Arjantin Kargo

Arjantin Kargo

Arjantin Kargo

Ticari ya da bireysel ihtiyaçlar için Arjantin kargo hizmeti almak çoğunluk için zorlu bir süreçtir.

Bu zorlu süreci destek alarak kolaylaştırmak istemez misiniz?

Ticari ürünlerin ya da kişisel eşyaların Arjantin'deki alıcısına gönderilmesi adına verilen Arjantin kargo hizmetini alanında uzman ve tecrübe sahibi firmamızdan alın, hiçbir sorun yaşamayın!

Arjantin Hava Kargo Hizmeti

 • Arjantin Hava Kargo Hizmeti Firmanız için Neden Önemli?

  Teknolojinin gelişmesi ve internetin giderek yaygınlaşarak iş dünyasında çok önemli bir faktör hâline gelmesiyle artık ihracat yapabilmek çok daha kolay... İhracat deyince de yeni pazarlar bulunması ve bu pazarlara erişim, ilk akla gelen konular olacaktır. Kendi ürün ya da hizmetleriniz için aradığınız pazar bazen Arjantin gibi Türkiye'den on binlerce kilometre uzaklarda olabilir. Hatta bu mesafeye aşılması gereken bir okyanusun da dâhil olduğu düşünülürse Arjantin kargolarını uçak kargo ile taşıtmak en akıllıca yol olacaktır.

  Arjantin kargo hizmeti alma arayışındaysanız ve Güney Amerika'nın en önemli ülkelerinden biri olan bu topraklarda rekabet edebilmek istiyorsanız maliyet hesabı yapmanız çok önemlidir. Arjantin'e ihracat yaparken, maliyetler içerisindeki en büyük kalemlerden biri nakliyat giderleri olacaktır. Arjantin kargo gönderim giderleri satış fiyatlarınızı ve dolayısıyla kârlılığınızı etkileyeceği için Arjantin'e nakliye yapan firmalar arasında maliyet kıyaslaması yapmanız gereklidir. Ancak unutmayın ki Arjantin'e nakliyat maliyetlerini en düşük seviyeye çekmeniz, tüm sorunu çözmeniz anlamına gelmemektedir. Arjantin kargo hizmeti kapsamında Arjantin pazarına ürün temin ederken zaman faktörünü de göz ardı edemezsiniz. Arjantin kargo gönderimlerinde zaman ve maliyet sorununu aşabilmenin tek yolu, hava yolları taşımacılığını tercih etmekten geçmektedir.
 • Herkes için Arjantin'e Hızlı Kargo Gönderimi

  Sadece Arjantin'e ihracat yapan firmalar değil, Arjantin kargo hizmeti almak isteyen bireysel müşteriler için de uçakla kargo taşımacılığı zaman açısından çok avantajlı olacaktır. Arjantin kargolarında firmamızın çalışma prensipleri gereği, küçük bir hediye ile milyon dolarlık ihracat ürünlerinin nakliye süreçleri arasında hizmet kalitesi açısından fark bulunmamaktadır. Firma olarak Arjantin kargo hizmetindeki önceliklerimiz, zamanında ve güvenli bir şekilde yapılmış bir teslimat ile müşteri memnuniyetidir. Her türlü Arjantin kargo hizmetinde, firmamız yanınızda!
 • Arjantin Kargo Hizmeti ile Hangi Çeşit Kargoları Gönderebilirim?

  Dünyanın birçok noktasına olduğu gibi Arjantin'e gönderilmek istenen ürünlerin belirleyicisi de sadece müşterilerimizin ihtiyaçları ve talepleridir. Arjantin kargo hizmetimiz kapsamında gönderilebileceklere örnek olarak küçük bir koli, evcil hayvan, evrak, spor ekipmanları, cenaze, tehlikeli maddeler, değerli ürünler, makine ya da ağır sanayi ekipmanları verilebilir. Arjantin kargo hizmetiyle taşınacak ürünlere dair dikkat edilmesi gereken, paketlemenin yasal prosedürler ve düzenlemelere göre yapılmasıdır. Firma olarak prosedürlere uygun, yasal çerçevede herhangi bir sıkıntı yaratmayacak Arjantin kargolarını tam zamanında yerine ulaştırmaya hazırız.
 • Ekonomik Arjantin Uçak Kargo Hizmeti

  Firma olarak hem ticari hem de bireysel talepler için uçak kargo taşımacılığı hizmeti sunuyor, zaman yönetimi sürecinde en büyük destekçiniz olurken maliyetlerinizi de düşünüyoruz. Diğer taşımacılık yöntemleriyle çok zorlu geçmesi ve uzun sürmesi muhtemel Arjantin kargo hizmetini hava yolu aracılığıyla ve uygun fiyatlarla veriyor, taşıdığımız ürünleri, zarar görmeden gitmesi gerektiği yere ulaştırıyoruz. Ek olarak Arjantin kargo sürecinde ürünlerinizin takibini yapabilmenize olanak sunuyoruz.
 • Arjantin

  Güney Amerika Kıtası ülkelerinden olan, 43 milyonu aşkın nüfuslu Arjantin, başkenti Buenos Aires başta olmak üzere Cordoba, La Plata, Mendoza, Rosario, Tucuman gibi şehirleri ile dünyanın en önemli merkezlerinden biridir.

  Ana dili İspanyolca olan ülke her geçen yıl önemli bir ticaret merkezi hâline gelirken kültürel, sanatsal ve spor alanlarında da adını sıkça duyurmaktadır. Popüler dans türlerinden tangonun ana vatanı olan Arjantin, günümüzde Lionel Messi ve geçmişten ise Diego Armando Maradona gibi iki unutulmaz futbol yıldızının doğduğu topraklardır.

  Verimli toprakları sayesinde bir tarım ülkesi olarak bilinen Arjantin, dünyanın genelinde olduğu gibi sanayisini her geçen yıl kalkındırsa da en önemli gelir kaynaklarından birisi turizmdir. Buenos Aires gibi dünya turizminin popüler şehirlerinden birisine sahip olan Arjantin'i ziyaret eden turistler ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunmaktadır. İhraç ettiği ürünlerin yüzde 20'sinden fazlasını tarım ürünlerin oluşturduğu Arjantin, Arjantin kargo ağlarının gelişmesiyle artık ürünlerini Türkiye gibi uzak coğrafyalara da ulaştırmaktadır.
 • Türkiye ve Arjantin Arasındaki İlişkiler

  Türkiye ile Arjantin ilişkilerinin 100 yılı aşkın bir geçmişi vardır. 1910 yılında Osmanlı Devleti ile Arjantin arasında imzalanan protokol, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurulmasının ardından, 1926 yılında, resmiyet kazanmıştır.

  Birçok otorite tarafından Türkiye ile Arjantin, özellikle ekonomik yapıları bakımından birbirine çok benzetilir. Gerek Türkiye gerekse Arjantin, dünya sahnesinde birer marka ülke olsalar da ticari anlamda küresel markalar üretmekte zorlanmaktadır. Krizlerle boğuşan Arjantin ve Türkiye ekonomileri, yaşanan sorunlara rağmen gelişimini ve dünya ekonomisindeki iddiasını sürdürmeye devam eder. Her iki ülkenin de ticari faaliyetlerini geliştirmek adına yaptığı yeni pazar arayışları, Türkiye ile Arjantin'i her geçen yıl birbirine daha da yaklaştırmaktadır. Firmamızın da katkılarıyla gelişen Türkiye-Arjantin kargo ağı, iki ülke arasındaki ticari faaliyetlerin artmasını sağlamaktadır. Birbirine çok uzak coğrafyalarda olan, araya okyanusların, dağların girdiği ülkeler arasındaki artan Arjantin kargo hizmetleri, Arjantin ve Türkiye ekonomileri için büyük fırsatlar doğurmaktadır.
 • Arjantin Havalimanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Alto Rio Senguerr ARR Alto Rio Senguerr
  Bahia Blanca BHI Comandante
  Buenos Aires AEP Arpt. Jorge Newbery
  Buenos Aires EZE Ezeiza Ministro Pistarini
  Caleta Olivia CVI Caleta Olivia
  Carmen De Patagones CPG Carmen De Patagones
  Catamarca CTC Catamarca
  Caviahue CVH Caviahue
  Ceres CRR Ceres
  Charata CNT Charata
  Chos Malal HOS Oscar Reguera
  Clorinda CLX Clorinda
  Colonia Catriel CCT Colonia Catriel
  Colonia Sarmiento OLN Colonia Sarmiento
  Comodoro Rivadavia CRD Comodoro Rivadavia
  Concordia COC Concordia
  Cordoba COR Pajas Blancas
  Coronel Suarez CSZ Brigadier Hector Ruiz
  Corrientes CNQ Camba Punta
  Curuzu Cuatia UZU Curuzu Cuatia
  Cutral CUT Cutral
  El Bolson EHL El Bolson
  El Calafate FTE El Calafate
  El Maiten EMX El Maiten
  El Palomar EPA El Palomar
  Eldorado ELO Eldorado
  Esquel EQS Esquel
  Formosa FMA El Pucu
  General Pico GPO General Pico
  General Roca GNR General Roca
  General Villegas VGS General Villegas
  Gobernador Gregores GGS Gobernador Gregores
  Goya OYA Goya
  Gualeguaychu GHU Gualeguaychu
  Iguazu IGR Cataratas
  Ingeniero Jacobacci IGB Ingeniero Jacobacci
  Jose De San Martin JSM Jose De San Martin
  Jujuy JUJ El Cadillal
  Junin JNI Junin
  La Cumbre LCM La Cumbre
  La Plata LPG La Plata
  La Rioja IRJ La Rioja
  Lago Argentino ING Lago Argentino
  Las Heras LHS Las Heras
  Las Lomitas LLS Las Lomitas
  Loncopue LCP Loncopue
  Los Menucos LMD Los Menucos
  Malargue LGS Malargue
  Maquinchao MQD Maquinchao
  Mar Del Plata MDQ Mar Del Plata
  Mendoza MDZ El Plumerillo
  Mercedes MDX Mercedes
  Merlo RLO Valle Del Conlara
  Miramar MJR Miramar
  Monte Caseros MCS Monte Caseros
  Necochea NEC Necochea
  Neuquen NQN Neuquen
  Olavarria OVR Olavarria
  Oran ORA Oran
  Parana PRA Parana
  Paso De Los Libres AOL Paso De Los Libres
  Pehuajo PEH Pehuajo
  Perito Moreno PMQ Perito Moreno
  Posadas PSS Posadas
  Pres. Roque Saenz Pena PRQ Pres. Roque Saenz Pena
  Puerto Deseado PUD Puerto Deseado
  Puerto Madryn PMY El Tehuelche
  Reconquista RCQ Reconquista
  Resistencia RES Resistencia
  Rincon de los Sauces RDS Rincon de los Sauces
  Rio Cuarto RCU Rio Cuarto
  Rio Gallegos RGL Internacional
  Rio Grande RGA Rio Grande
  Rio Hondo RHD Rio Hondo
  Rio Mayo ROY Rio Mayo
  Rio Turbio RYO Rio Turbio
  Rosario ROS Fisherton
  Saenz Pena SZQ Saenz Pena
  Salta SLA Gen Belgrano
  San Antonio Oeste OES San Antonio Oeste
  San Carlos DeBariloche BRC International
  San Juan UAQ San Juan
  San Julian ULA San Julian
  San Luis LUQ San Luis
  San Martin DeLos Andes CPC Chapelco
  San Rafael AFA San Rafael
  Santa Cruz RZA Santa Cruz
  Santa Fe SFN Santa Fe
  Santa Rosa RSA Santa Rosa
  Santa Teresita SST Santa Teresita
  Santiago Del Estero SDE Santiago Del Estero
  Sierra Grande SGV Sierra Grande
  Tandil TDL Tandil
  Tartagal TTG Tartagal
  Trelew REL Trelew
  Tres Arroyos OYO Tres Arroyos
  Tucuman TUC Benj Matienzo
  Ushuaia USH Islas Malvinas
  Valcheta VCF Valcheta
  Viedma VDM Viedma
  Villa Dolores VDR Villa Dolores
  Villa Gesell VLG Villa Gesell
  Villa Mercedes VME Villa Mercedes
  Zapala APZ Zapala

Siz de farklı türdeki kargolarınızı kolayca göndermek istiyorsanız ihtiyacınız olan Arjantin kargo hizmetini almak için firmamızla iletişime geçin!

İletişim Formu