Azerbaycan Kargo

Azerbaycan Kargo

Azerbaycan Kargo

Kolay, hızlı ve ekonomik Azerbaycan kargo hizmetimizle siz ihtiyaç duyduğunuz an yanınızdayız!

Türkiye'den Azerbaycan'a güvenilir kargo transferleri gerçekleştirmeniz için hizmet veren firmamızdan Azerbaycan kargo hizmeti almak için bizimle iletişime geçip kargonuza dair bilgileri vermeniz yeterli olacaktır.

Azerbaycan kargo taleplerinizi vakit kaybetmeden karşılamak, temel amaçlarımızdandır. Bu bağlamda tarafımızla iletişime geçtiğinizde kargonuza dair nitelik bilgilerinin yanı sıra kargo teslimatınızın Azerbaycan'da havalimanına mı adrese mi yapılacağına dair bilgiyi de paylaşmanızı beklemekteyiz. Tüm bu bilgiler doğrultusunda yapacağımız araştırma sonrası size en uygun teklifi sunacak, onayınız sonrası organizasyonu planlayarak Azerbaycan kargonuzu kısa sürede alıcısına teslim edeceğiz.

Azerbaycan Hava Kargo Hizmeti

 • Azerbaycan Hava Kargo Hizmetinin Farkı

  Azerbaycan kargo gönderimi için tercih edebileceğiniz en doğru gönderim yöntemi, hava kargodur. Nitekim bilindiği gibi hava yolu ulaşımı, iki ülke arasındaki en hızlı ulaşımı sağlamaktadır.

  Hava kargo hizmeti alarak göndermek istediğiniz Azerbaycan kargonuz, tarifeli sefer yapan uçakların ilgili bölümüne, içeriğine uygun yöntemlerle yerleştirilmektedir. Bu sayede taşınma esnasında herhangi bir şekilde zarar görmesi olanaksız hâle gelmektedir. Azami birkaç saat sürecek uçuş sonrası kargonuz, ilgili havalimanına güvenli bir şekilde ulaşacaktır. Kargonuzun, alıcının Azerbaycan'daki adresine teslim edilmesi talebinde de bulunmanız mümkündür.
 • Azerbaycan'a Kargo Göndermek için Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  Kargoların güvenliğini sağlamak adına sergilediğimiz performans, firmamızın hizmet kalitesinin belirleyicisidir. Bu nedenle Azerbaycan kargo hizmeti almak için bizimle anlaşma sağlayıp Azerbaycan'a ulaştırılmak üzere tarafımıza teslim ettiğiniz kargonuzun güvenle transfer edilmesi adına gerekli tüm önlemlerini sağlıyoruz.

  İkinci olarak personel tutumunun da ne denli önemli olduğuna dikkat çekmek istiyoruz. Bu bağlamda firmamız bünyesindeki uzman personellerimiz, hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimizin Azerbaycan kargo talepleri için aynı hassasiyeti göstermekte, her aşamada profesyonel tutum sergilemekte ve sürecin sorunsuz bir şekilde ilerlemesini sağlamaktadır.

  Bizi tercih etmenizi gerektirecek bir diğer önemli sebep ise piyasa geneline kıyasla oldukça makul bir Azerbaycan kargo fiyat teklifini sizlere sunuyor olmamızdır. Gönderimini talep edeceğiniz kargonun nitelik ve ulaştırılacağı havaalanı noktası dikkate alınarak hesaplayacağımız Azerbaycan kargo bedelinin hizmet kalitesiyle kıyaslandığında çok düşük olduğunu deneyimleyeceksiniz.
 • Azerbaycan Kargo Hizmetini Kimler Alabilir?

  Hizmetlerinde kaliteden ödün vermeyen firmamız, hem bireysel hem de kurumsal müşterilerinin Azerbaycan kargo taleplerini karşılamaktadır. Azerbaycan kargo hizmeti almak için kurumlar gibi kişilerin de firmamızı tercih etmesinin sebepleri arasında hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlı transferlere imza atamamız bulunmaktadır. Özetle hem kargoları hem de bütçeleri koruyan firmamız, yüksek kalitede hizmet almak isteyen herkes tarafından tercih edilmektedir.
 • Azerbaycan Kargo İçerik Kısıtlamaları Nelerdir?

  Kişilerin gönderim ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayabilmelerine imkân sunan Azerbaycan kargo hizmeti kapsamında gönderilecek kargolara, yasaların getirdiği sınırlandırmalar hariç bir sınırlandırma getirmemektedir. Diğer bir deyişle, farklı nitelik ve nicelikteki kargolar, özelliklerine paralel paketlendikleri müddetçe Azerbaycan kargo hizmeti kapsamında gönderilebilmektedir. Örnek vermek gerekirse bozulabilir gıda ürünleri, mobilyalar, evrak ve önemli belgeler, makineler, numuneler vb. minvalde sayılabilecek nicesi ile hassas, değerli, tehlikeli ve cenazeler ile evcil hayvanları da kapsayan özel gönderiler Azerbaycan kargo hizmeti ile gönderilebilmektedir.
 • Azerbaycan Kargo Hizmet Süreci Nasıl İşliyor?

  Azerbaycan kargo hizmet sürecimiz oldukça hızlı ve sorunsuz bir şekilde işlemektedir. Öncelikli olarak müşterilerimizin bizimle irtibata geçmeleri ve Azerbaycan kargo hizmetimiz kapsamında ne türden kargo gönderimi yapacaklarına dair bilgi vermeleri gerekmektedir. Görüşme esnasında ayrıca kargonun Azerbaycan'da nereye ulaştırılacağı ve hangi tarihte gönderilmek istendiği gibi ayrıntılar da netleştirilmektedir. Talep alındıktan sonra fiyat teklifimizi müşterilerimize iletmekte, aldığımız onay sonrası Azerbaycan kargo transfer sürecini hemen başlatmaktayız.
 • Azerbaycan

  Kafkasya'da bulunan Azerbaycan Cumhuriyeti, 1991 yılında bağımsızlığını ilan etmiştir. Ülkenin etnik yapısının %91,6'sını Azerbaycanlılar oluşturmaktadır. Farklı birçok etnik kökenli vatandaş ise kalan yüzdelik dilimdedir. Yüz ölçümü 86.600 km2 olan Azerbaycan, 11'i büyükşehir niteliğinde 70 şehre sahiptir. Başkenti, yaklaşık 2 milyon nüfuslu Bakü'dür. Lenkeran, Mingeçaur, Gence ve Sumgayt, Azerbaycan'ın diğer önemli şehirleri arasındadır. Ham petrol, gıda ürünleri, tekstil ve metal, en çok ihraç ettiği; tütün, makine, buğday ise başlıca ithal ettiği ürünlerdir.
 • Türkiye-Azerbaycan Arası İlişkiler

  Türk Cumhuriyetlerinden birisi olan Azerbaycan Cumhuriyeti ile Türkiye Cumhuriyeti halkları "kardeş" olarak kabul edilir. Ortak tarihî geçmişe sahip iki ülke, geçmişten günümüze siyasi, ekonomik, sosyal ve kültürel alanda pek çok kez birbirine destek olmuştur. Azerbaycan'ın bağımsızlığını (30 Ağustos 1991) tanıyan ülke Türkiye Cumhuriyeti olmuştur. İki ülkenin farklı sanayi dallarındaki karşılıklı yatırımları da gün geçtikçe artmaktadır.
 • Azerbaycan Uçak Kargo ile Gönderiniz İstediğiniz Yerde!

  Azerbaycan uçak kargo hizmeti, kargosunu Azerbaycan'a en hızlı ve güvenilir yoldan göndermek isteyenlerin ilk tercihidir. Firmamız, Azerbaycan kargo hizmetlerini Başkent Bakü'nün 20 km kuzeyinde bulunan Haydar Aliyev Uluslararası Havalimanı'na verebileceği gibi dilediğiniz şehirlerden birindeki adrese de verebilmektedir.

  Azerbaycan kargo teslimat süresini firmamız, hizmet koordinasyonunu en ince detayına kadar kurduğundan kısaltmakta, nakliye sürecini oldukça hızlı bir şekilde tamamlamaktadır. Bu kapsamda ülkenin herhangi bir noktasındaki alıcısına acil bir evrak, hediye ya da özel bir kargo göndermek isterseniz de Azerbaycan uçak kargo hizmeti alabilirsiniz.
 • Azerbaycan Havalimanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Baku ZXT Heydar Aliyev
  Baku BAK Heydar Aliyev International
  Gyandzha KVD Gyandzha
  Nakhichevan NAJ Nakhichevan

Acil, genel ya da özel her tür kargonuz için Azerbaycan kargo hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

İletişim Formu