Ermenistan Kargo

Ermenistan Kargo

Ermenistan Kargo

Ermenistan kargo taşımacılığını kullanarak ürün, eşya, belge vb. her tür gönderiminizi kolayca ve zamandan kazanarak yapabilmeniz mümkündür.

Ermenistan Hava Kargo Hizmeti

 • Ermenistan Hava Kargo Hizmeti Zamanla Yarışıyor!

  Taşıma yöntemleri arasında hava taşımacılığı, en hızlı ulaşımı sağlaması açısından oldukça avantajlıdır. Bu nedenle günümüzde, zamanın daha fazla önem kazanmasıyla tüm ülke kargolarında olduğu gibi Ermenistan kargolarını göndermede de en çok tercih edilen yöntem, hava kargo olmaktadır.

  Pratik, güvenli ve hızlı bir kargo hizmeti almak istiyorsanız firmamız, Ermenistan kargo hizmetini sizinle buluşturmak için hazır. Tecrübeli bir ekiple sunduğumuz Ermenistan kargo hizmetimizi dilediğiniz zaman alabilir ya da kargo gönderimi işlemini başlatmadan önce gerekli bilgileri bizi arayarak müşteri temsilcimizden alabilirsiniz.
 • Hava Kargo Hizmeti Almak İstediğinizde Biz, Buradayız!

  Türkiye'nin neresinde olursanız olun, ihtiyaç duyduğunuz her an firmamızla iletişime geçmeniz, Ermenistan kargo hizmetimizden yararlanmanız için yeterlidir. Havalimanından göndermeyi tercih edeceğiniz Ermenistan kargolarınızı, yurt dışı kargoları için en güvenilir hizmetleri sunan firmamıza yurt içinde hizmet veren kargo firmalarıyla ulaştırmanız gerekmektedir. Kargonuz adresinizden teslim alınsın isterseniz de bu isteğinizi bize iletmeniz ekibimizin hızla işe koyulması için tek gerekliliktir. Ermenistan kargolarınız tarafımıza ulaştığında biz, gerekli işlemleri yapacak; kargonuzu ilgili hava yolu firmasına zaman kaybetmeden ulaştıracağız.
 • Ermenistan Kargo Hizmeti Fiyatları

  Ermenistan kargo taşımacılığının bedelini ifade edebilmek için kargonun içeriği ve nicel özellikleri, parça sayısı, seçilen teslimat noktası ve hizmet türü (havalimanları arası, adresler arası) gibi bilgilere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu bilgiler ışığında hazırlayacağımız en ekonomik fiyat teklifini, müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.
 • Ermenistan Kargo Hizmeti Aldığınızda Neler Gönderebilirsiniz?

  Ermenistan kargo hizmetini almak istediğiniz takdirde her türlü kargo gönderiminiz, farklı prosedürlere tabi kalınmak kaydıyla firmamız tarafından yapılacaktır. Tehlikeli, değerli, hassas ya da gıda, makine, evrak gibi daha anılmayan pek çok farklı nitelikteki kargoyu, Ermenistan kargo hizmetimizle gönderebilirsiniz. Ermenistan kargo hizmetiyle ayrıca, cenazelerinizi ve evcil hayvanlarınızı da ulaşması gereken yere güvenle gönderebilirsiniz.

  Firmamız, hızlı ve ekonomik olmasının yanı sıra Ermenistan kargo hizmetini profesyonel bir şekilde vererek de kurum, kuruluş ve bireylerin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamaktadır. Türkiye'den göndermek istediğiniz tüm Ermenistan kargolarınız için bizimle iletişime geçerek bilgi alabilir ya da hizmetten yararlanma talebinde bulunabilirsiniz. Ermenistan kargolarınızı, hiçbir ayrıntı ile uğraşmadan, güvenli bir şekilde istediğiniz noktaya firmamız aracılığı ile ulaştırabilirsiniz.

  Ermenistan kargo hizmetimizden yararlanmak için firmamız ile iletişime geçtikten sonra kargonuzun nitelik ve nicelik özellikleri ile teslim edilmesini istediğiniz konumu, ayrıca alıcının ve kendinizin iletişim bilgilerini eksiksiz bir şekilde paylaşmanız gerekmektedir. Bundan sonraki adımda kargonuzun transferi için gerekli organizasyon firmamız tarafından yapılacak ve siz, sorunsuz bir Ermenistan kargo transferi deneyimi yaşayacaksınız.
 • Ermenistan

  Güney Kafkasya bölgesinde bulunan Ermenistan, doğuda Karabağ Cumhuriyeti ve Azerbaycan, kuzeyde Gürcistan, güneyde İran ve batıda ise Türkiye ile komşudur.

  Rus Devleti'nin çöküşünden sonra kurulan Transkafkasya Sovyet Federatif Sosyalist Cumhuriyeti de dağılmış ve bu bölgede Ermenistan Demokratik Cumhuriyeti kurulmuştur. Birden fazla ve birbirinden farklı medeniyeti ağırlamış olan bu topraklar, geçmişinden gelen her güzelliğe sahip çıkmıştır. Her yıl milyonlarca turistin ziyaret ettiği ülke, mimariye ve sanata merakı olanların ilgisini çekmektedir. Sovyet Mimarisi ile öne çıkan şehirlerinden olan başkent Erivan gibi Gümrü, Eçmiyazin, Sevan ve Kapan da Ermenistan'ın en önemli şehirlerindendir.
 • Türkiye-Ermenistan Arasındaki İlişkiler

  Ermenistan ile Türkiye sadece sınırı olan iki komşu değildir. Bu iki ülke arasında tarih boyu süren ve günümüzde de devam etmekle olan kültür benzerliği vardır. Aynı zamanda Ermenistan ve Türkiye arasında çeşitli ticari faaliyetler de sürdürülmektedir. Ekonomik anlamda yıllardır süregelen bu alışverişin en popüler kalemi bavul ticaretidir.

  Her iki ülkede de karşı ülkenin pek çok vatandaşı yaşamaktadır. Ermenistan'da genel olarak Bangladeş adıyla bilinen ancak içerisinde Türk menşeli ürünleri de bulundurduğu için Malatya Pazarı denilen turistlerin gözdesi bir çarşı bulunmaktadır. Türk vatandaşları daha çok bu bölgede yoğunlaşmıştır.
 • Ermenistan Uçak Kargo Hizmeti Avantaj Sağlıyor

  Şayet dış ticaretle uğraşan bir firmaysanız rutin olarak yoğun sevkiyatlar yapmak durumunda kalıyorsunuzdur. Bu sevkiyatları daha hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmek için firmamıza ulaşıp Ermenistan uçak kargo hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Uçak kargo hizmeti, diğer taşımacılık yöntemlerine kıyasla ihracat süresinin kısalmasını; evraktan numuneye, makineden tekstil ürünlerine kadar tüm kargolarının sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşmasını sağlamaktadır.

  Ermenistan kargo yalnız şirketler için değil, aynı zamanda kişiler için de avantajlıdır. Ermenistan'daki sevdiklerinize tam zamanında gitmesi elzem olan bir hediyelik eşya gönderecekseniz Ermenistan kargo hizmetimizi alabilirsiniz. Türkiye'den Ermenistan'a yerleşecekseniz de eşyalarınız siz ülkeye gittikten günler sonra gelsin istemiyorsanız uçak kargo hızı dolayısıyla başvurabileceğiniz en makul yöntem olacaktır.

  Özetle, uluslararası kargo gönderimi seçenekleri arasında en güveniliri olan uçak kargo, zamanınızdan çalmayan, pratik bir taşımacılık yöntemidir. Aradığınız kaliteli, güvenli ve hesaplı kargo hizmeti ise firmamız telefonun diğer ucunda: Bizimle dilediğiniz an iletişime geçebilirsiniz. Sürecin başından sonuna kadar kesintisiz iletişim hâlinde olacağınız firmamız sayesinde gönül rahatlığı ile işlemlerinizi gerçekleştirecek; zamandan ve maliyetten tasarruf ederek Ermenistan kargolarınızı hava kargo taşımacılığı ile yerine güvenle ulaştıracaksınız.
 • Ermenistan Havalimanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Gyoumri LWN Gyoumri
  Yerevan EVN Zvartnots

Ermenistan kargo hizmetimizi alarak kargosu için kaygılanmayı unutan müşterilerimizden biri olmak isterseniz biz dün olduğu gibi yarın da buradayız.

İletişim Formu