Güney Kore Kargo

Güney Kore Kargo

Güney Kore Kargo

Firmamız, Güney Kore kargo hizmetlerini titizlikle yürüterek sizlere eşsiz bir kargo transferi deneyimi sunar.

Güney Kore Hava Kargo Hizmeti

 • Güney Kore Hava Kargo Hizmeti Hangi Tür Kargolar için Verilir?

  Aklınıza gelebilecek her türlü ürün hava kargo ile Güney Kore'ye gönderebilmektedir. Her ürüne uygulanacak işlemler farklı olsa da tehlikeli, ağır, değerli, hassas, bozulabilir vb. minvalde çeşitlendirilebilecek pek çok kargo Güney Kore kargo hizmetimiz kapsamında güvenle taşınabilmektedir. İhracata konu ürünlerinizi, toplantılarda kullanılmak üzere acil olarak yetiştirilmesi gereken evraklarınızı, ağırlık ve uzunlukları fark etmeksizin her tür eşyanızı ve evcil hayvanlarınız ile cenazelerinizi Güney Kore kargo hizmeti alarak emniyetli bir şekilde taşıtabilirsiniz. Firmamız sizlere birçok konuda yardımcı olarak işlerinizin rayında devam etmesini sağlamasının haricinde paketleme vb. kargo ile ilintili her tür konuda gerekli desteği vermektedir.
 • Güney Kore Kargo Hizmetini Firmamızdan Almak

  Güney Kore kargo hizmetini firmamızdan alarak güvenli bir yolculuğun kapılarını aralamış olursunuz. Maksimum fayda sağlama amacıyla faaliyet gösteren firmamız, son yıllarda dikkat çeken hava yolu taşımacılığı hizmetleriyle adını sektörde sıkça duyurmaktadır.

  Firmamız diğer kara yolu kargo hizmetlerine nazaran çok daha avantajlı, hızı ve güvenilirliği tartışılmaz olan Güney Kore kargo hizmetlerini en uygun fiyatlarla sunma gayesiyle yolunda ilerlemektedir. Tüm diğer uluslararası kargo taşımacılığı hizmetlerinde olduğu gibi Güney Kore kargo hizmetinde de güvenli, ekonomik ve hızlı servis garantisi veriyor, alanında uzman ekibimizle ihtiyaç duyduğunuz anda yanınızda oluyoruz.

  Türkiye'den hava yoluyla gönderilecek olan Güney Kore kargolarının istiflemeden taşımaya tüm aşamalarda korunması, sizin için önemli olduğu kadar bizim için de oldukça önemlidir. Kargolarınızın alıcısına tam zamanında teslim edilmesi, ürünlerinizin güvenle saklanması ve transfer edilmesi için üstümüze düşen sorumluluk bilinciyle hareket ediyoruz. Güney Kore kargo hizmetimizden yararlanabilmek için tek yapmanız gereken, müşteri memnuniyetini en ön planda tutan firmamızla iletişime geçmek olacaktır.
 • Güney Kore'ye Herkes Kargo Yollayabilir

  Türkiye'nin neresinde olursanız olun, faaliyet gösterdiğiniz sektör ne olursa olsun tüm kargolarınız için Güney Kore kargo hizmetini kullanabilirsiniz. Tüm bireysel müşterilerimiz de Güney Kore kargo hizmetimizle istediği ürünü Güney Kore'deki tanıdıklarına kolayca gönderebilme olanağına sahiptir. Güvenilir ve sorunsuz Güney Kore kargo hizmetleri veren firmamız, kendisine emanet edilen tüm kargolara aynı özeni göstermekte, transfer süresince olduğu gibi transfer öncesinde de danışmanlık hizmeti vererek müşterilerini memnun etmeyi amaçlamaktadır.

  Güney Kore kargo hizmeti veren firmamızı tercih ettiğinizde hizmet sürecinin her aşamasında sizi memnun edeceğimizi, hasarsız ve sorunsuz gönderimler yapacağımızı, süreci hızla yöneterek sizlere zaman kazandıracağımızı taahhüt ederiz.
 • Güney Kore Uçak Kargo Hizmetinin Aşamaları

  Güney Kore kargo hizmeti almak için firmamıza başvurulduğunda beklentimiz, göndericilerin kargoları hakkında detaylı bilgi vermesi ve hem kendilerinin hem de alıcıların iletişim bilgilerini eksiksiz olarak belirtmesidir. Süreci etkileyeceğinden, teslimatın adresten adrese mi havalimanından havalimanına mı olacağı da mutlaka belirtilmelidir. Bu bilgiler dâhilinde ve yasalar göz önünde bulundurularak Güney Kore kargolarınızın taşınabilir özellikte olup olmadığı belirtilir, herhangi bir problem mevcut değilse Güney Kore kargo hizmet bedeli kısa süre içinde tarafınıza bildirilir. Anlaşma sağlandıktan sonra firmamız, eline ulaşan kargolar için gerekli işlemleri yapar ve ilgili hava yolu firmasına bu işlemleri tamamlanmış kargoları güvenle iletir. Süreç, uçak yolculuğuyla devam eder ve tercihe göre değişmekle birlikte ya Güney Kore havalimanında ya da belirtilen alıcı adresinde son bulur.

  Kaliteli çözümler üreterek maksimum fayda sağlamak için çalışmalar yapan firmamız, kalifiye ekibiyle profesyonel taşımacılığı bir adım ileriye taşımaktadır. Ayrıca, hızlı ve güvenli Güney Kore kargo hizmeti sayesinde ürünlerinizi kısa zamanda alıcısına teslim etmekte, zamandan tasarruf ederek büyük avantaj elde etmenizi sağlamaktadır. Güney Kore kargo hizmet sağlayıcıları arasında aranan isimlerden olan şirketimiz, müşterilerinin kargolarını kısa zamanda, kaybolmadan ve hasar görmeden alıcısına teslim etmesi nedeniyle de tercih edilmektedir.
 • Güney Kore

  Güney Kore, Kore Yarımadası'nda bulunan bir Uzak Doğu ülkesi olup 2. Dünya Savaşı sonrası ikiye bölünen Kore'nin taraflardan biridir. 1948 yılında kurulan ülke, BM, DTÖ, G20 ve OECD üyesidir. Dünya geneline yayılmış pek çok markanın menşesi ülkede suç oranı oldukça azdır. Başkent Seul, ülkenin ve dünyanın en kalabalık şehirlerindendir. Resmî dil olarak Korecenin kullanıldığı Güney Kore'nin belli başlı öne çıkan diğer şehirleri ise Gwangju, Busan, Suwon, İncheon ve Daegu'dur. Sarayları ve tapınaklarıyla ünlü ülkede turistlerin ilgisini çeken pek çok gezilecek mekân bulunur.
 • Türkiye-Güney Kore Arasındaki İlişkiler

  İki ülke arasındaki siyasi ilişkiler 1949 yılında, Türkiye'nin Güney Kore'nin bağımsızlığını tanımasıyla başlamıştır. Diplomatik ilişkilerin başlamasının (1957) temelinde ise Türkiye'nin Kore Savaşı'na katılması bulunmaktadır. Bu savaşa Türkiye'nin verdiği destek, halk temelinde de karşılık bulmuş, iki ülke arasında kuvvetli bir dostluk bağı kurulmuştur. Aradaki güçlü ilişki, günümüzde de stratejik ortaklık temelinde devam ettirilmektedir. Türkiye'den Güney Kore'ye ihraç edilen ürünler arasında taşıt, mineral yakıt, makine, elektrikli ve elektronik ürünler; Güney Kore'den Türkiye'ye ihraç edilen ürünler arasında ise demir-çelik, elektrikli ve elektronik ürünler, mineral yakıt bulunmaktadır. Söz konusu ikili ticaret kapsamında Güney Kore kargo hizmetinin önemi de her geçen gün daha fazla anlaşılır olmaktadır.
 • Güney Kore Havalimanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Busan PUS Gimhae
  Cheongju CJJ Cheongju
  Daegu TAE Daegu
  Gangneung KAG Gangneung
  Geoje JGE Heliport
  Gunsan KUV Gunsan
  Gunsan AB KUZ Gunsan Airbase
  Gwangju KWJ Gwangju
  Incheon JCN Heliport
  Jeju JCJ Chuja Heliport
  Jeju CJU Jeju Airport
  Jeju JSP Seogwipo Heliport
  Jeonju CHN Jeonju
  Jinhae CHF Jinhae
  Jinju HIN Sacheon
  Mokpo MPK Mokpo
  Osan OSN Osan AB
  Pohang KPO Pohang
  Samcheok SUK Samcheok
  Seoul ICN Incheon International
  Seoul GMP Gimpo International
  Sokcho SHO Seolak
  Suncheon SYS Yeosu
  Suwon SWU Suwon
  Ulsan USN Ulsan
  WonJu WJU WonJu
  Yangyang YNY Yangyang
  Yecheon YEC Yecheon
  Yeosu RSU Yeosu

İhtiyaç duyduğunuz anda Güney Kore kargo hizmetlerimizden faydalanma talebinizi bize iletebilirsiniz.

İletişim Formu