Finlandiya Kargo

Finlandiya Kargo

Finlandiya Kargo

Hafif ya da ağır Finlandiya kargo gönderileriniz için geniş hizmet ağımız ve güvenilir taşımacılık sistemimizle göreve hazırız.

Finlandiya kargo hizmetimizle kargolarınızın en kısa sürede ülke sınırları aşıp sorunsuz bir şekilde dilediğiniz yere teslim edilmesini sağlıyor ve süreç boyu Finlandiya kargonuzun takibini yapıyoruz. Siz de Finlandiya kargo gönderileriniz için sorun yaşamayacağınız bir hizmet almak istiyorsanız biz hazırız!

Finlandiya Hava Kargo Hizmeti

 • Finlandiya Hava Kargo Hizmeti ile Avantajlı Gönderiler

  İster temsil ettiğiniz kurum adına isterseniz de bireysel ihtiyaçlarınız için hızlı Finlandiya kargo hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Sektörün önde gelen hava yolu firmalarıyla verilen ve böylelikle hızına hız eklenen Finlandiya kargo hizmetimizden yararlandığınızda emin olmanız gereken en önemli şey, işi güvenilir kişilerin ellerine teslim ettiğinizdir: Finlandiya kargo gönderilerinizi teslim aldığımız andan adresine ulaşıncaya kadar her aşamada takip ediyoruz.

  Gönderici olarak Finlandiya kargonuzu yurt içi kargolarıyla firmamıza ulaştırabileceğiniz gibi adresinizden teslim alınması için de talep oluşturabilirsiniz. Finlandiya kargo hizmetimiz ile Finlandiya topraklarına ulaşan kargonuz dilerseniz havaalanında kalıyor dilerseniz güvenilir ellerde yolculuğuna devam ederek alıcının adresine kadar götürülüyor.

  Finlandiya kargo işlerinizde sizlere en iyi hizmeti vermek için tüm ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi karşılıyor, maddi manevi kayıplar yaşamanızın önüne geçiyoruz.
 • Finlandiya'ya Kargo Göndermenin En Makul Yolu

  Uluslararası taşımacılık alanında deneyimli personellere sahip olan firmamız, sizlerle bir takım hâlinde, özenle çalışır. Finlandiya kargo gönderilerinizi en uygun fiyatlarla en hızlı ve en güvenilir şekilde taşıma görevini üstlenen firmamız, yaptığı işlerde her zaman müşterisinin takdirini kazanmıştır.

  Finlandiya'ya ihracat yapıyorsanız en ekonomik fiyatlarla sunduğumuz Finlandiya kargo hizmetimiz sayesinde rakipleriniz ile rekabette her zaman bir adım önde olacaksınız. Kargo gönderimi ihtiyaçlarınızda güvenlik, uygun fiyat ve hız özelliklerini bir arada sunan bir firma bulmanız kolay değil. Fakat şirketimiz Finlandiya kargo hizmetlerinde uzun bir geçmişe ve dolayısıyla tecrübeye sahip. Bu yüzden ilgili tüm özelikleri bünyesinde topluyor, sizlere sorunsuz transferler yapma imkânı sunuyor.

  Koli, evrak, makine ve aksamları, hediye, evcil hayvan gibi Finlandiya'ya göndermek istediğiniz tüm kargolarınız için uluslararası standartlardaki hizmet kalitemizle yanınızdayız. Finlandiya'ya kargo göndermek istediğinizde bize ulaşın; size ekonomik, hızlı ve güvenli alternatif yöntemler ve seçeneklerle geri dönelim!

  Unutmayın, bizden Finlandiya kargo hizmeti almak demek, şahsınızın ya da firmanızın prestijine prestij katılması demek!
 • Finlandiya'ya Kargo Gönderimi

  Finlandiya kargo hizmetimiz kapsamında ağır ya da hafif, geniş ya da uzun farklı nitelik ve nicelik özelliklerine sahip tüm gönderilerinizi güvenle taşıtabilirsiniz. Büyük gönderilerin taşınması gerçek uzmanlık ister! Devasa büyük ya da hassas ve küçük mühendislik ekipmanlarınızın taşımasında tecrübemiz ve çözüm önerilerimizle yanınızdayız. Bu konuda birçok projeye imza atmış bir firma olarak sizlere Finlandiya Kargo hizmetimizi gururla sunuyoruz.

  Yalnızca iyi gününüzde değil, kötü günlerinizde de biz hep yanınızdayız: Finlandiya kargo hizmetimizi alarak cenazelerinizi de transfer edebilirsiniz. Finlandiya Kargo hizmetlerimizden yararlanarak ayrıca evcil hayvanlarınızı da alıcısına en kısa yoldan, sağlığından endişe etmeden ulaştırmanız mümkündür. Özetle, taşınmasına izin verilen, yasal tüm gönderileriniz için bizi arayabilir, Finlandiya kargo hizmetimizden kısa süre içinde yararlanmaya başlayabilirsiniz.
 • Finlandiya

  Kuzey Avrupa' da yer alan Finlandiya, 5 milyon nüfusa ve 200 bine yakın göl ve adaya sahiptir. Norveç, İsveç, Rusya ve Estonya ile komşu olan Finlandiya'nın resmî dilleri Fince ve İsveççedir (Fince daha yaygındır.). Başkenti Helsinki, ülkenin en büyük şehri olup güneyde Finlandiya Körfezi'nin kıyısında yer alır. Ülkenin diğer önemli şehirleri arasında Turku, Kotka, Tampere, Lahti ve Oulu bulunmaktadır. Yeşil alanları ve gölleri büyüleyen Finlandiya'nın ekonomisi, daha çok orman ürünleri işletmeciliğine dayanmaktır.
 • Türkiye-Finlandiya Arasındaki İlişkiler

  İki ülke arasındaki ilişkiler Osmanlı Dönemi'ne kadar uzanmakta olup 1924 yılında imzalanan Dostluk Antlaşması ile daha da perçinlenmiştir. Geçmiş yıllarda ikili ticaret hacminin yaklaşık 1.250 milyar dolar seviyesine ulaşmış olması, Finlandiya ile Türkiye'nin ekonomik ilişkilerindeki olumlu havanın en somut örneğidir. Finlandiya' da serbest meslek icra eden Türk girişimciler ve önde gelen elektronik firmalarında çalışan Türk elektrik mühendisleri mevcuttur. Ülke içerisinde üretim yapan Türk fabrikaları ve Finlandiya'ya ait, fakat Türkler tarafından satın alınmış işletmeler de vardır. Finlandiya'da Türk markalarının tercih edilmesi, Türkiye'den yapılan ihracatı olumlu yönde etkilemektedir. Finlandiya kargo hizmetimiz de bu gelişmeye paralel her geçen gün artan bir rağbet görmektedir.
 • Finlandiya Uçak Kargo Hizmetiyle Birlikte Gelen Avantajlar

  Coğrafi konumu ve özellikleri nedeniyle Finlandiya'ya Türkiye'den kargo gönderilmek istendiğinde uçak kargo en hızlı ve avantajlı seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Finlandiya'ya ihracat yapan firmalar açısından uçak kargonun tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri de adrese en yakın havalimanına iniş gerçekleştirilerek taşınan yükün daha az araç değiştirmesi ve bunun sonucunda hızlı ve güvenli taşımacılık hizmeti alınması imkân sunulmasıdır. Finlandiya kargo hizmetimizle kargoların havalimanına olduğu gibi alıcı adresine teslim edilmesi de mümkündür.

  Firmamız, Finlandiya Kargo hizmeti ile başarılı taşımacılık serüvenine sizleri de dâhil ederek başarılarınıza ve mutlu anlarınıza destek vermek gayesi ile yoluna devam etmektedir. Hizmet götürdüğümüz kişi sayısının her geçen artmasından büyük mutluluk duyuyor, memnuniyetini önemsediğimiz müşterilerimiz arasında sizleri de görmeyi bekliyoruz.
 • Finlandiya Havalimanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Enontekio ENF Enontekio
  Helsinki HEM Helsinki-malmi
  Hyvinkaa HYV Hyvinkaa
  Ivalo IVL Ivalo
  Joensuu JOE Joensuu
  Joroinen VRK Varkaus
  Jyvaskyla JYV Jyvaskyla
  Kajaani KAJ Kajaani
  Kauhajoki KHJ Kauhajoki
  Kauhava KAU Kauhava
  Kemi/Tornio KEM Kemi/Tornio
  Kitee KTQ Kitee
  Kittila KTT Kittila
  Kokkola/Pietarsaari KOK Kruunupyy
  Kouvola QVY Bus Station
  Kuopio KUO Kuopio
  Kuorevesi KEV Halli
  Kuusamo KAO Kuusamo
  Lappeenranta LPP Lappeenranta
  Mariehamn MHQ Mariehamn
  Mikkeli MIK Mikkeli
  Oulu OUL Oulu
  Pori POR Pori
  Rovaniemi RVN Rovaniemi
  Savonlinna SVL Savonlinna
  Seinajoki SJY Ilmajoki
  Sodankyla SOT Sodankyla
  Tampere TMP Tampere-pirkkala
  Turku TKU Turku
  Vaasa VAA Vaasa
  Valkeala UTI Utti
  Vantaa HEL Helsinki-vantaa
  Ylivieska YLI Ylivieska

Finlandiya kargo gönderilerinizi daha fazla bekletmeyin: Kargolarınızı bize teslim edin, siz işlerinize odaklanın!

İletişim Formu