Bulgaristan Kargo

Bulgaristan Kargo

Bulgaristan Kargo

Dış ticaret yapan firmaların ya da kişilerin hava yolu şirketleri ile iletişime geçerek Bulgaristan kargo gönderimi yapmaları imkânsızdır.

Bulgaristan'a ihracat yapan firmalar ya da Türkiye'den Bulgaristan'daki tanıdıklarına hediye göndermek isteyen kişiler, bu nedenle, aracı firmalardan hizmet almak durumundadırlar. Bulgaristan'a ulaştırılması gereken kargosu olan herkes, firmamız ile iletişime geçerek Bulgaristan kargolarını diledikleri adrese ya da havalimanına gönderebilmektedir.

Yurt dışına kargo gönderecek olan kişiler için en büyük sorun, güvenlik sorunudur çünkü yurt dışı gönderimleri yurt içi gönderimlerden daha uzun ve zor bir süreçten geçer ve bu nedenle kargoların zarar görmesi ihtimali ortaya çıkar. Fakat firmamızın Bulgaristan kargo hizmetinden yararlanan kişi ve kurumlar, Bulgaristan kargolarını firmamıza güvenle teslim eder ve talepleri alındığı anda başlayan transfer sürecinin sorunsuz bir şekilde sonlandırılacak olmasının rahatlığını yaşar. Firmamıza emanet edilen tüm kargolar, yüksek güvenlik önlemleri alınarak taşınmakta olup taahhüt edilen sürede yerine ulaştırılmaktadır.

Bulgaristan Hava Kargo Hizmeti

 • Bulgaristan Hava Kargo Hizmeti Alırken İstenen Bilgiler

  Firmamızın Bulgaristan kargo hizmetinden yararlanmak isteyen birey ve kurumlar, taleplerini iletmek üzere firmamız ile iletişime geçtiklerinde Bulgaristan kargoları ile ilintili tüm bilgileri bizimle paylaşmalıdır. Bu gerekli bilgileri kargonun sayısı, kargonun büyüklüğü, kargonun hangi adrese gönderileceği, kargoyu teslim alacak kişinin iletişim bilgileri, kargonun hangi havaalanından hangi havaalanına ya da hangi adresten hangi adrese gideceği gibi sıralamak mümkündür. Bu bilgileri firmamıza eksiksiz biçimde ileten herkes Bulgaristan kargo hizmetimizden yararlanabilmektedir.
 • Bulgaristan Kargo Hizmeti ile Güvenli Kargo Gönderimi

  Bulgaristan aslında Türkiye'ye oldukça yakın bir ülkedir fakat yakın dahi olsa sonuç itibarıyla Türkiye sınırları dışındadır ve kişilerin yurt dışına kargo gönderme konusundaki kaygıları ortadadır: " Yurt dışına gönderilen kargolar ne kadar sürede yerine ulaşır?" ya da "Kargolarımı takip edebilir miyim?" gibi sorular daima göndericinin aklını meşgul eder.

  Firmamız aracılığı ile yapacağınız Bulgaristan kargo gönderimlerinizde herhangi bir sorun ile karşılaşmazsınız çünkü firmamız, sektörde Bulgaristan kargo hizmeti veren en güvenilir firmalar arasında üst sıralardadır. Bulgaristan kargo gönderimlerinin her biri, firmamızın sistemine kaydedilmektedir ve hem alıcılar hem de göndericiler kargolarının anlık durumunu firmamıza ulaşarak anında öğrenebilmektedir. Firmamız, müşterilerine güvenli ve hızlı kargo gönderimi garantisi vermekte olduğundan Bulgaristan kargolarınızı hiçbir çekinceniz olmadan emanet bize edebilirsiniz.
 • Bulgaristan Kargo Gönderimlerinde Çözüm Ortağı

  Yurt dışına kara ya da deniz yolu aracılığı ile gönderilen kargoların alıcılarına ulaşması bir hayli zaman almaktadır. Fakat firmamız Bulgaristan kargolarınızı hava yolu vasıtasıyla alıcılarına iletmektedir ve bu nedenle zaman avantajı sağlamaktadır. Ayrıca bu hızlı ulaşımın bedeli de yüz güldürür.

  Firmamız, Bulgaristan kargolarınızın gönderimine dair detaylarla bizzat ilgilenmekte; operasyon sürecini titiz bir şekilde planlayarak sorunsuz bir kargo transferi deneyimi yaşamanız için çalışmaktadır. Ek olarak yıllardır yurt dışı kargo hizmeti vermektedir ve bu tecrübe, hizmetlerini en iyi şekilde sunabilmesini sağlamaktadır. Firmamızın bu denli güvenilir, hızlı, ekonomik ve tecrübeli olması, müşterilerimizin firmamızı tercih etmesini sağlamaktadır. Firmamız, ayrıca, Bulgaristan kargo hizmetinden yararlanan tüm müşterilerinin sorunları ile yakından ilgilenmektedir ve bu sorunlara anında çözüm üretmektedir.
 • Hızlı Bulgaristan Kargo Gönderimi

  Bulgaristan'a kargo göndermek isteyen kişiler ya da Bulgaristan'a ihracat yapan firmalar, kargolarının en hızlı şekilde yerine ulaştırılması için ağırlıkla hava kargoyu tercih etmektedir. Bu süreci çok daha hızlandırmak isteyenler ise Bulgaristan kargo hizmeti sunan firmamızı! Talep kendisine ulaştığı anda çalışmalarına başlayan ve organizasyonun adımlarını kurgulayan firmamız, tüm kargo hizmetlerinde olduğu gibi Bulgaristan kargo hizmetlerinde de adından hızıyla bahsettirmekte; müşterilerinin bu konudaki memnuniyetini de garanti altına almaktadır.
 • Bulgaristan Uçak Kargo Hizmeti Kapsamında Neler Gönderilebilir?

  Hava kargo hizmetimiz dâhilinde her türlü Bulgaristan kargosunu alıcısına ulaştırmanız mümkündür. Posta, evrak, evcil hayvan, cenaze, her türlü eşya, gıda ürünü, spor malzemeleri, makine, tehlikeli madde, değerli/hassas ürün gibi birçok gönderi, firmamız aracılığı ile kolaylıkla taşınmaktadır. Gönderilecek kargolar, canlı-cansız, tehlikeli-tehlikesiz, bozulabilir-kırılabilir vb. özelliklerine göre farklı prosedürlere tabi tutulmaktadır. Firmamıza ulaşarak Bulgaristan kargo gönderimine dair yükümlülüklerinizi öğrenebilir; ambalajlama hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
 • Bulgaristan

  Bulgaristan topraklarında, MÖ 30'lu yıllarda ilk olarak Traklar daha sonra da Romalılar hüküm sürmüştür. Romalılardan sonra 6. yüzyılda İslavlar denilen topluluk, ülkedeki her yeri yakıp yıkmış ve hâkimiyeti devralmıştır. MS 7. yüzyılda ise Bulgar Türklerinin bölgeye gelmesi ile Bulgaristan'ın bugünkü tarihi başlamıştır. On-Oğuz boyundan gelen Türkler, 14. yüzyılın sonlarına kadar Büyük Bulgaristan adı ile bu bölgede varlıklarını sürdürmüşlerdir.

  Günümüzde pek çok turiste ev sahipliği yapan Bulgaristan, yemyeşil doğası ve sakinliği ile kendisini ziyarete gelen herkesi cezbetmektedir. Avrupa'nın en büyük 16. ülkesi olan Bulgaristan, kuzeybatıdan Türkiye'nin sınır komşusudur. Resmî dili Bulgarca olan ülkenin başkenti Sofya'dır. Sofya, Plevne, Silistre, Varna, Burgaz, Ruşçuk ve Pazarcık, ülkenin en çok ziyaret edilen şehirleridir.
 • Türkiye-Bulgaristan Arasındaki İlişkiler

  Bulgaristan ve Türkiye komşu, dost ve müttefik olan iki ülkedir. Bulgaristan demokratik yönetime ve serbest piyasa ekonomisine geçmiştir ve bu durum Türkiye ile Bulgaristan arasındaki ilişkileri geliştirmiştir. Türkiye, Bulgaristan'ın Avrupa-Atlantik yapıları ile bütünleşmesine ilk günden beri destek olmaktadır. Türkiye ve Bulgaristan ilişkilerini olumlu seyirde devam ettiren en önemli husus, Bulgaristan'da yaşayan ve nüfusun %8.8'ini oluşturan Türklerdir. Ekonomik açıdan da Türkiye, Bulgaristan'ın başlıca ticaret ortakları arasında yer almaktadır.

Tüm Bulgaristan kargo ihtiyaçlarınıza anında çözüm üretmek için biz hep telefonun diğer ucundayız.

İletişim Formu