Fransa Kargo

Fransa Kargo

Fransa Kargo

Geniş hizmet ağıyla tüm dünyaya hizmet veren firmamız, Fransa kargo transferlerinde de müşterilerine güvenilir ve kusursuz bir deneyim sunmaktadır.

Tüm kurum, kuruluş ve bireyler için çalışan şirketimiz, Fransa kargo taşımacılığı hizmetlerini deneyimli bir ekiple vermekte, transfer sürecini ve kargo operasyonlarını profesyonel bir şekilde organize etmektedir.

Firmamızın sunduğu avantajların başında, size zaman kaybı ve stresli durumlar yaşatması muhtemel olan Fransa kargo gönderiminiz ile ilgili hızlı çözümler üretmesi gelmektedir. Kurumsal ya da bireysel olarak göndereceğiniz Fransa kargonuzun kaybolması/çalınması ve teslimatın güvenli bir şekilde sağlanmaması gibi olumsuzlukların yaşanmaması için firmamız gerekli tüm önlemleri almaktadır. Fransa kargo hizmeti veren firmalar içerisinde kendi farkını ortaya koyan şirketimiz, yüksek kalitede hizmet sunmasına rağmen, optimal fiyatlandırma yaparak müşterilerinin bütçesini korumaktadır.

Fransa kargo servisimizde ve size özel sunacağımız hizmetlerde, kargonuzun sorunsuz bir şekilde taşınması adına ihtiyacınız olanı bulacaksınız.

Fransa Hava Kargo Hizmeti

 • Fransa Hava Kargo Hizmeti Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  Fransa hava kargo hizmeti, Fransa'daki herhangi bir noktaya kargo teslimatı yapılabilmesine imkân sunan bir hava yolu kargo taşımacılığı hizmetidir. Fransa kargo hizmetimizi alarak Fransa'daki havalimanlarına ya da dilediğiniz adrese gönderim yapabilirsiniz.

  Firmamız, Fransa kargo hizmetiyle ilgili kendisine gelen talepler doğrultusunda, gönderilecek olan kargonun nitelik ve nicelik özelliklerini, teslimatın hangi havalimanına/adrese yapılacağı bilgisini, alıcı ile göndericinin iletişim bilgilerini detaylı bir şekilde öğrenip süreci planlayarak çalışmalarına başlamaktadır. Tecrübeli ekibimiz minimum ya da maksimum yüklü Fransa kargo transferlerinde hızlı ve sorunsuz hizmet sağlamaktadır. Kargonuzun gönderim süreci hakkında topladığımız bilgileri sizlerle net bir şekilde paylaşarak gönderiminizle ilgili aksiyonu en kısa sürede almanızı sağlamaktayız. Fransa kargo hizmetimizle gönderilerinizi, doğru yere doğru zamanda teslim edebilirsiniz.
 • Fransa Kargo Hizmetinin Ayrıcalıklarını Yaşayın!

  Fransa'ya ihracat yapan bir firmaysanız aklınızı sürekli meşgul eden soru, ürünlerinizin hangi şartlar altında gideceği olur. Fransa kargo hizmetimizden faydalanarak ürünlerinizi Türkiye'den Fransa'ya "Kargom hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştı mı?" endişesini yaşamadan rahatça gönderebileceksiniz.

  Fransa kargo transferlerinde firmamızın dikkate aldığı en önemli noktalar arasında, siz müşterilerimizin gönderimiyle ilgili süreçlerde tek muhatabınız olmak ve size sorunsuz bir gönderim deneyimi yaşatmaktır. Firmamız dış ticaretle uğraşan firmaların haricinde Fransa kargo transferi yapmak isteyen bireysel müşterilerine de güvenilir hizmetler sunmaktadır.

  Fransa kargo hizmetimiz için müşterilerimize her zaman uygun fiyatlı teklifler yapmakta, ayrıca üst düzey hizmet avantajı sağlamaktayız. İşlemleriniz tarafımızca gerçekleştirilirken siz, arkanıza yaslanarak bu ayrıcalıklı hizmetin tadını çıkartmaya başlayabilirsiniz.
 • Fransa Kargo Hizmeti Kapsamında Gönderilebilecekler

  Fransa kargo hizmeti dâhilinde birçok kategoride ve farklı nitelikte gönderimler gerçekleştirebilirsiniz. Bu gönderimler arasında bireysel eşyalar, çok parçalı gönderiler, katı ve sıvı maddeler, makine parçaları, ağır ve uzun ürünler, sanayi malzemeleri, matbaa malzemeleri, cansız, taşınabilir ve aklınıza gelebilecek benzeri kategoriler bulunmaktadır. Evcil hayvan ve cenazeler de Fransa kargo hizmeti alınarak taşınabilmektedir.

  Fransa kargo transferleri, firmamız tarafından güvenli ve tamamen prosedürlere uygun bir şekilde yapılmaktadır. Kriterlere göre hazırlanmış ya da tasarlanmış tüm yükler, Fransa kargo hizmetimizle sevdiklerinize ya da iş ortaklarınıza gönderilebilmektedir.
 • Fransa Kargo Fiyat Politikamız

  Fransa kargo fiyatları hakkında kesin bir ifadede bulunulabilmesi için kargo ile ilgili transferin hangi havalimanları arasında yapılacağı, gönderilen ürünün parça sayısı ve parça başı ölçüleri, kargonun içeriği, teslimatın adrese mi yoksa havalimanına mı yapılacağı gibi bilgilerin hizmet sağlayıcısıyla paylaşılması gerekmektedir.

  Fransa kargo transferiniz için firmamızla çalışmayı seçtiğinizde, firmamızın en uygun fiyatlandırmayı yapmak için gerekli tüm araştırmayı yapacağından kuşkunuz olmasın.
 • Fransa Uçak Kargo Avantajları

  Hava yolu taşımacılığı, son yıllarda havaalanlarının sayısında ve uçak filolarında yaşanan artış sebebiyle oldukça yaygın hâle gelmiştir. Dünyanın en güvenilir ulaşım aracı sayılan uçaklar, kargo taşımacılığında da hızları ve güvenli olmaları açısından çok önemli bir yere sahiptir. Fransa kargo hizmeti kapsamında uçaklarla taşınan ürünler, mümkün olan en kısa sürede ve güvenli bir şekilde alıcısına ulaştırılmaktadır.

  Firmalar için de Fransa kargo hizmetimizden yararlanmanın en büyük avantajı, ürünlerinin Fransa'daki depolarına ya da iş ortaklarına teslim edilene kadarki süreç boyu profesyonel bir ekip tarafından gözetiliyor olmasıdır.

  Diğer taşıma yöntemlerine göre zaman ve prestij açısından çok daha avantajlı olan Fransa uçak kargo hizmeti ile yasal olan her türlü kargonun transfer edilmesine imkân sunulması da diğer bir artıdır.

  Acil ya da süreli Fransa kargo transferleri ihtiyaçlarınızı firmamızla iletişime geçerek kısa sürede karşılayabilirsiniz.
 • Fransa

  Zengin tarihî yapısı ile Avrupa'nın oldukça önemli ülkelerinden biri olan Fransa, tarihinin yanı sıra mimarisi, kültürel birikimi ve yapıtları ile Avrupa'da "sanatın kalbi" olarak bilinmektedir. Başkenti, ülkenin simgesi hâline gelen Eyfel Kulesi'nin de yer aldığı Paris'tir. Resmî dili Fransızca olmasına karşın ülkede yetmişin üzerinde dil ve lehçe kullanılmaktadır.

  Batısında Kuzey Atlantik Okyanusu, kuzeybatısında İngiliz Kanalı, kuzeyinde Kuzey Denizi, kuzeydoğusunda Belçika ve Lüksemburg, doğusunda Almanya, İsviçre, İtalya ve güneyinde Akdeniz tarafından Monako, İspanya ve Andorra bulunan Fransa, İngiltere ile deniz sınırlarını paylaşmaktadır.

  Her ne kadar dünya genelinde Fransa dendiğinde akla ilk Paris, nam-ı diğer âşıklar şehri, gelse de ülkenin ziyarete değer birçok önemli şehri vardır: Marsilya Lyon, Strazburg, Nice, Cannes, Biarritz, Lille, Normandiya, Saint Tropez, Monako, Nantes, Toulouse, Bordeaux ve Segovia gibi.

  Fransa'nın gelir kaynağının temelini oluşturan endüstri sektörü oldukça gelişmiştir. Bunun yanında ekonominin kalkınmasında büyük rol oynayan sektörler arasında makine, kimyasal ürünler, otomotiv, uçak, elektronik, tekstil, gıda ürünleri ve turizm bulunmaktadır.
 • Türkiye-Fransa Arasındaki İlişkiler

  Fransa ile Türkiye arasında, Osmanlı Dönemi'ne kadar uzanan ve o dönemlerden bu yana süregelen diplomatik bir ilişki bulunmaktadır. Bu ilişki temelinde Türkiye, Fransa'nın Avrupa Birliği dışında ihracat yaptığı üçüncü ülke olup, Fransa da Türkiye'nin üçüncü ticari ortağı durumundadır. Ticari konularda sürekli birbirlerine destek olan Fransa ve Türkiye, özellikle son zamanlarda gerek stratejik gerekse ticari ilişkilerde birbirleriyle uyum hâlindedir. Bunların dışında iki ülke arasında, çeşitlilik arz eden kültürel iş birliği de devam etmektedir. Ankara, İstanbul ve İzmir'de yoğunlaşmış durumda olan Fransız kültürel faaliyetleri, bu şehirlerdeki yerleşik kültüre değer katmaktadır. İkinci Dünya Savaşı sonrası işçi göçünün yoğun olduğu Avrupa ülkesi Fransa'da 800 bin Türk vatandaşı yaşamaktadır.
 • Fransa Havalimanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Agen AGF La Garenne
  Ajaccio AJA Campo Dell Oro
  Albi LBI Le Sequestre
  Alpe D Huez AHZ Alpe D Huez
  Angers ANE Marce
  Angouleme ANG Brie-Champniers
  Annecy NCY Annecy-Meythe
  Aubagne JAH Agora Helipad
  Aubenas OBS Vals-Lanas
  Aurillac AUR Aurillac
  Auxerre AUF Auxerre Branches
  Avignon AVN Avignon-Caum
  Avignon XZN Avignon Railway
  Avoriaz AVF Avoriaz
  Barcelonnette BAE Barcelonnette
  Basel Mulhouse Freiburg MLH Euroairport
  Bastia BIA Poretta
  Belfort BOR Fontaine
  Bergerac EGC Roumanieres
  Beziers BZR Beziers Vias
  Biarritz BIQ Biarritz Parme
  Bordeaux BOD Bordeaux Airport
  Bordeaux ZFQ Gare de Bordeaux
  Bourges BOU Bourges
  Brest BES Guipavas
  Brive-La-Gaillarde BVE Laroche
  Caen CFR Carpiquet
  Cahors ZAO Laberandie
  Calais CQF Calais
  Calvi CLY Ste Catherine
  Cannes JCA Croisette Heliport
  Cannes CEQ Mandelieu
  Cannes QYW Vieux Port
  Carcassonne CCF Salvaza
  Castres DCM Mazamet
  Chalons Sur Marne XCR Vatry Airport
  Chambery CMF Chambery
  Chateauroux CHR Chateauroux
  Cherbourg CER Maupertus
  Cholet CET Le Pontreau
  Clermont-Ferrand CFE Aulnat
  Cognac CNG Parvaud
  Colmar CMR Colmar-Houssen
  Courchevel CVF Courchevel
  Creil CSF Creil
  Deauville DOL St Gatien
  Deux Alpes DXA Deux Alpes
  Dieppe DPE Dieppe
  Dijon DIJ Dijon
  Dinard DNR Pleurtuit
  Disneyland Paris DLP Disneyland Paris
  Dole DLE Tavaux
  Epinal EPL Mirecourt
  Evreux EVX Evreux
  Evry JEV Heliport
  Figari FSC Sud Corse
  Frejus FRJ Frejus
  Gap GAT Tallard
  Granville GFR Granville
  Grenoble GNB Saint Geoirs
  Hazebrouck HZB Merville/Calonne
  Hyeres TLN Le Palyvestre
  Juan Les Pins JLP Juan Les Pins
  La Plagne PLG La Plagne
  La Roche EDM Les Ajoncs
  La Rochelle LRH Laleu
  Landivisiau LDV Landivisiau
  Lannion LAI Servel
  Laval LVA Entrammes
  Le Castellet CTT Le Castellet
  Le Havre LEH Octeville
  Le Mans LME Arnage
  Le Puy LPY Loudes
  Le Touquet LTQ Le Touquet
  Les Sables LSO Talmont
  Lille LIL Lesquin
  Lille XDB Lille Europe Rail Svc
  Lille XFA Lille Flanders Rail Sv
  Limoges LIG Bellegarde
  Lorient LRT Lann Bihoue
  Lourdes/Tarbes LDE Tarbes Ossun Lourdes
  Lyon LYN Bron
  Lyon XYD Lyon Part-dieu Rail Sv
  Lyon XYL Lyon Perrache Rail Svc
  Lyon XYV Lyon Satolas Rail Svc
  Lyon LYS Saint Exupery
  Marseille XRF Marseille Railway
  Marseille MRS Marseille Provence Airport
  Megeve MVV Megeve
  Mende MEN Brenoux
  Meribel MFX Meribel
  Metz MZM Frescaty
  Metz/Nancy ETZ Metz-Nancy-Lorraine
  Montlucon MCU Gueret (Lepaud)
  Montpellier MPL Montpellier Méditerranée
  Montpellier XPJ Montpellier Railway
  Morlaix MXN Morlaix
  Nancy ENC Essey
  Nantes NTE Nantes Atlantique
  Nevers NVS Nevers
  Nice NCE Cote D'azur International Airport
  Nimes FNI Garons
  Nimes ZYN Railway
  Niort NIT Niort
  Orleans ORE Orleans
  Paris JPU La Defense Heliport
  Paris BVA Beauvais-Tille
  Paris VIY Villa Coublay
  Paris POX Paris Cergy Pontoise
  Paris ORY Orly
  Paris LBG Le Bourget
  Paris XGB Gare Montparnasse
  Paris XPG Gare du Nord Rail Stn
  Paris XTT Etoile
  Paris XDT C.de G. /TGV Rail Svc
  Paris XEX Aerogare
  Paris CDG Charles De Gaulle
  Paris JDP Heliport De Paris
  Pau PUF Uzein
  Perigueux PGX Perigueux
  Perpignan PGF Llabanere
  Poitiers PIS Biard
  Propriano PRP Propriano
  Quimper UIP Pluguffan
  Reims RHE Reims
  Rennes ZFJ Rennes
  Rennes RNS St Jacques
  Roanne RNE Renaison
  Rochefort RCO Saint Agnant
  Rodez RDZ Marcillac
  Rouen URO Boos
  Royan RYN Medis
  Saint Nazaire LBY Montoir
  Saint Tropez XPZ Harbour
  Saint Tropez LTT La Mole
  Saint Yan SYT Charolais Bourgogne S.
  Serre Chevalier SEC Serre Chevalier
  Solenzara SOZ Solenzara
  Sophia Antipolis SXD Sophia Antipolis
  St Crepin SCP St Crepin
  St Etienne EBU Boutheon
  St Nazaire SNR Montoir
  Strasbourg SXB Entzheim
  Tignes TGF Tignes
  Toulon XZV TGV Station
  Toulouse TLS Blagnac
  Toulouse XYT Montaudran
  Tours TUF St Symphorien
  Toussus-Le-Noble TNF Toussus-Le-Noble
  Tremuson SBK Saint Brieuc-Armor
  Valence VAF Chabeuil
  Vannes VNE Meucon
  Vichy VHY Charmeil
  Vittel VTL Vittel

Fransa kargo hizmetlerinde uzmanlaşmış ekibimizle siz müşterilerimize uzun süre memnun kalacağınız bir hizmet deneyimi yaşatmak isteriz.

İletişim Formu