Cezayir Kargo

Cezayir Kargo

Cezayir Kargo

Hava yolunun kullanıldığı Cezayir kargo hizmetimizle tüm gönderileriniz birkaç gün içinde alıcısının elinde!

Cezayir Hava Kargo Hizmeti

 • Bir Benzeri Olmayan Cezayir Hava Kargo Hizmetimizle Tanışın

  Uzun yıllardır sektörde var olan ve bu nedenle müşteri ihtiyaçlarını çok net bir şekilde tanımlayıp buna göre şekillendirilmiş hizmetler sunan firmamız, taşımacılık alanındaki muhtemel aksilikleri önlemek için birtakım kurallar belirlemiş olup tüm hizmetlerinde olduğu gibi Cezayir kargo hizmetlerinde de bu kuralların çizmiş olduğu çerçevenin dışına çıkmadan hareket etmekte, güvenilirliğini her seferinde tekrar tekrar ispat etmektedir. Firmamızın Cezayir kargo hizmetini tanımlayacak bir diğer kelime de "hız"dır: Yolculuk dâhil tüm sürecin hızla gerçekleşmesi için plan yapılması, Cezayir kargosunun teslim alınması ve edilmesi gibi adımları profesyonel ve hızlı bir şekilde yönetiyoruz. Hızın yanı sıra her zaman en kaliteli ve uygun hizmetleri sunmayı kendisine amaç edinmiş olan firmamız, Cezayir kargo hizmeti dâhilinde ayrıca, kargoları iletmek için en ekonomik şartlarda hizmet etmekte, böylelikle kargoları olduğu gibi müşterilerini de korumaktadır. Kargoların özelliğine göre fiyatların değişken olması nasıl beklenen bir durumsa, her kargo için en uygun fiyatı sunan firma olarak akıllara ilk bizim gelmemiz de beklenen bir durumdur! Çünkü biz, kurulduğumuz günden bu güne kaliteyi uygun fiyata sunma gayesiyle gelmiş bir firmayız!
 • Cezayir Kargo Hizmeti ile Değerli Ürün Gönderilebilir mi?

  Cezayir kargo hizmeti kapsamında her tür kargo gönderilebilmektedir. Bu kargolar önemli bir evrak olabileceği gibi yükte hafif pahada ağır ürünler de olabilmektedir. Cezayir kargolarının güvenliği, sadece göndericinin belirttiği alıcıya ve kimlik ibrazıyla teslimat yapılmasının yanı sıra uçağın yüksek güvenlikli bölümünde taşımacılık yapılmasıyla da sağlanmaktadır.

  Doğum günü ya da özel günlerde de hızlı ve güvenilir bir yol olan hava yolunu kullanmak için bizimle iletişime geçebilir, tam zamanında, eksiksiz olarak teslim edilmesi gereken özel Cezayir kargolarınızı alıcılarına ulaştırabilirsiniz. Cezayir kargo hizmeti kapsamında değerli kargoların yanı sıra hassas ve tehlikeli içerikli kargoları da göndermeniz mümkündür. Tıpkı evcil hayvanlarınızı ve cenazelerinizi de taşıtabileceğiniz gibi...

  Tüm bu Cezayir kargolarının paketlenme ve taşıma prosedürleri birbirinden farklıdır. Bu nedenle kargolarınızı hazırlama ve tarafımıza teslim etme aşamalarında ekibimizden gerekli desteği almanız gerektiğini önemle hatırlatmak isteriz. Cezayir kargo hizmetimizi alarak dilediğiniz türdeki kargonuzu güvenle gönderebilmenin rahatlığını yaşayın!
 • Cezayir

  Bir Arap ülkesi olan Cezayir, Kuzey Afrika'da yer almaktadır. Akdeniz'e kıyısı bulunan Cezayir'in komşuları Tunus, Libya, Nijer, Mali, Moritanya, Batı Sahara ve Fas'tır. Adını ülkesinden alan başkent Cezayir, aynı zamanda "beyaz şehir" olarak da bilinmektedir. Uzun yıllar Fransız himayesinde kalan Cezayir, özgürlüğüne kavuştuktan sonra gelişerek büyük bir ülke hâline gelmiştir. Kendine has güzelliklere sahip ve her köşesinden farklı bir tarih çıkmakta olan ülkenin, başkent Cezayir dışında en ünlü ve bilinen şehirleri arasında, Biskra, Annaba, Adrar, Batna, Mila, Oran, Tizi Ouzou bulunmaktadır. Firmamız, tüm bu şehirlere Cezayir kargo hizmeti götürmektedir.
 • Türkiye-Cezayir Arasındaki İlişkiler

  Ortak tarihe sahip Cezayir ile Türkiye'nin arasındaki ilişkiler köklü olup kardeşlik temelinde ilerlemektedir. 1962 yılından beri sürmekte olan bu ilişkiler, tarafların karşılıklı iyi niyet göstergeleriyle sürdürülmekte olup bu kapsamda 2006 yılında imzalanan Dostluk ve İş Birliği Antlaşması ile daha da perçinlenmiştir. Cezayir ile Türkiye'nin Akdeniz Birliği'nin bir üyesi olması da ilişkilere olumlu yönde katkıda bulunmaktadır. Türkiye, ayrıca konum yakınlığı ve bağlılığı nedeniyle Cezayir'i uluslararası arenada koruyan bir ülke durumundadır.
 • Cezayir Uçak Kargo Hizmetinin Artıları

  Firmamız, Cezayir kargolarınızı sizden teslim alıyor, gerekli işlemleri yaptıktan sonra süreci planlayarak hava yolu firmasına teslim ediyor, alıcıya ulaşana kadar gözetiyor! Güveni hizmetlerinin temeline oturtması sebebiyle firmamızdan aldığınız her hizmetten memnun kalacağınızı garanti ederiz. Bize emanet ettiğiniz kargoların kaybolma ya da diğer kargolarla karışma, deforme olma vb. olumsuzluklarla karşılaşma ihtimali yoktur çünkü Cezayir kargo hizmetimizde tüm gönderiler, süreç boyunca adım adım takip edilmektedir.

  Direkt hava yolu şirketi ile iletişim kurarak Cezayir kargolarını göndermek mümkün değildir. Firma olarak bu aşamada devreye giriyor, sunduğumuz Cezayir kargo hizmeti kapsamında, göndermek istediğiniz kargolarınızı sizden alarak taşınmak üzere hava yolu şirketine ulaştırıyoruz. Bu süreç boyunca Cezayir kargolarınızın işlemlerini ve sürecin tüm organizasyonunu en detaylı şekilde yaparak güvenli ve hızlı teslimatlara olanak sunuyoruz.

  Hava yolunun kara ve deniz yoluna kıyasla çok daha hızlı bir ulaşıma imkân sunuyor olması, yadsınamaz bir gerçektir. Hava yolunun kargo taşımacılığı için kullanılmasının en büyük getirisi de bu kapsamda "hız"dır. Bir başka deyişle Cezayir kargo hizmeti alarak kargolarınızı hiç vakit kaybetmeden alıcısına ulaştırmanız mümkündür. Cezayir uçak kargo hizmetinin bir diğer getirisi de gerekli şartlar yerine getirildikten sonra her tür kargonun taşınmasına imkân sunmasıdır. Tehlikeli gönderiler dahi hizmet kapsamında güvenle taşınabilmektedir.

  Özetle, kalite, hız ve güvenliğin harmanlanmış olduğu bir kargo taşımacılığı deneyimiyse yaşamak istediğiniz, Cezayir kargo hizmetimizle taleplerinizi karşılamak için biz hep buradayız. Yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek ve Cezayir kargonuza ait ağırlık, uzunluk, muhteviyat vb. kimi nitelik ve nicelik özelliklerini bizimle paylaşmak. Tüm şartlar uygunsa biz, Cezayir kargonuzun vakit kaybetmeden yerine ulaştırılması için gerekli çalışmayı anında başlatacağız.
 • Cezayir Havalimanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Adrar AZR Adrar
  Algiers ALG Houari Boumediene
  Annaba AAE Les Salines
  Batna BLJ Batna
  Bechar CBH Leger
  Bejaia BJA Bejaia
  Biskra BSK Biskra
  Bordj Badji Mokhtar BMW Bordj Badji Mokhtar
  Boussaada BUJ Ain Eddis
  Chlef CFK Abou Bakr Belkaid
  Constantine CZL Ain El Bey
  Djanet DJG Inedbirenne
  El Golea ELG El Golea
  El Oued ELU Guemar
  Gara Djebilet GBB Gara Djebilet
  Ghardaia GHA Noumerate
  Hassi Messaoud HME Oued Irara Apt
  Illizi VVZ Illizi
  In Amenas IAM In Amenas
  In Guezzam INF In Guezzam
  In Salah INZ In Salah
  Jijel GJL Jijel
  Kouba KDF Kouba
  Mascara MUW Mascara
  Mechria MZW Mechria
  Mostaganem MQV Mostaganem
  Oran ORN Es Senia
  Oran TAF Tafaraoui
  Ouargla OGX Ain Beida
  Setif QSF Setif
  Sidi Belabbes BFW Sidi Belabbes
  Skikda SKI Skikda
  Tamanrasset TMR Aguemar
  Tbessa TEE Tbessa
  Tiaret TID Bouchekif Abde Al-hafidh Boussof
  Timimoun TMX Timimoun
  Tindouf TIN Tindouf
  Tlemcen TLM Zenata
  Touggourt TGR Touggourt

Cezayir kargo hizmetlerinin organizatörü firmamızın amacı, sizlere güvenilir, kaliteli ve hızlı hizmet alma deneyimini yaşatmaktır.

İletişim Formu