Brezilya Kargo

Brezilya Kargo

Brezilya Kargo

Dünyanın her yerine hava kargo taşımacılığı yapan firmamızın Brezilya kargo hizmetinden yararlanarak tüm kargolarınızı hızlıca taşıtabilirsiniz.

Hassas, kıymetli ve değerli kargolarınızı, profesyonel destekler ve hizmetler veren firmamızın Brezilya kargo hizmeti aracılığıyla göndermek isterseniz iletişim kanallarımız aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.

Brezilya Hava Kargo Hizmeti

 • Brezilya Hava Kargo Hizmeti ile Daha Hızlı Çözümler

  Hava yolu taşımacılığı ile gerçekleştirilen kargo transferleri diğer alternatif kargo transfer hizmetleri ile kıyaslandığında daha hızlı, sorunsuz ve güvenilirdir. Firmamız tüm dünyayı kapsayan hizmet ağı sayesinde müşterileri için en doğru ve en hızlı teslimat çözümlerini sunmaktadır. Hava yolu kargo taşımacılığı tecrübesini yüksek hizmet kalitesi ile birleştiren firmamız, Brezilya kargo hizmetinden yararlanarak kargo gönderimi yapmak isteyen müşterilerinin maddi-manevi kayıp yaşamasının önüne geçmekte, göndericiler ile alıcılar arasında güvenli transferler sağlamakta, kargo içeriğinin korunması ve gönderilen kargoların zarar görmemesi için titizlikle çalışmaktadır.

  Firmamızdan hizmet aldığınızda Brezilya kargonuzun belirtilen süre zarfında teslim alınmak üzere son sürat yerine ulaştırılacağından gönül rahatlığıyla emin olabilirsiniz.
 • Brezilya Kargo Hizmeti Güvenli ve Sorunsuz Transferlere İmkân Sunar

  Sektörün göze çarpan isimleri arasında ön plana çıkan firmamız, Brezilya'ya ihracat yapan ticari firmalara olduğu gibi tek seferlik ya da sürekli Brezilya'ya kargo gönderimi yapmak isteyen bireysel müşterilere de Brezilya Kargo hizmetiyle destek vermektedir. Firmamız sektördeki başarısını, hızlı ve güvenli servisleri ile kargo transfer işlemlerini başından sonuna kadar titizlikle yerine getirmesine, hava kargo transfer süreci boyunca gönderici ve alıcı arasındaki tüm birimler arasındaki koordinasyonu en sağlıklı şekilde kurmasına ve tüm süreç boyunca güven tesis etmesine borçludur.

  Hava yolu taşımacılığı kullanılarak kargo transferi yaptırmayı planlayan tüm birey ve ticari kurumlar, taleplerinin karşılanması için hava yolu firmasına değil, yetkili bir acenteye başvurmalıdır. Türkiye'den Brezilya'ya ya da karşı yönde kargo gönderimi yapmak isteyen birey ve ticari kurumlar için Brezilya kargo hizmeti veren firmamız, Türkiye'nin alanında önde gelen ilk kuruluşlarından biri olup profesyonel bir ekibe sahiptir. Tecrübesi ve kalifiye ekibiyle Brezilya kargolarını sorunsuz ve tam zamanında teslim etme taahhüdüyle faaliyet gösteren firmamız, bu kapsamda tüm süreci titizlikle organize etmekte, hiçbir aksaklığa mahal vermemektedir.

  Bugüne kadar Türkiye'den yurt dışına ve yurt dışından Türkiye'ye kurmuş olduğu güvenilir hava yolu taşımacılığı köprüsü ile kaliteli işlere imza atan firmamızdan Brezilya kargo hizmeti almak için gönderici olarak yapmanız gerekenler, öncelikle kargonuza ait miktar ve muhteviyat bilgisini sonrasında kargo teslimatının adrese mi yoksa havalimanına mı yapılacağı bilgisini ve son olarak gönderici ve alıcı iletişim bilgilerini bizlerle paylaşmaktır. Kısaca siz kargo teslimatı için bizlere ulaşın, gerisini düşünmeyin.
 • Brezilya Kargo Hizmeti ile Farklı Kargoları Gönderebilme Kolaylığı

  Firmamızın Brezilya kargo hizmetinden yararlanarak tekstil ürünleri, medikal ürünler, makine ve makine parçaları, elektronik aletler, ofis malzemeleri, hediyelik eşyalar, kimyasal numuneler ve bozulabilir gıdalar gibi yasalara aykırı olmayan ve sizin için kıymetli ve değerli olan tüm gönderilerinizi güvenle taşıtabilirsiniz. Brezilya kargo hizmetinden yararlanarak gönderimini gerçekleştirebileceğiniz farklı kargo türlerine (tehlikeli, ağır, değerli, vb.) farklı prosedürler uygulanmaktadır. Firmamızın Brezilya kargo hizmeti kapsamında ayrıca, canlı hayvan ve cenaze taşımacılığı da yapılabilmektedir.
 • Türkiye-Brezilya Kargo Transfer Seçenekleri

  Brezilya kargo gönderimi, hava taşımacılığı dışında deniz ve kara taşımacılığı yöntemleriyle de yapılabilmektedir ancak hava yolu taşımacılığı, zaman kaybının önüne geçilebilmesi gibi avantajlar sağlaması açısından diğer taşımacılık yöntemlerine açık ara fark atmaktadır. Hava yolu taşımacılığı ayrıca, kargoların hasar görmesi, çalınması ya da kaybolması gibi riskleri de sıfıra indirmektedir.

  Brezilya kargolarınızı, firmamızın hava yolu ulaşımını kullanan Brezilya kargo hizmetinden yararlanarak gönül rahatlığıyla gönderebilir, Türkiye-Brezilya nakliye firmaları tarafından kara ya da deniz yoluyla yapılacak transfer süresini ciddi oranda kısaltabilirsiniz.
 • En Ekonomik Brezilya Kargo Transferleri

  Sunmakta olduğumuz Brezilya kargo hizmet bedelini, gönderilecek kargonun nicelik/nitelik özellikleri ve kargo teslimatının adrese mi havalimanına mı yapılacağı gibi bilgiler başlangıçta belirsiz olduğundan standart olarak ifade edememekteyiz. Ancak firmamız, Brezilya kargo hizmetinin göndericiler açısından en ekonomik yollardan alınabilmesi için gerekli tüm araştırmayı müşterileri adına yapmakta, aynı zamanda müşterilerine en iyi hizmeti sunarken hizmet kalitesinden de asla ödün vermemektedir.

  Gönderimleriniz için firmamızla iletişime geçtiğinizde Brezilya kargonuzun parça adedi, miktarı, ağırlığı, teslim edileceği nokta gibi sizden istenecek temel bilgileri bizimle paylaşarak Brezilya kargo fiyatları hakkında en doğru bilgileri edinebilirsiniz.
 • Brezilya

  Güney Amerika'nın en büyük ve en kalabalık ülkesi unvanına sahip olan karnavallar ülkesi Brezilya Federal Cumhuriyeti belki de en çok futbol geleneği ile ünlüdür. Ülkenin Atlas Okyanusu'na uzun bir kıyısı vardır ve Ekvador ile Şili hariç Güney Amerika ülkelerinin hepsiyle komşudur. 26 eyaletten oluşan Brezilya'nın başkenti Brasilia'dır. Sao Paulo en büyük şehri, Salvador ve Rio De Janeiro ise en önemli şehirleridir. Portekizcenin resmî dil olarak seçildiği Brezilya'da okullarda ana dilin yanında İngilizce ve İspanyolca dersleri de verilmektedir. Ülke nüfusunun büyük çoğunluğunu Katolik ve Protestan Hristiyanlar oluşturur. Eşsiz bir doğaya sahip olan ülkede Amazon ormanları bulunmaktadır. Bilimsel verilere göre Brezilya'da hayvan ve bitki çeşitliliğinin toplam sayısı 4 milyon civarındadır. Samba dansları, futbol kültürü, amazon ormanları ve geniş plajları ile Brezilya, dünyanın en renkli ülkelerinden biridir.
 • Türkiye-Brezilya Arasındaki İlişkiler

  Türkiye-Brezilya arasındaki ikili siyasi ilişkiler, 1927 yılında "Dostluk Antlaşması"nın karşılıklı imzalanmasıyla başlamış olup günümüzde önemli bir seviyeye gelmiştir. Türkiye'den Brezilya'ya Cumhurbaşkanlığı seviyesinde yapılan tarihteki ilk ziyaret, 1995 yılında gerçekleştirilmiştir. 2010 yılında ise iki ülke arasında "Stratejik Ortaklık Eylem Planı" imzalanmıştır. Bu sayede Brezilya, Türkiye'nin Güney Amerika'daki ilk stratejik ortağı olmuştur.
 • Brezilya Uçak Kargo ile Kargolarınız Emin Ellerde

  Firmamız, Brezilya uçak kargo hizmetiyle kargo transferi ihtiyaçlarına en kısa sürede çözüm sunmaktadır. Brezilya kargo hizmetinden yararlandığınızda kara ve deniz yoluyla yapılacak transferlerde yaşanması muhtemel olan vakit kaybı, geçen süreye bağlı olarak kargolarda yıpranma veya kargoların kaybolması gibi sorunları yaşamaz; Brezilya kargonuzun alıcısına transfer başlangıcındaki hâliyle, güvenli bir şekilde ve belirtilen sürede teslim edileceğini garanti altına almış olursunuz.

  Dünyanın pek çok noktasına kargo transferi gönderim süreçlerini profesyonel ekibiyle uzun yıllardır yöneten firmamızın Brezilya kargo hizmeti, güvenilir olmasının yanı sıra oldukça da ekonomiktir. Brezilya kargo hizmet kalitesinin beklentilerinizin çok üstünde olduğunu daha transfer başlamadan sizler de deneyimleyeceksiniz.
 • Brezilya Havalimanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Alegrete ALQ Federal
  Alenquer ALT Alenquer
  Almenara AMJ Almenara
  Alta Floresta AFL Alta Floresta
  Altamira ATM Altamira
  Alto Parnaiba APY Alto Parnaiba
  Anapolis APS Anapolis
  Apucarana APU Apucarana
  Aracaju AJU Santa Maria
  Aracatuba ARU Aracatuba
  Aragarcas ARS Aragarcas
  Araguaina AUX Araguaina
  Arapiraca APQ Arapiraca
  Arapongas APX Arapongas
  Arapoti AAG Arapoti
  Araraquara AQA Manaus
  Araxa AAX Araxa
  Aripuana AIR Aripuana
  Aripuana NVP Novo Aripuana
  Ariquemes AQM Ariquemes
  Arraias AAI Arraias
  Aruja ZFU Aruja
  Assis AIF Assis
  Bage BGX Airport Cmdt. Gustavo Kraemer
  Balsas BSS Balsas
  Barbelos BAZ Barbelos
  Barra BQQ Barra
  Barra Do Corda BDC Barra Do Corda
  Barra Do Garcas BPG Barra Do Garcas
  Barreiras BRA Barreiras
  Barreirinhas BRB Barreirinhas
  Barretos BAT Airport Chafei Amsei
  Bauru BAU Bauru
  Belem BEL Val De Cans
  Belmonte BVM Belmonte
  Belo Horizonte PLU Pampulha
  Belo Horizonte CNF Tancredo Neves International
  Bento Goncalves BGV Bento Goncalves
  Blumenau BNU Blumenau
  Boa Vista BVB Boa Vista
  Boca Do Acre BCR Boca Do Acre
  Bom Jesus Da Lapa LAZ Bom Jesus Da Lapa
  Bonito BYO Bonito Airport
  Borba RBB Borba
  Braganca Paulista BJP Braganca Paulista
  Brasilia BSB Presidente Juscelino Kubitschek International Airport
  Breves BVS Breves
  Brumado BMS Brumado
  Buzios BZC Buzios
  Cabo Frio CFB Cabo Frio
  Cacador CFC Cacador
  Caceres CCX Caceres
  Cachoeira CCQ Cachoeira
  Cachoeiro Itapemirim CDI Cachoeiro Itapemirim
  Cacoal OAL Cacoal
  Caldas Novas CLV Caldas Novas
  Cameta CMT Cameta
  Camocim CMC Camocim
  Campina Grande CPV Joao Suassuna
  Campinas CPQ International
  Campinas (Sao Paulo Metropolitan) VCP Intl. Airpt. Viracopos
  Campo Grande CGR Intl. Airport Campo Grande
  Campo Mourao CBW Campo Mourao
  Campos CAW Bartolomeu Lisandro
  Cana Brava NBV Cana Brava
  Canarana CQA Canarana Airport
  Canavieiras CNV Canavieiras
  Carajas CKS Carajas
  Carauari CAF Carauari
  Caravelas CRQ Caravelas
  Carolina CLN Carolina
  Caruaru CAU Caruaru
  Carutapera CTP Carutapera
  Cascavel CAC Cascavel
  Cassilandia CSS Cassilandia
  Catalao TLZ Catalao
  Caxias Do Sul CXJ Campo Dos Bugres
  Chapeco XAP Aeroporto Municipal Chapeco
  Coari CIZ Coari
  Colorado do Oeste CSW Colorado do Oeste
  Conceicao Do Araguaia CDJ Conceicao Do Araguaia
  Concordia CCI Concordia
  Confreza CFO Confreza
  Cornelio Procopio CKO Cornelio Procopio
  Corumba CMG Intl. Airport Corumba
  Costa Marques CQS Costa Marques
  Criciuma CCM Criciuma
  Cruz Alta CZB Carlos Ruhl
  Cruzeiro Do Sul CZS Intl. Airpt. Cruzeiro Do Sul
  Cuiaba CGB Intl. Airpt. Marechal Rondon
  Curitiba CWB Afonso Pena International Airport
  Curitiba. BFH Bacacheri
  Cururupu CPU Cururupu
  Diamantino DMT Diamantino
  Dianopolis DNO Dianopolis
  Divinopolis DIQ Divinopolis
  Dourados DOU Dourados
  Eirunepe ERN Eirunepe
  Erechim ERM Comandante Kraemer
  Espinosa ESI Espinosa
  Feijo FEJ Feijo
  Feira De Santana FEC Feira De Santana
  Fernando De Noronha FEN Fernando De Noronha
  Floriano FLB Cangapara
  Florianopolis FLN Hercilio Luz
  Fortaleza FOR Pinto Martins
  Franca FRC Franca
  Francisco Beltrao FBE Francisco Beltrao
  Goiania GYN Santa Genoveva
  Governador Valadares GVR Governador Valadares
  Gravatai GCV Gravatai
  Guadalupe GDP Guadalupe
  Guajara-Mirim GJM Guajara-Mirim
  Guanambi GNM Guanambi
  Guarapari GUZ Guarapari
  Guarapuava GPB Tancredo Thomaz Faria
  Guaratingueta GUJ Guaratingueta
  Guarulhos GRU Guarulhos International Airport
  Guimaraes GMS Guimaraes
  Gurupi GRP Gurupi
  Horizontina HRZ Horizontina
  Iguassu Falls IGU Cataratas
  Ijui IJU J.Batista Bos Filho
  Ilha Solteira ILB Ilha Solteira
  Ilheus IOS Eduardo Gomes
  Imperatriz IMP Imperatriz
  Ipatinga IPN Usiminas
  Ipiau IPU Ipiau
  Ipiranga IPG Ipiranga
  Irece IRE Irece
  Itabuna ITN Itabuna
  Itacoatiara ITA Itacoatiara
  Itaituba ITB Itaituba
  Itambacuri ITI Itambacuri
  Itaperuna ITP Itaperuna
  Itaqui ITQ Itaqui
  Itauba AUB Itauba
  Itubera ITE Itubera
  Itumbiara ITR Itumbiara
  Jacareacanga JCR Jacareacanga
  Jacobina JCM Jacobina
  Jales JLS Jales
  Januaria JNA Januaria
  Jatai JTI Jatai
  Jequie JEQ Jequie
  Ji-Parana JPR Ji-Parana
  Joacaba JCB Joacaba
  Joao Pessoa JPA Castro Pinto
  Joinville JOI Lauro Carneiro De Loyola
  Juara JUA Juara
  Juazeiro Do Norte JDO Regional Do Cariri
  Juina JIA Juina
  Juiz De Fora JDF Francisco De Assis
  Juruena JRN Juruena
  Labrea LBR Labrea
  Lages LAJ Lages
  Lencois LEC Chapada Diamantina
  Leopoldina LEP Leopoldina
  Lins LIP Lins
  Livramento LVB Dos Galpoes
  Londrina LDB Londrina
  Lontras LOI Helmuth Baungartem
  Macae MEA Macae
  Macapa MCP Internacional
  Maceio MCZ Palmares
  Manaus MAO Eduardo Gomes Intl
  Manicore MNX Manicore
  Maraba MAB Maraba
  Marilia MII Dr Gastao Vidigal
  Maringa MGF Regional De Maringa SBMG
  Mato Grosso MTG Mato Grosso
  Matupa MBK Matupa
  Maues MBZ Maues
  Minacu MQH Municipal
  Miracema Do Norte NTM Miracema Do Norte
  Monte Alegre MTE Monte Alegre
  Monte Dourado MEU Monte Dourado
  Montes Claros MOC Montes Claros
  Mossoro MVF Dixsept Rosado
  Mucuri MVS Aeroporto Max Feffer
  Nanuque NNU Nanuque
  Natal NAT Augusto Severo
  Navegantes NVT Navegantes
  Niquelandia NQL Niquelandia
  Nova Xavantina NOK Nova Xavantina
  Obidos OBI Obidos
  Oiapoque OYK Oiapoque
  Oriximina ORX Oriximina
  Ourilandia OIA Ourilandia
  Ourinhos OUS Ourinhos
  Palmas PMW Palmas
  Paranagua PNG Municipal
  Paranaiba PBB Paranaiba
  Paranavai PVI Paranavai
  Parintins PIN Parintins
  Parnaiba PHB Santos Dumont
  Passo Fundo PFB Passo Fundo
  Passos PSW Passos
  Pato Branco PTO Municipal
  Patos De Minas POJ Patos De Minas
  Paulo Afonso PAV Paulo Afonso
  Pelotas PET Federal
  Petrolina PNZ Internacional
  Picos PCS Picos
  Pimenta Bueno PBQ Pimenta Bueno
  Pinheiro PHI Pinheiro
  Pirapora PIV Pirapora
  Pitinga PIG Pitinga
  Pocos De Caldas POO Pocos De Caldas
  Ponta Pelada PLL Ponta Pelada
  Ponta Pora PMG International
  Pontes e Lacerda LCB Pontes e Lacerda
  Porto Alegre POA Salgado Filho
  Porto Alegre Do Norte PBX Porto Alegre Do Norte
  Porto de Moz PTQ Porto de Moz
  Porto Dos Gauchos PBV Porto Dos Gauchos
  Porto Nacional PNB Porto Nacional
  Porto Seguro BPS Porto Seguro
  Porto Velho PVH Belmonte
  Pouso Alegre PPY Pouso Alegre
  Prado PDF Prado
  Presidente Dutra PDR Municipal
  Presidente Prudente PPB Adhemar De Barros
  Recife REC Guararapes Intl
  Redencao RDC Redencao
  Resende REZ Resende
  Ribeirao Preto RAO Leite Lopes
  Rio Branco RBR Pres. Medici
  Rio De Janeiro GIG Galeão–Antonio Carlos Jobim International Airport
  Rio De Janeiro SDU Santos Dumont
  Rio Grande RIG Rio Grande
  Rio Verde RVD Rio Verde
  Rondonopolis ROO Rondonopolis
  São Luis SLZ Marechal Cunha Machado
  Salvador SSA Luis Eduardo Magalhaes International
  Santa Cruz SNZ Santa Cruz
  Santa Cruz Do Sul CSU Santa Cruz Do Sul
  Santa Fe Do Sul SFV Santa Fe Do Sul
  Santa Isabel do Morro IDO Rio
  Santa Maria, Rs RIA Base Aerea De Santa Maria
  Santa Rosa SRA Santa Rosa
  Santa Terezinha STZ Confresa
  Santa Vitoria CTQ Do Palmar
  Santana Do Araguaia CMP Campo Alegre
  Santarem STM Eduardo Gomes
  Santo Angelo GEL Sepe Tiaraju
  Santos SSZ Santos
  Sao Felix Do Araguaia SXO Sao Felix Do Araguaia
  Sao Felix Do Xingu SXX Sao Felix Do Xingu
  Sao Gabriel SJL Da Cachoeira
  Sao Jose Do Rio Preto SJP Sao Jose Do Rio Preto
  Sao Jose Dos Campos SJK Sao Jose Dos Campos
  Sao Lourenco SSO Sao Lourenco
  Sao Lourenco Do Sul SQY Sao Lourenco Do Sul
  Sao Mateus SBJ Sao Mateus
  Sao Miguel Araguaia SQM Sao Miguel Araguaia
  Sao Miguel Do Oeste SQX Sao Miguel Do Oeste
  Sao Paulo PGG Progresso
  Sao Paulo CGH Congonhas
  Sena Madureira ZMD Sena Madureira
  Senhor Do Bonfim SEI Senhor Do Bonfim
  Serra Norte RRN Serra Norte
  Serra Pelada RSG Serra Pelada
  Sinop OPS Sinop
  Sorocaba SOD Sorocaba
  Soure SFK Soure
  Suia-Missu SWM Suia-Missu
  Sumare RWS Sumare
  Tabatinga TBT Internacional
  Tangara da Serra TGQ Tangara da Serra
  Tarauaca TRQ Tarauaca
  Tefe TFF Tefe
  Teixeira de Freitas TXF Teixeira de Freitas
  Telemaco Borba TEC Telemaco Borba
  Teofilo Otoni TFL Teofilo Otoni
  Teresina THE Teresina
  Toledo TOW Toledo
  Torres TSQ Torres
  Trombetas TMT Trombetas
  Tucuma TUZ Tucuma
  Tucurui TUR Tucurui
  Ubatuba UBT Ubatuba
  Uberaba UBA Uberaba
  Uberlandia UDI Eduardo Gomes
  Umuarama UMU Ernesto Geisel
  Una UNA Una
  Urubupunga URB Ernesto Pochler
  Uruguaiana URG Ruben Berta
  Valenca VAL Valenca
  Varginha VAG Maj. Brig. Trompowsky
  Videira VIA Vienna
  Vila Rica VLP Municipal
  Vilhena BVH Vilhena
  Vitoria VIX Eurico Sales
  Vitoria Da Conquista VDC Vitoria Da Conquista
  Votuporanga VOT Votuporanga
  Xanxere AXE Xanxere
  Xinguara XIG Municipal

Brezilya kargo hizmetimizden yararlanmanız için bir telefon uzağınızdayız.

İletişim Formu