Avusturya Kargo

Avusturya Kargo

Avusturya Kargo

Hava yolu taşımacılığı kapsamına giren Avusturya kargo hizmetimiz, kargoların ülkeler arası güvenle taşınmasına olanak sunmaktadır.

Siz de bireysel ya da kurumsal Avusturya kargonuzu hava yolu aracılığıyla hızlıca ve güvenle göndermek isterseniz firmamızı arayarak talebinizi iletebilirsiniz.

Avusturya Hava Kargo Hizmeti

 • Avusturya Hava Kargo Hizmeti Problem Yaratmıyor

  Hava yolu taşımacılığının son derece fazla talep gördüğü günümüzde, kurumlara ve bireylere eş kalitede hizmet verme politikasını gütmemiz, kalitemizi ve tecrübemizi her aşamada hissettirmemiz, müşterilerimizin bizi tercih ettikleri takdirde Avusturya kargo gönderimlerinde herhangi bir sorun yaşamamasını sağlamaktadır.

  Avusturya kargo taşımacılığı hizmetiyle firmamız, ürünlerin güvenli bir biçimde nakledilmesini ve hiçbir aşamada sorun yaşanmadan alıcılarına ulaştırılmasını kendisine misyon edinmiştir. Bu sayede, ne göndericiler ne de alıcılar Avusturya kargo hizmeti kapsamında sorun yaşamaktadırlar.

  Firmamıza teslim edilen her Avusturya kargosu taahhüt edilen vakit dilimleri içerisinde transfer edilmektedir. Böylelikle alıcılar Avusturya kargosunu teslim almak için uzun süreler beklemek zorunda kalmamakta, göndericiler de verdikleri sözü tutabilme imkânına erişmektedir. Bir başka ifadeyle her transferde hem alıcı ile gönderici arasındaki memnuniyet sağlanmakta hem de firmamızın Avusturya kargo hizmetindeki başarılarına bir yenisi eklenmektedir.
 • Sorunsuz Ürün Teslimatı Güven Sağlıyor

  Uçak kargo alanında tecrübeli ekibiyle varlığını sürdürmekte olan firmamız, uzun yıllardır Avusturya kargo hizmetleri vermekte olup müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yapmaktadır. Farklı türdeki taşımacılık hizmetlerine nazaran çok daha hızlı ve güvenilir olması, hava yolu ile taşımacılık seçeneğinin ön plana çıkmasını sağlamaktadır. Bu kapsamda başta zaman açısından olmak üzere birçok farklı nedene bağlı olarak ulaşılan kazançlar, Avusturya kargo hizmetimize olan rağbeti günbegün artırmaktadır.

  Firmamıza teslim edilen Avusturya kargoları, herhangi olumsuz bir durum yaşanmasının önüne geçmek için son derece güvenilir bir biçimde yolculuğa hazırlanmaktadır. Hasarsız gönderim garanti altına alınmadan Avusturya kargolarının transfer işlemine başlanmamaktadır. Olası problemlerin önüne hazırlık esnasında geçme konusundaki hassasiyetimiz, kötü bir senaryo yaşanmasını engellemektedir. Bu sayede ürününüz teslim ettiğiniz anki özellikleriyle adresine ulaşmakta, manevi-maddi kayıplar yaşamanız söz konusu olmamaktadır.
 • Sorunsuz Teslimat ve Süre Garantimiz de Mevcut

  Ürünlerinizi Avusturya kargo hizmetimiz kapsamında yolculuğa hazırlamamızın ardından transfer süresine -herhangi bir hava muhalefeti ve olumsuz bir tablo ile karşılaşılmadığı takdirde- uyacağımızın garantisini vermemiz, çalışmalarımızın müşterilerimiz tarafından takdir edilmesine ve firmamıza duyulan güvenin artmasına katkıda bulunmaktadır.

  Firmamız, bu güveni boşa çıkartmamak ve memnuniyeti sağlamak adına azami gayret göstermekte, istekleri ve talepleri son derece titiz bir biçimde yerine getirerek ülkeden çıkışını sağlanan Avusturya kargosunun alıcısına teslim edilmesi sağlamaktadır.
 • Avusturya Kargo Hizmetiyle Gönderebileceğim Kargolar Nelerdir?

  Bireysel ve kurumsal tüm müşterilerimiz, pek çok farklı ürün ve malzemeyi, Avusturya kargo hizmetimizden faydalanarak alıcılarına ulaştırabilme imkânına sahiptir. Özellikle Avusturya ile dış ticaret ilişkileri kuran firmalar, çabuk bir zaman dilimi içerisinde bozulması muhtemel gıda vb. ürünlerini Avusturya kargo hizmeti sayesinde layıkıyla alıcı firmaya ulaştırmanın avantajını yaşamaktadır.

  Ağırlık, uzunluk ve hacim bakımından diğer taşımacılık yöntemlerinde kabul görmeyen kargolar ile tehlikeli ya da kaybolması durumunda kişileri maddi manevi zarara uğratacak olan değerli/hassas gönderiler de Avusturya kargo hizmeti kapsamında taşınabilmektedir.
 • Avusturya

  1700'lü yıllara kadar Avrupa genelindeki en güçlü hanedanlıklar arasında yer almayı başaran Avusturya, güç savaşlarının başlamasıyla birlikte zayıflamıştır. Prusya Devleti ile olan çekişmeleri sonucunda hâkimiyet savaşlarının başlaması da iki ülke açısından da olumsuz sonuçlar doğurmuştur. Yıkılmasının ardından Macaristan ile birleşmiş (Avusturya-Macaristan İmparatorluğu) olan ülke, gücünü yeniden artırmaya başlamıştır. 1. Dünya Savaşı'nın sonrasında imparatorluk da yıkılmış ve ülke günümüze kadar "Avusturya devleti" olarak gelmiştir. Kültür ve ekonomi merkezi sayılan Viyana, Avusturya'nın başkentidir. Viyana dışındaki ülkenin önemli şehirleri arasında Salzburg, Klagenfrut, Graz, Innsbruck ve Linz bulunmaktadır.
 • Türkiye ve Avusturya Arasındaki İlişkiler

  Osmanlı İmparatorluğu döneminde Avusturya İmparatorluğu ile yaşanan çekişmeler, iki ülke arasındaki ilişkilerin başlangıcını oluşturmaktadır. Çekişmeler, 1.Dünya Savaşı sırasında müttefikliğe dönmüş, ülkeler ittifak oluşturarak savaşa girmiştir. Bu ilişki, Türkiye ile Avusturya arasında 1924 yılında imzalanan Dostluk Antlaşması ile sıkılaşmıştır. Türkiye'ye doğrudan yatırım yapan ülkeler arasında üst sıralarda yer alan Avusturya ile ikili ticaret hacmi seviyesi de önemli düzeydedir. İkili ilişkilerin olumlu seyirde olması, Avusturya kargo hizmetine olan rağbeti de artırmaktadır.
 • Avusturya Uçak Kargo Hizmeti

  Avusturya kargo taşımacılığı hizmeti, günümüzde kara yolu vasıtasıyla yapılan taşımacılık hizmeti ile karşılaştırıldığında zaman ve pratik teslimat bağlamında hem alıcıya hem de göndericiye çok daha fazla avantaj sağlayan bir hizmet olarak öne çıkmaktadır. Avusturya uçak kargo hizmeti, özellikle ticari ilişkilerde gönderici ve alıcı arasındaki memnuniyet ve güven duygularının perçinlenmesine de katkıda bulunmaktadır.

  Avusturya kargo hizmetimiz, iki ülke arasındaki mesafeleri önemli ölçüde kısaltması, süreç boyu kargolarda herhangi bir olumsuzluk yaşanmayacağını garanti etmesi, kargoları teslim alındığı gibi teslim etmesi nedeniyle ticarethanelerce sıklıkla tercih edilmektedir. Ticari ürünler gibi bireysel gönderimlere de fazlasıyla dikkat etmemiz, ürün teslimat sürecinin titizlik içerisinde başlamasını, ilerlemesini ve sonuçlanmasını sağlamaktadır. Bireysel gönderimler kapsamında da Avusturya kargo seçeneği fazlaca tercih edilmekte ve memnuniyet sağlanmaktadır.

  Günden güne tercih edilme yüzdesi artan firmamız, kaliteli hizmetin öncü adresleri arasında yer almakta olup Avusturya kargo hizmetiyle sektöre yön vermektedir.
 • Avusturya Havalimanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Bregenz XGZ Railway Station
  Graz GRZ Thalerhof
  Hohenems HOH Hohenems
  Innsbruck INN Kranebitten
  Kitzbuehl XJS Kitzbuehl Railway
  Klagenfurt KLU Alpe Adria
  Lauterach QLX Lauterach
  Linz LNZ Blue Danube
  Salzburg SZG W.A. Mozart
  St Anton ANT St Anton
  Vienna XWC Suedbahnhof Rail
  Vienna VDD Vienna Danubepier Hov
  Vienna VIE Schwechat International
  Vienna XWW Westbahnhof Rail
  Zurs/Lech ZRS Flexenpass Heliport

Avusturya kargo hizmetimiz sayesinde Türkiye-Avusturya arasındaki taşımacılık işlemleri, artık çok daha kolay, güvenli ve pratik!

İletişim Formu