Afganistan Kargo

Afganistan Kargo

Afganistan Kargo

Afganistan-Türkiye ikili ilişkilerinin tarihten günümüze kadar olumlu ve hareketli gelişimi, Afganistan kargo hizmetlerine de yansıyor.

İki ülke arasındaki bağların kuvvetlenmesine paralel ilerleyen ve genelde Türkiye-Afganistan yönünde gerçekleşen inşaat, eğitim, askerî ve sağlık alanlarını kapsayan yatırımlar ve destekler neticesinde söz konusu ülkede sürekli bir Türk varlığından söz edebiliyoruz. Bu noktada, dünyanın her yerine hızlı ve güvenli kargo hizmetleri veren firmamızın Afganistan kargo hizmetlerindeki hareketlilik de bahsedilen durumu tesciller niteliktedir.

Afganistan Hava Kargo Hizmeti

 • Afganistan Hava Kargo Hizmetinde "0" Hata

  Sektörde edindiği tecrübeler ve uzman çalışma kadrosuyla firmamız, Afganistan kargo hizmetleri kapsamındaki faaliyetlerini her zaman en üst seviyede dikkatle sürdürmektedir. Afganistan'da stabil bir politik yapıdan bahsetmek mümkün olmadığından Afganistan kargo hizmetlerinde bir batı ülkesine verilen hizmetlere göre çok daha dikkatli ve özenli olunması gerekiyor. Yaptığı transferlerde bu durumu göz önünde bulunduran firmamız "Afganistan kargo hizmeti" alanında oldukça tecrübeli bir ekiple işlemlerinizi gerçekleştiriyor. Bu sayede sizlerin dış etmenler yüzünden kaygılanmanızı engelliyor ve Afganistan kargolarınızın güvenli bir şekilde yerine ulaşmasını sağlıyor.
 • En Uygun Fiyatlandırma ile Afganistan Kargo Hizmeti

  Afganistan kargo hizmetlerinde asla ödün vermediğimiz hızlı, güvenli ve kaliteli taşımacılık ilkelerimiz, her türlü ihtiyaca yönelik transferlerin layıkıyla gerçekleştirilmesine olanak sunuyor. Kargo ve taşımacılık sektöründeki deneyimi ile bugüne kadar sektörde edindiği yere sizler sayesinde gelen firmamız, Afganistan kargo hizmetlerinde de diğer ülkelerde olduğu gibi sizleri memnun edecek uygun fiyatlarla karşınızda. Afganistan kargo hizmetleri ile transfer edilecek yüklerinizin türüne ve özelliklerine göre özel fiyatlandırma uygulayan firmamız, mümkün olan en az masrafla transferinizi gerçekleştiriyor.

  Afganistan kargo hizmetimizle ilgili fiyatlandırma yapılabilmesi için transferlerin hedef adresi dışında uğrayacağı havalimanları, ebatları, muhteviyatı ve (varsa) kaç parça olduğu gibi bilgilerin net olarak tarafımıza iletilmesi gerekiyor. Bunlara ek olarak transferin nerede başlayıp nerede sonlanacağı ile ilgili detaylı bilgi (havalimanı ya da adrese teslim) ile tarafların telefon numaraları ve e-posta adreslerini de öğrenmemiz gerekiyor.
 • Afganistan Kargo Hizmetiyle Numune Gönderimi

  Türkiye ile Afganistan arasındaki ikili ilişkilerin siyasi ve askerî tarafına ek olarak ekonomik tarafı da oldukça hareketlidir. Özellikle Türk firmalarının inşaat sektörü başta olmak üzere birçok alanda Afganistan'a yaptıkları yatırımlar her geçen gün artmakta. Bu durum da ticari faaliyetler amacıyla gönderilmek istenen numuneler için Afganistan kargo hizmetleri alım oranını artırmakta.

  Numunenin yanı sıra makine ve malzeme gibi birçok ticari amaçlı yükün taşınması konusunda gerekli operasyonel yeteneğe sahip olan firmamız ayrıca Afganistan kargo hizmeti kapsamında taşınacak yüklerle ilgili gümrük mevduatlarına da her yönüyle hâkimdir.
 • Afganistan Hava Kargo Hizmetiyle Tanışın

  Afganistan kargo hizmetimiz sayesinde makine, numune ve başka tür ürünlerin yanında aklınıza gelebilecek her tür gönderinin transferini gerçekleştirebilirsiniz. Taşımacılık felsefesini ve çalışma ahlakını özümsemiş uzman ekip arkadaşlarımız ile evcil hayvanlardan değerli eşyalara kadar genişleyen bir skalada transferlerinizi aynı kalite ve güvenle gerçekleştiriyoruz. Her türlü yüke özel taşımacılık mevzuatlarına tümüyle hâkim olan firmamız sayesinde Afganistan kargo transferi ihtiyaçlarınızı tek elden karşılıyoruz.
 • Afganistan

  Çalkantılı ve düzensiz bir siyasi havaya sahip olan Afganistan, uzun yıllardır savaşlar, terör ve çatışmalarla mücadele ediyor. Tarihine göz attığımızda antik çağlara kadar uzanan bir medeniyet kültürü olan Afganistan, günümüzde "medeniyet" konusunda o kadar şanslı değil. Antik çağlarda dahi Moğollardan başlamak üzere sürekli olarak farklı milletler tarafından işgal edilen ülkedeki politik zemin hâlen sağlam görünmüyor. Afganistan kargo hizmetleri kapsamında ekstra bir güvenlik ve dikkat gereksinimi de ülkedeki bu problemli atmosferle alakalı.

  Her ne kadar makus talihe sahip bir ülke olsa da Afganistan'ın en azından başkent Kâbil'de belli standartların üzerine çıktığını görmek mümkün. Dünyanın en büyük 75. şehri olan Kâbil'de Afganistan'ın demografik yapısını oluşturan bütün etnik unsurların bulunduğu görülüyor. Bu anlamda ülkedeki genel nüfusun da tek merkezi Kâbil oluyor. Afganistan kargo hizmetlerinde de Kâbil'in merkez özelliği olduğunu hatırlatalım. Özellikle 2001 yılında Taliban kontrolünden kurtarılan şehirde Türkiye'nin de büyük katkılarıyla başlayan yeniden yapılanma süreçleri sonuç vermeye başlamış durumda. Kandehar, Kunduz ve Herat, ülkenin diğer önemli şehirleri arasında.
 • Türkiye ile Afganistan Arasındaki İlişkiler

  "Afganistan Kargo Hizmetiyle Numune Gönderimi" başlığında da belirtmiş olduğumuz gibi Türkiye'den Afganistan'a yapılan yatırımlar her zaman gündemde. Ayrıca özellikle Sovyet işgalinden sonra Afganistan'da görülen terör ve düzensizlik ortamının giderilmesinde de yine Türkiye'nin önemli bir rol oynadığı biliniyor. Özellikle başkent Kâbil'in Taliban'dan temizlenme sürecinde Birleşmiş Milletler görevi ile Afganistan'da aktif olarak operasyonlar gerçekleştiren Türk ordusu ve dolayısıyla Türk milleti, Afganistan halkı nezdinde kurtarıcı konumunda.

  Sadece askerî operasyonlarla değil, eğitim, sağlık ve insani yardımlarla da Türkiye'nin sürekli olarak yanında olduğu Afganistan'da bu görevleri yerine getirmek için birçok Türk vatandaşı mevcut. Afganistan kargo hizmetlerinin önemli bir kısmı da iki ülke arasındaki bu toplumsal bağlar dolayısıyla gerçekleşiyor.

  Bu siyasi ve sosyal dostluğun sonucunda ikili ticari faaliyetlerin de hız kazandığını görmek mümkün. Bu anlamda Türkiye'den Afganistan yönüne verilen Afganistan kargo hizmetleriyle sık sık ticari ürün, makine, numune, malzeme vb. yük taşınıyor.
 • Afganistan Uçak Kargo ile %100 Güvenli Transfer

  Afganistan kargo hizmetleri gündeme geldiğinde, ilk sorulan sorular ükenin profilinden dolayı güvenlikle ilgili oluyor. Sürecin yüzde 90'ı havalimanları arasında tamamlandığı için Afganistan uçak kargo transferlerinin kara yolu taşımacılığına nazaran katbekat güvenli olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

  Her ne kadar uçak kargo ile en güvenli taşımacılık yapılıyor olsa da firmanın tecribesi de yabana atılmamalı. Doğudan batıya her bölge ve ülkeye kargo hizmeti götürme tecrübesine sahip firmamız Afganistan kargo hizmeti çerçevesinde de ülkenin özel durumunun bilincinde olarak hareket etmekte ve yüklerin güvenliğini sağlamak için ekstra çaba sarf etmektedir.
 • Afganistan Havalimanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Bamiyan BIN Bamiyan
  Bost BST Bost
  Chakcharan CCN Chakcharan
  Darwaz DAZ Darwaz
  Faizabad FBD Faizabad
  Farah FAH Farah
  Gardez GRG Gardez
  Ghazni GZI Ghazni
  Herat HEA Herat
  Jalalabad JAA Jalalabad
  Kabul KBL Khwaja Rawash
  Kandahar KDH Kandahar
  Khost KHT Khost
  Khwahan KWH Khwahan
  Kunduz UND Kunduz
  Kuran-O-Munjan KUR Kuran-O-Munjan
  Maimana MMZ Maimana
  Mazar-i-sharif MZR Mazar-i-sharif
  Nimroz IMZ Nimroz
  Qala Nau LQN Qala Nau
  Sardeh Band SBF Sardeh Band
  Sheghnan SGA Sheghnan
  Taluqan TQN Taluqan
  Tirinkot TII Tirinkot
  Urgoon URN Urgoon
  Uruzgan URZ Uruzgan
  Zaranj ZAJ Zaranj

Afganistan kargo hizmetlerinde herhangi bir güvenlik endişesine kapılmadan hızlı bir transfer gerçekleştirmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İletişim Formu