Belarus Kargo

Belarus Kargo

Beyaz Rusya-Belarus Kargo

Uluslararası hava yolu kargo taşımacılığı alanında hizmet veren firmamız, Beyaz Rusya-Belarus kargo hizmetleri de vermektedir.

Belarus Hava Kargo Hizmeti

 • Belarus Hava Kargo Hizmetinde Deneyimliyiz

  Firmamız, kuruluşundan bu yana Türkiye ile diğer ülkeler arasında hava kargo taşımacılığı alanında hizmetler vermektedir. Beyaz Rusya-Belarus kargo taşımacılığı da firmamızın bu kapsamdaki hizmetlerindendir. Yılların getirdiği deneyimle en üst kalitede faaliyet göstermemiz, Beyaz Rusya-Belarus kargo gönderimi ihtiyaçlarında firmamızın tercih edilmesine sebep olmaktadır.

  Dünya üzerinde birçok noktaya hava kargo taşımacılığı hizmeti veren firmamız, yasal olan tüm Beyaz Rusya-Belarus kargolarınızı, söz verdiği zaman içerisinde ve güvenli bir şekilde, istediğiniz bir noktaya ulaştırmakla mükelleftir. Bu görevini icra ederken de en uygun ve en ekonomik fiyatları sizlere sunarak fayda sağlamayı amaçlamaktadır. Kalite, güvenlik ve tecrübe, Beyaz Rusya-Belarus kargo hizmetlerinin başarılı bir şekilde sunulması için gerekli tüm aşamaları titizlikle yürüten firmamızı tanımlayan kelimelerdir.
 • Bir Kargo, Beyaz Rusya'ya En Ekonomik Yoldan Nasıl Gönderilir?

  Beyaz Rusya-Belarus kargo taşımacılığında göndericilerin dikkat ettikleri noktalardan biri de hizmet bedelidir. Beyaz Rusya-Belarus kargo hizmet fiyatları, gönderilecek ürüne ve ürünün nicelik özelliklerine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Beyaz Rusya-Belarus kargo için en ekonomik fiyatlı gönderim imkânına, uzun yıllardır hava kargo hizmetleri veren firmamızla iletişime geçerek erişebilirsiniz.

  Kargo taşımacılığı, özellikle ülkeler arasında yapılan taşımacılık, gün geçtikçe daha ciddi ve önemli bir sektör hâline gelmiştir. Ülke içi kargo transferleri, birçok firmanın yüksek sayıda bayisi olması ve yaptırımların daha az olması sebebiyle uluslararası kargo transferlerine kıyasla görece daha yoğun olarak yapılmakta gibi algılansa da yurt dışı kargo taşımacılığına olan rağbet de yadsınamayacak düzeydedir. Zira Türkiye, birçok dünya ülkesiyle çeşitli vesilelerle bağlantısı olan bir ülkedir.

  Türkiye'nin Belarus'la olan bağlantısını ise uzun yıllardır kargo taşımacılığı alanında var olan, markası ve verdiği hizmetleri temiz şekilde anılan firmamız sunduğu Beyaz Rusya-Belarus kargo hizmetiyle kurmaktadır. Firmamız, bireylere ve kurumlara karşı sorumluluklarını yerine getirmekte ve onların haklı güvenini kazanmakta; bu sorumluluk ve güvenin verdiği yükü, daha iyi hizmet sunmak için omuzlarında taşımaya devam etmektedir.

  Beyaz Rusya-Belarus kargo taşımacılığında en önemli unsurlar, güvenli transfer imkânı sunulması ve ürünlerin zarar görmeden, zamanında alıcısına teslim edilmesidir. Firmamız, kargo sektörü için vazgeçilmez sayılabilecek bu üç başlığa da önem vererek değerli müşterilerinin memnuniyetini şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da devam ettirmeyi kendine görev edinmiştir.
 • Belarus Kargo Hizmetiyle Her Şeyi Göndermek Mümkün

  Beyaz Rusya-Belarus kargo hizmeti alarak gönderilebilecek ürünler oldukça çeşitlidir: Ev eşyaları, beyaz eşyalar, mobilyalar, tekstil ürünleri, makineler ve makine aksamları, spor ekipmanları, gıda ürünleri... Bunların dışında evcil hayvanlarınızı ve cenazelerinizi de transfer etmeniz gerektiğinde Beyaz Rusya-Belarus kargo hizmetimizi alabilirsiniz. Özetle, yasaklanmış maddeler haricinde her tür kargoyu Beyaz Rusya-Belarus kargo hizmeti alarak taşıtmak mümkündür. Burada dikkat edilmesi gereken kargoların yönergelere ve yasalara uygun kalınarak paketlenmiş olmasıdır. Firmamızı arayarak ilgili konuda destek alabilirsiniz. İletişim kurduğunuzda sorunsuz bir taşımacılık yapılabilmesi için Beyaz Rusya-Belarus kargonuzun istiflenebilir (başka Beyaz Rusya-Belarus kargolarının arasında yerleştirilebilir) özellikte olup olmadığını da belirtmenizi beklemekteyiz.
 • Beyaz Rusya-Belarus

  Belarus olarak da bilinen Beyaz Rusya, resmî adıyla Beyaz Rusya Cumhuriyeti, Kuzey Avrupa'da yer almakta olup Sovyetler Birliği'nin dağılmasından sonra bağımsızlığını ilan eden ülkeler arasındadır. Ülkenin batısında Polonya, kuzeybatısında Litvanya, kuzeyinde Letonya, doğusunda Rusya Federasyonu ve güneyinde Ukrayna bulunur. Başkenti Minsk, ülkenin en hareketli şehridir. Belarus'un Minsk'ten başka diğer önemli şehirleri arasında Gomel, Mogilev, Grodno, Brest ve Vitebsk bulunur. Yaklaşık yüzde 40'ı ormanlık alan olan ve denize kıyısı olmayan ülke, daha çok düz ve geniş araziler ile bataklık bölgelerden oluşur. Ülke genelindeki göllerin sayısı (11 bin) dikkat çekicidir.
 • Türkiye-Beyaz Rusya Arasındaki İlişkiler

  Türkiye, Beyaz Rusya'nın bağımsızlığını tanıyan ilk tanıyan ülkedir. 1992 yılında kurulan diplomatik ilişkiler, olumlu temelde kuvvetlenmeye devam etmekte olup bu hava, ikili ticaret hacminin artmasına da vesile olmaktadır. Beyaz Rusya'nın, Türkiye'ye vize uygulamayan ülkelerden olması da Türklerin yoğun olarak bölgeye seyahat etmesine zemin hazırlamaktadır. Başkent Minsk'te birçok işletmede (restoran, kafeterya vb.) Türklerin varlığı söz konusudur. Bu bölgede yaşayan Türk sayısı da diğer şehirlere göre daha fazladır.
 • Belarus Uçak Kargo Hizmetimiz

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Brest BQT Brest
  Gomel GME Gomel
  Grodna GNA Grodna
  Minsk MHP Minsk International 1
  Minsk MSQ Minsk International 2
  Mogilev MVQ Mogilev
  Vitebsk VTB Vitebsk

Beyaz Rusya-Belarus kargo hizmetimizle ilgili daha ayrıntılı bilgi almak ve talep oluşturmak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

İletişim Formu