Eritre Kargo

Eritre Kargo

Eritre Kargo

Eritre kargo hizmetine ihtiyaç duyan tüm kurum, kuruluş ve bireylere hizmet veriyoruz.

Firmamız, her ülkeye olduğu gibi Eritre'ye de kargoların hava yoluyla güvenle taşınması için gerekli tüm organizasyonu yapmakta olup yılların tecrübesiyle sektörün yıldızı parlayan isimlerindendir. Siz de Eritre kargo hizmetini tecrübeli ve güvenilir bir firmadan almak istiyorsanız iletişim kanalları aracılığıyla bize ulaşabilir, bu isteğinizin karşılığını anında alabilirsiniz.

Eritre Hava Kargo Hizmeti

 • Eritre Hava Kargo Hizmetine Güvenilir Mi?

  Kargo hizmetinin en önemli, olmazsa olmaz özelliği, güvenilir olmasıdır. Bu bağlamda firmamız, Eritre kargolarının güvenliğini sağlamayı hizmet kalitesinin yapı taşı saymaktadır. Tüm çözüm ortaklarını itina ile seçen ve hepsinin kalitesinden emin olan firmamız, işinin ehli bir ekiple hizmet vermekte ve tüm bu sahiplikleri sayesinde Eritre kargolarının transferinde kaliteyi tesadüfe bırakmamaktadır. Dolayısıyla itinalı çalışmalar yürüten firmamızın sunduğu Eritre kargo hizmetinin tamamen güvenilir olduğunu söylemek mümkündür.
 • Eritre Kargo Hizmetine İhtiyaç Artıyor

  Son dönemlerde Türkiye'nin Doğu pazarına yönelmesiyle gelişen Türkiye ile Eritre arasındaki ticari ilişkiler, Eritre'nin başkenti Asmara'da açtığı büyükelçilik, 2014 yılının Kasım ayında ilk kez başlayan İstanbul ile Asmara arası direkt seferler ve Türkiye'de burs imkânı bulan yüksek lisans ve doktora öğrencisi olan Eritreli öğrenciler, Türkiye ile Eritre arasında organik bir bağ kurulmasına yol açmıştır. Bu organik bağ, Eritre kargo hizmetine de ihtiyacının yükselmesine neden olmaktadır. Firmamız bu yükselen Eritre kargo ihtiyacının önemli bir kısmını öngörüsü, güvenilirliği ve hızıyla karşılamaktadır ve artmasını beklediği Eritre kargo ihtiyacını karşılamaya devam etmek için çalışmalarını sürdürmektedir.
 • Eritre

  Eritre, Doğu Afrika'nın kuzeyinde bulunan, batısında Sudan, güneyinde Etiyopya, güneydoğusunda Cibuti olan, Kızıldeniz kıyısındaki bir ülkedir. Ülkenin nüfusu 6 milyon civarındadır ve başkenti Asmara'dır. Eritre devleti 1993 yılında Etiyopya'dan ayrılarak bağımsızlığını ilan etmiştir. Resmî dili yoktur ancak resmî yazışmalarını Arapça ve Tigrinya dillerini kullanarak yapar. Para birimi ise Eritre nakfasıdır.

  Önemli şehirleri arasında Asmara, Massawa, Tessenei, Assab bulunur. Özellikle en çok turist çeken şehirlerden bir tanesi olan başkent Asmara'da İtalyan mimarisi göze çarpmaktadır.

  Eritre, tropikal bir iklime sahip olduğundan her dönem gezilebilecek bir ülkedir ancak mart-nisan ve eylül-ekim ayları ziyaret için en uygun zamanlardır. Eritre'ye Türkiye'den gitmek isteyen misafirlerin vize almaları gerekmektedir.
 • Türkiye-Eritre Arasındaki İlişkiler

  Eritre'nin bağımsızlığını tanıyan ilk ülkelerden bir tanesi Türkiye olmuştur. İki ülke arasındaki siyasi ilişkiler açısından ikinci önemli adım, Türkiye'nin 2007 yılında başkent Asmara'da fahri konsolosluk açmasıyla atılmıştır. Türkiye, 2013 yılında da yine bu şehirde büyükelçilik açmıştır. Eritre'ninse Türkiye'de büyükelçiliği bulunmamaktadır. Eritre'yi Doha başkonsolosluğu temsil etmektedir.

  Türkiye, 2016 yılında Eritre'ye yaklaşık 16 milyon ABD dolarlık ihracat yapmıştır. Aynı yıl Türkiye'nin ithalatı ise yaklaşık 2,5 milyon ABD doları olmuştur.

  Eritre, Türkiye'den başta elektrikli ev aletleri, gıda ve hazır giyim olmak üzere pek çok ürün ithal etmektedir.
 • Eritre Kargo Hizmetinden Faydalanarak Gönderilebilecekler

  Eritre kargo hizmeti kapsamında gönderilmesi gereken her kargoyu emanet alıyoruz. Kargonun içeriğinin tehlikeli, değerli, hassas veya bozulabilir nitelikte olması, Eritre kargo hizmeti alınmasına engel değildir ancak ürün içeriğine göre kargo gönderme prosedürleri farklılıklar göstermektedir. Bu nedenle firmamızla iletişime geçip ürün detaylarını iletmeniz gerekmektedir. Bu prosedürlerin tamamı, Eritre kargonuzun güvenli ve sorunsuz bir şekilde yerine ulaşması için uygulanmaktadır, yani, işlevseldir. Prosedürler tamamlandıktan sonra Eritre kargonuz güvenli ve sorunsuz bir şekilde firmamız güvencesiyle dilediğiniz yere ulaştırılacaktır.
 • Eritre Kargo Hizmetinde Hız ve Nitelikli Organizasyon

  Birbirinden kilometrelerce uzakta olan ve farklı gümrük işleyiş kuralları bulunan iki ülke arasında kargo göndermenin en büyük zorlukları arasında operasyon sürecinin planlanması ve işleyişteki hızın garanti altına alınması, ilk sıralarda yer almaktadır. Bu zorlukların üstesinden gelinemediğinde zaman kaybı yaşanması ve böylelikle maddi-manevi zarar görülmesi muhtemeldir.

  Bu noktada devreye lokal, ulusal ve uluslararası bazda sayısız bağlantısı ve çözüm ortağı bulunan firmamız girmektedir. Firmamız, tecrübesi, bağlantıları ve başarılı organizasyonu sayesinde Eritre kargonuzu, sayısız olasılık arasından en uygun işleyişi oluşturarak transfer edecek ve siz değerli müşterilerine sunduğu Eritre kargo hizmetini hakkıyla yerine getirecektir. Yani, Eritre kargonuz mümkün olan en kısa sürede istediğiniz yere sorunsuz bir şekilde ulaşacaktır.
 • Eritre Uçak Kargo Hizmetinde Belirlenen Fiyat Politikası

  Nihai varış noktası Eritre ülkesi olan bütün kargoları Eritre kargo hizmeti kapsamında güvenle taşımayı üstlenen firmamız, tüm kargo hizmet sağlayıcıları gibi, hizmetlerinin fiyatını kesin bir dille ifade edememektedir. Çünkü transferin gerçekleştirileceği havalimanları, ürünlerin kaç parça olduğu, ebadı, içeriği, teslimatın yapılacağı adres de dâhil olmak üzere fiyatı etkileyecek birçok parametre mevcuttur. Bu değişkenler Eritre kargo hizmetinin fiyatını doğrudan etkiliyor olsa da firmamız, en nitelikli hava kargo hizmetini en uygun fiyata sunma politikasını benimsemiştir. Net bir fiyat bilgisi alabilmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Vereceğiniz detaylı bilgi doğrultusunda hazırlayacağımız ekonomik fiyat teklifimizi kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

  Fiyat teklifimizi kabul etmeniz durumunda firmamız, Eritre kargo hizmetini, tecrübesi, titiz bir şekilde planladığı organizasyon ve güçlü ekibi sayesinde layıkıyla yerine getirecek ve kargonuzu belirtmiş olduğunuz havalimanına ya da adrese sorunsuz bir şekilde ulaştıracaktır.

Eritre kargo hizmetini, yıllardır dünyanın diğer ucuna kargoları güvenle ulaştıran bir firmadan almak isterseniz biz hizmet veremeye hazırız!

İletişim Formu