Güney Afrika Kargo

Güney Afrika Kargo

Güney Afrika Cumhuriyeti Kargo

Şirketimizden Güney Afrika kargo hizmeti alarak kargolarınızı uçak hızında alıcılarına ulaştırabilirsiniz.

Havacılık sektörünün önde gelen isimleri arasında yer alan firmamız, Güney Afrika Cumhuriyeti kargo hizmetini, tüm gönderilerinizi tam zamanında teslim etme misyonuyla vermekte olup bu misyonu gereği kusursuz bir organizasyon planlaması yapmaktadır.

Hava yolu taşımacılığındaki güvenliği en üst seviyeye taşımış olan firmamız, Güney Afrika kargo hizmeti kapsamında karşılaşılabilecek olası sorunları öngörüp engelleyerek kargonuzu güvenli bir şekilde Türkiye'den Güney Afrika Cumhuriyeti'ne ulaştırmayı hedefler.

Güney Afrika Hava Kargo

 • Güney Afrika Hava Kargo Hizmetinin Aşamaları

  Güney Afrika Cumhuriyeti'nin Pretoria, Cape Town, Durban, Johannesburg, Sun City, Bloemfontein gibi birçok şehrine firmamızdan Güney Afrika Cumhuriyeti kargo hizmeti alarak kargo göndermeniz mümkün.

  Yüksek emniyetli ve güvenlikli teslimatlara olanak sunan uçak kargo işleyişinde firmamız; sizinle hızlı bir şekilde iletişim kurarak kargonuzun özelliklerini, nereye teslim edileceğini ve alıcı ile sizin iletişim bilgilerinizi detaylı olarak öğrenir, daha sonra ise vakit kaybetmeden Güney Afrika Cumhuriyeti kargo hizmet sürecini planlama aşamasına geçer.

  Kargolarınızı Güney Afrika Cumhuriyeti kargo hizmeti kapsamında havalimanından havalimanına ya da adresten adrese göndermeniz mümkündür. Bu doğrultuda yapacağınız seçim ardından firmamız, kargolarınızı almak için adresinize gelecek ya da kendisine yurt içi kargo firmalarıyla ulaştırmanızı bekleyecektir. Kargolar kendisine geçtikten sonra ise gerekli işlemleri hızlıca yürütecek ve gönderilmeye hazır kargoları, güvenilir hava yolu firmasına teslim edecektir.
 • Güney Afrika Kargo Hizmetinde Firmamızın Farkı

  Kargonuzun alıcısına zamanda iletilmesine önem veriyor, maddi manevi kayıp yaşamak istemiyorsanız Güney Afrika kargo hizmeti almak için siz de sayısız referansı olan firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamız, köklü hava yolu firmalarıyla yaptığı iş ortaklıkları, profesyonel ekibi, yıllardır edindiği deneyimi ve her adımda müşteri memnuniyetini gözetmesi sayesinde beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır. Firmamız; Güney Afrika kargo hizmeti kapsamında tüm transfer sürecini a'dan z'ye organize etmekte, prosedürlere uygun bir şekilde taşınmaları için kargoların ambalajlanması konusunda müşterilerini doğru bir şekilde yönlendirmekte, kargoları kategorilerine göre işlemlere tabi tutmakta ve en önemlisi hava yolu firmasına, yolculuğa hazır ve sorunsuz bir şekilde teslim etmektedir.
 • Güney Afrika Kargo Hizmeti Hangi Kargolar için Alınabilir?

  Güney Afrika kargo hizmetinden yararlanarak gönderilebilecek kargolar oldukça çeşitlidir. Değerli, hassas, sıvı, gaz veya tehlikeli gruba dâhil olan her tür kargo, uluslararası kurallar çerçevesinde ve emniyetleri gözetilerek taşınmaktadır. İş ya da bireysel ilişkileriniz gereğince kısa zamanda Güney Afrika'da olması gereken evrak, numune, hediye vb. kargolarınızı, geçen süreye paralel bozulma ihtimali yüksek olan gıda ya da tıbbi ürünlerinizi, sağlıklı bir şekilde transfer edilmesi gereken evcil hayvanlarınızı ya da zaman geçirmeden yerine ulaştırılması bir gereklilik olan cenazelerinizi de Güney Afrika kargo hizmeti alarak güvenle taşıtabilirsiniz. Güney Afrika kargo hizmeti ile her biri ayrı prosedürlere tabi tutularak ambalajlanacak, istiflenecek ve taşınacak kargolar hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
 • Güney Afrika Uçak Kargo Hizmeti Alarak Elde Edeceğiniz Kazançlar

  Hava yolu taşımacılığının standartlara uygun ve güvenli bir şekilde yapılması, tüm gönderilerin, en kısa sürede ve hasarsız bir şekilde ulaştırılmasına imkân sunar. Firmamızın sunduğu Güney Afrika kargo hizmetinden yararlandığınızda; alternatif taşımacılık türlerinde kaybettiğiniz zamanı geri kazanır, böylelikle maddi manevi kayıplar yaşamazsınız.

  Bizzat hava yolu firmasıyla iletişime geçerek kargo göndermeniz, prosedürler gereğince mümkün olmadığından, ihtiyaç ortaya çıktığı an Güney Afrika Cumhuriyeti kargo hizmetini almak için firmamıza ulaşmak, size zaman kazandıracaktır. Firmamızın da bu süreci mümkün olan en kısa sürede başlatıp nihayete erdireceğinden emin olabilirsiniz.

  Ürün ya da ürünlerinizi firmamızdan Güney Afrika kargo hizmeti alarak göndermeniz durumunda karışıklık yaşanmasının da önüne geçersiniz. Bu durum, işlemlerin detaylı bir şekilde incelenip yapılmasından ve de kargoların olması gerektiği gibi, tüm önlemler alınarak sevk edilmesinden kaynaklanır.

  Güney Afrika kargo hizmetini en uygun fiyatlarla firmamızdan alacağınızı da belirtelim. Kargolarınızın taşınması için göndereceğimiz fiyat teklifimizi, en ince ayrıntısına kadar sizlerin menfaatini koruyarak hazırlayacağımızdan şüpheniz olmasın.
 • Güney Afrika Kargo Hizmetinin Bedeli

  Güney Afrika kargo hizmetimiz dâhilinde ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler üretmek ve çıkarlarınızı koruyarak faaliyet göstermek, öncelikli hizmet anlayışımızdır. Bu doğrultuda Güney Afrika kargo hizmetimizin fiyatlandırmasını, kişisel ihtiyaçlarınıza göre ve ekonomikliği gözeterek yapmaktayız.

  Güney Afrika kargo hizmetimizin bedelini belirlememiz için birtakım bilgileri bizimle paylaşmanız gerekmektedir. Bunlar:

  ● Güney Afrika Cumhuriyeti kargo hizmeti alarak göndermek istediğiniz kargo sayısı,

  ● Kargoların her birinin içeriği, boyutu, ağırlığı,

  ● Teslimatın nereden nereye yapılacağı,

  ● Nasıl bir hizmet almak (havalimanından havalimanına/adresten adrese) istediğinizdir.

  Bütçenize en uygun Güney Afrika kargo hizmet bedelini size sunabilmemiz için yukarıda belirttiğimiz bilgileri bize iletmeniz yeterli olacaktır.
 • Güney Afrika Cumhuriyeti

  Güney Afrika Cumhuriyeti; doğa ile iç içe olabileceğiniz, doğal yaşamı keşfedebileceğiniz bir Afrika ülkesidir. Afrika'nın en güneyinde yer alır. Kuzeyinde Namibya, Botsvana ve Zimbabve, kuzeybatısında Mozambik ve Swaziland, güneybatısında Atlas Okyanusu, güneydoğusunda Hint Okyanusu vardır. Üç başkenti bulunur: Pretoria (yürütme alanında), Bloemfontein (yargı alanında) ve Cape Town (yasama alanında). En büyük şehri ise Johannesburg'dür. Başkentler ve Johannesburg haricindeki en çok ziyaret edilen şehirleri ise Durban, Sun City ve Bloemfontein'dır.
 • Türkiye-Güney Afrika Cumhuriyeti Arasındaki İlişkiler

  Güney Afrika Cumhuriyeti ile Türkiye arasındaki ilişkiler eskiye dayanmaktadır. 1993 yılında Ankara'da Güney Afrika Cumhuriyeti Büyükelçiliği, bir sene sonra ise Pretoria'da Türkiye Büyükelçiliği faaliyet göstermeye başlamıştır. Güney Afrika'daki Türk yatırımları, 500 milyon ABD dolarını geçmiş durumdadır. İkili ticari ilişkiler de 1,4 milyar ABD doları seviyesindedir (2016). Güney Afrika'da yaklaşık 3 bin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı yaşarken Güney Afrika'dan Türkiye'ye gelen turist sayısında her geçen sene bariz bir artış yaşanmaktadır.
 • Güney Afrika Havalimanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Aggeneys AGZ Aggeneys
  Alexander Bay ALJ Kortdoorn
  Alldays ADY Alldays
  Babelegi HBL Babelegi Heliport
  Bisho BIY Bisho
  Butterworth UTE Butterworth
  Cape Town CPT Cape Town International
  Cradock CDO Cradock
  Dukuduk DUK Dukuduk
  Durban DUR Durban International
  Durban VIR Virginia
  East London ELS East London
  Ellisras ELL Ellisras
  Empangeni EMG Empangeni
  Ficksburg FCB Ficksburg Sentra Oes
  George GRJ George
  Giyani GIY Giyani
  Harrismith HRS Harrismith Airport
  Hazyview HZV Hazyview
  Hluhluwe HLW Hluhluwe
  Hoedspruit HDS Hoedspruit Airport
  Inyati INY Inyati
  Johannesburg JNB Johannesburg International
  Johannesburg GCJ Grand Central
  Johannesburg HCS Randburg Heliport
  Johannesburg QRA Randgermiston
  Khoka Moya KHO Khoka Moya
  Kimberley KIM Kimberley
  Kleinzee KLZ Kleinzee
  Klerksdorp KXE Klerksdorp
  Koinghaas KIG Koinghaas
  Komatipoort KOF Komatipoort
  Kuruman KMH Kuruman
  Ladysmith LAY Ladysmith
  Lanseria HLA Lanseria
  Lime Acres LMR Lime Acres
  Londolozi LDZ Londolozi
  Louis Trichardt LCD Louis Trichardt
  Lusikisiki LUJ Lusikisiki
  Mala Mala AAM Mala Mala
  Malelane LLE Malelane
  Margate MGH Margate
  Messina MEZ Messina
  Mkambati MBM Mkambati
  Mkuze MZQ Mkuze
  Mmabatho MBD International
  Mossel Bay MZY Mossel Bay
  Motswari MWR Motswari Airfield
  Mzamba(Wild Coast Sun) MZF Mzamba(Wild Coast Sun)
  Nelspruit NLP Nelspruit International
  Nelspruit MQP Kruger Mpumalanga
  Newcastle NCS Newcastle
  Ngala NGL Ngala Airfield
  Oudtshoorn OUH Oudtshoorn
  Overberg OVG Overberg (FAOB)
  Phalaborwa PHW Phalaborwa
  Phinda PZL Zulu Inyala
  Pietermaritzburg PZB Pietermaritzburg Oribi
  Plettenberg Bay PBZ Plettenberg Bay
  Polokwane PTG Polokwane
  Port Alfred AFD Port Alfred
  Port Elizabeth PLZ Port Elizabeth
  Port Saint Johns JOH Port Saint Johns
  Pretoria PRY Wonderboom Apt.
  Pretoria HPR Central Hpr
  Pretoria HIC Iscor Heliport
  Prieska PRK Prieska
  Queenstown UTW Queenstown
  Reivilo RVO Reivilo
  Richards Bay RCB Richards Bay
  Robertson ROD Robertson
  Sabi Sabi GSS Sabi Sabi
  Saldanha Bay SDB Langebaanweg
  Secunda ZEC Secunda
  Sishen SIS Sishen
  Skukuza SZK Skukuza
  Springbok SBU Springbok
  Sun City NTY Pilanesberg
  Tanda Tula TDT Tanda Tula
  Thaba Nchu TCU Thaba Nchu
  Thohoyandou THY Thohoyandou
  Tshipise TSD Tshipise
  Tzaneen LTA Letaba
  Ulundi ULD Ulundi
  Ulusaba ULX Ulusaba
  Umtata UTT Umtata
  Upington UTN Upington
  Vredendal VRE Vredendal
  Vryburg VRU Vryburg
  Vryheid VYD Vryheid
  Waterkloof WKF Waterkloof (FAWK)
  Welkom WEL Welkom

Güney Afrika kargo hizmetiyle kargolarınız tam zamanında alıcılarının elinde!

İletişim Formu