • Hollanda Uçak Kargo Hizmeti

  Dış ticaret yapan kurumların Hollanda ihracat pazarında var olabilmesi için üretimlerini müşterilerine en kısa sürede ulaştırmak zorunda oldukları yadsınamaz bir gerçek... Özellikle prestij açısından bakıldığında hız ve zamanlama, kurumlar için oldukça önemlidir. Bu yüzden Türkiye genelindeki kurumların büyük bir çoğunluğu en hızlı kargo taşıma yöntemi olan Hollanda kargo hizmetinden faydalanmaktadır.

  Sadece hızlı değil, aynı zamanda güvenli transferlere imkân sunması sebebiyle de Hollanda kargo hizmeti, gerek aciliyet gerekse güvenlik söz konusu olduğunda gönderimler için yapılabilecek en iyi tercihtir. Siz de tüm kargolarınızı, çeşitli aksaklıklarla karşılaşma riskini sıfıra indiren Hollanda kargo hizmetimizden faydalanarak alıcısına ulaştırın, zamanlama konusundaki hassasiyetinizle kurumunuzun imajına olumlu katkıda bulunun!
 • Hollanda Kargo Hizmetiyle Ne Tür Gönderimler Yapabilirim?

  Hollanda kargo hizmeti dâhilinde taşınabilecek kargolar çok farklı nicelik ve nitelikte olabilmektedir. Hava yolu ile taşınması yasaklanmamış hemen hemen her eşyanızı, üretimlerinizi, gıda ürünlerinizi, özel gönderilerinizi ve evcil hayvanlarınız ile cenazelerinizi Hollanda kargo hizmetimizi alarak yerine ulaştırabilirsiniz. Hollanda kargo hizmetiyle gönderilecek tehlikeli, değerli veya hassas kargolarınız için ek önlemler alındığını da belirtmek isteriz.

  Hollanda kargo hizmetiyle transfer edilecek her bir ürün için uygulanan prosedür farklılık göstermektedir. Bu nedenle kargonuzu hazırlamadan önce firmamızla iletişime geçerek gerekli ve yasal direktifleri almanızda fayda vardır.
 • Hollanda Kargolarının Fiyatlandırılması

  Hollanda kargo hizmeti dâhilinde gönderilen kargoların belirli bir standardı olmadığından hizmet bedeli de belirsizdir. Net bir fiyat verebilmemiz için Hollanda'ya göndermek istediğiniz kargonun özelliklerini bilmemiz gerekmektedir. Fiyatlandırmayı etkileyecek diğer bir husus ise kargonun havalimanına mı, adrese mi teslim edileceğidir. Tüm bu bilgileri tarafımıza iletmeniz hâlinde en ekonomik yol haritasını sizin için belirleyecek, Hollanda kargo hizmet bedelimizi tarafınıza net bir şekilde belirteceğiz.
 • Hollanda

  Hollanda, kuzey ve batıdan Kuzey Denizi, güneyden Belçika, doğudan ise Almanya ile komşu olan ve Hollanda Krallığı'nı meydana getiren dört ülkeden biridir. Topraklarının çok büyük bir kısmı Batı Avrupa'da bulunan krallığın Karayipler'de de üç adası bulunmaktadır. Başkenti Amsterdam olan ülkenin büyük şehirleri arasında Rotterdam (Avrupa'nın en büyük limanlarından biridir.), Haag, Eindhoven ve Utrecht bulunmaktadır.

  Topraklarının yarısından fazlası deniz seviyesinin altında olduğundan ülke, "alçak ülkeler" anlamına gelen Neder-Landen olarak isimlendirilmiştir. Resmî dili Felemenkçe olan Hollanda, 41,526 km2lik yüz ölçümüne sahiptir. Bu oran, Hollanda'yı dünyanın m2 başına en yoğun nüfuslu ülkelerinden birisi hâline getirmektedir.

  Dünyanın en fazla ihracat yapan ilk on ülkesinden biri olan Hollanda, çok güçlü bir ekonomiye sahip olup yüzyıllardır Avrupa ekonomisinde özel bir rol oynamıştır. 16. yüzyıldan bu yana gemicilik, balıkçılık, ticaret ve bankacılık, ülke ekonomisini yönlendiren en önemli sektörler olmuştur.

  Avrupa Birliği, NATO ve OECD üyesi olan Hollanda, Uluslararası Adalet Divanı, Uluslararası Ceza Mahkemesi ve Europol'e ev sahipliği yapmaktadır.
 • Türkiye-Hollanda Arası İlişkiler

  Hollanda ile Türkiye arasındaki ilişkilerin başlangıcı, 16. yüzyıla dayanmaktadır. Birbirilerinden büyük ölçüde karşılıklı yatırımlar alan iki ülke, günümüze kadar gelen ekonomik ve ticari ilişkilerini korumaya özen göstermektedir. İhracat ve ithalata konu ürünlere bakıldığındaysa Türkiye'den yapılan ihracatta otomotiv ve tekstil ürünleri başı çekerken, ithalatta demir çelik ve kimyevi ürünler üst sıralarda bulunmaktadır. Yaklaşık 400 bin Türk vatandaşı, Hollanda'da yaşamaktadır.
 • Hollanda Havalimanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Amsterdam AMS Amsterdam-Schiphol
  Bergen Op Zoom BZM Woensdrecht
  Breda GLZ Gilze-Rijen
  Den Helder DHR De Kooy
  Eindhoven EIN Eindhoven
  Enschede ENS Twente
  Groningen GRQ Eelde
  Leeuwarden LWR Leeuwarden
  Leiden LID Valkenburg
  Lelystad LEY Lelystad
  Maastricht MST Maastricht-Aachen
  Rotterdam RTM Rotterdam Zestienhoven
  The Hague ZYH Holland Spoor Rail Station
  Uden UDE Volkel
  Utrecht UTC Soesterberg
  Woensdrecht WOE Woensdrecht

Türkiye ile Hollanda arasındaki en kısa köprüyü, güvenilir Hollanda kargo hizmetimizle kuruyoruz!

İletişim Formu