Fas Kargo

Fas Kargo

Fas Kargo

Fas kargo hizmetimizle uluslararası taşımacılık ve dış ticaret hizmetlerinde müşterilerimize lojistik desteği vermekteyiz.

Hava yolunun kullanıldığı Fas kargo hizmetimiz kapsamında göndereceğiniz küçük büyük tüm kargolar, sizin için olduğu kadar bizim için de değerli ve bu değeri ilke alarak çalışıyoruz. Hizmetimizden ihtiyaç sahibi tüm birey ve kurumlar faydalanabilmektedir.

Sizlere, şirketimizin ulaştırma gücünü ve güvenilirliğini referans alarak en iyi Fas kargo hizmetini vereceğimizi garanti ediyoruz. Havalimanından havalimanına ya da adresten adrese alabileceğiniz Fas kargo hizmetimizle kargolarınız güvende!

Fas Hava Kargo

 • Fas Kargo Hizmetinde "Değer" İlkesi

  Fas kargo hizmetimiz kapsamında vereceğimiz lojistik desteğimizde benimsediğimiz ilkelerimiz, müşterilerimizi memnun etme ve güvenlerini kazanma esaslarına dayanır. Bu doğrultuda kargoların yüksek hızda, emniyetli, güvenli bir şekilde taşınmasına ve teslim süresinin kısa olmasına önem vermekteyiz.

  Fas kargo hizmetimizden yararlanarak ulaştırmak istediğiniz kargoların yüklenmesine gösterilen özenle başlayan yolculuk, her durum ve koşulda, aynı hassasiyetle devam eder.
 • Süratli Kargo Hizmeti: Fas Hava Kargo

  Hava kargoyu tercih etmeniz için en temel unsur, ulaşım hızıdır. Uluslararası taşımacılık yapan firmamız Fas kargo hizmetinde de doğrudan iletişim ağını yetkin bir şekilde kullanarak olumsuzlukları en aza indirgemeyi esas alır ve olası bir durumda kargonuzun hızını yavaşlatacak unsurları ortadan kaldırır. Örneğin, acil evrakınız ya da cenazeniz olduğunda Fas kargo hizmetini alarak Türkiye'den Fas'a, hızından ve güvenilirliğinden emin bir şekilde transferler gerçekleştirebilirsiniz.
 • Fas Kargo Hizmetinin Hassasiyeti

  Fas kargo hizmetimizin tercih edilme sebeplerinden biri de kargolara gösterdiğimiz hassasiyettir. Uzun yıllardır Fas kargo hizmeti sunan firmamız; göndereceğiniz eşyanın nitelik ve niceliğine uygun işlemleri hızlıca yürütür, organizasyonu bu çerçevede yapar. Bozulabilir, çürüyebilir (gıda, çiçek vs.) ya da hassas kargoların, (elektronik cihazlar, optik cihazlar vs.) zarar görmeden, uygun araçlar ile güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar. Fas kargo hizmeti kapsamında şirketimiz, güncel nitelikte olan gazete ve dergi türündeki kargoları da güncelliğini korumaya devam ederek tam vaktinde ulaştırır. Öte yandan özel kargoların yanı sıra, her türlü evrakın da minimal prosedürler ile lojistiğini sağlar. Firmamız, dünya genelinde verdiği hizmetler gibi Fas kargo hizmetini de kalitesine güvendiği hava yolları aracılığıyla sunar. Yine gösterdiği hassasiyet gereği, Fas kargo hizmetinde de en uygun fiyatı sunan firmalar arasındaki yerini korumaya önem gösterir.
 • Fas Kargo Hizmeti: Hem Hızlı Hem Ekonomik

  Uluslararası lojistik hizmetleri, kulağa her ne kadar pahalı bir hizmet gibi gelse de firmamız, gönderilen kargoya göre ekonomik fiyat avantajları sağlar ve bunu hizmet kalitesine yansıtmaz.

  Fas kargo hizmetimizde her türlü kargonun en hızlı ve en güvenilir şekilde ulaşımını sağlarken aynı zamanda ekonomik olmasına da önem verir ve müşterilerimiz ile karşılıklı kazan kazan politikasını sağlamış oluruz.

  Fiyat politikaları, kargonun içeriğine ve niteliğine göre değişmektedir. Parça sayısı ve ölçüleri gibi detaylar, fiyatlandırmaya etki eden temel unsurlardır. Kargo transferinin hangi havalimanları arasında gerçekleşeceği bilgisi de doğru bir fiyatlandırma yapılabilmesi için gereklidir. Teslimat seçeneğinin adresten adrese mi, havalimanından havalimanına mı yapılacağına karar verip firmamızdan Fas kargo hizmetine dair fiyatlandırma çalışması talep edebilirsiniz.
 • Fas

  Afrika'nın en kuzeybatısında yer alan Fas Krallığı, yaklaşık olarak 32 milyon nüfusa sahiptir. Ülkenin Atlantik Okyanusu'ndan Cebelitarık Boğazı'nı kapsayarak Akdeniz'de son bulan uzun bir sahil şeridi vardır. 1956'da bağımsızlığını ilen etmiş olan Fas'ın resmî dili Arapça olmasına rağmen, resmî devlet dairelerinde Fransızca kullanılır. Para birimi Fas dirhemidir. 447.000 km² yüz ölçümüne sahip olan ülkenin başkenti Rabat, en büyük yüz ölçümüne sahip şehri ise Kazablanka'dır. Kazablanka ve Rabat'la birlikte Marakeş de turistler tarafından yoğun ilgi görür.
 • Türkiye-Fas Arasındaki İlişkiler

  Fas'ın bağımsızlığını kazanmasından itibaren Türkiye ile diplomatik ilişkileri başlamış olup hâlen devam etmekte ve güçlenmektedir. Türkiye, Fas'ı; Afrika, Akdeniz ve Orta Doğu'nun önemli bir ülkesi olarak görmektedir. İthalat ve ihracat açısından Avrupa ile oldukça kuvvetli ilişkileri olan Fas, bu kapsamda Türkiye ile kurduğu ilişkilerini de günden güne güçlendirmektedir. İki ülkenin gümrük vergi oranlarını karşılıklı olarak indirmesi, ticari ve diplomatik temeldeki ilişkilerin kuvvetlenmesinde oldukça etkili olmuştur. Türkiye-Fas ihracatında, makine ve aksamları sektöründeki ihtiyacın büyük bir bölümü karşılanmaktadır.
 • Fas Uçak Kargo ile Neler Ulaştırabiliriz?

  Fas kargo hizmetimizle her türlü kargonun taşınması mümkündür.

  Fas kargo hizmeti ile valiz, ev eşyası, ağır elektronik kayba yol açacak motorlar, jeneratörler, makine parçaları, tehlikeli maddeler, değerli eşyalar, hassasiyet içeren kırılabilir ya da bozulabilir tüm nesneler, bozulma veya çürüme tehlikesi olan gıdalar, numune paketleri, önemli evrak, kısacası göndermek istediğiniz her türlü kargo en kısa sürede yerine ulaştırılmaktadır. Ayrıca cenazeleriniz ile evcil hayvanlarınızı da Fas kargo hizmetimizi alarak güvenle taşıtabilirsiniz. Her gönderinin niteliğine uygun prosedürler uygulamakta ve en uygun koşullarda taşımacılık yapılmasını mümkün kılmaktayız.
 • Sorunsuz Bir Fas Kargo Hizmeti Almak için

  Fas kargo hizmetiyle ulaşımdaki tüm olumsuzlukları bertaraf edip müşterilerimizin ticari ve sosyal ilişkilerine katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Her türlü lojistik opsiyonumuz ve fırsatlarımız ile hizmetimizi daima çok daha iyi şekilde sunmaya özen gösteriyor, Fas kargo hizmetinde de bu ilkeleri esas alarak çalışıyoruz. AR-GE çalışmalarımızla sürekli iyileşme ve gelişme göstererek özenle büyüyor, bu büyümenin içinde müşterilerimize çok büyük değer veriyoruz. Firmamıza talebinizi ilettiğinizde, Fas kargo hizmetimizden pratik bir şekilde yararlanmanız için tüm işleyişi titizlikle organize edeceğimizden ve memnuniyetinizi sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.
 • Fas Havalimanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Agadir AGA Agadir Almassira
  Al Hoceima AHU Charif Al Idrissi
  Casablanca CMN Mohamed V
  Casablanca CAS Anfa
  Dakhla VIL Dakhla
  Errachidia ERH Errachidia
  Essaouira ESU Essaouira
  Fez FEZ Sais
  Goulimime GLN Goulimime
  Kenitra NNA NAF
  Ksar Es Souk SEK Ksar Es Souk
  Laayoune EUN Hassan I
  Marrakech RAK Menara
  Meknes MEK Meknes
  Nador NDR Nador
  Ouarzazate OZZ Ouarzazate
  Oujda OUD Les Angades
  Rabat RBA Sale
  Safi SFI Safi
  Sidi Ifni SII Sidi Ifni
  Smara SMW Smara
  Tan Tan TTA Tan Tan
  Tangier TNG Boukhalef
  Tarfaya TFY Tarfaya
  Tetuan TTU Sania Ramel

Fas kargo hizmetimizden yararlanmak için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

İletişim Formu