Gine Kargo

Gine Kargo

Gine Kargo

Gine kargo hizmeti, zamanın değerini bilenlerin tercihi!

Hava yolunu kullanan Gine kargo hizmetimizle işlerinize konu malzemelerin ya da kişisel gönderimlerinizin transferini sorunsuz bir şekilde yapmanız mümkün! Bize ulaşarak üstünüze düşenler ve süreç hakkında detaylı bilgi edinebilir, hizmetten yararlanma talebinde bulunabilirsiniz.

Gine Hava Kargo Hizmeti

 • Gine Hava Kargo Hizmeti, Kalitenin Tanımını Değiştiriyor!

  Gine hava kargo hizmeti, kargoların Türkiye'den Gine'ye hızlı ve güvenli olarak aktarılmasının en kaliteli yoludur. Gine kargo hizmetlerinin kalitesini belirleyenler arasında, uzak mesafeli gönderimlerde, mesafenin katedilme süresinin az olması, acil gönderi ihtiyaçlarının ivedilikle karşılanabilmesi, alternatif taşımacılık yöntemlerine göre daha emniyetli transfer imkânı sunulması ve böylelikle kargoların zarar görmesinin engellenmesi gelmektedir. Gine kargo hizmeti ayrıca, kalitesine kıyasla düşük bedelli olması sayesinde de her daim alternatif ulaşım tekniklerine kıyasla üstün bir konumdadır. Firmamız, sizlere kaliteli ve hızlı gönderim seçeneği sunmakla beraber aynı zamanda Gine kargonuzu en ekonomik fiyatlarla da taşıma ilkesine yönelik hareket etmektedir.
 • Gine Kargo Hizmetinin Üstün Yönleri

  İlk bakışta hava yolu taşımacılığı yolcu taşıması için daha çok kullanılıyor gibi gelse de aslında uçaklarla yapılan kargo taşımacılığı da tüm dünyada yadsınamayacak yoğunluktadır. Özellikle de Afrika'nın son zamanlarda âdeta yeniden keşfedilmiş olması, hava kargo taşımacılığında da hızlı artışlara neden olmaktadır. İşte bu artışa paralel oluşan talepleri karşılamak üzere Gine kargo hizmeti veren firmamız, sizlere en iyi hizmeti hızlı bir şekilde ve zamanında sunmanın gerekliliğinin farkındadır.

  Gine kargo hizmetinin hava yolu araçlarıyla veriliyor olması kargoların yüksek hızda taşınmasına ve böylelikle zamana bağlı yaşanacak olumsuzlukların bertaraf edilmesine olanak sunmaktadır. Hizmet kapsamında kargo türü ayrımı yapılmamakta, küçük, büyük, tehlikeli ya da değerli nitelikte pek çok gönderi güvenle taşınabilmektedir. Ayrıca Gine kargo hizmetinin adresten adrese teslimatlı alınabilmesi de mümkündür.
 • Gine Kargo Hizmetiyle Taşınabilenler

  Gine kargo hizmeti ile her tür kargonun gönderilmesi mümkündür. Örneğin, koli, evrak, spor ekipmanları, evcil hayvan, cenaze, makine ya da ağır, uzun, tehlikeli, değerli ve benzeri kargolar gönderilebilmektedir. Gine kargolarının uluslararası kabul görmüş kurallara ve ilgili ülkelerin yasalarına uygun bir şekilde taşınabilmesi için bazı kıstasları karşılaması gerekmekte olduğundan her bir kargo için firmamız ayrı işlem süreci yürütmektedir. Bu kapsamda kargoların paketlenmeden önce firmamızdan bilgi alınması, sürecin sekteye uğramaması adına önemlidir. Gine kargo hizmetini firmamızdan alın, her tür gönderinizi güvenle ulaştırın.
 • Gine

  Gine, resmî adıyla Gine Cumhuriyeti, Afrika Kıtası'nın batı bölümünde yer almaktadır. Batısında Atlas Okyanusu'nu bulunan ülkenin sınır komşuları Senegal, Mali, Fildişi Sahili, Liberya, Sierra Leone ve Gine-Bissau'dur. Başkanlık tipi cumhuriyetle yönetilen ve 33 bölge ile bir özel alandan meydana gelen Gine'nin başkenti Conakry'dir. Gine kargo gönderimlerinin büyük çoğunluğu da bu şehre yapılmaktadır. Kankan da başkentten sonra ülkenin en önemli ikinci şehridir.
 • Türkiye-Gine Arasındaki İlişkiler

  Türkiye ile Gine Büyükelçilikleri, 2013 yılında faaliyete geçmiştir. İki ülke arasındaki ekonomik ve ticari ilişkiler de 1997'de imzalanan antlaşmadan (Ticaret, Ekonomik ve Teknik İş Birliği Antlaşması) sonra ivme kazanmış, Gine kargo hizmetine duyulan ihtiyaç da paralel şekilde artmıştır. Türk iş adamları, Gine'de çoğunlukla inşaat ve hizmet sektörlerinde aktiftir. Türkiye ile Gine arasındaki toplam ticaret hacmi 2017 yılında 101,8 milyon dolar seviyelerine ulaşmıştır. Bu oran dâhilindeki Türkiye'den yapılan ihracat oldukça çarpıcıdır (86,2 milyon dolar). Türkiye, aynı zamanda Gine'de açtığı TİKA (Türk İşbirliği ve Kalkınma Ajansı) ofisi sayesinde Gine'ye farklı nitelikte yardımlar da yapmaktadır.
 • Gine Uçak Kargo Hizmetinden Kimler Faydalanabilir?

  Gine kargo hizmeti, dış ticaretle uğraşan kuruluşlar, Gine'de bağlantıları olan kurumlar ve bireyler tarafından alınabilmektedir. Kargolarını Gine uçak kargo hizmetiyle göndermek isteyenler için firmamız, maliyetlerin azaltılmasına yardımcı olmakla beraber, hızlı ve kaliteli hizmet vererek gönderici ile alıcı arasında uzun dönemli birliktelik sağlanmasına aracılık etmektedir.

  Firmamız, talep ettiği cüzi ücrete karşılık Gine kargo hizmetini layıkıyla vermeyi kendine ilke edinmiştir. Bu nedenle bizlerle yapacağınız birlikteliklerin kısa değil uzun süreli olması amacıyla azami gayret göstermekte, kalıcı çözüm ortaklığı kurmak için kaliteli hizmetler vermektedir. Gittikçe değer kazanan Afrika Kıtası'nda pay sahibi olmak için kargolarınızın daha güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırılması gerektiğinin bilinciyle hareket ediyor, bu nedenle Gine kargo işlemlerinizde size daha iyi hizmet sunabilmek için alanında uzman personelimiz ve geniş gönderim ağımız ile sizin dünyaya açılan güvenli bir kapınız oluyoruz.
 • Hava Kargo Demek, Hep Bir Adım Önde Olmak Demek

  Hava kargo yöntemi ile yapılan kargo gönderim işlemleri hem daha kısa sürede nihayete ermekte hem de taşınan ürün daha çok korunabilmektedir. Gine kargo yöntemi de bu kapsamda deniz yoluna kıyasla çok daha hızlı bir şekilde ürünlerin Gine'ye varmasını sağlamaktadır. Ayrıca, değerli evrak veya eşyaların gönderiminde diğer yöntemlerde güvenliği sağlamak oldukça zor olmakta; ağırlığı ve büyüklüğü fazla olan kargolarda maliyetler oldukça artmaktadır. Bir firmanın sağlıklı büyüyebilmesi ve sürdürülebilir bir yapıya kavuşabilmesi için operasyon maliyetlerini kontrol etmesi gerekmektedir. Bu kapsamda firmaların Gine kargo hizmeti dışındaki alternatiflere yönelmesi, umulan sonuca ket vuracaktır. Daima bir adım önde olmak için Gine kargo hizmetlerimizden yararlanabilir, rakiplerinizi geride bırakarak sektörünüzün en hızlısı olabilirsiniz.
 • Gine Havalimanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Boke BKJ Boke
  Conakry CKY Conakry
  Faranah FAA Faranah
  Fria FIG Fria
  Kankan KNN Kankan
  Kissidougou KSI Kissidougou
  Koundara SBI Sambailo
  Labe LEK Labe
  Macenta MCA Macenta
  Nzerekore NZE Nzerekore
  Siguiri GII Siguiri

Gine kargo hizmeti kullanıcıları arasında yerinizi almak için yapmanız gereken tek şey, firmamızla iletişime geçmek!

İletişim Formu