Ana All Nippon Airways Kargo

Ana All Nippon Airways Kargo Talep Formu

Ana All Nippon Airways Kargo


ANA (All Nippon Airways) Kargo Gönderim Hizmeti

Uzun yıllardır vermekte olduğumuz (ANA) All Nippon Airways kargo gönderim hizmeti ile kargo taşımacılığı süreçlerini kısaltıyoruz.

Hava yolu kargo taşımacılığı alanında faaliyet gösteren şirketimiz, kargolarını Japonya merkezli olan ve dünya üzerindeki birçok ülkeye hizmet veren ANA (All Nippon Airways) ile göndermeyi tercih eden tüm kurum, kuruluş ve bireyler için (ANA) All Nippon Airways kargo gönderim hizmeti sunmaktadır. Hizmetimizden havalimanından havalimanına olduğu gibi adresten adrese yararlanılması da mümkündür. Havalimanı çıkışlı kargolarınızı yurt içinde faaliyet gösteren kargo firmaları aracılığıyla tarafımıza ulaştırabilirsiniz.

(ANA) All Nippon Airways kargo gönderim hizmetinin avantajlarından yararlanmak ve kargo gönderim süreçlerini çok daha kolay bir hâle getirmek için iletişim kanallarımız aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Kargolarınız Güvende!

Güvenilir, sorumluluk sahibi ve alanında uzman personellerimizle sunduğumuz (ANA) All Nippon Airways kargo gönderim hizmetimizle kargolarınız güvende! Kargolarınızı alıcısına güvenle ulaştırmak; memnuniyetinizi en üst düzeye taşımak için buradayız!

Firmamızdan (ANA) All Nippon Airways kargo gönderim hizmeti aldığınızda teslimatınızın sorunsuz, hasarsız ve eksiksiz bir şekilde yapılmasını garanti altına almış olursunuz. Hizmet öncesi kargonuzun istiflenebilir özelliklere sahip olup olmadığını belirtmeniz, kargonuzun deforme olmadan taşınması için oldukça önemlidir.

Sıvı Gönderiler:

(ANA) All Nippon Airways kargo gönderim hizmeti kapsamında taşınacak sıvı maddelerin Güvenlik Bilgi Formu (MSDS) olmak durumundadır. Formun temin edildiği tarihin üzerinden iki yıl geçmişse geçersiz sayılır. Detaylı bilgi edinmek için iletişime geçiniz.

Tehlikeli Maddeler:

Tehlikeli maddelerin paketleme işlemleri, diğer kargoların aksine gönderici tarafından yapılamamaktadır. (ANA) All Nippon Airways kargo gönderim hizmeti ile göndermek istediğiniz ilgili maddelerin paketlenmesine dair detaylar için firmamızdan bilgi ve destek alabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı ve Kaliteli Hizmet Arayanlara!

(ANA) All Nippon Airways kargo gönderim hizmeti veren firmamızın temel gayesi, kaliteli hizmetleri ekonomik fiyatlarla sunmaktadır. Hizmet fiyatlandırması, tamamen ilgili kargoya özel olarak yapılır çünkü her kargo içerik, ebat, parça sayısı ve ağırlık gibi özellikler bakımından birbirinden farklıdır. Fiyatlandırmayı etkileyen bir diğer unsur ise kargo ya da kargoların hangi havalimanları arasında yolculuk yapacağı, adrese teslim edilip edilmeyeceğidir.

Firmamızdan (ANA) All Nippon Airways kargo gönderim hizmeti almak demek, sunulan fiyat teklifinin en uygun şartlar gözetilerek hazırlandığını bilmek demek! Uygun fiyatlı ancak kaliteden taviz verilmemiş bir kargo taşımacılığı hizmetiyse aradığınız, biz buradayız!

(ANA) All Nippon Airways kargo gönderim hizmetimizle tanışın, kargolarınızı dilediğiniz yere güvenle taşıtın!