Etiyopya Kargo

Etiyopya Kargo

Etiyopya Kargo

Etiyopya kargo gönderilerinizi hava yoluyla göndererek vakitten ve nakitten kazanmak isteyenlerin yanındayız!

Uzun yıllardan beri kurumsal ve bireysel müşterilerinin taleplerine alternatif hizmetler sunarak gönderici ile alıcı memnuniyetini en üst düzeyde tutan firmamız, Etiyopya kargo hizmetiyle de en büyük destekçiniz. Türkiye'nin neresinde olursanız olun, Etiyopya kargolarınızın güvenli ve sağlam bir şekilde sevk edilmesi için çalışıyor; hava kargo hizmetinin tüm avantajlarına vakit kaybetmeden erişmenizi sağlıyoruz.

Müşterilerinin bugünkü ve gelecekteki beklentilerini öngören ve sektördeki gelişmeleri sürekli takip etmekte olan firmamızdan Etiyopya kargo hizmeti almak için yapmanız gereken tek şey, iletişim kanalları üzerinden bizlere ulaşmak. Firmamızla iletişim kurduğunuz anda başlayan Etiyopya kargo hizmeti tamamlandığında hızlı ve güvenli bir transfer gerçekleştirmiş olmanın huzurunu yaşayacaksınız.

Türkiye-Etiyopya Hava Kargo Hizmeti

 • Etiyopya Hava Kargo Hizmeti: Dünyaya Hızla Yayılmak İsteyenlerin Tercihi!

  Diğer taşımacılık türlerine kıyasla daha yeni bir hizmet çeşidi olmasına rağmen, son yıllarda kullanım oranı giderek artan hava yolu kargo taşımacılığı, en güvenli ve en hızlı kargo transferlerine olanak sunmaktadır. Bu kapsamda hava yolu araçlarıyla verilen Etiyopya kargo hizmetinin en belirgin özelliği, hızlı ve güvenli olmasıdır.

  Globalleşen dünyada ticaret hacminin gün geçtikçe artması, artan rekabet anlayışı ve hızla karşılanması istenen ihtiyaçlar, üretilen malların en hızlı şekilde alıcılara ulaştırılması gerekliliğini ortaya çıkarmaktadır. Keza benzer şekilde iş adamlarının, ülkelerinden kilometrelerce uzaktaki iş fırsatlarını kaçırmamak adına çok hızlı hareket etmeleri gerekmektedir. Üretilen mal ve hizmetlerin, sözleşme benzeri evrakın farklı bölgelere en kısa zamanda ve güvenli bir şekilde ulaştırılması ise ancak hava yolu taşımacılığıyla mümkün olmaktadır. Bu nedenle güvenlik göz ardı edilmeden, yüksek hızla taşımacılığa imkân sunan Etiyopya kargo hizmeti, ticari yönden aktif olan, büyümek ve globalleşmek isteyen tüm kuruluşların ilk tercihidir.
 • Bireyler için Etiyopya Kargo Hizmeti

  Firmamız, Etiyopya kargo hizmetini yalnız kurum ve kuruluşlara değil, aynı zamanda ticari bir amaç dışında kargo göndermek isteyen bireylere de vermektedir. Bu kapsamda Türkiye'deki her birey, firmamıza ulaşarak Etiyopya'daki tanıdıklarına kolayca kargo gönderme imkânına erişmektedir. Bireyler için Etiyopya kargo hizmetinin avantajı da yine hız ve güvenliktir: Özel ve değerli kargolar, tam zamanında ve hasar görmeden alıcısına ulaştırılmaktadır.

  Özetle, trafik sıkışıklığı gibi sorunlarla karşılaşmaması, yüksek hızda taşımacılığa olanak sunması ve böylelikle zaman kaybı yaşatmaması, kargosunu Etiyopya'ya transfer etmek isteyen bireyler için de Etiyopya kargo hizmetini, tercih sıralamasında en üste taşımaktadır.
 • Etiyopya Kargo Hizmeti Sunan Firmamız Hakkında

  Yurt dışına hava yoluyla kargo göndermek isteyenler, hava yolu şirketleriyle direkt iletişime geçememekte; firmamız gibi acentelerden hizmet almak durumundadırlar. Etiyopya kargo hizmeti veren şirketimiz, birey ve kurumların kargolarını küresel çapta taşımacılık yapan hava kargo firmaları aracılığıyla transfer etmeleri için bir bakıma köprü vaziyeti görmektedir. Bu süreci en kısa sürede tamamlaması ve nitelikli hizmetini uygun fiyatlarla sunması, firmamızın başlıca özelliklerindendir.

  Etiyopya kargo hizmeti veren firmamız, hızın yanı sıra ve güvenli bir gönderimi de garanti etmektedir. Deneyimli firmamızdan hizmet aldığınızda kargonuzun diğer kargolarla karışmadan, yolda kaybolmadan, özetle hiçbir zarar görmeden alıcısına ulaştırılacağından emin olursunuz.
 • Etiyopya Uçak Kargo ile Neler Gönderilebilir?

  Etiyopya kargo hizmeti alarak deniz ve kara yollarıyla taşınması hem teknik hem de yasal prosedürler nedeniyle mümkün olmayan pek çok kargoyu güvenli bir şekilde taşıtmak mümkündür. Diğer bir deyişle, genel olarak hava taşımacılık kurallarına aykırı olmayan "her şey", Etiyopya kargo hizmetiyle taşınabilmektedir. Ağır iş makineleri, gıda ürünleri, ev eşyaları, tıbbi cihazlar ve numuneler, hassas ürünler, değerli kargolar, tehlikeli maddeler, hizmet dâhilinde taşınabilecek mallara yalnızca birkaç örnektir. Tüm bu kargoların yanı sıra evcil hayvanlarınız ile cenazelerinizi de Etiyopya kargo hizmeti alarak Etiyopya'ya ulaştırabilirsiniz.
 • Etiyopya

  Kaynaklarda "Habeşistan" adıyla da anılan Etiyopya, resmî adıyla "Etiyopya Federal Demokratik Cumhuriyeti, bir Doğu Afrika ülkesidir.

  Ülkenin başkenti Addis Ababa, 2.500-2.700 rakımlı bir yerleşim yeri olup dünyanın 2'nci en yüksek rakımlı havaalanına sahiptir. Dire Dawa, Asmara, Harar, Gonder, Pesse ve Mitsiva, ülkenin başkent dışındaki diğer önemli şehirleri arasındadır.

  Etiyopya, Afrika ülkeleri arasındaki işsizlik oranının en düşük olduğu ülkedir. Buradaki serbest piyasa ekonomisinin yaygınlığı, pek çok yabancı şirkete yatırım yapma olanağı sunmaktadır.
 • Türkiye-Etiyopya Arasındaki İlişkiler

  Türkiye ile Etiyopya arasındaki ilişkiler, olumlu yönde; ancak hâlihazırda daha da geliştirilmeye açık bir şekilde seyretmektedir. Türkiye'de, 2005 yılının "Afrika yılı" ilan edilmesi, Türk İş Birliği ve Kalkınma İdaresi Başkanlığı'nın (TİKA) Afrika'daki ilk ofisini 2005 yılında Addis Ababa'da açması, çeşitli düzeylerde gerçekleştirilen karşılıklı ziyaretler, ilişkilere ivme kazandıran unsurlar arasında sıralanabilir. . Bunun yanı sıra, Türk hava yolları şirketlerinin Addis Ababa'ya doğrudan seferler başlatması ve Türkiye'den Etiyopya'ya yönelik yardım programlarının artarak sürmesi, söz konusu ilişkilerin gelişmesine önemli katkılarda bulunmuştur.
 • Etiyopya Kargo Fiyatları

  Etiyopya kargo hizmetinin bedeli, kargonun kalkış ve varış noktalarına, içeriğine, adedine, hacmine ve ağırlığına, teslimatın adrese yapılıp yapılmayacağına vb. kriterlere göre değişiklik göstermektedir. Bu bilgileri bizimle paylaştıktan sonra hazırlayacağımız fiyat teklifimizi kısa sürede size ileteceğiz. Size uygun Etiyopya kargo transferi çözümlerini en uygun fiyata sunan firmamız, her zaman çıkarlarınızı korumaktadır.
 • Etiyopya Havalanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Addis Ababa ADD Bole
  Arba Mintch AMH Arba Mintch
  Asela ALK Asela
  Asosa ASO Asosa
  Assab ASA Assab
  Awareh AWH Awareh
  Awassa AWA Awassa
  Axum AXU Axum
  Bahar Dar BJR Bahar Dar
  Beica BEI Beica
  Bulchi BCY Bulchi
  Buno Bedelle XBL Buno Bedelle
  Chagni MKD Chagni
  Debra Marcos DBM Debra Marcos
  Debra Tabor DBT Debra Tabor
  Degahbur DGC Degahbur
  Dembidollo DEM Dembidollo
  Dessie DSE Combolcha
  Dire Dawa DIR Aba Tenna D Yilma
  Fincha FNH Fincha
  Gambela GMB Gambela
  Geladi GLC Geladi
  Genda Wuha ETE Genda Wuha
  Ghimbi GHD Ghimbi
  Ghinnir GNN Ghinnir
  Goba GOB Goba
  Gode/Iddidole GDE Gode/Iddidole
  Gondar GDQ Gondar
  Gore GOR Gore
  Humera HUE Humera
  Indaselassie SHC Indaselassie
  Jijiga JIJ Jigiga
  Jimma JIM Jimma
  Jinka BCO Jinka
  Kabri Dar ABK Kabri Dar
  Kelafo/Callaf LFO Kelafo
  Lalibela LLI Lalibela
  Makale MQX Makale
  Mekane Selam MKS Mekane Selam
  Mena MZX Mena
  Mendi NDM Mendi
  Misrak Gashamo MHJ Misrak Gashamo
  Mizan Teferi MTF Mizan Teferi
  Mota OTA Mota
  Moyale MYS Moyale
  Mui MUJ Mui
  Neghelli EGL Neghelli
  Nejjo NEJ Nejjo
  Nekemt NEK Nekemt
  Pawi PWI Beles
  Semera SZE Semera Airport
  Shakiso SKR Shakiso
  Shehdi SQJ Shehdi
  Shillavo HIL Shillavo
  Soddu SXU Soddu
  Tippi TIE Tippi
  Tum TUJ Tum
  Waca WAC Waca
  Warder WRA Warder

Etiyopya kargo hizmet sağlayıcınız olarak, en kıymetli ürünlerinizi güvenle ulaştırıp alıcılarla aranızdaki ilişkiyi daha da öteye taşımak istiyoruz.

İletişim Formu