Belçika Kargo

Belçika Kargo

Belçika Kargo

Türkiye-Belçika arasındaki gönderi ihtiyaçlarınızda Belçika kargo hizmetimizi alın; uçağın hızından, şirketimizin uzmanlığından yararlanın.

Firmamızla iletişime geçen tüm birey ve kurumlar, Belçika kargolarını sorunsuz bir şekilde yerine ulaştırma şansı yakalıyor! Çünkü firmamızın önceliği, kargoları herhangi bir zarar görmeden, güvenli ve hızlı olarak karşı tarafa ulaştırılmasını sağlamaktır. Firmamızın bir diğer önceliği ise Belçika kargo hizmet bedellerini minimum düzeyde tutmaktır.

Belçika Hava Kargo Hizmeti

 • Belçika Hava Kargo Hizmetlerinin Avantajlarını Yaşayın

  Firmamız, günümüz şartlarına ayak uydurarak Belçika kargo transfer hizmetini hava yolları aracılığıyla sunmaktadır. Belçika hava kargo hizmetinin sağladığı faydalardan en önemlisi, tabii ki hızdır. Hızın yanı sıra güvenlik de Belçika hava kargo hizmetlerinin beraberinde getirdiği diğer bir faydadır. Diğer taşımacılık yöntemleriyle taşınması mümkün olmayan Belçika kargolarının hava kargo hizmetiyle taşınabilmesi de mümkündür. Kalite-fiyat kıyaslamasıyla da yüzleri güldüren hizmetin tüm bu avantajların yanı sıra kişilerin ihtiyaçlarına göre çeşitlenen pek çok farklı avantajı da bulunmaktadır.

  Belçika kargolarını herhangi bir aksaklık yaşanmadan, taahhüt edilen süre içerisinde yerine ulaştırma görevini üstlenen firmamızla iletişime geçerek havalimanından havalimanına ya da adresten adrese teslimat imkânı sunan Belçika kargo hizmetinden yararlanabilirsiniz.
 • Belçika'ya Kargo Göndermenin En Ekonomik ve En Hızlı Yolu

  Belçika kargo hizmeti alma ihtiyacı olanların en merak ettiği şeylerden biri, ilgili kargolarını hem sorun yaşamadan hem hızlı hem de ekonomik şekilde karşı tarafa nasıl ulaştırabileceğidir. Firmamız, müşterilerinin tüm bu konulardaki ihtiyaçlarını Belçika kargo hizmetleriyle tek elden karşılayabilecek potansiyeldedir. Uçakların hızına kendi yönetme becerisini ekleyerek çok daha hızlı transfer imkânı sunan firmamız, muhtemel olumsuzlukları hesaba katıp planladığı süreci baştan sona takip ederek sorun yaşanmasına mahal vermez, uygun fiyatlı olma ilkesinden hiçbir durumda taviz vermez. Özetle Belçika kargo hizmet sağlayıcısı olarak firmamız, hızlı ve ekonomik olmasının yanı sıra ayrıca her seferinde güvenliğin üst düzeyde tutulduğu gönderilere imzasını atmaktadır.
 • Belçika'ya Göndermek İstediğiniz Özel Gönderileriniz mi Var?

  Belçika'ya hediye göndermek sandığınızdan çok daha kolay! Belçika kargo hizmetimizden faydalanarak Belçika'ya göndermek istediğiniz hediye paketlerini güvenle yerine ulaştırabilirsiniz. Dilerseniz havalimanları dilerseniz de adresler arası taşıtabileceğiniz Belçika kargonuzun tam zamanında yerine ulaşacağının rahatlığını yaşamak isterseniz, değerli ya da hassas tüm gönderilerinizi emanet alıyoruz! Belçika kargo hizmetimizi alarak hediye dışında farklı amaçla doldurulmuş her tür koliyi, kutuyu ya da paketi hızlı ve ekonomik bir şekilde taşıtabileceğinizi de hatırlatmak isteriz.
 • Belçika Kargonuzun Özelliği Ne Olursa Olsun, Biz Hizmete Hazırız

  Belçika kargo hizmeti sunan firmamız, hava yoluyla taşınmasına herhangi bir engel bulunmayan tüm kargoları kabul etmekte ve yerine ulaştırmaktadır. Belçika kargo hizmetiyle gönderilebileceklere örnek olarak, her biri için ayrı prosedürler uygulanan evrak, spor ekipmanları, evcil hayvan, cenaze, makine, tehlikeli madde, değerli eşyalar verilebilir. Farklı prosedürlere maruz kalacak olsalar da bu kargoları kolaylıkla gönderebilmeniz mümkün. Firmamızın Belçika kargo hizmeti kapsamında sunduğu bu güven sayesinde başta değerli olmak üzere tüm kargolarınızı gönül rahatlığıyla teslim edeceksiniz.
 • Belçika

  Belçika, resmî adıyla Belçika Krallığı, Avrupa'nın batısında yer almakta olup Fransa, Almanya, Lüksemburg ve Hollanda'nın sınır komşusudur. Avrupa Birliği'ne ve NATO'ya üye olmayan ülkede Felemenkçe ve Fransızca başta olmak üzere pek çok farklı dil kullanılır. Ülkenin en büyük ve metropol sayılan şehri Brüksel, aynı zamanda başkenttir. Flaman bölgesinde bulunan Anvers ile Gent de ülkenin en yüksek nüfusa sahip şehirlerinden ikisidir. Belçika ayrıca tüm ülkeler arasındaki en büyük 15'inci ticaret ülkesidir. Bunun en büyük sebebi, komşu olduğu ülkelerle beraber dünyanın geri kalanına fazlasıyla entegre olmasından kaynaklanmaktadır. İş gücü ve kişi başına düşen millî gelir, fazlasıyla yüksektir. Belçika'nın yurt dışına ithal ettiği ana ürünlerinden en önemlisi gıda ürünleridir.
 • Türkiye-Belçika Arasındaki İlişkiler

  Türkiye ile Belçika arasındaki ilişkiler, Osmanlı Dönemi'ne dayanmakta olup o zamandan bu zamana olumlu seyretmiştir. 240 bin Türk vatandaşının yaşamak için Belçika'yı seçmesi ve her yıl yaklaşık 500 bin Belçikalının tatil için Türkiye'ye gelmesi de bu olumlu havayı kanıtlar niteliktedir. İki ülke arasında gerçekleştirilen ticaret hacmi yaklaşık 6 milyar dolardır. Türkiye'nin ihraç kalemleri arasında tekstil ürünleri, motorlu taşıtlar ve ekipmanlar, makine ve plastik; ithal kalemleri arasında ise kimyasal ürünler, makine, ana metaller ve plastikler bulunmaktadır. Karşılıklı yatırımlar da gün geçtikçe artmaktadır.
 • Belçika Uçak Kargo ile Transfer İşlemlerini Kolaylaştırın

  Belçika uçak kargo hizmetinden tüm firmalar ve bireyler eş avantajlara sahip olarak yararlanabilmektedir. Yapılması gereken tek şey, firmamıza iletişim kanalları aracılığıyla ulaşmaktır. Firmamız, akabinde süreci hızla başlatacak, tüm işlemleri vakit kaybetmeden yaparak işleri sizin adınıza kolaylaştıracak!

  Belçika uçak kargo hizmeti, kargoların en hızlı ve en kolay yoldan gönderilmesine olanak sunmaktadır. Sürecin kısalması, Belçika kargolarının deforme olmadan, herhangi bir hasar görmeden alıcısına ulaşmasını sağlamakta; firmamızla iletişime geçilmesinin hizmetten yararlanmak için yeterli olması ise göndericilerin kolay transferler yapmasına olanak sunmaktadır. Belçika kargo hizmetinin yüksek hızda seyreden uçaklarla veriliyor olması, özellikle ürünlerini ihraç eden kurumlar için oldukça avantajlıdır çünkü ilgili ürünlerinin zamanında yerine varması hem firmanın prestijine doğrudan katkıda bulunmakta hem de ürünlerin zamana bağlı özelliklerini yitirmesinin önüne geçmektedir.
 • Belçika Havalimanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Antwerp ZYZ Berchem Railway Stn.
  Antwerp ANR Deurne
  Antwerp ZAY De Keyserlei Bus Stn.
  Brussels CRL Charleroi Brussels South
  Brussels ZYR Midi Railway Station
  Brussels BRU Brussels Airport
  Ghent GNE Ghent
  Knokke/Het Zoute KNO Knokke/Het Zoute
  Kortrijk KJK Kortrijk
  Liege LGG Bierset
  Liege XHN Guillemins, Raiway Stn
  Mouscron MWW Mouscron
  Ostend OST Ostend/Bruges International Airport
  SNCB Rail Network ZYB SNCB Rail Network
  Zoersel OBL Zoersel

Belçika kargo hizmeti sayesinde firmanızın işleri aksamayacak, kişisel ilişkileriniz bozulmayacak!

İletişim Formu