Etihad Airways Kargo

Etihad Airways Kargo Talep Formu

Etihad Airways Kargo


Etihad Airways Kargo Gönderim Hizmeti

Etihad Airways kargo gönderim hizmetimizle beklentinizin çok üstünde kalitede gönderimlere imza atıyoruz.

Birleşik Arap Emirlikleri'nde bulunan en büyük ikinci hava yolu şirketi olan Etihad Airways, 6 kıtada 120'yi aşan rotası ve 120'den fazla uçağı ile hizmet vermektedir. Siz de kargonuzu Etihad Airways ile göndermek isterseniz bizleri arayarak Etihad Airways kargo gönderim hizmetimizden yararlanabilir, kargolarınızı güvenli bir şekilde farklı ülkelerde farklı noktalara gönderebilirsiniz.

Kargo Teslimatı Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Firma olarak, edindiğimiz tecrübe ile sizlere güvenli Etihad Airways kargo gönderim hizmeti sunmaktayız.

Etihad Airways kargo gönderim hizmeti kapsamında sunulan adresten adrese veya havalimanından havalimanına kargo gönderim seçeneklerinden ihtiyacınıza yönelik olanı seçmekte özgürsünüz!

Havalimanından havalimanına Etihad Airways kargo gönderim hizmetinde, Türkiye içerisinde hizmet veren bir kargo firması ile tarafımıza kargonuzu göndermeniz gerekmektedir. Her iki seçenekte de firmamız tarafından gerekli işlemler yapıldıktan sonra kargonuz, Etihad Airways'e iletilmekte ve kusursuz işleyecek transfer süreci resmen ve bizzat tarafımızdan başlatılmaktadır.

Gönderilecek olan kargolar için paketleme işlemi -tehlikeli gönderiler hariç- gönderici tarafından yapılır. Paketleme konusunda firmamızdan gerekli bilgiyi edinebilirsiniz.

Etihad Airways kargo gönderim hizmeti alarak göndereceğiniz kargonun üzerine başka bir kargo konulup konulamayacağı bilgisi de güvenli bir taşıma için önemlidir. Kargoların yerleştirme işlemleri bu doğrultuda yapıldığından gerekli bilgiyi bizlerle paylaşmanızı beklemekteyiz.

Sıvı içerikli kargoların MSDS, yani Güvenlik Bilgi Formu bulunmalıdır. Bu belgenin son 2 yıl içerisinde alınmış olması gerekmektedir. 2 yıldan daha eski belgeler kabul edilmemekte, Etihad Airways kargo gönderim hizmetinden yararlanabilmesi için kargo göndericisinden yeni belge istenmektedir.

Etihad Airways Uçak Kargo Fiyatları

Etihad Airways kargo gönderim hizmeti fiyatları, kargonun türüne ve teslimat yerine göre değişkenlik göstermekte olduğundan hizmet bedeli ile ilgili net bir bilgi verilememektedir. Transferin hangi havalimanları arasında gerçekleştirileceği, kargonun içeriği, parça sayısı ile parça başı ölçüler, teslimatın adresten adrese mi havalimanından havalimanına mı yapılacağı gibi bilgiler, Etihad Airways kargo gönderim hizmeti fiyatlandırmasında ihtiyaç duyulan bilgiler arasındadır. Doğru bir fiyatlandırma için lütfen bizi arayınız.

Neden Firmamızı Tercih Etmelisiniz?

Etihad Airways kargo gönderim hizmeti ile hava kargo gönderimlerinde tecrübemiz doğrultusunda sizler için en iyi hizmeti sunuyor; paketleme, gönderim süreci detayları, uyulması gerekenler vb. ihtiyaç duyacağınız konularda sizlere gerekli tüm bilgilendirmeyi yapıyoruz. Her tür kargonuzu -gerekli belgelere sahip olduğunda-, dünyanın en genç filosuna sahip olan Etihad Airways ile en hızlı şekilde teslimat noktasına ulaştırmak için tüm süreci titiz bir şekilde planlıyor, aşama aşama denetliyoruz.

Etihad Airways kargo gönderim hizmetimizde var gücümüzle çalışır ve kargonuzun teslimat noktasına ulaşmasını sağlarız.