Bolivya Kargo

Bolivya Kargo

Bolivya Kargo

Son yıllarda hava yolu kargo taşımacılığının önemli bir oyuncusu hâline gelen şirketimiz, Bolivya kargo hizmetleri alanında da öncüdür.

Birbirine uzak mesafedeki ülkeler arasında daha çok avantaj sağlayan hava kargo taşımacılığı, uluslararası yapılan ticareti de daha nitelikli hâle getirmektedir. Şirketimiz, Türkiye ile ülkeler arasında köprü olmayı kendisine amaç edinmiş olup bu doğrultuda Bolivya kargo hizmetinin de dâhil olduğu uluslararası hava kargo hizmetlerini ekonomik ve nitelikli bir şekilde sunmaktadır.

Bolivya kargo hizmetimiz kapsamında Türkiye'deki birçok noktadan kargo alımı yapmakta ve kargoları, Bolivya'daki teslimat noktasına güvenle ulaştırmaktayız. Uluslararası hava kargo taşımacılığı kurallarının tamamına hassasiyet gösteren ve taşımacılık hizmetlerini en uygun fiyatlara sunan bir firma olmaktan gurur duyuyoruz.

Bolivya Hava Kargo Hizmeti

 • Hava Kargo Hizmetinin Avantajları

  ● Ülkeler arası ticaretin yaygınlaşması ve ticaret hacminin yüksek derecede artması sonucu ürünlerin üretilen yerden satılacak yere ulaşmasına hız kazandırmada, dünyadaki en hızlı taşımacılık çeşidi olan hava kargo taşımacılığı büyük bir öneme sahiptir.

  ● Bilindiği üzere dünyadaki en güvenli taşımacılık yöntemidir. Hızı ve güvenliği bir arada isteyenler için hava kargo taşımacılığı en iyi hizmeti sunmaya yetecektir.

  ● Yüklemelerde ve taşınma esnasında ürünlere üst düzey ihtimam gösterilir; tüm kargo hareketleri belli bir plan çerçevesinde ilerler.

  Şirketimiz de Bolivya kargo hizmetleri dâhil tüm hava yolu kargo hizmetleriyle gerekli organizasyonu titiz bir şekilde yapmakta; bu avantajlardan tüm kişi ve kurumların yararlanmasına olanak sunmaktadır.
 • Bolivya

  Güney Amerika Kıtası'nda yer alan Bolivya, resmî adıyla Bolivya Çokuluslu Devleti, ismini Simon Bolivar'dan almıştır. Ülkede kullanılan resmî diller, İspanyolca, Quchaua ve Aymara'dır. Halkının üçte ikisi yerli olduğundan Bolivya, kültürünü korumayı başarmıştır. Denize kıyısı olmayan ülkenin başkenti Sucre; idarî şehri ise La Paz'dır. Cochabamba, Santa Cruz ve Potosi ise ülkenin diğer önemli şehirlerindendir. Bolivya kargo hizmetlerimiz ağırlıkla bu şehirlere yapılmak istenen kargo transferleri için alınmaktadır. Ülkenin konum itibarıyla Türkiye'ye olan uzaklığı göz önünde bulundurulduğunda da Bolivya kargo hizmetine duyulan ihtiyaç daha net anlaşılacaktır.
 • Türkiye-Bolivya Arasındaki İlişkiler

  Türkiye ile Latin Amerika ülkelerinin coğrafi olarak birbirlerinden oldukça uzak olması ticari ilişkilerin de zayıf kalmasına neden olmuştur. Fakat buna rağmen 29 Ekim 2011 tarihinde imzalanan "Ekonomik ve Ticari İş Birliği Antlaşması ile beraber Bolivya ile Türkiye ilişkilerinde yeni bir sayfa açılmıştır. Şirketimiz de bu ticari ilişkilere Bolivya kargo hizmetleri vererek katkıda bulunmaktadır.
 • Bolivya Hava Kargo Hizmetinde de İddialıyız!

  Onlarca ülkeye teslimat gerçekleştiren şirketimiz, Bolivya kargo hizmetiyle de Türkiye ile Bolivya arasına köprü kurmakta; Bolivya kargolarına yüksek hassasiyet gösterip ve güvenliği ön planda tutarak gerçekleştirdiği transferleri mümkün olan en kısa zamanda, başarıyla sonlandırmaktadır.

  Güney Amerika Kıtası'nın en genç ülkelerinden biri olan Bolivya'da ticaret hacmi ve büyüme istatistikleri her geçen gün artmaktadır. Artan ticaret hacmi ile beraber Türkiye ile ilişkilerini güçlendirmeye devam eden bu küçük Güney Amerika ülkesine, Bolivya kargo hizmetimiz kapsamında firmaların her türlü Bolivya kargosunu güvenle ulaştırıyoruz.
 • Uluslararası Hava Kargo Hizmetleri

  Globalleşen dünyada artan ticari hareketlilik nedeniyle birçok yeni hizmet sektörü ortaya çıkmıştır. Özellikle İkinci Dünya Savaşı sonrası ülkeler arası artan ticari hacimler, üretilen malların daha çabuk bir şekilde başka yere götürülmesi ihtiyacını ortaya koymuştur. Bu sayede uluslararası hava kargo taşımacılığı da önemli bir şekilde büyüme katetmeye başlamıştır.

  Yapılan son araştırmalara göre dünyadaki küresel ticaretin %35'ten fazlası hava yolları ile yapılmaktadır. Şirketimiz de "Bolivya kargo"nun da dâhil olduğu hava yolu kargo hizmetleriyle dünya ticaretine önemli katkılarda bulunmaktadır.
 • Bolivya Kargo Hizmeti Dâhilinde Gönderilebilecekler Nelerdir?

  Bolivya kargo hizmeti kapsamında farklı nitelikteki pek çok kargo taşınabilmektedir. Bolivya kargo hizmeti ile örneğin, herhangi bir sektördeki hâlihazırda yürütülen proje kapsamındaki malzemelerin taşımacılığı yapılabilir. Bunun haricinde Bolivya kargo ile cenaze taşımacılığı, canlı hayvan taşımacılığı, tehlikeli madde taşımacılığı, transit yükleme taşımacılığı ve ithalat-ihracat ürünlerinin taşımacılığı da yapılmaktadır. Özetle, değerli, hassas, tehlikeli, bozulabilir ya da acil tüm kargolar Bolivya kargo taşımacılığının hizmet kapsamındadır.
 • Özel Bolivya Kargo ve Genel Bolivya Kargo Nedir?

  Hava yolu kargo taşımacılığı genel olarak üçe ayrılmaktadır. Şirketimiz de Bolivya kargo hizmetleri ve diğer tüm ülkelere yapılan sevkiyatlarda bu üç kategoride olan prosedürlere göre teslimatlarını gerçekleştirmektedir. Bu kargo türlerini, özel kargolar, genel kargolar ve tehlikeli maddeler olarak sıralayabiliriz.

  Özel Bolivya kargoları, kıymetli eşyalar, bozulabilir gıda veya ilaçlar, diplomatik evraklar, canlı hayvanlardır. Özel kargo türlerinin taşınması ve depolanması için özel işlemler gerekmektedir.

  Genel Bolivya kargoları, özel bir depolama alanı veya ekstra bir hizmet gerektirmeyen bozulabilir veya tehlikeli madde gibi ürünler haricindeki kargolardır.

  Tehlikeli maddelerin taşınması ise en önemli kargo taşımacılığı türlerinden biridir. Ortaya çıkabilecek her türlü tehlikeyi önleyici kurallarla bertaraf etmek gerekmektedir.

  Bolivya kargo hizmetimizi alarak tehlikeli maddeleri, özel ve genel kargoları güvenle yerine ulaştırabilirsiniz.
 • Bolivya Uçak Kargo Taşımacılığında Yasal İşlemler

  Bolivya kargo taşımacılığının yasal çerçevede yapılabilmesi için işlemler, tüm uluslararası hava taşımacılığında olduğu gibi gönderici lojistik firma ile hava yolu şirketi arasında "Havayolu Taşıma Senedi" yasalarına göre yürütülmektedir. Uluslararası hava yolu kargo taşımacılığı Varşova Konvansiyonu, Lahey protokolü, IATA ve Birleşmiş Milletler gibi tüm dünya ülkelerinin dâhil olduğu uluslararası oluşumların konvansiyonlarından oluşmaktadır. Şirketimiz Bolivya kargo hizmetinde tüm yükümlülüklerini yerine getirmekte ve işlemlerin yasal tabanda ve kanunlar çerçevesinde olmasına özen göstermektedir.

Bolivya kargo hizmeti sunan firmamız, menşesi Türkiye olan öncü hava yolu kargo şirketlerindendir.

İletişim Formu