Filipinler Kargo

Filipinler Kargo

Filipinler Hava Kargo

Firmamız, tüm kurumsal ve bireysel müşterilerine, her türlü kargo ihtiyaçları için güvenli ve hızlı bir şekilde Filipinler kargo hizmeti sunmaktadır.

Kişisel, ticari vb. farklı niteliklerdeki kargolarınızı, Filipinler kargo hizmeti sunan firmamız aracılığıyla isterseniz adresten adrese, isterseniz de havalimanından havalimanına güvenli bir şekilde gönderebilirsiniz. Filipinler kargo hizmet süreci dâhilindeki her aşamanın, yüksek güvenlikli, ekonomik ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesine önem veriyoruz.

Filipinler kargo hizmeti sunan firmamız, en iyi hava yolu çözüm ortakları ile çalışmaktadır. Üstün hizmet anlayışıyla sektöre yön veren ve öncü olan firmamız, profesyonel ekibi ile birlikte Filipinler kargo hizmeti sunduğu müşterilerinin gönderilerini, alıcılarına titizlikle ulaştırmaktadır. Firmamız, yüksek memnuniyet oranına sahip hizmetleri ve operasyonları ile Filipinler'e hava yoluyla kargo göndermek isteyen tüm kurum, kuruluş ve bireylerin tercih ettiği bir markadır.

Türkiye-Filipinler Hava Kargo

 • Filipinler Hava Kargo Hizmetinde Memnuniyet

  Firmamız, Filipinler kargo hizmetini, işinin ehli geniş ekibi ve dünyanın en iyi hava yolu firmalarıyla birlikte sunmaktadır. Gelişen teknolojiyle birlikte hız ve güvenlik kavramları günden güne önem kazanmakta, müşteri memnuniyeti de bu önem dâhilinde şekillenmektedir. Güvenilir ve şeffaf iletişim sağlayan firmamız, müşteri memnuniyetini sağlaması sebebiyle hava kargo hizmeti alanında en çok tercih edilen firmalardan biri olmuştur.

  Filipinler kargo hizmetimiz ile her türlü içeriğe sahip kargonuzu yüksek taşıma standartlarında, dilediğiniz adrese göndermekte; sunduğumuz gelişmiş uçak kargo hizmetleri ile her türlü bireysel ve kurumsal kargo ihtiyaçlarınızı yüksek memnuniyet oranıyla karşılamaktayız.
 • Hızlı Filipinler Kargo Hizmeti

  Özellikle yurt dışına gönderilecek her türlü eşya için kargo hizmetlerinde en çok tercih edilen yöntemlerden biri, uçak kargo taşımacılığıdır. Filipinler'e en hızlı ve en güvenli şekilde hava yoluyla kargo göndermek isteyen müşterilerimize, üstün hizmet anlayışımız ile uçak kargo hizmeti sunuyoruz.

  Firmamız, Filipinler kargo hizmeti kapsamında taşımacılık faaliyetlerini müşterileri için hızlı, güvenli ve hesaplı şekilde gerçekleştirmektedir. Bu kapsamda, müşterilerimizle iletişim kurduğumuzda edindiğimiz kargo içeriği, parça sayısı ve ölçüleri gibi bilgilere uygun en hızlı işlem sürecini başlatıyoruz. Filipinler kargo hizmeti ile gönderilerinizi adresten adrese ve havalimanından havalimanına zamandan tasarruf ederek alıcılarına ulaştırıyoruz.
 • Güvenli Filipinler Kargo Hizmeti

  Yurt dışına yapılan kargo taşımacılığı hizmetlerinin hızla gelişmesiyle birlikte, günümüzde güvenlik ihtiyacının önemi artmıştır. Kargo taşımacılığında güvenliğin yüksek düzeyde sağlandığı yöntem olan hava yolu taşımacılığı hizmetleri ile kargoların güvenliğini garanti altına alıyoruz. Bu kapsamda, tüm birey ve kurumlara sunduğumuz Filipinler kargo hizmetimizin en belirgin özelliklerinden biri olarak "güvenlik" başlığının altını gururla çiziyoruz. Her türlü Filipinler kargonuzu sorunsuz bir şekilde taşımamızın yanı sıra zamanında ve uygun fiyatlarla yerine ulaştırarak da memnuniyetinizi sağlıyoruz.
 • Hangi Kargolar için Filipinler Kargo Hizmeti Alınabilir?

  Bireysel ya da kurumsal tüm değerli-değersiz, hassas-hassas olmayan, bozulabilir-dayanıklı, kırılabilir-sağlam, tehlikeli-tehlikesiz kargolarınızı Filipinler kargo hizmeti alarak taşıtmanız mümkündür. Diğer bir deyişle, gıdadan tekstil ürünlerine, elektronik eşyadan ağır makinelere farklı nitelikteki kargolar Filipinler kargo kapsamında transfer edilebilmektedir. Tüm bu gönderilerin dışında Filipinler kargo hizmeti, cenazeler ile evcil hayvanların transfer edilmesi için de alınabilmektedir.

  Filipinler'e göndereceğiniz tüm kargolarınızı emanet alıyor, onları gerekli işlemleri yaptıktan sonra vakit kaybetmeden hava yolu firmasına ve talebinize göre adresine ulaştırıyoruz.

  Filipinler kargo hizmetimizin bedelini öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 • Filipinler

  Pasifik Okyanusu'nun batısında bulunan Güneydoğu Asya devleti Filipinler, diğer ülkelerle kara bağlantısı bulunmayan Luzon, Visayas ve Mindanao isimlerinde üç ana kara parçasından oluşur. En büyük şehri Quezon City olan ve 7 binden fazla ada ve adacıktan oluşan ülkeye Manila kenti başkentlik yapar. Ülkenin denizaşırı komşuları Tayvan, Çin Halk Cumhuriyeti ve Vietnam'dır.

  Filipinler, savaş yıllarının ardından 1986 reformlarıyla bölgenin dinamik ekonomik yapısına sahip ülkelerinden biri olmuş; ticari ve ekonomik açıdan tarım, elektronik endüstrisi ve turizm alanlarında atılımlar gerçekleştirmiştir. Asya-Pasifik Bölgesi ülkelerinden biri olan Filipinler, uyguladığı ekonomik ve ticari reformlarla bölgesinin ve dünyanın hızla gelişen ekonomilerinden birisidir. Bu kapsamda ülkenin bu ekonomik potansiyeli de diğer ülkelerle kuvvetli bir ekonomik bağ kurmasına olanak tanımıştır. Filipinler'in en yüksek yolcu kapasitesine sahip Manila Uluslararası Havalimanı, jeopolitik konumu sayesinde Filipinler kargo hizmetinin verildiği stratejik noktalardan biridir.
 • Türkiye-Filipinler Arasındaki İlişkiler

  Türkiye ile Filipinler arasındaki ilişkiler, kültürel, ekonomik ve savunma sanayisi alanlarında sürekli gelişen bir seyirde devam etmektedir. Türkiye'den Filipinler'e Başbakan düzeyinde ilk ziyaret 2014 yılında yapılmıştır. Ziyaret süresince yapılan ekonomik ve kültürel alanda anlaşmalar sayesinde Türkiye ile Filipinler arasındaki ilişkilerde yeni bir sayfa açılmıştır. Türk Hava Yolları'nın 2015 yılında başlattığı doğrudan seferler, iki ülke arasındaki ilişkilerin yolcu taşımacılığı ve uçak kargo hizmetinin gelişimine ticari ve ekonomik açıdan katkıda bulunmuştur. Firmamız, iki ülke arasındaki ilişkilerin gelişmesiyle birlikte artan ticari faaliyetler doğrultusunda müşterilerine Filipinler kargo hizmeti sunmaktadır.
 • Filipinler Uçak Kargo Hizmeti

  Firmamız, Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen hava yolu çözüm ortaklarıyla birlikte tüm gönderilerinizin Filipinler'e, zamanın en ekonomik şekilde kullanılarak ulaştırılmasını sağlamaktadır. Filipinler kargo hizmeti kapsamında en yüksek memnuniyet oranına sahip firmamız, Filipinler kargosunu hava yolu aracılığıyla göndermek isteyen tüm bireysel ve kurumsal talepleri eksiksiz bir şekilde karşılamaktadır. Yüksek kalite ve standartta sunduğumuz Filipinler kargo hizmetimiz hakkında bilgi almak için iletişim bilgilerimizden dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.
 • Filipinler Havaalanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Alah AAV Alah
  Angeles City CRK Diosdado Macapagal International (Clark Int)
  Antique EUQ Evelio Javier
  Bacolod BCD Bacolod
  Baganga BNQ Baganga
  Baguio BAG Loakan
  Baler BQA Baler
  Basco BSO Basco
  Bislig BPH Bislig
  Busuanga USU Busuanga
  Butuan BXU Butuan
  Cagayan De Oro CGY Lumbia
  Cagayan De Sulu CDY Cagayan De Sulu
  Calbayog CYP Calbayog
  Camiguin CGM Mambajao
  Casiguran CGG Casiguran
  Catarman CRM National
  Caticlan MPH Malay
  Cauayan CYZ Cauayan
  Cavite City SGL Sangley Point NAS
  Cebu CEB Mactan International
  Coron XCN Ninoy Aquino International Airport
  Cotabato CBO Awang
  Culion CUJ Culion
  Cuyo CYU Cuyo
  Daet DTE Camarines Norte
  Davao DVO Francisco Bangoy International Airport
  Dilasag DSG Dilasag
  Dipolog DPL Dipolog
  Dumaguete DGT Dumaguete
  El Nido ENI El Nido
  General Santos GES Tambler
  Iligan IGN Maria Cristina
  Iloilo ILO Mandurriao
  Ipil IPE Ipil
  Jolo JOL Jolo
  Kalibo KLO Kalibo
  Laoag LAO Laoag International Airport
  Legazpi LGP Legazpi
  Lubang LBX Lubang
  Luzon Is NCP Cubi Pt NAS
  Lwbak LWA Lwbak
  Malabang MLP Malabang
  Mamburao MBO Mamburao
  Manila MNL Ninoy Aquino Intl
  Maramag XMA Maramag
  Marinduque MRQ Marinduque
  Masbate MBT Masbate
  Mati MXI Mati
  Naga WNP Naga
  Ormoc OMC Ormoc
  Ozamis City OZC Labo
  Pagadian PAG Pagadian
  Puerto Princesa PPS Puerto Princesa
  Roxas City RXS Roxas City
  San Fernando SFE San Fernando
  San Jose SJI Mcguire Fld
  Sanga Sanga SGS Sanga Sanga
  Sangley Point NSP NAF
  Siasi SSV Siasi
  Sicogon Island ICO Sicogon Island
  Siocon XSO Siocon
  Surigao SUG Surigao
  Tablas TBH Tablas
  Tacloban TAC D.Z. Romualdez
  Tagbilaran TAG Tagbilaran
  Tagbita TGB Tagbita
  Tandag TDG Tandag
  Tawitawi TWT Tawitawi
  Taytay Sandoval RZP CLR Airport
  Tuguegarao TUG Tuguegarao
  Virac VRC Virac
  Zamboanga ZAM Zamboanga

Filipinler kargo hizmeti ile kargolarınızın güvenli, hızlı ve benzersiz ekonomik fırsatlarla alıcısına ulaşması için bizi arayın.

İletişim Formu