Bangladeş Kargo

Bangladeş Kargo

Bangladeş Kargo

Hava taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren firmamız, talepte bulunan kurum, kuruluş ve bireylerin ihtiyaçlarına Bangladeş kargo hizmeti ile de cevap vermektedir.

Bangladeş Hava Kargo Hizmeti

 • Bangladeş Hava Kargo Hizmeti ile Hızlı ve Güvenli Transferler

  Hava kargo taşımacılığı hizmetlerimiz, konusunda uzman bir ekip tarafından güven odaklı yürütülmektedir. Kurumsal ya da bireysel kargolarınızı Bangladeş'e kargo gönderimi yapan firmamız aracılığı ile güvenli bir şekilde transfer edebilirsiniz. Sektör tecrübemiz sayesinde değerli ya da kritik zamanlı tüm Bangladeş kargolarını güvenle teslim noktasına ulaştırmaktayız.

  Bangladeş kargo hizmeti almak için İlgili departmanımıza gelen gönderi talepleri itinayla incelenir; kargolar nitelik ve nicelik özelliklerine, teslimatın hangi hava alanına ya da adrese yapılacağına göre değerlendirilir. Bangladeş'e gidecek kargonun uygun özellikleri taşıması durumunda, gönderinin güvenle ulaşması için süreç organizasyonu yapılır ve müşteri ile iletişime kesintisiz devam edilir. Bangladeş kargo hizmeti ile gönderinin kaybolmadan, hasar görmeden alıcıya ulaşması sağlanır.
 • Bangladeş Kargo Hizmetinde En Pratik Çözümler

  Bangladeş'e kargo göndermek isteyenlerin söz konusu ülkeye uçuş yapan bir hava yolu firmasıyla doğrudan iletişim kurması olası değildir. Diğer bir ifadeyle, Bangladeş kargo hizmeti almak için bir acenteye başvurulması gerekmektedir. Firmamız, uluslararası standartlarda global ölçekte taşımacılık yapmakta; yurt dışına hava yoluyla kargo göndermek isteyenlere, deneyimli ekibi ile en doğru çözümü üretmektedir. Hava kargo hizmetini verdiğimiz ülkeler arasında Bangladeş de yer almaktadır. Dünya genelinde hava ulaşımındaki gelişmeye paralel olarak Bangladeş kargo hizmetimiz de her geçen gün büyümektedir. Havacılık taşımacılığı alanındaki deneyimimiz ve çözüm ortaklarımız ile sektörünün önde gelen firmalarından biri olarak Bangladeş kargo hizmetlerini başarıyla yürütmekteyiz.

  Bangladeş kargo hizmeti dâhilinde firmamız, uçak kargo transfer sürecini en pratik çözümler sunarak sorunsuz bir şekilde yönetmektedir. Bangladeş kargo transferi kapsamında, çeşitli hava yolu şirketleri ile kurduğumuz iş birliği, müşterilerimize avantajlı bir gönderi yapma imkânı sunmaktadır.

  Türkiye'den Bangladeş'e paket, koli, makine, değerli eşya gibi gönderisi olan firmalar, uygun fiyatlı hizmetlerimiz sayesinde sıklıkla şirketimizle çalışmayı tercih etmektedir. İhtiyaçlara yönelik pratik çözümler sunan firmamız, Bangladeş kargo faaliyetleri ile müşterilerinin en güvenilir çözüm ortağı olmaktan mutluluk duymaktadır.
 • Kişisel Gönderiler için de Bangladeş Kargo Hizmeti Tercih Ediliyor

  İthalat ve ihracat faaliyetinde olan firmalar dışında, bireysel müşterilerimiz de Bangladeş kargo taşımacılığından yararlanabilmektedir. Yakınlarına, sevdiklerine hediye gönderip sürpriz yapmak isteyenler Bangladeş'in farklı bölgelerine kargolarını tam zamanında ve güvenle ulaştırabilmektedir. İlgili departmanımızla iletişime geçip gerekli bilgileri aktaran müşterilerimiz için en uygun Bangladeş kargo hizmeti seçenekleri sunulmaktadır.
 • Bangladeş Uçak Kargo Hizmeti ile Avantajlı Ticaret

  Güney Asya'da yer alan Bangladeş ile ticaret yapan kurum ve kuruluşların kara yoluyla nakliyeyi tercih etmeleri zaman ve güvenlik açısından avantajlı değildir. Hava taşımacılığıyla ise diğer yöntemlere göre çok daha hızlı ve güvenli kargo transferleri gerçekleştirilmektedir. Özellikle uzak mesafe gönderilerin taşımacılığında uçakların sağladığı hız, zamanında teslimat için önem taşımaktadır. Ek olarak, uçak kargo taşımacılığı ile farklı nitelikteki ürünler rahatlıkla taşınabilmektedir. Firmamız, müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket ederek çözüm odaklı stratejiler belirlemekte, yüksek kaliteli Bangladeş kargo hizmetlerini uygun fiyatlarla vermektedir.
 • Hava Kargo Taşımacılığında En Ekonomik Fiyatlar

  Bangladeş kargo hizmetinin bedeli belirlenirken çeşitli kriterler göz önüne alınır. Kargo transferinin iki ülke arasında hangi hava alanları arasında gerçekleşeceği, fiyatlandırmayı belirleyen unsurlardan biridir. Gönderilecek kargonun parça sayısı, ölçüleri, çeşidi ve içeriği de bütçede önemli bir kalemi oluşturur. Teslimatın, Türkiye'den Bangladeş'e; adresten adrese mi havalimanından havalimanına mı yapılacağı da transfer fiyatını etkiler. Talep ardından yapılan bütçe çalışması, Bangladeş kargo hizmeti alacak kişi ya da kuruma, ilk görüşmede alınan telefon, e-posta gibi tüm iletişim bilgileri aracılığıyla zaman kaybetmeden paylaşılmaktadır. Sonuçta, müşteri memnuniyeti sağlayacak kalitede ve fiyatta Bangladeş kargo gönderimi sağlanmaktadır.
 • Türkiye'den Her Tür Kargo Güvenle Bangladeş'e Ulaştırılır

  Bangladeş'e ihracat yapan firmalar ya da bu ülkeye kargo göndermek isteyen bireyler, firmamızı tercih ederek transferlerini güvenle gerçekleştirebilir. Bangladeş kargo hizmeti kapsamında, çeşitli ebatlardaki kolilerden evrak dosyalarına, spor ekipmanlarından evcil hayvanlara, makineden değerli eşyalara kadar her tür kargo gönderilebilir. Bangladeş kargo hizmeti ile cenaze nakli de mümkün olmaktadır. Farklı ürünler için uygulanan farklı prosedürler, Bangladeş kargo için geçerli sisteme hâkim olan ekibimiz tarafından titizlikle yerine getirilmektedir.
 • Bangladeş

  Hava taşımacılığı yaptığımız noktalardan biri olan Bangladeş, resmî adıyla Bangladeş Halk Cumhuriyeti, bir Güney Asya ülkesi olup yoğun nüfusu ile dünyada üst sıralarda yer almaktadır. Ülkenin başkenti Dakka, resmî dili Bengalce, para birimi ise "taka"dır. Hindistan ile komşu olan ve Myanmar ile de kısa bir sınır hattı olan Bangladeş'in en çok ziyaret edilen şehirleri başkentin yanı sıra Chittagong, Khulna, Rajshahi, Barisal ve Sylhet'tir. Tarih boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapan ülke, doğal güzellikleri, sahip olduğu dünyanın en uzun kumsalı Cox Bazar ve kültürel yapısı ile turistlerin ilgi odağıdır. Bangladeş'te nüfusun büyük kısmı tarımla uğraşmakla birlikte en büyük gelir kaynağı, ucuz işçilik maliyeti nedeniyle tekstil ihracatıdır. Firmamız, dünyadaki ve Bangladeş kargo sektöründeki gelişmeleri yakından takip edip çalışmalarına adapte ederek bu ticari faaliyetlere artı değer katmayı hedeflemektedir.
 • Türkiye-Bangladeş Arasındaki İlişkiler

  Bangladeş ekonomisi, 20 yıldan fazla bir süre içerisinde yardıma bağımlı bir ekonomiden ticarete bağımlı bir ekonomiye dönüşmüştür. Türkiye ile Bangladeş arasındaki ikili ilişkiler de yıllar içinde istikrarlı bir şekilde gelişim göstermiştir. Bangladeş'te ekonomi, ticaret, turizm, eğitim ve savunma gibi alanlarda Türk firmalarının girişimleri bulunmaktadır. Firmamız da bu kapsamda bölgeye yönelik yatırım yapan firmalara Bangladeş kargo hizmetiyle destek olmaktadır. Türkiye ile Bangladeş arasındaki ticaret hacmi 1 milyar dolara ulaşmış durumda olup bunun sonucunda Bangladeş kargo hizmetimize duyulan rağbet artmıştır. Bangladeş'in ihracatının büyük bir bölümünü tekstil ürünleri, Türkiye'nin ithalatının büyük bölümünü ise hayvanlar, bitkisel ürünler ve plastikler oluşturmaktadır. Dakka ile Chittagong şehrindeki iki bulvara "Kemal Atatürk Caddesi" adının verilmesi ise Bangladeş halkının Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'e duyduğu saygı ve hayranlığın göstergesidir.
 • Bangladeş Havalimanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Barisal BZL Barisal
  Chittagong CGP Patenga
  Comilla CLA Comilla
  Dhaka DAC Zia International
  Ishurdi IRD Ishurdi
  Jessore JSR Jessore
  Khulna KHL Khulna
  Rajshahi RJH Rajshahi
  Rangpur RAU Rangpur
  Saidpur SPD Saidpur
  Sandwip SDW Sandwip
  Shamshernagar ZHM Shamshernagar
  Sirajganj SAJ Sirajganj
  Sylhet ZYL Osmani International
  Thakurgaon TKR Thakurgaon

Hızlı, güvenli ve avantajlı Bangladeş kargo hizmetimizle iki ülke arasındaki ilişkilerin daha da gelişmesine katkıda bulunmaktayız.

İletişim Formu